Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 14 Grudnia 2017, 03:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9471 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 ... 474  Następna strona
Telefony 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Telefony
  Wysłano: Czwartek, 29 Czerwca 2017, 18:15
Galaxy Tab A od Samsunga T580 z samym wi-fi lub T585 z dodatkowym LTE

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Lipca 2017, 15:46
Jaki operator ma teraz najlepszą ofertę (na kartę) jeśli chodzi o internet + smsy? Do tej pory miałem darmowe smsy + 3gb internetu za 20 zł, więc spodziewam się, że coś lepszego się znajdzie. Fajnie jakby w 25 zł się zamknęło

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Lipca 2017, 15:52
T-Mobile mam od jakiegoś czasu - 25zł / nielimitowane rozmowy, sms'y do wszystkich sieci i 10GB internetu. W ramach roamingu UE 1,3GB internetu.

Do tego, jak masz konto w T-Mobile Banku i z niego doładujesz, to masz 20% doładowania gratis, czyli rocznie zamiast 300zł, płacisz 250zł (21zł niecałe na miesiąc)

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 1 Lipca 2017, 16:18
Plush 25 zł nielimitowane SMS internet i 10gb neta w tym chyba 1 albo 1,5 w unii, do tego nielimitowany transfer na fb messenger whatsapp i instagram

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Sobota, 1 Lipca 2017, 17:32
eh, w XXI wieku takie rzeczy pytać

https://komorkomat.pl/

wybieraj

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Lipca 2017, 18:32
Dzięki dzięki wielkie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 15:20
Zmieniam telefon, wybór padnie najprawdopodobniej na S7. Warto brać wersję edge? Widzę że ma 600 mAh więcej, jedyne co mnie martwi czy nie będą mnie wkurwiać, tj. czy przypadkowo nie będę naciskał tych opcji krawędziowych. Wypowie się ktoś kto go ma?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 18:01
Nie znalazłem funkcjonalności dla zakrzywionego ekranu i wybrałem S7. Fajny bajer, ładnie wygląda, ale uważam to za bezużyteczny ficzer. Rękami można niechcący klikać i dopiero w S8, podobno, to naprawiono.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 18:10
latwo niechacy klikac i dodatkowo jakies znieksztalcone zdjecia na krawedziach wychodza

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 20:46
Szczerze, jeszcze ani razu, a używam Edge'a od września, nie zdażyło mi się przypadkowo rozwinąć paska, albo nacisnąć czegokolwiek niechcący dłonią... Zniekształconych zdjęć też nie zauważyłem, a zdążyło mi się nim porobić całkiem sporo zdjęć... Jesteście pewni, że mówicie o najnowszych aktualizacjach systemowych, a nie np o stanie rzeczy na dzień premiery? Wtedy ponoć był rzeczywiście problem z paskiem krawędziowym, ale w kilka update'ów to załatali całkowicie, ja przynajmniej nie doświadczyłem żadnych problemów z zakrzywionymi krawędziami. To prawda, zbyt wielu ficzerów sensownych to nie ma, aczkolwiek z trzech korzystam na porządku dziennym :
1) pogoda
2) kalendarz/terminarz spotkań połączony z moim korpo-outlookiem
3) szybka optymalizacja systemu/telefonu (usuwanie cache'u zwalnianie RAM'u, itp.)

Tak więc owszem, ten ekran krawędziowy to nie jest żaden game-changer, no ale też bez przesady, że w jakikolwiek sposób on przeszkadza w codziennym użytkowaniu, bo pomimo tych małych dodatkowych funkcjonalności, które wymieniłem, mnie osobiście np bardzo ten ekran się podoba również przy oglądaniu zdjęć/filmów(nawet YT) bo patrząc pod kątem, daje efekt delikatnego 3D. Kolejny mały bajer, ale... dlaczego nie? ;)
Ze swojej strony polecam, aczkolwiek kwestia gustu.

ps moja dziewczyna również na co dzień używa S7 Edge'a i jest full zadowolona, nie skarży się na nic :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 7 Lipca 2017, 12:19
Mój xiaomi redmi 4 pro się naprawił. Był problem ze złączem usb, gdy podłączyłem tel do komputera działało tylko ładowanie (żadna inna forma połączenie nie pokazywała się) a właściwie nie działało bo ciągle przerywało (na ładowarce to samo). Przywróciłem fon do ustawień fabrycznych żeby go wysłać na gwarancje i jakimś cudem teraz wydaje się że działa normalnie. Problem w tym że wcześniej kilka razy go przywracalem ustawienia i nawet zmieniałem system (udało mi sie to zrobić bo momentami tel łaczył z komputerem w trybie fast boot a sam system wgrywałem z karty) i nie pomagało, wiec obawiam sie ze na dniach znów się spierdoli wiec nie wiem czy się cieszyć czy nie. Może ktoś miał podobnie? Wczoraj tel był w samolocie, istnieje możliwość żeby zmienne warunki fizyczne na moment zmieniły coś, nie wiem np zmieniły stan słabą łączącego lutu? już kurwa nie wiem jak wytłumaczyć tą przypadłość. Telefon kilka ostatnich miesiecy przeleżał w pudełku (z Islandii nie miałam jak wysłac na gwarancje) ale jeszcze tydzień temu gdy sprawdzałem problem nadal występował. Nie chce mi się go konfigurować pod siebie jeśli znów ma się spierdolić a działającego na gwarancję nie wyśle.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 7 Lipca 2017, 12:31
Dzięki Panowie za wszystkie opinie, 5!

