Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 12 Grudnia 2017, 11:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 687 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Niebezpieczne rewiry 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Niebezpieczne rewiry
  Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:16
tu są niebezpieczne rewiry

UWAGA

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:16
haha jaki to jest KRÓL

ogólnie facekick kojarzysz mi się z takim użytkownikiem KomunistomPodPrąd, który swego czasu był tutaj jechany oporowo, a teraz każdy słucha LSO co

napisałem kiedyś tak o nim i Ciebie też się to tyczy
Cytuj:
przecież KPP widać że normalny chłopak z osiedla, dostaje cięgi od pedałów w swetrach, ale nie kuli głowy jak pizda, pierdoli często, ale prędziej bym się z nim wódki napił niż z tymi wazeliniarzami. pozdro elorap i przypominam prawilnie http://www.youtube.com/watch?v=Jo2Dslwbcc4 . idźcie tam zobaczyć CO JEST GRANE CHŁOPAK

Ostatnio edytowano Czwartek, 7 Września 2017, 21:19 przez 99mayday, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:17
To chuj usuwamy temat

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:23
No cóż, dla niektórych grupa 5 sebixów w bramie to palpitacja serca, głowa w dół i przejście na drugą stronę ulicy ale to kwestia wychowania, obycia, przede wszystkim życia. Jak ktoś jest cipą, to nawet przebywając w hotelu Mariott na koszt rodziców, przebywając z kimś w windzie, będzie czuł niepokój:)
Ale dalej tam wklejajcie zdjęcia strasznych rewirów, gdzie podobno odgryzają głowy i więcej amerykańskich filmów oglądajcie. Powodzenia!:)

e: Mayday, to bardzo ciekawe, rzekłbym: interesujące, niesamowite wręcz, łał!

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Ostatnio edytowano Czwartek, 7 Września 2017, 21:27 przez face kick, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:26
dobrze, że na twoich rewirach nie biją za bycie głupiomądrym

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:28
Biją, więc się nie pojawiaj:)

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:28
najpiękniejszy.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:36
face kick napisał(a):
Biją, więc się nie pojawiaj:)

hehe, kto by przewidział taką odpowiedź :bowdown:

Wracając do tematu:
Ty pierdolisz takie głupoty, że się tego czytać odechciewa, masz taki ton każdej wypowiedzi, że nie wiem, czy się śmiać czy po prostu zostawić to na boku i nie odpowiadać.... ale się po prostu nie da, a ty dalej brniesz w te spierdolone pouczanie innych.

Zgadzam się z twoimi niektórymi postami, ale często piszesz dużo, a mało masz do powiedzenia w innym temacie i to wkurwia, bo robisz przewózkę jakbyś był Α i Ω. Wiem, że jesteś w takim momencie swojego życia - "wszyscy są głupi, a ja (JA!) tu jestem najmądrzejszy" i niestety - nie, nie jesteś, tak jak nie jestem nim ja, czy użytkownicy obok.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:49
Oho, uzasadnił moją wypowiedź: "moim momentem życia". Gdybym był złośliwy, to bym napisał, że jesteś kolejnym małoletnim baranem, który naoglądał się tendencyjnych programów i filmów z ameryki i rżnie znawcę świata ale...nie zrobię tego. Mógłbym też jeszcze dodać, że jak pomieszkasz w tych niby złą sławą owianych dzielnicach, to wtedy możesz zabrać głos ale też tego nie zrobię. Póki co, jak prawie wszyscy, odpowiadasz na coś, czego czytać się odechciewa, co w sumie jest ciekawym sformułowaniem. Weź rąbnij zdjęcie jakiejś kamienicy, która nie jest wyremontowana, bo spółdzielnią zarządza złodziej i napisz, że wystarczy tylko stopę postawić na "rewirze" i od razu maczeta, bum, stopy nie ma. Pokolenie głąbów robiących zdjęcia luster. Pościgi, strzelaniny, skurwysyny, to nie film!

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 22:18
kazikson napisał(a):
Ty pierdolisz takie głupoty, że się tego czytać odechciewa

Face kick może i nie pierdoli jakichś głupot, ale to o czym on pisze to każdy wiedział odkad zaczął się socjalizować ze swiatem. Ogólnie face kick ma taki problem, że nie potrafi napisać nic bystrego, ciekawego, nie ma żadnych ciekawych spostrzeżeń, np. jak ktos by napisał, ze dziewczyna go zdradzila, to face kick napisze na pół strony, że zdrada jest zla i w co drugim zdaniu będzie mówił jak to kiedyś było dodatkowo podkreślając kilkukrotnie że ma więcej lat od ciebie. A jak dodamy do tego wszystkiego to jak bardzo lubi być w centrum zainteresowania to wychodzi nam właśnie taki kontrowersyjny user.

