Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 14:13

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
KARY ZA ZNIEWAŻENIA 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post KARY ZA ZNIEWAÅ»ENIA
  Wysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 22:07
prokuratura chciała skazać URBANA za zniewarzenie papierza na 10 miesiecy pozbawienia wolności

czy za zniewarzenie powinno sie karać pozbawieniem wolności???

i jaka jest definicja zniewazenia???

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW
アドミン

Post Re: KARY ZA ZNIEWAÅ»ENIA
  Wysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 22:36
po pierwsze mamy wolnosc slowa (choc sam nie wiem czy tak do konca...). po drugie urban jest jedna z nielicznych osob w polsce ktora ma jaja mowic to co mysli. po trzecie to papieza powinni zamknac za miliony ofiar aids w afryce ktore gina przez potepienie antykoncepcji;p. a wracajac do tematu to nie, uwazam ze taka kara jest za surowa. predzej jakies zadoscuczynienie w postaci wplacenia kasy na konto poszkodowanego (ktorego szkode da sie sensownie uzasadnic). pozdro

Ostatnio edytowano Piątek, 14 Stycznia 2005, 23:07 przez ZINNN, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 23:00
zin no dojebales teraz z ta antykoncepcja po calosci!!! kuerwa nie wiem czy mam wybuchnac ze smiechu czy rzewnie zaplakac. nie no kurwa to zenujace jest
nie uwazam, ze pozbawieniem wolnosci. bez przegiec co nie?? to prokuratura chyba sie poczula zniewazona nie papiez
hipokryci kurewscy

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
アドミン

Wysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 23:07
to mialo byc ironiczne, zabraklo ";p". a ten pozew wogole to kto zlozyl ze sie poczul urazony? pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW
アドミン

Wysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 23:24
juz zmienilem post mam nadzieje ze nie uroniles jeszcze zadniej lzy... a co do papieza to wkurza mnie ze jak sie powie cokolwiek zlego o nim to wszyscy ci do gardla skacza. to jest czlowiek, osoba publiczna i podlega takiej samej krytyce jak miller, bush czy wisniewski. podejrzewam ze dla wiekszosci z tych 90% (niby:P) katolikow w polsce jest on autorytetem a wiekszosc z nich nie zna jego nauki albo dziala wbrew temu co glosi. ale to temat na inny topik. to tylko moje zdanie. tyle. pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 23:52
masz racje. zaloze sie, ze malo ktory Polak zna jego nauki.
lez nie bylo wolalem pobrechtac heheh
pokoj

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 02:38
a mnie sie wydaje ,ze sprawa antykoncepcji i aids w afryce wcale nie jest taka smieszna .
i nie powinna byc dla nas Polakow przedewszystkim. po pierwsze
dlatego, ze jest to pedzaca epidemia z niewymierna liczba ofiar.po drugie dlatego ,ze jestesmy za to po czesci odpowiedzialni jako narod i jet to cena ,ktora afryka zaplacila miedzy innymi za nasza wolnosc.
zanim wybuchniesz sabo-k ze smiechu warto przyjzec sie pewnym faktom , o ktorych nie dowiesz sie w szkole i raczej nie znajdziesz w massmediach, ale ktore niestety ,jak i stety mialy wplyw na przebieg histori najnowszej.
a mianowicie watykan wraz z panem reganem dobili pewnego targu.
deal -jak kazdy tego rodzaju uklad polega na tym , ze kazda ze stron odniosla jakies korzysci dla siebie. jezeli naprawde uwazasz(cie) ,ze wojtyla jest osobnikiem swietym i jak najbardziej w zwiazku z tym sie mu ta pozycja w watykanie nalezala to lepiej skoncz czytac w tym punkcie.
to nie byl bynajmniej przypadek,ze
papiezem zostal polak. to byl wytrych zachodu do obalenia komunizmu w europie wschodniej. jednak mialo to swoja cene. ameryka odciela pomoc antykoncepcyjna dla krajow afrykanskich, ktore borykaly sie w owych czasach nawet nie z epidemia aids ,ale przeludnieniem i co sie ztym wiaze epidemia glodu .

granica miedzy polityka a religia zawsze byla plytka i nie jest to bynajmniej smieszne.

jezeli zas chodzi o zniewazanie i karanie go to wydaje mi sie ,ze klamstwo zawsze jak najbardziej powinno byc tepione, ale nie wolnosc slowa czy opini ,a juz tymbardziej prawda, czy dazenie do niej.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer icq YIM

Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 08:25
to brzmi jak jakas spiskowa teoria

