Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 13 Grudnia 2017, 08:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 687 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Niebezpieczne rewiry 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Niebezpieczne rewiry
  Wysłano: Piątek, 4 Sierpnia 2017, 21:01
gogi napisał(a):
żeby nie było że uprawiam biedaśmieszkizm (choć uprawiam), to polecam klasyczny wątek z SSC na ten temat:

[Polska] Miejsca w Tymkraju gdzie dostaniesz po ryju.

powiat wołomiński :oops:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Sierpnia 2017, 00:28
Osiedle Wandy na Hucie ktoś kiedyś zamieszkiwał?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Sierpnia 2017, 01:52
kad napisał(a):
gogi napisał(a):
żeby nie było że uprawiam biedaśmieszkizm (choć uprawiam), to polecam klasyczny wątek z SSC na ten temat:

[Polska] Miejsca w Tymkraju gdzie dostaniesz po ryju.

powiat wołomiński :oops:

piękny temat

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 19:18
Dzisiaj na koszu poznałem slowaka z Koszyc. Mieszkał 2 km od tego:
https://www.google.pl/search?q=lunik+9& ... 60&bih=560

Ja pierdole. Opowiadał mi jak cygany na 7 pietro wciągnęła krowę żeby ją tam zabić. Jprdl

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 19:40
jogi napisał(a):

Ja pierdole. Opowiadał mi jak cygany na 7 pietro wciągnęła krowę żeby ją tam zabić. Jprdl

Wiesz może czy już to wyburzyli czy ciągle stoi i "tętni życiem"?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 20:07
Mówił że coś tam robią. Ale dwa lata już poza domem jest.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Ostatnio edytowano Piątek, 1 Września 2017, 13:29 przez jogi, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Września 2017, 11:16
Flavs napisał(a):
Łódź - gdzie nie szukac lokum?

to samo pytanie zadawałem w tym temacie dwa lata temu, szukałem w internecie i dużo osób straszyło starym polesiem/śródmieściem. Mieszkam w okolicach Gdańska/Kopernika od dwóch lat i nie miałem żadnego problemu, często zdarzało się wracać nocą samemu i nigdy nie było żadnego incydentu. Wydaje mi się, że te okolice normalnieją i jak nie szukasz problemów to nic Ci się tam nie stanie. Ogólnie Łódź chyba wygląda na dużo bardziej niebezpieczną, niż jest w rzeczywistości.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 3
  Wysłano: Piątek, 1 Września 2017, 12:37
jogi napisał(a):

Polecam sobie to obejrzeć na google maps:
https://www.google.pl/maps/@48.6958255, ... 312!8i6656
Ciężko uwierzyć, że takie coś w ogóle istnieje i to całkiem niedaleko Polski.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Września 2017, 12:57
od razu mi się skojarzyła bratysława z eurotripa, smutne

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Września 2017, 13:27
Zrobiłem sobie spacer po tej dzielni na street view i autentycznie wizualizuje się smród przed oczami. Nie mam pojęcia jak ci ludzie mogą żyć, pewnie dzięki takim praktykom jak wciągnięcie krowy na 7 piętro w celu uboju rytualnego. Obczaiłem ze dwie osoby z miotłami, zmiatające wszystko na kupkę (po co? jak wokół syf i kiła). Na jednym murze napis ... from Poland. Inspirująca wycieczka, nie powiem. Ale kościół elegancki, trawka przystrzyżona i drzewka.
Szkoda tych brudnych dzieciaków, tam pewnie matki mają max 16 lat, babcie max 34 lata a prababcie może nawet nie 50.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Września 2017, 14:24
Idąc typ tropem to można się pochwalić że się uprawiało seks z zajebistą babcią a ona ma 34 lata czyli jest milfem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Września 2017, 21:09
seks z babcią, powód do dumy jak rzyganie do plecaka...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Września 2017, 21:16
Jada napisał(a):
to samo pytanie zadawałem w tym temacie dwa lata temu, szukałem w internecie i dużo osób straszyło starym polesiem/śródmieściem. Mieszkam w okolicach Gdańska/Kopernika od dwóch lat i nie miałem żadnego problemu, często zdarzało się wracać nocą samemu i nigdy nie było żadnego incydentu
Flavs napisał(a):
Łódź - gdzie nie szukac lokum?

