Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 13 Grudnia 2017, 08:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 637  Następna strona
Używki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Używki
  Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 17:06
Runiek napisał(a):
Wszystko się da...

...napisał typ, który sam sobie nie radzi z własnym życiem. Na dodatek rada, nie ćpaj tego, ćpaj co innego. :bowdown: Co tylko potwierdza jak wielki masz problem z głową i psychiką i samym sobą.
Kilku znajomych wpakowało się m.in. w alko lub koks i sprawa prosta: KONIEC - na zawsze...a ten się bawi kurwa w terapeutę i wyrządza jeszcze większą krzywdę tak naprawdę temu typowi.
Masz problem z wódą? Chlej wino albo browary! Naćpaj się kurwa, bo to nie wóda!
zuperhero napisał(a):
jak najszybciej zgłoś się do ośrodka odwykowego, jeśli to traw latami to już nie do pokonania na własną ręke

Jedyny głos rozsądku. Albo silna wola, żeby wybrać się do ośrodka i wytrwać bez używek już całe życie albo dalej sobie zmniejszaj dawki, zastępuj je czymś innym, nadal oszukuj sam siebie...i tak nic się nie zmieni.

Kurwa, zamiast pomóc typowi z mega problemem, to ten jeszcze dorzuca do pieca. Wracaj do gier.

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 18:47
Nesti napisał(a):
jesli kto z Was szuka odnalezienia prawdziwego szczescia przez uzywki to zycze powodzenia, chyba kazdy z nas ma swiadomosc ze to tylko faza. I owszem, mozesz dojsc do przepieknych uniesien po kwasie czy kurwa czymkolwiek,ale to,co zrobisz z tym na trzezwo to juz inna rzecz. Kazdy trip sie konczy,a zycie jest tu a nie na fazie, no,chyba ze sadzicie inaczej to do zobaczenia na przeciwko domu eloeloelo

Przez pewien czas używki dają jakieś tam poczucie radości/szczęścia, ale po dłuższych tripach wjeżdża dołek i już nie jest tak kolorowo. Każde spotkanie z używkami powoduje coraz większe zjazdy, bynajmniej tak było w moim przypadku.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 18:52
face kick napisał(a):
Runiek napisał(a):
Wszystko się da...

...napisał typ, który sam sobie nie radzi z własnym życiem. Na dodatek rada, nie ćpaj tego, ćpaj co innego. :bowdown: Co tylko potwierdza jak wielki masz problem z głową i psychiką i samym sobą.
Kilku znajomych wpakowało się m.in. w alko lub koks i sprawa prosta: KONIEC - na zawsze...a ten się bawi kurwa w terapeutę i wyrządza jeszcze większą krzywdę tak naprawdę temu typowi.
Masz problem z wódą? Chlej wino albo browary! Naćpaj się kurwa, bo to nie wóda!
zuperhero napisał(a):
jak najszybciej zgłoś się do ośrodka odwykowego, jeśli to traw latami to już nie do pokonania na własną ręke

Jedyny głos rozsądku. Albo silna wola, żeby wybrać się do ośrodka i wytrwać bez używek już całe życie albo dalej sobie zmniejszaj dawki, zastępuj je czymś innym, nadal oszukuj sam siebie...i tak nic się nie zmieni.

Kurwa, zamiast pomóc typowi z mega problemem, to ten jeszcze dorzuca do pieca. Wracaj do gier.

zmniejszam dawki(psychicznie i fizycznie rozjebany) jak nie pyknie, odwyk. Dzięki za prawdziwe słowa. Pozdro.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 20:04
Nie znam Cię chłopie ale nawet nie wiesz jak bardzo trzymam kciuki za to, żebyś to wszystko ogarnął. Mimo wszystko z uporem maniaka będę twierdził, że musisz walić w ośrodek. Tam pomogą Ci specjaliści, dostaniesz grupę wsparcia, będzie ciężko ale nie będziesz z tym wszystkim sam, a to jest najważniejsze.
Ta kwestia jest dla mnie ważna, bo traciłem przyjaciół przez dragi i alko i to kurewsko bolało. Dzięki kilku innym znajomym dowiedziałem się jak to mniej więcej wygląda. Widziałem też ile osób ranili chlejąc czy ćpając na umór, jak wielu rzeczy nie dostrzegali, jak wszystkich obwiniali za zło całego świata itd.
Szacunek, że z tym wyjechałeś i masz świadomość problemu ale musisz działać konkretnie.

Potrzebujesz rozmowy z kimś, kto to ogarnia, ze specjalistą i prawdziwego realnego wsparcia.
Ja się w tej kwestii nie czuję znawcą ale wpisałem sobie Rzeszów i monar i jest placówka: Lucjana Siemieńskiego 17 (+48 17 861 16 40).
Działaj MSH! Trzymam kciuki! Walcz!

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 22:56
Znacie jakiś sposób na oszuaknie gastro po jaraniu? Jestem jebanym świniakiem jak się zpizgam, nie żebym czuł się z tym źle na fazie, ale na drugi dzień czuje się jak kłoda i potrafię nie jeść 6 godzin i łazić jak struty. Zdarzyło mi się ostatnio iść do pizzeri i zamówiłem sobie zapiekankę, a że znajomi byli stolik dalej to jak ojebałem zapieksie to znajomki mi jeszcze jak psu rzucali kawałki pizzy na talerz żeby mnie bardziej dojebać, pewnie wyglądało to komicznie ale wpierdalałem jak głupi, potem chyba jeszcze udało mi się skonsumować piwko i w domu zacząłem wdupiąc kanapki z serem i kapusta kiszoną, a na zagryzkę jeszcze jakaś tabliczka czekolady, na drugi dzień umieralnia. :(

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 23:05
Mills, po takim zarelku 2-3x dulcobis i rano jestes nowiutki, na gastro nie pomoge ale dulcobis robi robote

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 23:07
wypróbuje, dzięki :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 07:20
mills, ja już kombinowałem nad tym wieki, to jest jedyny problem przy tej używce. niestety, moim zdaniem, poza silną psychiką nie da się tego w inny sposób oszukać... mi się zdarza budzić w nocy w takim stanie, muszę ojebać trochę słodkiego i dopiero mogę iść spać dalej. jak czuję ten głód to nie mogę zasnąć.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 10:54
face kick napisał(a):
Runiek napisał(a):
Wszystko się da...

Pierdol sobie dalej farmazony, ale nie chwytaj się takich rzeczy zjebie, bo próbujesz komuś ewidentnie przeszkodzić w pomocy, nie mając wiedzy na ten temat.
Nie odpisałbym Ci psie, bo od miesięcy nie potrafisz na mnie nic autentycznego napisać, ale jeśli jest powaga to wymagam ją nawet od takich zakompleksionych przegrywów jak Ty.

@MSH
Jak wyglądały dni bez opio? Próbowałeś dzień-dwa bez? Posiadasz jakieś benzo? Na hyperrealu masz temat jak ludzie w domowych warunkach pokonali skręta, jakimi rzeczami sobie ułatwiali ten proces. Wierzę, że i Tobie by się udało, IMO to będzie korzystniejsze niż ośrodek, do którego kierowałbym się na końcu. Jak jesteś roztrzęsiony i uważasz, że nie podołasz to zgłoś się po pomoc. Najważniejsze, że masz świadomość na temat problemu.
Weź mi odpisz na pytania jak możesz, gdyż naprawdę z ośrodkiem też nie jest piękna faza co do opiatowców, jeśli są siły to lepiej na własną rękę spróbować.

Edit: Zaraz ogarnę jak to wygląda w takich kryteriach, bo jak Cię maja zaleczyć wpierdalając Ci metadon to :/ wię kolejna edyta pójdzie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 11:27
jestem dumny, że przez 26 lat kilkanaście razy jarałem jedynie dżointy, obrzydza mnie widok jakiegoś zjeba co napierdala przeróżne specyfiki tylko po to zeby ogłupić swój pusty łeb jeszcze bardziej. Nie ma szans że taki klient przerwie swój zajebisty maraton we własnym zakresie :(

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 12:05
Co ty gadasz, pan doktor wie lepiej! Pan doktor właśnie zadał pytania i musi przemyśleć sprawę, musi podsumować to wszystko i niczym doktor House (tamten kulawy, ten ślepy) zaraz zacznie leczenie.

Niech pan doktor płaczący w poduchę, żrący antydepresanty i uciekający do świata gier przed realnym życiem coś doradzi. Niech pan doktor doradzi czy zwalczyć uzależnienie od opiatów mefedronem czy amfetaminą? Może warto strzelić też kilka kielonów? Panie doktorze, który jest oazą spokoju, co widać po kolejnym komentarzu i kolejnym razie bycia zmuszanym do odpowiedzi, jak sobie poradzić z życiem? Panie doktorze, czemu sam sobie pan nie pomoże? Panie doktorze, czemu jest pan taki smutny? A i jeszcze 'kotku'...wrócą do ciebie te słowa...zapewniam:)
Zapytałbym jeszcze pana doktora o jego paranoje, frustracje i inne rzeczy ale nie chcę mu zawracać głowy, bo podobno ma odebrać Nobla w dziedzinie medycyny i właśnie czyta przemówienie napisane 'brajlem'. Chociaż znalazł czas, żeby na privie mocno się wypłakać:)

A wracając do tematu używek, dzisiaj będzie odkopane sporo rzeczy, bo znowu długi weekend się zapowiada, będzie wesoła brygada i może się przydać kilka ciekawych specyfików:)