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
アドミン

Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 10:26
Gość skad masz te informacje? z checia poczytalbym cos jeszcze, bo mnie zaintrygowales:) pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 22:42
kurcze czytalem o tym wiele lat temu... nie pamietam dokladnie gdzie, ale zaczytywalem sie swego czasu podziemna nie zadko anarchizujaca czy lewicujaca prasa bynajmniej nie krajowa.
pozniej natknalem sie na te historie odzielnie jeszcze parokrotnie w przeroznych ,nie moge sobie teraz dokladnie przypomniec czyich, esejach -no, ale nie jako powiazane ze zesoba (odnosnie dealu) akurat. nie sadze ,ze natknalem sie na to u chomskiego, bo jego teorii akurat raczej nie biore sobie do serca.
teoria spiskowa ? logiczna...
istnieje zbyt wiele znakow ,ktore sklaniaja mnie do myslenia, iz to niestety jest kolejny epizod historii nowozytnej.
defifnitywnie nie wydaje mi sie, zeby manipulacje polityczne byly obnazane wobec szerszego, jezeli wogole kregu opini publicznej .
rowniez jestem sklonny uwazac, ze massmedia sluza sysytemom politycznym/ekonomicznym u gory i wrecz zawracaniu kota ogonem jezeli chodzi o informowanie spoleczenstwa.

Powrót do góry

Post jeszcze odnosnie papieza
  Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 22:57
przegladalem zekoma liste kandydatow na miejsce wojtyly w przekroju ostatnio. nie zaglebilem sie co prawda w szczegoly odnosnie ich postulatow,bo uwage moja pochlonely ich fizjonomie posepnie spogladajace z fotografi tam zamieszczonych.
sorry ale wzbudzaja one u mnie reakcje wstretu.
co za mordy obludne !!!
nasz papa wojtyla to przeuroczy staruszek w porownaniu z nimi!
i te ich rece! fuuuj... wypieszczone jak u jakiejs damulki i ten ich sposob ulozenia (nic dziwnego ,ze maja w kosciele problemy z orientacja czy molestowaniem seksualnym)
ktos to widzial?!?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 23:43
kiedyś TVP2 wyemitowało film dokumentalny o papierzy

( chyba autorstwa BBC)

w który mówil o ukłądach watykanu z USA

np. o tym ze to ze polak został papierze nie było przypatkowe

i o przyzwoleniu papierza na akcje USA w ameryce łacińskiej pod przetekstem walki z komunizmem mimo tego że dużo ludzi z tamtych rejonów z którymi walczyły stany zjednoczone było katolikami

a także o tym że papierz był rozczarowany tym co sie stało z polską po 89

( chciał zeby polska była państwem religijnym jak to jest w niektórych krajach islamskich)

Powrót do góry

Post JANKOWSKI SIE SÄ„DZI
  Wysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 19:05
jankoski wytoczył proces o zniesławienie dziennikarzowi który skrytykował henryka za jego wypowiedzi z ambony

Powrót do góry

Post jankoski skarży
  Wysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 19:27
PAWEŁ-a HUELLE-a

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 19:52
co za postac w ogole.. palant najprosciej ujmujac. kurde typ dziala mi na nerwy. drugi rydzyk kuerwa sie znalazl. i to jego wino
przez takich jak oni ksieza maja opinie jaka maja
sludzy Boga-nie no brak slow

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
アドミン

Wysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2005, 14:58
jest wyrok:

"20 tys. zł grzywny za znieważenie Jana Pawła II jako głowy państwa watykańskiego - taką karę orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie wobec redaktora naczelnego tygodnika "Nie" Jerzego Urbana. Wyrok jest nieprawomocny.
(...)
Sam Urban powiedział, że wyrok świadczy o "sklerykalizowaniu wymiaru sprawiedliwości". Dodał, że nie liczy na powodzenie apelacji, ale będzie się odwoływał nawet do Trybunału w Strasburgu."

co wy na to? pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2005, 15:31
urbanowi to powinni ujebac uszy! chyba mu tak urosly za komuny na tej samej zasadzie co nos pinokia.
a z tym papiezem to juz jest inna sprawa... a co on takiego dokladnie powiedzial na jego temat, ze sie tak klechtochtoni oburzyli?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2005, 15:50
"Kochany staruszku! Połóż się do łóżka. Przykryj kołderką. (...) Wyrzuć te starcze środki dopingowe, którymi Cię szpikują jak byczków hodowanych na olimpiadę, żebyś mógł przez godzinę ruszać nogą i mniej trząść ręką. (...) Choruj z godnością, gasnący starcze, albo kończ waść, wstydu oszczędź".

miedzy innymi to i jeszcze troche
ale wyrok to przegiecie po calosci

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2005, 16:10
wyrok jest pewnie przegieciem,ale powyzsze teksty jerzego- abstrachujac od urzedu jaki wojtyla pelni swiadcza jedynie o jego chamstwie i poziomie.
w koncu przesmiewanie sie z czyjejs choroby czy niedoleznosci i cierpienia jest poza wszelakimi normami czy to dla katolika czy ateisty

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2005, 16:49
Ja rozumiem wolnośc słowa ale Urban przegiał. Ha mu w De. i tak na dokłądke jestem osoba NIE wierzącą, więc nie kieruje sie moja miłóścią do boga i uwielbieniem do papieza, ale co jak co , do takiej osoby trzbea miec jakis szacunek :roll: :evil:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona