Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 19 Czerwca 2018, 17:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13383 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 670  Następna strona
Używki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Używki
  Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 16:40
wapując to chyba nawet w połowie się nie najarasz tak, jak paląc. albo miałem chujowy waporyzator (mflb). rzuciłem go w kąt jak się baterie spierdoliły, dużo pierdolenia z tą całą ceremonią wapowania i nie czułem, że to było warte tego, choć rzeczywiście fazka trochę inna, na pewno warto spróbować.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 16:51
No jak miałeś chujowy sprzęt to nie oczerniaj zjawiska, które sprawia, że ludzie odkrywają tę używkę na nowo :D
Choć za ten hajs, który to MFLB kosztuje to powinno to już wyglądać o wiele lepiej.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 17:09
a co cię tak urzekło w wapowaniu?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 17:13
Były to przede wszystkim możliwość uwalniania konkretnych substancji za pomocą temperatury, aspekt zdrowotny, lepsza w moim mniemaniu fazka i ekonomiczność.

Teraz nie wiem czy jak wapując nie umieliście ogarnąć połowy fazy z palenia to czy robiliście to źle (np. za mała temperatura właśnie), czy ten sprzęt faktycznie jest chujowy (w tej cenie już nie powinien być), czy spodziewaliście się jakiegoś ognia z dupy :D

Osobiście paląc zawsze miałem coś, co określałem na swój użytek jako "widmo śmierci na granicy świadomości". Wapowanie sprawiło, że fazki są dla mnie czyste, fajne, śmieszne, kreatywne i mniej eksploatujące. Swoim urządzeniem potrafię się przy tym skurwić jak bela (Fenix Mini here) więc no, dla mnie bomba. Bongo poszło w odstawkę, a jak miałem okazję ściągnąć jakiś czas temu bucha, to utwierdziłem się w przekonaniu, że wapo>wszystko, jeżeli o tę używkę chodzi.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 17:30
to w sumie mamy podobne doświadczenia. aspekt zdrowotny i ekonomiczność, zgadzam się, choć dla mnie to non-factory. fazki "czyste" i mniej eksploatujące, bez "kaca" po zejściu z bomby, bez fazy typu wpierdoliło mnie w fotel i nie mogę się ruszać (co dla jednego będzie plusem, a dla drugiego nie). tak jak mówię u mnie faza dużo słabsza (a może po prostu inna, bo odpada ci połowa substancji dających haj? nie wiem), ale dłuższa i bardziej czilowa. ten sprzęt raczej nie jest chujowy, bo robiłem research przed zakupem i niemal same pozytywne opinie. kwestia taka, że nie ma tam żadnego termometra, ale grzałem kurwę jak pojebany. u mnie problemem mogło być to, że zwykłym grinderem nie mogłem zmielić rośliny tak, jak powinna być zmielona do wapowania. jak to u ciebie wygląda? ogólnie już nie jaram zioła, ale trochę mnie nakręciłeś żeby wyciągnąć wapo z szafy i kupić nowe baterie. pamiętam, że przed zakupem też byłem nakręcony, a na końcu wyszło takie meh.

a, jeszcze jedno - ten mflb jest zajebisty w swojej kategorii, czyli portable vape i raczej nie może się równać z proper waporyzatorami, ale widzę że twój też miniaturowy. hmm.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 17:45
Cytuj:
tak jak mówię u mnie faza dużo słabsza (a może po prostu inna, bo odpada ci połowa substancji dających haj? nie wiem)

U mnie nie tyle słabsza co czystsza, ba, po wapo potrafię być umysłowo bardziej porobiony niż po największym bongu, gdzie towarzyszył mi efekt wbicia w fotel właśnie, a cała reszta schodziła na dalszy plan. Odpada jedynie syf w rodzaju substancji smolistych. Tutaj więcej do poczytania o różnych substancjach i temperaturach (wszystko w trawie):
https://www.leafly.com/news/cannabis-10 ... emperature

Cytuj:
kwestia taka, że nie ma tam żadnego termometra, ale grzałem kurwę jak pojebany

Brak termometra to w tym przypadku niestety spory minus :(

Cytuj:
u mnie problemem mogło być to, że zwykłym grinderem nie mogłem zmielić rośliny tak, jak powinna być zmielona do wapowania.

Zależy jak to wygląda w środku, ale generalnie problem nie powinien być na tyle poważny, żeby poważnie ściąć fazkę.

Cytuj:
ten mflb jest zajebisty w swojej kategorii, czyli portable vape i raczej nie może się równać z proper waporyzatorami, ale widzę że twój też miniaturowy. hmm.

Podejrzewam, że to kwestia skali - do stacjonarnego wrzucisz więcej sortu na raz, w związku z czym będziesz w stanie ogarnąć również nieporównywalnie większe obłoki pary. Jeżeli chodzi o mojego Fenixa - jako jeden z niewielu (lub nawet jako jedyny) z dostępnych w tej klasie urządzeń, posiada mechanizm konwekcji. Oprócz tego mam normalnie wskaźnik temperatury, regulację (zakres od 320*F do 430*F, przedział ten wystarcza w pełni), a i sporo bajerów do niego dostałem (np. kwarcowy kubeczek na daby).

Szczerze to kupowałem swój sprzęt bardziej jako ciekawostkę i nie zależy mi na jego promowaniu (chyba, że ziomeczki z Fenixa chcieliby mi opchnąć coś za friko to zapraszam, hehe), ale robi robotę i muszę mu to przyznać :D

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 17:47 przez MoTyW, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 17:46
Podbitka była w stu procentach poważna i poczyniłem ją, gdyż oddaje mój etos nałogowca w tej dziedzinie :wink:

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 20:00
cieszę się, że mam tu swoich popleczników, często jak się mówi, ze bonia najlepsze to wyjeżdża jakiś kozak, że NO HEHE TO TY CHYBA WJADERKA Z HOLENDRA NIE PALIŁEŚ... palilem kurwa takie wiadra z takiego holendra, że huj, jednak bonio zawsze >

ciekawe co mówisz motyw o tym waporyzerze, ja mialem przyjemnosc raz z jakiegos hujowego, i raz w kofiku z kozackiego i w sumie kurwa jakoś tak dziwnie jest bez wypuszczania tej wielkiej chmury - raczej bym się nie przekonał do tego

a w ogóle to smutna prawda jest taka, że coby to nie było wiaderko, bonio, waporyzer czy kurwa ciastka to se ne vrati juz te czasy jak po boniu blackout i kocio we łbie :c ostatnio jak byłem w nl to spaliłem z wielkiego bonga wbitkę czystego jakiegoś tam kusha za 22E/szt na pół z ice-o-latorem za 30E/szt i nawet się nie zdziwiłem za bardzo, eech, teraz ideał fazki czyli niezbyt przytłaczająca, a wprowadzająca w luz i dobry nastrój to 1mg xanaxu, 2 piwka i buszek/dwa z bonia i tak właśnie postąpie z okazji dzisiejszego meczu, oraz z okazji tego, że jutro last day w pracy i wypierdolka do londynku na zabawę

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 20:01
Nigdy nie bralem xanax mowisz ze taki spoko ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 20:29
no, moja ulubiona używka, ale nie każdy umie się z nią obchodzić i nie każdy potrafi docenić jej wspaniałość
dużo moich ziomków co oglądało film limitless porównuje xanax do piguły z limitless, ja nie oglądałem to nwm