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Lipca 2017, 04:06
TylerD napisał(a):
Mój xiaomi redmi 4 pro się naprawił. Był problem ze złączem usb, gdy podłączyłem tel do komputera działało tylko ładowanie (żadna inna forma połączenie nie pokazywała się) a właściwie nie działało bo ciągle przerywało (na ładowarce to samo). Przywróciłem fon do ustawień fabrycznych żeby go wysłać na gwarancje i jakimś cudem teraz wydaje się że działa normalnie. Problem w tym że wcześniej kilka razy go przywracalem ustawienia i nawet zmieniałem system (udało mi sie to zrobić bo momentami tel łaczył z komputerem w trybie fast boot a sam system wgrywałem z karty) i nie pomagało, wiec obawiam sie ze na dniach znów się spierdoli wiec nie wiem czy się cieszyć czy nie. Może ktoś miał podobnie? Wczoraj tel był w samolocie, istnieje możliwość żeby zmienne warunki fizyczne na moment zmieniły coś, nie wiem np zmieniły stan słabą łączącego lutu? już kurwa nie wiem jak wytłumaczyć tą przypadłość. Telefon kilka ostatnich miesiecy przeleżał w pudełku (z Islandii nie miałam jak wysłac na gwarancje) ale jeszcze tydzień temu gdy sprawdzałem problem nadal występował. Nie chce mi się go konfigurować pod siebie jeśli znów ma się spierdolić a działającego na gwarancję nie wyśle.

Miałem ten sam problem w Lumii 1020 i jedyną opcją było oddanie telefonu na gwarancję i (z tego co pisali w raporcie naprawy) wymiana gniazda ładowania, co i tak pomagało tylko na chwilę, bo po 2-3mc problem wracał i znów gwarancja.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 8 Lipca 2017, 15:33
Mamy tu już jakiegoś właściciela mi6?
Mój SGS 7 wkurwia mnie już tak że mam ochotę się go jak najszybciej pozbyć.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 13:10
Który operator ma najlepszą ofertę którą mogę podpisać w salonie?
Plush, Nju Mobile, Red Bull Mobile, wszyscy mają świetne oferty (nielimitowane rozmowy i SMS, pakiet >10GB, abonament <30zł), ale można kupić tylko online, a chciałbym mieć już kartę dzisiaj.

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 17:27
plush mozesz kupić starter byle gdzie i masz to samo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 06:40
Właśnie kupiłem starter wczoraj, wróciłem do mieszkania i po wsadzeniu do telefonu skapnąłem się że teraz trzeba każdą kartę SIM rejestrować, a jedyna opcja żeby to zrobić online nie mając innej, aktywnej karty tego operatora, to za pośrednictwem konta w jednym z 3-4 banków, w których też nie mam konta.
Poszedłem to pobliskiej Żabki, potem Fresha, ale nigdzie nie mieli takiej możliwości...

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 10:32
Wiecie co, mam od ponad pół roku Huawei P8 Lite i jestem cholernie zaskoczony. Telefon się nie przycina, funkcjonuje tak samo jak w dniu rozpakowania. Czy aby ja przespałem moment, w którym androidy przestały się rozsypywać po trzech miesiącach użytkowania? Możecie mi tylko pomóc czy da się zrobić tak, żeby scrobblować z fabrycznego odtwarzacza w Huawei, bo jak na razie tego nie opanowałem.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 19:23
Griffin71 napisał(a):
Właśnie kupiłem starter wczoraj, wróciłem do mieszkania i po wsadzeniu do telefonu skapnąłem się że teraz trzeba każdą kartę SIM rejestrować, a jedyna opcja żeby to zrobić online nie mając innej, aktywnej karty tego operatora, to za pośrednictwem konta w jednym z 3-4 banków, w których też nie mam konta.
Poszedłem to pobliskiej Żabki, potem Fresha, ale nigdzie nie mieli takiej możliwości...

to nie chciało się rejestrować pracownikom, bo w żabkach i freshach normalnie rejestracja jest plusha xd

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 19:50
Griffin71 napisał(a):
Który operator ma najlepszą ofertę którą mogę podpisać w salonie?
Plush, Nju Mobile, Red Bull Mobile, wszyscy mają świetne oferty (nielimitowane rozmowy i SMS, pakiet >10GB, abonament <30zł), ale można kupić tylko online, a chciałbym mieć już kartę dzisiaj.

Ja ostatnio podpisałem umowę w T-Mobile.Nielimitowane rozmowy i SMS, pakiet 20GB internetu a po wykorzystaniu internet zwalnia do 1MB/s i serwisy facebook,messenger,tidal i jeszcze jakieś bez limitu danych za 30zł miesięcznie bez telefonu.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9471 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 ... 474  Następna strona