Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Października 2017, 18:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12558 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628  Następna strona
Używki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Używki
  Wysłano: Czwartek, 28 Września 2017, 20:48
film że życie ma sens na krysztale zrobił na mnie w kurwę wrażenie

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Czwartek, 28 Września 2017, 21:42
facecik za ile masz ziułko i koke odp pls

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 28 Września 2017, 22:56
Runiek napisał(a):
po kodzie również na egzaminach lekka głowa, wyciszona, bez bólu brzucha i ewentualnych akcji, że cie na sranie nagle napadnie(xd).

rozwiń Runio

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 28 Września 2017, 23:30
Narkotyki generalnie zajebista rzecz, jeśli się ma głowę. Nie próbowałem w sumie wielu, też nie czuje takiej potrzeby na ta chwile żeby sprawdzać. Czasem jednak mam takie okresy, że chce coś wrzucić i właśnie sam na sam ze swoimi myślami fajne rozkminki łapie, których na trzeźwo bym za chuja nie miał. Nie mówię, że dragi Ci kurwa pomagają w życiu, ale czasem super jest coś spożyć.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 07:51
retrox napisał(a):
Nie rozumiem Twojej maniery nawiązywania do jakichś przytyków w każdym poście i robienia sobie z nich 'beczki' na siłę, bo mam tak wyjebane.. Zresztą po chuj ja to piszę wgl.

Ja nie rozumiem, jak można napisać post i dodać, że się nie wie po chuj się go pisze. Równie dobrze możesz zacząć się ją ją jąkać przez klawiaturę.

Wracając do używek, powinniście się cieszyć, że jaram raz na jakiś czas, a nie codziennie bo ilość antydepresantów spożywanych przez ślizgerów drastycznie by wzrosła.

Z używek wiadomo, że ziółko najlepsze aczkolwiek poleciłbym jeszcze kwas. Problem polega jednak na tym, że niektórym potrafi się zawiesić i znam przypadki, gdzie po prostu odjebało na całe życie (no chyba, że jeszcze znajdą dla nich pomoc, w co wątpię). Mojemu kumplowi po kwasie "włączyła się" opcja, że stracił wyczucie jeśli chodzi o zaciskanie dłoni, używanie jej i ogólnie odjebało. Ilość wyrwanych klamek czy połamanych baterii umywalkowych nie znała granic.

Zawsze mnie korciło, żeby spróbować te "słynne" polskie dopalacze, bo te legalne zagraniczne kiedyś zeżarłem i w sumie nic specjalnego ale z drugiej strony pierdolę, nasączą jakimś muchozolem czy innym ścierwem i też będę wyrywać klamki albo popadnę w jakąś depresję czy oślepnę. Sprawdzony dostawca od lat, nie ma co ryzykować.

Tfuphoneshawty napisał(a):

Pewnie za jakieś 5 godzin, bo będzie "potrzebne" na później.

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 07:57
facekicka wyobrazam sobie jako takiego szalenca, na skraju wyczerpania, ktory pali marihuane przed komputerem i z takim szalenstwem w oczach pisze te posty, a potem chodzi po pokoju i rajcuje sie tym co przed chwila napisal
albo wychodzi do jakichs ludzi i z taka sama maniera do niech gada, niech ktos napisze o tym paste

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 08:04
kopara napisał(a):
facekicka wyobrazam sobie

Patrzcie, co używki robią z ludźmi. Chłop wyobraża sobie drugiego chłopa, myśli o nim, chce historie na jego temat. Pomijając aspekty moralne, to widać, że nie jest dobrze.

Jednak cofam, że cokolwiek polecam z używek, bo jeśli macie się doprowadzić do takiego stanu, to lepiej żyć zdrowo.

Pozdrawiam!

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 08:08
lubie historie o takich wykolejencach, no homo mordzia

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 08:49
Z tego zawieszenia na kwasie to dobra beka xD to jest urbanlegend jak nic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 11:27
fk najbardziej wyszczekany pies na forum, chyba że ktoś zadaje mu pytanie gdzie pracuje albo ile płaci za bobe, wtedy robi te swoje z pizdy uniki w stylu jak idzie dwóch typów i jeden przepuszczając drugiego przez drzwi mówi pani przodem i ten wchodzi tyłem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 12:35
Cytuj:
Z tego zawieszenia na kwasie to dobra beka xD to jest urbanlegend jak nic

Nie jest, znam osobiście jeden przypadek.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 12:36
Niezle opowiedz cos wiecej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 23:14
face kick napisał(a):
retrox napisał(a):
Nie rozumiem Twojej maniery nawiązywania do jakichś przytyków w każdym poście i robienia sobie z nich 'beczki' na siłę, bo mam tak wyjebane.. Zresztą po chuj ja to piszę wgl.

Ja nie rozumiem, jak można napisać post i dodać, że się nie wie po chuj się go pisze. Równie dobrze możesz zacząć się ją ją jąkać przez klawiaturę.