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 21:35
2phoneshawty napisał(a):
cieszę się, że mam tu swoich popleczników, często jak się mówi, ze bonia najlepsze to wyjeżdża jakiś kozak, że NO HEHE TO TY CHYBA WJADERKA Z HOLENDRA NIE PALIŁEŚ... palilem kurwa takie wiadra z takiego holendra, że huj, jednak bonio zawsze >

ciekawe co mówisz motyw o tym waporyzerze, ja mialem przyjemnosc raz z jakiegos hujowego, i raz w kofiku z kozackiego i w sumie kurwa jakoś tak dziwnie jest bez wypuszczania tej wielkiej chmury - raczej bym się nie przekonał do tego

a w ogóle to smutna prawda jest taka, że coby to nie było wiaderko, bonio, waporyzer czy kurwa ciastka to se ne vrati juz te czasy jak po boniu blackout i kocio we łbie :c ostatnio jak byłem w nl to spaliłem z wielkiego bonga wbitkę czystego jakiegoś tam kusha za 22E/szt na pół z ice-o-latorem za 30E/szt i nawet się nie zdziwiłem za bardzo, eech, teraz ideał fazki czyli niezbyt przytłaczająca, a wprowadzająca w luz i dobry nastrój to 1mg xanaxu, 2 piwka i buszek/dwa z bonia i tak właśnie postąpie z okazji dzisiejszego meczu, oraz z okazji tego, że jutro last day w pracy i wypierdolka do londynku na zabawę

wygląda na to, że przydałby ci się t-break

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:04
wydaje mi się, że znamy się z palonkiem już na tyle, że raczej nic się nie zmieni xd zdarzały mi się przerwy ov miesiąc, ostatnimi czasy pale tylko w weekendy, ale w gruncie rzeczy cały czas ta sama faza :c no ale fajna i tak więc gitarka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 14:13
to równoległe postowanie Ruperta w temacie depresja i używki jest mocno zabawne

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 14:25
racja, choć akurat xanax to chyba antydepresant. Aczkolwiek i tak lepiej samemu ogarnąć głowę niż faszerować się tabletkami.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 14:36
2phoneshawty - widzisz, ja należę do tej małej garstki osób co preferują zdecydowanie inne benzosy niż xan, który mnie strasznie muli - bez względu na to czy to 1mg czy 0,5. Mój kumpel to samo. W celach rekreacyjnych wolę wpierdolić kilka bromazepamów czy zwykłe dawki etizolamu. Choć tak czy siak benzo u mnie to raz na cholernie długi czas, do jakiejś większej okazji, bo łatwo się przejechać na tym - o czym chyba wiesz i nie muszę Ci mówić :wink:

Choć nie ukrywam, że ril klona bym wpierdolił jeszcze, bo raz tylko jadłem i to podczas wielkiego mixu i za dużo nie pamiętam, ale było sztos chyba :oops: No i jeszcze może dam szanse alprze, choć kilka razy jadłem i zawsze się kończyło na jednym, że mnie bardziej muliło niż było warte.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 15:31
Nie no oskar4 ja tak teoretycznie pytam tylko bo xanax znam z piosenek lil peep xD

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 16:05
jest jakiś inny powód dla którego mówicie xanax zamiast alprazolam niż ten, że wyforsowali to raperzy z ameryki?
przecież w polsce mamy alpragen, afobam i wiele innych leków które są o wiele tańsze, a zawierają te samą substancję.
są też rc benzo jak etizolam który jest w chuj tani jak się kupuje w prochu, a działa podobnie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 16:13
Co do etizolamu to nie byłbym taki pewny, całkowicie inne działanie :wink: i przede wszystkim sporo lżejsze. A co do oddzielania xana od reszty alpr - znam ludzi co uważają, że xan prawilniejszy i, że niby "lepiej wchodzi", choć ja do takich ludzi się nie zaliczam.

Osobiście jadłem i xana i coś innego co posiadało alpre, ale sam lubię mówić xan - z powodu fajniejszej nazwy ;d

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 19:23
@Wisnia

szybciej sie mowi/pisze

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:28
kamson. napisał(a):
szybciej sie mowi/pisze
to równie dobrze można mówić alpra

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13383 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 670  Następna strona