Spoiler:

Ostatnio edytowano Czwartek, 7 Września 2017, 22:20 przez Jarekk, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 22:19
Ty jestees takim ziomkiem co jak ci pluja w zyciu na głowe to im wmawiasz ze deszcz pada i dajesz ta sline do sprawdzenia w labolatorium DNA, ze to tylko zwykle krople z nieba, taki jestes przekonany o swojej wlasnej wartosci i wyzszosci intelektualno-emocjonalnej od innych ludzi, przede wszystkim uzytkownikow slizgu. Ponadto, czytajac twoje wypociny, twoj styl pisania przypomina zagubione dziecko, które na siłe stara sie wszystkim udowodnić kim to on nie jest, konstruujesz te swoje posty na wzór profesora Ślizgona, znawca kazdego tematu, w połowie pisanego postu gubisz sie i szukasz usprawiedliwienia, dlaczego to piszesz i jaki jest cel twojej wypowiedzi. Do tego dochodza te irytujace, pretensjonalne i na siłe ironiczne emotki, buźki i uśmieszki. Kurwa ten styl pisania jak na jakims katolickim portalu, ŁAŁ!

Dribble the ball, bale, we sellin' the raw, shells
He poppin' that lame shit
The chopper shoot like it's a ball player

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 22:30
co ty ziomuś teraz tworzysz hmmm ??

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 22:33
JarekK., nie pozwól żeby pinkyman cię obrażał, bo pojechał cię grubo. Daj mu jakąś mądrą ripostę.

Nie mniej jednak, gdyby powstał temat: "Menelskie rejony", to śmiało można by było napisać
Spoiler:

warn za spoiler

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 22:41
jestem tu od 10 lat, chce poczytać o niebezpiecznych rewirach, a Wy tu jakieś przepychanki nudne urządzacie, ogarnijcie sie, tak jest w wielu tematach

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 22:43
bo użytkownika face kick stale zaczepiają

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Września 2017, 00:21
facecik to po prostu najlepsze prowo tego forum, trzeba się z tym pogodzić

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 02:44
Cytuj:
Majk ,pamiętam, że pisałeś o Woli Duchackiej. Okolice Bojki sprawiają wrażenie przejebanego rewiru, dosłownie czujesz na sobie wzrok lokalsów na sobie (w KRK porównywalnie pod tym względem czułem się tylko na Wzgórzach Krzesławickich, Nowym Bieżanowie i osiedlu Oświecenia). Byłem tam ze 4 razy, w tym dzień po zamordowaniu Człowieka na pobliskiej ul. Wysłouchów. Jak byłem tam ostatnio to pamiętam, że na pawilonach na rogu Wysłouchów/Bojki było jakieś graffiti odnoszące się personalnie do jakichś typów z JG/Sharks. Zawarte tam były komunikaty w stylu - X pedał, tylko JG/Sharks i ten najbardziej sugestywny "pamiętam jak się zesrałeś w tunelu". Dziwny to rejon, w okolicy masz dużo strzeżonych bloków, zamieszkiwany przez przedstawicieli krakowskiej upper-middle class, a w okolicy dzieją się rzeczy, jakich nie należy nigdy robić, ani tym bardziej próbować w domu. Poetyzując - mroczno i straszno, nie musisz jarać skuna od lokalnego dilera, aby poczuć klimat.

Zgadzam sie w 100% z tym co piszesz, ale dla scislosci Bojki to Kurdwanow, a nie Wola Duchacka. Wola sklada sie z 2 osiedli: Wschod i Zachod i jest dokladnie po drugiej stronie ulicy Witosa (tej glownej przez ktora jezdzi szybki z nazwy tramwaj).
Mieszkalem na Woli Duchackiej Wschod dokladnie 5 lat, nie spotkala mnie tam zadna stresowa sytuacja, poza milionem sebigzow palacych skuna, chlejacych browar i dracych ryj na moim pietrze na klatce schodowej w okresie pazdziernik - kwiecien, akurat sobie upodobali moje pietro. Patologiczny akcent w postaci pana Janusza-rencisty zamieszkujacego 38-metrowy lokal nade mna wspolnie z zona i 2 dzieci oraz psem, lubil chlopina wypic i wyzywac ja od kurw 24 na dobe. Bartek-kulturysta z 3ciego pietra aka staly bywalec osiedlowego Drink Baru "Cobra" oraz Cygan-Andrzej, ktory byl moim ziomeczkiem od czekania na winde i podrozowania nia, ostatnio jak go widzialem to wrocil z Niemiec, zeby otworzyc w koncu komis z autami, ktore sciagnal do Polski.
Poza tym mialem wlamanie do mieszkania gdze zajebali mi miedzy innymi 2 garnitury, buty lakierki z CCC za 69 zl, niedopita butelke Finlandii i ramke z 7 szlugami, ktore mialem do jointow. Z tym wlamaniem to dosc ciekawa historia swoja droga. Raz tez wybili mi szybe w samochodzie ale o dziwo nawet nie weszli do srodka i nie zginelo nic.

Z przejebanych osiedli dorzuce Piaski Nowe, mocno prodzektowy klimat na co skladaja sie z wieloklatkowe dziesieciopietrowce i 10-osobowe grupy sebigzow na lawkach.

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 09:19
na moim rewirze ostatni pojawił się... lis!

jaranko :joint:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 10:20
Po moim śmigają tylko kuny i jeże... No i full kocurów :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 11:21
etan, opowiedz o tym włamaniu

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 687 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona