Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 16 Stycznia 2018, 14:21

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1886 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95  Następna strona
Fast Food 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Fast Food
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 23:01
w MC w Starym Browarze w Poznaniu był normalnie BigMac cały czas za 5zł, teraz za 6zł.

Powiem tak jak ktoś może sobie zjeść MC lub BurgerKinga to ten drugi jest niebo lepszy. Sam pomidor jest tam ultra smaczny i zawsze ma smak pomidora co mnie ogólnie dziwi, bo w tej chwili nawet sklepowe są bez smaku.

Co do burgerów w Poznaniu to wiele osób próbowało mnie przekonać do wielu miejsc i popróbowałem trochę burgerowni, ale każda dla mnie była słaba i bardzo droga. Jedyne spoko burgery był tzw. azjatyckie w Pod Nosem, ale to były takie malutkie, z pulled porkiem i marchewką. No, ale dwa za 15zł i dało się nawet najeść. W Poznaniu jeszcze 2/3 lata temu lubiłem chodzić po knajpach i próbować bo wiele ciekawych powstawało, a ceny były bardzo atrakcyjne. Teraz mam wrażenie, że kurde byle janusz zakłada własna "restauracje", robi ładny design, hispterski wystrój i sprzedaje coś co brzmi niesamowicie, a smakuje średnio i kosztuje 30zł. No i obowiązkowo na wejściu musi mówić "cześć" zamiast "dzień dobry".

Nie zapomne jak lekko pijany byłem na Nocnym Targu Towarzyskim i był koleś co sprzedawał bałkańskie burgery i w sumie byłem chyba jednym z ostatnim klientów z moją szajką i zaczelismy z nim gaworzyć. A on, że "pierdolcie korpo chłopaki, doróbcie i róbcie budke, luźne życie, fajne jedzenie itd." oczywiście pluje i korpo się nie zhańbię, ale zacząłem go pytać skąd wie jak te bałkańskie robić burgerki. "Ajvar" i tyle w sumie dyskusja się zakończyła. Czułem się oszukany i od tego czasu pierdole tych baranów w trych truckach i wole sobie pójść do Burger Kinga i zjeść za 1/3 ceny najeść się do syta. Najwyżej umrę wcześniej od ilości soli w frytkach.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 23:03
Ja się nie umiem w sieciówce najeść. A w burgerowni - owszem

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 23:25
fizyk123 napisał(a):
ktoś wie czy jeszcze istnieje ta bonifikarta pracownicza gdzie np. big maci i podobne były za 5zł?

za 6 jest

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 00:01
istnieje

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 00:19
a ta z MC Zestawami za 5zł to było wyłącznie na urodziny? Teraz za ile najtaniej mczestaw na bonifikarcie można dorwać?
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 00:47
za każdym razem po ostrej najebce, albo dobrym jaraniu, jedziemy wjebać się na autostradę przez bramkę do maca, gdzie pracuje kupa naszych znajomych, żeby nawpierdalać się prawie za darmo na ich karte pracowniczą, 2 czisy, bigmac, frytaski, cola, cziker, kurczkosburgeros i to wszystko za jakieś 14-16 złotych

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 12:32
Ta bonifikarta z zestawami za 5zł była tylko z okazji urodzin, regularna bonifikarta upoważnia pracowników do zestawu za 12zł co jest dla mnie straszną beką, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt że w normalnych kuponach zestaw się pojawia za 10zł co jakiś czas

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 17:37
Ale już zestaw bigmac + wrap, lub cokolwiek innego za 12 zł całkiem spoko.

Cytuj:
JA WYPIERDALAM WIETNAMCÓW Z WÓLKI KOSOWSKIEJ

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 20:55
Mr Burns napisał(a):
Ta bonifikarta z zestawami za 5zł była tylko z okazji urodzin, regularna bonifikarta upoważnia pracowników do zestawu za 12zł co jest dla mnie straszną beką, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt że w normalnych kuponach zestaw się pojawia za 10zł co jakiś czas

czyli na dobrą trafiałem na ogłoszeniach tylko po prostu jest trochę tak jak mówisz bekowa :D

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 21:38
Sidd aka AlbatrBoss napisał(a):
Ja się nie umiem w sieciówce najeść. A w burgerowni - owszem

Trzeba mniej na browary wydawać:)

Degustowałem dzisiaj zwykłe "hamby" z maka i powiem Wam, że symetria składników nie była zachowana, mierzyłem linijką ale zjadłem...i się najadłem. Ilości wpierdolonych napompowanych bułek z czymś tam nie zdradzę:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Spoiler:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 10:07
jadłem ostatnio tego drwala wracając z sylwestra trasą, no i kurwa tragedia. nigdy więcej.

osobiście mam jedną słabość, mianowicie bajgle w Starbucks. kosztują kurwa niebotyczne pieniądze, bo 15 zł, z kawą mnie takie śniadanko ok 30 zł wynosi, ale nie powiem, zajebiście lubię to połączenie i czasem się ugnę i zakupię do biura.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 12:58
Niezłe są, to prawda. I zarówno na ciepło, jak i zimno wchodzą do kawy* zacnie
*Starbuń to dla mnie cukiernia, ich kawy z dodatkami są yummy

