Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Listopada 2017, 11:28

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 625, 626, 627, 628, 629, 630  Następna strona
Używki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Używki
  Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 20:56
Dobra strona, dwie osoby przyznające się do niewiedzy w temacie spinają się do Ruńka i próbują go naprostować na podstawie tego, co im się wydaje :lol: U użytkownika superhero widać dobre chęci i niezrozumienie wiadomości Ruńka, face kick to za daleki odlot. Naprawdę spoko ograniczyć swoje wypowiedzi do kwestii, o których ma się jakiekolwiek pojęcie, można uniknąć bycia śmiesznym. A dodatkowo przy tak poważnych kwestiach nie ryzykuje się wydawania porad, mogących skutkować śmiercią - to tak odnośnie metody cold turkey przy takim stażu z opiatami i benzo.

@MSH
Taka redukcja to już spore osiągnięcie i najlepszy pierwszy krok na drodze do pierdolnięcia tego (niezależnie od tego, czy będziesz próbował samemu przetrwać skręta, czy w ośrodku), także gratuluję! Swego czasu przebrnąłem przez cały temat o odstawieniu na opio na hyperrealu i istnieją osoby, która dały radę przetrwać samemu skręta przy podobnym i większym doświadczeniu. Oczywiście sprawa jest poważna i najlepszym wyborem jest ośrodek (na hypku w temacie pojawiają się adresy najlepszych w kraju, do znalezienia), ale jeśli zdecydujesz się na domowy detokts, to warto znaleźć sobie osobę, która przy odstawce opio będzie wydawała benzo na uspokojenie i ewentualne inne środki - osoba na skręcie nie jest w stanie podejmować racjonalnych decyzji. A skoro i tak już jesz mocne benzo, to na pewno nie ma sensu odstawiać obu rzeczy na raz w domu.

EDIT:

@Floo
Dobry 4-ho-mipt się pojawił w Polsce, wcześniej przez dłuższy czas dostępna była jedynie chujowa synteza. Jeśli kiedyś miałeś przyjemność jeść Hometa i dobrze wspominasz, to miprocyna również Ci się spodoba.

Ostatnio edytowano Sobota, 14 Października 2017, 15:21 przez Esdoer, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 23:38
esdoer raczej użytkownicy ci się pomylili bo to nie do mnie xd

a ostatnie strony to klasyczne "używki", każdy wie lepiej niż poprzedni bo ma ziomka bardziej wjebanego niż ziomek poprzedniego, ten schemat powtarza się przy każdej używce w tym temacie, każdy wie lepiej bo jego ziomek coś tam, coś tam... niestety każdy zapomina o tym, że nawet najgłupsza trawka czy alkohol wpływają zupełnie inaczej na poszczególne osoby

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 15:10
Runiek napisał(a):
Spoiler:

fajnie że sobie poradziłeś ale ciąg ciągnący się latami to nie jest powrót z przemelanżowanych wakacji, tylko troszkie poważniejsza sprawa, a wgl jakie to ma znaczenie że nie wiem czy przez pierwszy tydzień po odstawieniu bardziej boli głowa czy brzuch, clou jest takie że napisałeś że z kilkuletniego ciągu na opio! lepiej wychodzić na własną rękę niż zgłosić się do ośrodka terapeutycznego :D widzę że zrozumienie sytuacji jest dla ciebie za trudne dlatego zastosuje metaforę- jak ci się rozwali komputer (oczywiście gdy nie jesteś sprzętowcem / nigdy na poważnie tym się nie zajmowałeś, a z postów rozumiem, że kolega MSH nigdy nie podejmował poważnych prób skończenia z nałogiem) to nie rozkręcasz i grzebiesz w podzespołach ręcznie tylko dajesz go do naprawy komuś kto ma wiedzę i doświadczenie w serwisie, nawet jak taki gość nie jest wybitnym specjalistą w temacie, to i tak zdziała więcej niż ty, usługa jak każda. Przypomnij sobie jak wychodziła ci jakakolwiek rzeczy w życiu które robiłeś pierwszy raz, jazda autem czy coś i tu masz analogiczną sytuacje, tyle.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 15:18
da rade jakos dropsy (2 szt) poczta wyslac bez przypalu?

https://soundcloud.com/jawor

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 15:19
A Ty dalej swoje... Poczytaj o wyjściu z opio, naprawdę. Zresztą, nevermind, jak i tak autor zdecydował się na pomoc z zewnątrz.
Argument o powrocie z przemelanżowanych wakacji przemilczę.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 15:23
2phoneshawty napisał(a):
esdoer raczej użytkownicy ci się pomylili bo to nie do mnie xd

Tak się spiąłem w kwestii wyjaśniania pomyłek, że się jebnąłem :lol: Oczywiście ostatnia część miała być do użytkownika Floo.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 12:48
BUCH PLUS WUDA I NARA KURWA

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 12:53
Jawor w plyte wloz jakas i wyslij

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 15:11
Jawor napisał(a):

Pocztą raczej lipa, prędzej jakimś paczkomatem/kurierem chyba.