Nie to że biją ludzi ot tak sobie, ale to specyficzna okolica, prawilne mordeczki na Gdańskiej lubią sobie np poskakać po autach :joint:

Ezio_Wrocław napisał(a):
Ty masz nawet gorzej niz ja, bo ja 5 lat nie ruchałem, a Ciebie panny w przeciągu roku 2 razy zrobiły w dupę :/

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Września 2017, 23:21
sinobrody napisał(a):
jogi napisał(a):

Polecam sobie to obejrzeć na google maps:
https://www.google.pl/maps/@48.6958255, ... 312!8i6656
Ciężko uwierzyć, że takie coś w ogóle istnieje i to całkiem niedaleko Polski.

Może mniejszy level, ale nie zapomnę pobytu w tym bloku :P Masakra, nigdy nie byłem w tak strasznym miejscu :D Nie chciałbyś tam wylądować nocą. Dla potrzeby reszty postu, nazwijmy go hotelowcem.
https://www.google.pl/maps/place/%C5%81 ... d19.452696

No i słynne baraki
https://www.google.pl/maps/@54.1459047, ... 312!8i6656
Tutaj pierwszy raz widziałem typową żulice na delirce, w dodatku eksmitowana z domu z powodu karaluchów, we dwójkę ją nieśli a ona cała telepiąca się.

Jest jeszcze jakiś śmieszny blok na Grunwaldzkiej w Elblągu. Nie pamiętam adresu i nie chcę mi się go szukać na googlach.
Dwa zdjęcia z tego miejsca wyżej wspomnianego:
Spoiler:

To był typowy widok, że co któreś drzwi były porozpierdalane i bez klamek. W tym hotelowcu wyglądało to x5 gorzej, uwierz :)

Jest jeszcze tego typu hotelowiec w Olsztynie, słynny samotniak. Ostatnio jak tam z ciekawości napierdolony zajrzałem to odmalowali parter, ale i tak już na ścianie sprejem NIE SRAJCIE PRZEZ OKNO czy coś takiego XD W tym miejscu byłem z 4 razy i pierwszego razu też nie zapomnę. Gdy wszedłem na prawe skrzydło na parterze, stojąc przy jednych drzwiach - nagle złamałem się w pół, zakrztusiłem się i zakręciło mi się w bani, nie wiedziałem co jest kurwa grane. Jak stanąłem i się ogarnąłem, poczułem mocny posmak cynamonu w przełyku. Po wyjściu z bloku opowiedziałem to znajomemu. Znajomy 3 tygodnie później zadzwonił i powiedział, że w tym lokalu niby zwłoki się rozkładały, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Jeszcze druga ciekawostka, drugiego razu... w sumie też nie zapomnę XD Mieszkałem w okolicy, więc najebany jak wracałem na chatę, stwierdziłem że nie ma chuja, muszę pójść i zobaczyć te drzwi, czy dalej tak jest. Spojrzałem, nie ma, więc wracam do wyjścia i gadam przez telefon z współlokatorem opowiadając, że tu jestem xd i zaraz będę w domu, aż nagle słyszę jak ktoś z piętra schodzi, typ kurwa ciapaty z brodą jak Malik, no wyglądał jak 40 letni malik i od razu spoglądał na mnie, podbiegł stanowczym krokiem z miną, jakby miał mi wpierdolić i powiedział SCHOWAJ TO - widząc powagę od razu powiedziałem, że CZEKAJ, ZADZWONIĘ ZA CHWILĘ, chowam telefon oczekując najgorszego, a ten... PYTA CZY MAM SZLUGA XD i poszedł.

Zdjęcia z samotniaka, grunwaldzkiej, ewentualnie jeszcze baraków i hotelowca mam na starym(zepsutym) dysku. Jak odzyskam dane to powrzucam wam co nieco.
Aha, wracając do samotniaka, beką jest, że od razu po wejściu witały nas rapcytaty XD BO ŁĄCZYŁO NAS WIĘCEJ NIŻ PRZYJAŹŃ I PIWO XD i coś tam hucza z po tej stronie raju xD

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 00:21
Ten hotelowiec z zewnątrz nie wygląda aż tak źle :D Rozumiem, że te dwie historie i dwa wklejone zdjęcia to właśnie stamtąd?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 00:51
Ech, chaotycznie napisałem post :P Zdjęcia są z bloku na Grunwaldzkiej. Z zewnątrz niby po prostu trochę zaniedbany, ale w środku jest hardkor, niemniej jednak wciąż mniejszy niż w hotelowcu... :D Nie znajdę Ci teraz tego budynku na streetview.

