Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 14 Grudnia 2017, 03:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288
Prawo Jazdy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Prawo Jazdy
  Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 22:44
czemu na zamek/suwak nie jadą?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 23:54
Bo to Polacy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 18:33
Nie wiem czy ktoś będzie potrafił odpowiedzieć mi na to pytania. Prawo jazdy zacząłem robić na studiach w Poznaniu i tam w urzędzie zakładałem profil PKK, dawałem zdjęcia itp. Jednak po kilku niezdanych egzaminach postanowiłem zrobić to w Koszalinie, bo terminy egzaminów to byłą masakra. I teraz nie wiem gdzie mam wysłać opłatę za te prawo jazdy, czy do pozaniania do urzędu, czy do koszalina czy może jeszcze w moim powiecie. Na stronie info car jest informacja że word już wysłał info do urzędu, tylko nie wiem którego. Byłbym wdzięczny za pomoc, bo wiadomo że nie mogę się doczekać odebrania prawka.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 19:43
Powinny zostać wysłane do urzędu który wydał ci PKK.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 20:08
a Koszalin to nie najniższa zdawalnosc w Polsce? a papiery w Poznaniu nadal chyba

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 20:10
prawo jazdy w koszalinie najgorzej, zdawalność za pierwszym razem 13 % :D a co to za problem zadzwonić do obu zordów i dowiedzieć się czy mają twoj PKK? znajduje się ono tam gdzie ostatni raz podchodziłeś do egzaminu, chyba że po tym kontaktowałeś się z zordem, żeby zwrócili twój PKK do zordu w koszalinie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 21:32
orientuje się ktoś czy domek zdał(a)?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 22:02
Najłatwiej zdać prawko w Łodzi, nie ma problemu ze skręcaniem przy jednej ulicy.

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 22:43
iFilip napisał(a):
Nie wiem czy ktoś będzie potrafił odpowiedzieć mi na to pytania. Prawo jazdy zacząłem robić na studiach w Poznaniu i tam w urzędzie zakładałem profil PKK, dawałem zdjęcia itp. Jednak po kilku niezdanych egzaminach postanowiłem zrobić to w Koszalinie, bo terminy egzaminów to byłą masakra. I teraz nie wiem gdzie mam wysłać opłatę za te prawo jazdy, czy do pozaniania do urzędu, czy do koszalina czy może jeszcze w moim powiecie. Na stronie info car jest informacja że word już wysłał info do urzędu, tylko nie wiem którego. Byłbym wdzięczny za pomoc, bo wiadomo że nie mogę się doczekać odebrania prawka.

'
Zadzwion do starostwa w poznaniu na wydział komunikacji (bo tam sie te pkk skladalo z tego co pamietam) i zapytaj co masz zrobić w tej sytuacji i wszystko ci powiedza co i jak.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 23:23
Przemysl ten Koszalin dobrze, kuzyn podchodzil tam 19 razy do egzaminu, pojechal na 20 do Slupska i od razu zdal

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 17:44
W końcu odebrałem prawo jazdy. Zadzwoniłem do pani w ZORD i ta mi powiedziała że w moim powiecie, a jak już wysłałem kase to ci w moim powiecie mówią że w Poznaniu. Najważniejsze, że odebrałem plastik bo droga do tego uprawnienia była długa. Między innymi przez to że pomiędzy szkoleniem, a pierwszym egzaminem miałem sporą przerwę przez kontuzje kolana. Potem nie mogłem zaliczyć egzaminu i w Poznaniu podchodziłem 6 razy i zawsze jakieś błędy zrobiłem. Najgorzej bolało jak dokupywałem godzinki jazd gdzie łuki robiłem za pierwszym podejście bez błędu i przychodzi egzamin i oblewam na łuku. Trzy razy się tak zdarzyło, w tym za 6 razem gdzie miałem kilka godzin z dobrym instruktorem i mega dobrze wcześniej z nim jeździłem. Po 6 oblanych egzaminach na przestrzeni chyba 9-10 misięcy przeniosłem się do Koszalina gdzie czas oczekiwania na egzamin jest dużo mniejszy i moja siostra tu zdała. Trochę demotywujący był odsetek zdających tutaj i jeszcze wszędzie remonty, ale chciałem poświęcić wakacje żeby raz za razem podchodzić do tego egzaminu półki są pieniądze, a jakbym nie dał rady do końca wakacji to miałem zrezygnować. W Koszalinie pierwszy egzamin to fail totalny bo jechałem na 2 i czekałem aż na liczniku pokaże zmianę biegu wolno rozpędzając się, ale nie pokazywało i egzaminator mnie oblał za nie ekonomiczną jazdę. W sumie chyba mógłbym się o to kłócić bo jestem pewny, że nie pokazywało chociaż zwracałem na to uwagę bo wiedziałem że już trochę piłuje. Drugi egzamin to długo jeździłem, a oblał mnie bo mi kierunek wyskoczył przed skrętem w lewo i nie poprawiłem go ok. I za trzecim razem jak zdałem bez żadnego błędu to ciężko mi było w to uwierzyć bo zawsze się coś znalazło i nie wierzyłem że mogę tak długo jeździć i nic nie odjebać. Przez ten czas robienia prawka dużo się zmieniłem, wiadomo też że przez inne sytuacje w życiu też, ale z każdym kolejnym egzaminem stresowałem się coraz bardziej i byłem bliski wymiotów przed. No i w innych sytuacjach w życiu teraz się też zacząłem strasznie stresować nawet jakimiś błahostkami jak zaliczenie na studiach, kiedyś na luzie do wszystkiego podchodziłem (np. matury). Wiadomo, że nie mogę z siebie robić jakiegoś dobrego kierowcy, ale powiedzmy że po tylu egzaminach pojęcie o nich jakieś mam. Z tego miejsca polecam wszystkim zachować ciągłość szkolenia i egzaminów i nie rozwlekać tego w czasie, moim największym problemem były odstępy pomiędzy egzaminami przez co musiałem dokupywać godzinki i trochę pieniędzy na to poszło. W Koszalinie jak już zacząłem to od pierwszego do trzeciego egzaminu minęły 3 tyg. Zawsze przed egzaminem warto dokupić godzinki, ale też myślę ze nie mia co z nimi przesadzać. I jak wam instruktor na jazdach nie pasuje to najlepiej go zmienić jak najszybciej. Może ktoś zdający wyciągnie jakieś pomocne wnioski z moich błędów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 21:36
BX. napisał(a):
orientuje się ktoś czy domek zdał(a)?

Odpowiadam: nie zdała. Tzn. od roku nie podchodziłam do egzaminu, bo się po prostu boję i zjada mnie stres.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 21:37
Wyjdź ze strefy komfortu typiaro

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288