W temacie odwyków/wychodzenia z ciągów - na opio się do tego stopnia nie znam to się nie wypowiem, natomiast jeżeli szanowny user miałby uderzać do jakiejś placówki to koniecznie sprawdź co to za miejsce. Mój ziom wylądował na parę miesięcy na odwyku chrześcijańskim i niezłe rycie im tam odpierdalali więc zwaha na ruchy.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 18:34
Nie sądzę, by tak patologiczny odwyk mógłby jeszcze funkcjonować, ale polecam ciekawy tekst:

https://hyperreal.info/info/zapalilam-z ... wym-piekle

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 22:48
Jawor napisał(a):

imo zero przypału, 99% paczek międzynarodowych nie jest sprawdzanych, nie mówiąc już o paczkach krajowych...
nawet jak ci wjedzie psiarnia to mówisz, że nie wiesz kto ci to wysłał, może ktoś cię chciał wrobić i lajt, 40 w plecy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 08:23
nicek napisał(a):
face kick napisał(a):
Gdybym go rozrobił 50/50, to mało kto by narzekał.

o ile wiesz jak to sie robi

Oczywiście, że wiem. Biorę 50g koki, biorę 50g węgla, który doprowadzam wałkiem do formy sypkiej, mieszam z koką i voila! A jakby ktoś zapytał czemu ten koks taki szary, to bym powiedział, że robi "czary mary" i jest prosto z Kolumbii, gdzie niewolnicy robiący za 7zł/h brudnymi łapami sypali go prosto do samary, więc prawie "czyścioch", 99% koksu w koksie. Ludzie to kupią.
Ablazir napisał(a):
Facecik, może sam jesteś uzależniony? Coś często chwalisz się tym, że będzie ćpane :/

Jakie może? NA BANK! Już mi się miejsca na ciele kończą do kłucia igłą. Jak zostanie mi ostatnie miejsce, to padnie złoty strzał, bo jebać życie bez dragów.
Runiek napisał(a):
Zresztą, nevermind, jak i tak autor zdecydował się na pomoc z zewnątrz.

Od początku było wiadomo, że MSH ma coś z głową i teraz się to potwierdziło, bo wolał wybrać specjalistyczny ośrodek, gdzie zajmą się nim lekarze, dostanie leki, będzie pod nadzorem i nie wiadomo jakie będą skutki, a mógł też wybrać doktora Ślepaka, który ma 100% skuteczności w leczeniu pacjentów i odsyła niedowiarków do internetów, żeby się dowiedzieli jak jest.
Doktor rehabilitowany Ślepak prawdę zawsze ci powie i zawsze pomoże! Gardzę wszystkimi, którzy nie wierzą w umiejętności doktora Ślepaka!

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 17:25
Wypieranie jest podobno częstą sprawą w przypadku uzależnień, doradzasz innym, ale może to właśnie sam potrzebujesz pomocy? Przecież to żaden wstyd.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 14:18
No i słabo się tak wyśmiewać z choroby (wady wzroku?) drugiej osoby.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 14:28
Choroby, stożek rogówki :p

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 14:36
Otóż to, nie byłem pewien ;)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 19 Października 2017, 20:05
Slyszeliscie o takiej substancji jak medafinil? Co o tym sadzicie i w ogole o smart drugs? Myslicie ze tylko na recepte czy da sie jakos ogarnac?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 20 Października 2017, 17:49
420 wwa jutro
place złotem

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 26 Października 2017, 09:51
http://www.rp.pl/Prawo-karne/310259967- ... czami.html

To co, jeszcze szybszy zalew coraz bardziej chemicznych RCków?

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
moderator

Wysłano: Wtorek, 7 Listopada 2017, 23:28
wrubel napisał(a):
jestem dumny, że przez 26 lat kilkanaście razy jarałem jedynie dżointy, obrzydza mnie widok jakiegoś zjeba co napierdala przeróżne specyfiki tylko po to zeby ogłupić swój pusty łeb jeszcze bardziej. Nie ma szans że taki klient przerwie swój zajebisty maraton we własnym zakresie :(

może zawsze trafiałeś na chujowych ludzi przygłupów z chujowymi substancjami, trochę słabe takie pierdolenie ze czujesz się lepszy bo tylko hehe trawka vel bluba pizza gastro luzik, a wszyscy inni to popierdolence, w ostatnich latach spotkałem na swojej drodze więcej osób z kompletnym brakiem racjonalności w kwestii trawy i niestety skończyli jako klasyczni blubiarze którzy każdy dzień napierdalaja bonio, a ich wolny dzień to bluba i plejka, w tych samych latach nie spotkałem żadnej osoby która odpierdalałaby podobną chujozę z kokainą, wiec to kwestia ludzi, ich dojrzałości i poglądów oraz generalnego ogarnięcia, być może również ma tutaj znaczenie moment przyjmowania różnych substancji, ale obecnie uważałabym z tym bagatelizowaniem bluby, oczywiście zakładając ze „przeróżne specyfiki” są na poziomie oraz przede wszystkim towarzystwo przyjmujące

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 625, 626, 627, 628, 629, 630  Następna strona