Wracając do używek, powinniście się cieszyć, że jaram raz na jakiś czas, a nie codziennie bo ilość antydepresantów spożywanych przez ślizgerów drastycznie by wzrosła.

Z używek wiadomo, że ziółko najlepsze aczkolwiek poleciłbym jeszcze kwas. Problem polega jednak na tym, że niektórym potrafi się zawiesić i znam przypadki, gdzie po prostu odjebało na całe życie (no chyba, że jeszcze znajdą dla nich pomoc, w co wątpię). Mojemu kumplowi po kwasie "włączyła się" opcja, że stracił wyczucie jeśli chodzi o zaciskanie dłoni, używanie jej i ogólnie odjebało. Ilość wyrwanych klamek czy połamanych baterii umywalkowych nie znała granic.

Zawsze mnie korciło, żeby spróbować te "słynne" polskie dopalacze, bo te legalne zagraniczne kiedyś zeżarłem i w sumie nic specjalnego ale z drugiej strony pierdolę, nasączą jakimś muchozolem czy innym ścierwem i też będę wyrywać klamki albo popadnę w jakąś depresję czy oślepnę. Sprawdzony dostawca od lat, nie ma co ryzykować.

Tfuphoneshawty napisał(a):

Pewnie za jakieś 5 godzin, bo będzie "potrzebne" na później.

Wiem, że jesteś jedną wielką prowokacją, ale na tyle irytującą, że na żywo chętnie wyjebałbym Ci w pysk, czuj satysfakcje

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 01:01
To schorzenie zostało już nazwane: https://en.wikipedia.org/wiki/Hallucino ... n_disorder

No i czytałem kiedyś wywiad z osobą, która nabawiła się tego nie od psychodelików, a od miksu ogromnych ilości MXE/DXM z jakimś opioidem (choć pewien na 100% nie jestem drugiego składnika).

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 02:42
Czy kolega usera Maciek już wrócił do rzeczywistości?

/modern rastignac

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 05:38
Jakieś 15 lat temu ciężko było dostać zielsko na południu, jak już to był hasz, ale marny jak posty facekicka. Za to wszędzie były kwasy, kurwa to była złota era kwasa i osiedla odurzaly się tym. Zawsze uważałem, że od tego nie da się uzależnić, po prostu faza jest za długa i wyczerpująca. Jednak chęć niektórych do zmiany świadomości była tak duża, że wrzucali to non stop, i niestety pewnych osobników porysowalo. Nie wiem czy dlatego że za dużo, za często, ale wiem, że byli normalnymi chłopakami... Zaraz ktoś napisze, że pewnie mieli jakieś ukryte choroby czy coś, być może, ale gdyby nie kwasy by nie wyszły. Zresztą, ja i tak uważam, że kwas może poryc banie, mimo, że w dobrym towarzystwie zapewnia świetną zabawę

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 12:31
Rupert napisał(a):
Niezle opowiedz cos wiecej

Jest taki gość na oście u mojej kobiety, który od ponad 10 lat śmiga nieźle wystrzelony. Z tego co wiem miał jakieś tam predyspozycje do schizofrenii, ale wszystko było normalnie do momentu jak ktoś mu czegoś nie wpierdolił do piwa - oficjalna wersja jest taka, że był to kwas i mówi tak kilka niezależnych źródeł, ale wiadomo że pewności nie ma (mówiło się też o czymś w tamtych czasach nowym i nieznanym). W każdym razie z tego co wiem jak typ bierze leki to jest w miarę ok, ale jak odstawi to od razu widać - liczby pojebanych historii, które o nim zasłyszałem nie zliczę i trudno mi przywołać teraz na myśl jakąś konkretną, żeby zobrazować to zjawisko. Absolutnie nie są to rzeczy groźne, bardziej jakby chłopu mózg resetował się do dzieciństwa i już tam zostawał.

Generalnie nie ma czegoś takiego, że na kwasie ktoś się zawiesi i całe życie lata na tripie. Bardziej chodzi właśnie o wyciągnięcie na wierzch ukrytych skłonności i będę to powtarzał do znudzenia.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 12:58
Czyli jak ktoś się zawiesil po kwasie to znaczy, że ma skłonności do wieszania się? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 13:11
to znaczy, że miał którąś klepkę jebniętą wcześniej

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 13:16
Lothia napisał(a):
Czy kolega usera Maciek już wrócił do rzeczywistości?

O dziwo można powiedzieć, że w miarę tak. Po miesięcznym pobycie w holenderskim szpitalu psychiatrycznym kilka dni temu wrócił do ojczyzny(jeszcze tego samego dnia po wyjsciu zabookował bilet powrotny, większość swoich rzeczy tam zostawił i jak sam mówi; spierdolił z tej jebanej Holandii). Czasami jebnie coś głupiego, ale zdaje sobie sprawę z tego, że odjebała mu wtedy korba. Sam tłumaczy to jednak psychotropami ze szpitala, po których odstawieniu przestał odpierdalać.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12558 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628  Następna strona