Hotelowiec z Elbląga to najgorszy budynek w jakimkolwiek byłem. Z zewnątrz zdecydowanie gorzej wygląda niż na streetview, a w środku? Będąc tam o 9 rano ciemno jak w dupie, okna deskami przybite, wszędzie ściany nadpalone, otagowane, co któreś drzwi wgniecione, bez klamek... patologia chodząca na każdym kroku. Grunwaldzka, która była przedstawiona wyżej na fotach to taka wersja light tego :)

Co do samotniaka w Olsztynie, nawet przed odmalowaniem nie wyglądał tak źle technicznie, po prostu brudnopisik, ale bardziej kripi była patologia tam mieszkająca, niewiele mniejsza niż ta w Elblągu. Będąc w takich miejscach czuje się dreszczyk adrenaliny.

Nie oszukujmy się, w tamtym okresie odwiedziłem sporo najgorszych rewirów poszczególnych miast - w sensie najbiedniejszych, najbardziej pato, gdzie robactwo i meliny to był widok dzienny.
To było związane z pewną robótką, o której nie chcę pisać, bo to był dość dziwny epizod i temat raczej prywatny, do wódki jak znalazł : ) Oczywiście wykonywałem legalną pracę. Już pierwszego dnia zauważyłem o co w tym wszystkim chodzi i dla samego poznania innego życia, zostałem tam z ciekawości na kolejne dni.
W te 6 dni poznałem bliżej takie rewiry w Elblągu, Przasnyszu, Kętrzynie, Mrągowie, Giżycku i w Olsztynie samotniak oraz baraki na Towarowej, o których istnieniu nie miałbym pojęcia, gdyby nie tamta robota : D niestety, google nie trafia tam.
Pomimo tego, że wtedy ciągle obcowałem z takimi rewirami, ten blok z Łęczyckiej wyrył mi się najbardziej i to on w wspomnieniach robi największe wrażenie.

Jutro chcę się zając odzyskaniem danych, więc jak będę miał jakieś ciekawe fotki to specjalnie dla Ciebie mogę wrzucić.

edit;
A, historie o dziwnym "lokalu", gdzie miały się rozkładać zwłoki + akcja z klonem Malika to z tego samotniaka z Olsztyna.
Musisz mi wybaczyć, jestem bardzo senny, od kilku godzin walczę z komputerem i nie mam siły, naprawdę, stąd chaos w moim piśmie.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 11:47
Co do tego Lunika IX, polecam zajebisty reportaż, który wybadałem w necie, świetnie przedstawiona i udokumentowana historia całego osiedla i niektórych rodzin, które muszą znosić te warunki.

http://outride.rs/pl/lunik-ix/

Dribble the ball, bale, we sellin' the raw, shells
He poppin' that lame shit
The chopper shoot like it's a ball player

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 18:24
Runiek, jasne, możesz wrzucać. Fajnie się to ogląda i czyta :)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:11
Niebezpieczne rewiry, to trochę temat "mit". Wiadomo, że są dzielnice/osiedla/"rewiry" monitorowane, gdzie krzaki ładnie przycięte, a odpicowana rodzinka wsiada uśmiechnięta do porszaka i czeka, aż pan ochroniarz podniesie szlaban. No i te, gdzie szczury gonią psy i zżerają je w całości, a dzieci w formie zabawy rzucają sobie cegłami w głowę ale za friko na ryj można dostać wszędzie.
Czy np. na takiej Pradze Płn. prawdopodobieństwo wpierdolu jest większe? Może...tyci...ale ogólnie to takie pierdolenie.
Wiadomo, że jak się za głęboko zapuścisz, wyglądasz jak pizda robiąca sobie zdjęcia z rąsi i jeszcze się niestosownie zachowasz, to wyjdzie nędza ale w sumie ostatnie czasy pokazują, że częściej w centrum przy kamerach można załapać się nawet na utratę życia niż w jakże groźnych i złą sławą owianych bramach.
Paradoksalnie na tych "złych" dzielnicach miejscowi mogą zostawić otwarty samochód i nawet kołpak nie będzie ruszony. Na tych monitorowanych, super fantastycznych rewirach, te wszystkie wypasione porszaki czy audice przepadają hurtowo.
Jak ktoś ma pecha, to załapie się na wpierdol w każdym miejscu i tyle, a niektórzy pokroju jakiejś radomskiej cioty po prostu prowokują ryjem i nieważne czy Pałac Kultury czy Wawel czy Krupówki, liścia wyłapie bankowo. Bankowo.
Tak więc można wrzucać te zdjęcia obskurnych kamienic ale nijak się to ma do "niebezpieczeństwa".

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 21:13
ja pierdole.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 687 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona