Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 02:24

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 679 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Niebezpieczne rewiry 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Niebezpieczne rewiry
  Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 14:26
Runiek napisał(a):
etan, opowiedz o tym włamaniu

Rzecz sie zdarzyla w maju 2013, bylem w robocie akurat kiedy kolo 14 dostalem telefon od mojej ex, ze nam sie wlamali do mieszkania. Oczywiscie w szoku, w szoku, nie moglem w to uwierzyc, bo mieszkalem na 6tym pietrze w 10pietrowym bloku gdzie bylo 181 mieszkan, a moje drzwi wejsciowe byly centralnie w srodkowej czesci klatki schodowej dokladnie na przeciwko wind, wiec najbardziej ruchliwe i uczeszczane miejsce, tym bardziej, ze rzecz zdarzyla sie w bialy dzien. Wyszedlem z pracy, wsiadlem w taryfe i pojechalem do domu.

Na miejscu zastalem totalny rozpierdol, ubrania powyrzucane na podloge z szaf i rzeczy z szafek, pierwsza mysl to sprawdzic co ukradli. Na szczescie hajsu nie trzymam w domu, wiec z rzeczy ktore zginely to:2 laptopy (w tym jeden Lenovo prawie nowy - jeszcze go splacalem wtedy), prawie nowy aparat hybrydowy Olympus, Playstation 3, jak pisalem wczesniej 2 garnitury itd. Do tego zajebali mi z szafki swiezo wyrobiony paszport, ktory odebralem doslownie 2 tygodnie wczesniej, jak sie pozniej okazalo chlopaki uzywali kradzionych dokumentow do gonienia sprzetu w sprawdzonych lombardach.

Okazalo sie, ze patusy weszly do mieszkania przez drzwi wesjciowe, wylamujac zamki (jak mi pozniej powiedzial slusarz, ktory wprawial mi nowe, dla wprawionego wlamywacza to jakies 30-40 sekund roboty, a zamki ktore wtedy mielismy sie okazalo nie byly antywlamaniowe, wiec nasze mieszaknie okazalo sie latwym celem, dzieki Ci moja ex-mowilem, zeby przy remoncie wziac antywlamaniowe drzwi Gerdy :/), policja i technicy przeprowadzili cala procedure, zdjeli odciski itd i powiedzieli ze bedo szukac. Pomyslalem wtedy: taaaa jasneee.

Z ciekawych rzeczy to przypomnialo mi sie, ze jakis tydzien wczesniej pracowalem z domu akurat i wyszedlem do sklepu po cos, wracajac wyjechalem winda na moje piietro i zobaczylem jakiego sebigza w bialej wpierdolce kolo moich drzwi wejsciowych, jak mnie zobaczyl to zaczal isc w kierunku windy, minal mnie i wsiadl do niej. Pozniej zauwazylem ze pod dzwonkiem kolo drzwi wejsciowych ktos narysowal olowkiem male X, co bylo akurat zauwazalne, bo wlasnie malowali klatke schodowa i moje pietro niedawno skonczyli malowac i bylo so fresh, so clean.

Wkurwiony mocno, ze stracilem sprzet zaczalem codziennie przegladac strony typu Allegro, gumtree i olx z nadzieja, ze moze gdzie znajde cos ze skradzionego mi sprzetu, logicznie myslac napewno sebigzy chcialy to pogonic jak najszybciej. Odwiedzilem tez pare lombardow. Po jakims tygodniu wchodze na Allegro i wpisuje model lapka Lenovo, ktorego stracilem na rzecz dobryh chlopakow, a ze model byl dosc nietypowy wtedy to nie pojawialo sie jakos szczegolnie duzo ich w sprzedazy w malopolskim na Allegro. Przegladam jedno ogloszenie i kurwa BINGO. Jest moj pierdolony lapek wystawiony przez lombard. Wystawili go podajac informacje, ze laptop na gwarancji z faktura ze sklepu Komputronik Krakow Bonarka (zapomnialem dodac, ze laptop w dniu wlamania lezal sobie w szafce w oryginalnym pudelku z faktura w srodku, bo wrocil wlasnie z serwisu, Lenovo wy kurwy - nigdy wiecej). Dzwonie tam, okazuje sie ze laptop jest dostepny, mowie typowi zeby go przytrzymal do jutra, ze przyjade i biore na 100%. Nastepnego dnia pojechalem tam z ziomkiem, ze niby zainteresowani kupnem, typ wyciaga lapka, pokazuje fakture (patrze, ze moje nazwisko na fakturze :shock: ) Mowie mu biore go na 100% tylko zeby poczekal to pojde do bankomatu po hajs i wroce zaraz. Wyszlismy z lombardu i poszlismy prosto na komisariat na Krolewskiej, gdzie tlumacze januszom ze mi sie wlamali do mieszkania, sprzet ukradli i znalazlem i trzeba jechac i zabezpieczyc. Ale panie to jak jak Komisariat w Prokocimiu prowdzi sprawe to niech Pan tam jedzie i niech oni sie tym zajmo :wall: Po godzinie udalo sie wreszcie przydzielic mi dzielnych strozow sprawa i wjechalismy do tego lombardu na pelnej, zajeli laptopa. Sprzedawca w lombardzie studencik pozniej mi mowil, ze to juz nie pierwsza taka akcja, ze psy wjezdzajo po sprzet, ale co on moze jak na dowod osobisty sprzedali (kradziony). Okazalo sie, ze sebigzy pogonily go za 600 zl :lol: Po tygodniu mi go oddali pieknego i nienaruszonego z faktura i pudelkiem. Reszty sprzetu nie udalo sie odzyskac niestety.

Po pol roku przyszedl list z prokuratury, ze sprawa umorzona z powodu nie wykrycia przestepcow, no tak, w sumie nie spodziewalem sie niczego innego.

Po jakis 13-14 miesiacach przychodzi kolejne pismo, ze sprawa otwarta na nowo, czekac na dalsze apdejty.

W miedzyczasie dostaje list z aresztu sledczego od jednego z tych sebigzow co sie dopusili zlamania 6tego przykazania, napisany odrecznie o tresci ze zaluje, przeprasza i prosi o wybaczeie, bo ulegl presji kolegi, a ze zycie to dziwka i 2 dzieci z zona na utrzymaniu, a w cukierni placo kapitalisci zli tylko 1200 zl to poszedl i ukradl. Wzruszylem sie nawet.

Sebigzow zlapali, wspomnainy wczesniej 48letni cukiernik z wyksztalcenia i drugi typ 20 kilka lat (zakladam, ze to mogl byc seba we wpierdolce od rysownia iksow przy drzwiach), recydywisci bez majatku, cukiernik wyksztalcenie zawodowe + 2 dzieci i zona na utrzymaniu + z opieki spolecznej hajs zamieszkaly gdzies przy Wroclawskiej, mlodszy seba bez wyksztalcenia mieszkajac w Srodmiesciu tez. Dostali po 3 i 3,5 roku, okazalo sie z protokolu sprawy, ze na Woli Duchackiej Wschod opierdoli jeszcze jakies 5-6 mieszkan, ludzie potracili niektorzy zloto i hajs o wartosci 20-30 tysi, ja bylem tym szczesciarzem co stracil najmniej. Do tego na koncie mieli wyludzenia telefonow od sieci komorkowych na lewe dokumenty i jakies drobne przestepstwa.

Life is a bitch and then you die.

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 19:07
Takie posty to ja szanuję. Dobrze, że wróciłeś do forumowania, bo z tego co widzę miałeś około 2 letnią przerwę.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 19:22
Ciekawa historia, propsy za opisanie.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 10 Września 2017, 12:51
ale fajna

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Września 2017, 15:52
7go przykazania jak coś, ale fajnie napisane mimo to i tak.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Września 2017, 16:53
Fajnie się czytało

#gmll

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Września 2017, 21:51
PSZ cos ty nawywijał ze wbijane masz hahaha

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 22:11
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... owolnione/

Ja pierdole...

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 22:22
niezle, na razie to cos wygrywa.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 22:37
pani marzeno jest pani ładną kobietą żartowałem ty głupia menelico ma rze na ma rze na ma rze na marzena marzena marzena | 3zł

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 22:49
Na domiar złego, takie coś dostaje jeszcze wysokie renty od państwa, na które my szaraczki ciężko pracujemy.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 23:51
Patologia

#gmll

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Września 2017, 13:05
Spoiler:

xd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 24 Września 2017, 13:11
Cytuj:
Chcą wychlać, "pobzykać", zajarać, pojeść - idą do Marzeny.
Że co ? :bowdown: To nieźli desperaci, ale czasem dochodzę do wniosku że w tym państwie najlepiej reprezentować postawę jak te szmaciury.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Września 2017, 17:11
Moze nie odzwierciedla to niebezpiecznych rewirow, ale napewno wpasowuje sie w osiedlowy klimat. Przypomnial mi sie Jozef Depta chyba najwiekszy freak w Krakowie, legenda na osiedlu Dabie gdzie chodzilem do podstawowki, staly bywalec psychiatryka w Kobierzynie, ten wywiad to w chuj mocna rzecz:

https://www.youtube.com/watch?v=E-_R7t4Dqro&t=227s

Polecam cale zobaczyc. Mocno ryje typ psychike.

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Października 2017, 00:33
Zapomniałem o akcji, a miałem wrzucić tutaj. U mnie to już nawet bomby podkładają. :joint: Gruba akcja ogółem, bo ten teren niedawno kupiła najbogatsza rodzina w okolicy, tam z tyłu zbudowali stajnie, a obok jest takie małe pole treningowe do jazdy konnej. Podobno wybuch nastąpił po zgaszeniu światła przez kogoś, kto tym zarządzał. Z tego co wiem w domu nikt nie mieszkał, także jeśli to faktycznie były jakieś porachunki, to na pewno łatwiejszy cel niż strzeżone posiadłości. Ciekawa sprawa, dziwne, że chatę zmiotło akurat teraz.

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadom ... ,12544983/

Blog: http://www.myslioprocentowane.com

Fanpej: https://www.facebook.com/myslioprocentowane/

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 8 Października 2017, 12:46
etan - jak ich złapali to odzyskałeś chociaż część rzeczy, albo pieniędzy czy złapali ich, zamknęli ale pieniądze rozpłynęły się w powietrzu?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Października 2017, 14:07
Paręset Słów napisał(a):
etan - jak ich złapali to odzyskałeś chociaż część rzeczy, albo pieniędzy czy złapali ich, zamknęli ale pieniądze rozpłynęły się w powietrzu?

Mialem opcje wytoczyc im sprawe z powodztwa cywilnego (tak to sie chyba nazywa fachowo) w celu rekompensaty. Zwazajac na fakt , ze typy nie maja pracy i majatku to raczej strata czasu i energii, wiec dalem sobie spokoj

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 07:58
andzejgolot napisał(a):
Toony jest z mojego miasta i nie wiem czy ktoś go lubi ale sentino raczej nie jest mile widziany w tych rejonach i nie będę mówił, że warszawka tutaj by dostała wpizde, bo tutaj z okna miałem akcje 3 typów bez sprzętu na 6 z sprzetem do tego byli z tej samej ekipy kibicowskiej z innego miasta i chłopcy ich rozjebali a ich sprzęt wrzucili do ich samochodów i takich typów znam z 50 lekką reką, wszyscy jeżdzą na podjebanych ruskich blachach i świndlują nielegale od mety po testosteron, w wojkowicach kościelnych połowę OG siedzi z mojego miasta, ostatnio widziałem się z ziomkiem z podstawówki i mylił mnie z takim co świndlował koks na dużą skalę dlatego mam przejebany szacunek na dzielnicy bo mamy te same nazwisko i często nas mylili. Powiem tak, z mojego miasta leci szlak rozprowadzania narkotyków na całą polskę, tutaj się ukrywał Chada i za chuja nie umieli go znaleźć przez pół roku i jak by nie pił to by go nigdy nie złapali.
Z mojego miasta masz 10 minut do 10 patologicznycznych miast. Czeladź, Sosnowiec, Bytom, Będzin, Chorzów, Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze + sztamy z Łodzią i Wisłą czy po drugiej stronie Ostrava oraz aglomeracja jest taka, że jak chlopcy robią napad na węgiel, to 20 ton jest rozkradzione w 1 dzień, wam się pewnie wydaje że to jakaś przewózka ale np co roku ktoś ginie od tak bez powodu bo nie ma fajek przy sobie, a wy tutaj się zastanawiacie czy Toony dostanie kose od Sentino co śmieszy mocno bo to tylko rap i to nie wyjdzie po za teren fejzbuka.

True story, thug life, tylko Bóg może ich sądzić. Nie oceniam więc.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 679 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34