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 18:29
retrox napisał(a):
za każdym razem po ostrej najebce, albo dobrym jaraniu, jedziemy wjebać się na autostradę przez bramkę do maca, gdzie pracuje kupa naszych znajomych, żeby nawpierdalać się prawie za darmo na ich karte pracowniczą, 2 czisy, bigmac, frytaski, cola, cziker, kurczkosburgeros i to wszystko za jakieś 14-16 złotych

to co piszesz to nie prawda - nie ma takich kart pracowniczych, zeby tyle zarcia kupic za 16 zl

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 18:45
najlepiej być pracownikiem KFC i mieć grandera w opór, frytek w opór i coli w opór za dwa złote w ramach posiłku pracowniczego

ale jak to zjeść w dwajścia minut nie wiem

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 20:11
wlasnie tez jem w sieciowkach raz na 5 lat, ostatnio nie bylo innej opcji to skusilem sie na tego drwala ktorego tak wszyscy zachwalaja i tylko sie wkurwilem na ludzkosc kolejny raz. JEBANE 14 ZL, CHYBA WAS POJEBALO!!!!
nastepnym razem zjem prawilnie bulke z parowka 90% miesa, moze uda sie do tego ogarnac jakis plasterek sera i bedzie sto razy smaczniej i zdrowiej niz w maku. jebac robotow!!!

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 22:31
mancipium napisał(a):
Co do burgerów w Poznaniu to wiele osób próbowało mnie przekonać do wielu miejsc i popróbowałem trochę burgerowni, ale każda dla mnie była słaba i bardzo droga. Jedyne spoko burgery był tzw. azjatyckie w Pod Nosem, ale to były takie malutkie, z pulled porkiem i marchewką. No, ale dwa za 15zł i dało się nawet najeść. W Poznaniu jeszcze 2/3 lata temu lubiłem chodzić po knajpach i próbować bo wiele ciekawych powstawało, a ceny były bardzo atrakcyjne. Teraz mam wrażenie, że kurde byle janusz zakłada własna "restauracje", robi ładny design, hispterski wystrój i sprzedaje coś co brzmi niesamowicie, a smakuje średnio i kosztuje 30zł. No i obowiązkowo na wejściu musi mówić "cześć" zamiast "dzień dobry".

A ile dla Ciebie znaczy drogo za burgera ? Do 20 złotych możesz spokojnie coś wybrać w FatBobie, w takich Gołych babach to za 20 złotych weźmiesz klasycznego burgerka i frytki do niego. A w takim food patrolu to wszystko masz w granicach 15 zł. A nawet jak preferujesz jakieś inne opcje kanapek typu jak wyżej pisałeś Pulled Porki to masz wyczesane porki lub meat us, z czego w tym pierwszym 15 złoty, a w tym drugim ceny ok. 20 złoty. Gdzie taki burger w FatBobie to :bowdown: :bowdown: , szczególnie jakiś Pork albo coś.
No chyba, że 15/20 złoty za dobrego burgera to za dużo.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 23:20
widzę typowe przykłady i inspiracje tym że maciej se je i wygrywa z anoreksją i zachwala burgery jako bloger jakościowy, szkoda tylko że w rzeczywistości nie ma to pokrycia

na chwilę obecną nie ma w Poznaniu burgerów o których mógłbym z czystym sumieniem powiedzieć że je polecam (nom nom nom zaliczam bardziej do kanapek, a w up in smoke bbq nie jadłem jeszcze burgerów, bo zawsze wybieram żeberka i one akurat są wyborne)

gołe baby? byłem, jadłem, barbecue i firmowy, oba były poziom niżej od nieistniejącego już malko (buda przy altum gdzie obsługiwał zawsze wcięty koleś, kupne sosy, kupna buła, ale samo żarcie było znakomite)
fat bob? nadmierna promocja niestety szkodzi, tak wszyscy zachwalają, a fbb żebro i fbb klasyk były dobre (to pierwsze bardziej), ale nie na tyle żeby od razu klientów ludziom naganiać, szanujmy się

na chwilę obecną nie ma w Poznaniu burgerów które zamknęłyby grę... albo przynajmniej takich, do których chciałoby się wracać

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 23:31
Ja nie ukrywam insipracji Maciejem, bo śledze i szanuje od dawna :cool: . No i wszedzie gdzie próbowałem, to mi smakowały burgery, więc moze mam plebejski gust xD poczynając od food patrol, zuom(wierze, ze wroca ) czy tam whisky in the jar

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 23:54
Znajdzie ktoś te posty na ślizgu, jak WzA się dopiero rozkręcało? To były czasy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 09:27
No ja sobie lubię burgerownie pozwiedzać jak jestem gdzieś z wizytą, ale na razie nic nie przebiło warszawskiego barn burgera, chociaż mam wrażenie, że ostatnio się trochę spierdolili :cry:

pomiędzy leszczy

Paradoks napisał(a):
haha biedny motyw się naprodukował a carrington i tak ją tylko kutasem w czoło uderzy i elo

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1886 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95  Następna strona