Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 04:29

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9387 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470
Telefony 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Telefony
  Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 19:14
Lenovo P2 to podobno bardzo dobre urządzenie z rewelacyjną baterią. Internety to potwierdzają a użytkownicy są zadowoleni. Sprawdź ten model.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 21:04
dziekuje przyjaciele! chcialem zamowic ta motorole x style ale widze ze juz w zadnym sklepie jej nie ma ; [ wiec pewnie zdecyduje sie na wasza propozycje czyli Lenovo P2! dziekowka i pozdrowki!!

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 09:10
Jakiś serwis w Łodzi który zajmuje się Xiaomi i jest sprawdzony?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 23:03
zrobiła mi się jebana aktualizacja na telefonie służbowym. gdzieś kurwa nie mogę znaleźć karteczki z pinem no i mam problem bo nie mogę nic zrobić z tym telefonem teraz. myślicie, że w orange mi to odblokują czy musiałby ktoś z firmy się tym zająć? raczej wolałbym uniknąć przyznania się do zgubienia jebanego pinu :(

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 11:30
Operator Ci nie pomoże, jako że to nie jest Twój telefon, a firmowy. Osoba od której dostałeś ten telefon (prawdopodobnie jakiś Voice Support) ma przypisany do siebie kod abonencki na te abonamenty, a więc to on może Ci to ewentualnie załatwić u operatora. Z doświadczenia jednak wiem, że zazwyczaj pliki z takimi rzeczami jednak trzyma się gdzieś głęboko na dysku/sharepoint'cie na wypadek własnie takich sytuacji, więc zgłoś się do swojego supporta i myślę, że bez problemu Ci ogarnie Twój PIN, bez zawracania głowy komukolwiek z Orange ;)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 17:59
mixiao.pl/ - legit?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 18 Października 2017, 18:00
chłopaki mam problem, kupiłem 2 dni temu sobie xiaomi redmi 4a, okazyjna cena i słyszałem tez nienajgrosze opinie. Generalnie jestem zadowolony z fona, ale martwi mnie to, ze bateria strasznie kuleje. 1% schodzi co 2-3 minuty, co chyba nie jest normalne przy telefonach od tego producenta. bateria to 3120 mAh, nic sie nie grzeje, niby pracuje wszystko w porzadku ale schodzi moim zdaniem szybko. Za soba mam na razie 2 pelne ładowania, moze to sie wyrobi? czy cos mi ja drainuje? jakies protipy? miui 8.5 global jak cos, najnowszy. Moze fabryczne jebnac znowu?

Dribble the ball, bale, we sellin' the raw, shells
He poppin' that lame shit
The chopper shoot like it's a ball player

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9387 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470