Życzę wszystkim zdrowia, ślepym też, przede wszystkim, co by mogli zdobyć więcej punktów grając w gry:)

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 12:44
@Facekick
No to ładnie mnie zgasiłeś : DDD Próbuj dalej, tutaj może ci odpiszę(o zgrozo, robię to), bo biorę na poważnie problem użytkownika MSH. W sumie, jak już to robię to znowu zepsuję ci kolejne argumenty, bo jedynie lekko celnym spostrzeżeniem może być, że wieczorami sobie pyknę z dwa mecze w kantera, a jedyna suplementacja jaką biorę to zestaw różnych witamin z rana. Tak dla zakończenia kolejnych wymyślonych bzdur o mnie, bo nie każdy śledzi slg na bieżąco i broń Boże ktoś ci uwierzy :D czekam teraz na kolejne, które będziesz wpierdalał w każdy temat, gdzie tylko zobaczysz mój nick. Zresztą, nie ukrywam, że śmiesznie się za nie łapiesz, pisząc o antydepresantach zażywanych przez osobę, która jest zdecydowanie ich przeciwnikiem, odradzającą taką drogę, więc twoja celność jeszcze bardziej spierdoliła, jak to by ślepy snajper we mnie celował :D
Na tym zakończmy OT, bo jak widzisz faceciku, tak się pogrążam w depresji, płacząc w poduszkę, że nigdy się nie spodziewałem, ale naprawdę taki progres jaki zaliczyłem w samokontroli(a całe życie miałem problem z wybuchowością) i spokój, że to mogę dopisać do kolejnych pozytywów stale rosnącego poziomu jakości mego życia:) Zresztą niedowiarku, wystarczy zobaczyć jak wyglądają posty z kiedyś a teraz; częstotliwość, tematyka, forma. A najważniejsze, wystarczy zobaczyć jak nagle podczas stabilizacji pojawiły się psy, które co chwilę próbują mnie uszczypnąć ;)

@TOPIC

W sumie, to dalej trochę odpisywanie Ci. Ryju, to jest pieprzone 5 minut wygooglować jak wygląda odstawianie trampka/opio. Ludzie będąc wpierdolonym na max potrafili wyjść, znaleźć siły na to. Najważniejsze to przetrwać okres skręta fizycznego, do którego bądź co bądź się przydadzą benzodiazepiny i debilu, to nie jest tak, że go wpierdalam w inne dragi, tylko to ma pomóc na wszelkie drgawki i inne objawy, by mu dać więcej szansy na pokonanie tego samemu. Przez marnowanie czasu na takiego farmazona, mógłbym doczytać jak wygląda sprawa w ośrodkach w tym specyficznym nałogu, bo jak mają go wpierdolić w metadon, to tak jak chwytać się brzytwy. Warto spróbować, bo przede wszystkim pokonując to w pojedynkę, zrobi to szybciej i w zdecydowanie lepszym rezultacie. I nie, śmieszku ignorancie, nie napiszę mu by walił krajową i kliny:) Radzę koledze MPH przynajmniej spróbować, a szykując się do tej "bitwy", mogę służyć radą, pomocą w każdej chwili.

Żaden z was tu piszących nie wie co to jest wjebanie fizyczne, nie mówię już o psychicznym, ale o fizycznym, gdzie cię rozpierdala bardziej niż jakbyś miał przenajgorszą grypę świata, z jakimiś kurwa drgawkami, sraką, wszystkim. Tego też nie przeżyłem, ale byłem świadkiem, mam doświadczenia może nie z własnej osoby, bo ja jedynie byłem uzależniony i to nie w dużym stopniu od amfetaminy, ale otaczając się w osobach wpierdolonych w kodeinę. Jak człowiek da radę, to ten tydzień - max dwa i pozostaje Ci tylko zwalczać psychiczne, co już powinno być trochę łatwiejsze, kiedy nie wykręca ci ciała w każdą stronę.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 13:31
Nie tłumacz się chłopcze.

Ciekawe jakie jazdy mają ślepi po kwasie albo grzybach? Zawsze mnie to ciekawiło.

A swoją drogą, ten koks, który wziąłem hurtowo jakiś czas temu...powinienem go wsypać do jakiegoś klasera. Rarytas jakich mało ale jebać to:) Gdybym go rozrobił 50/50, to mało kto by narzekał.

Tak więc alleluja i do przodu!

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 13:54
face kick napisał(a):
Gdybym go rozrobił 50/50, to mało kto by narzekał.

o ile wiesz jak to sie robi

smiec

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 14:28
Bez przypierdolki Runiek ale piszesz jakbyś tłumaczył jak wyjść z opio gimnazjaliście wjebanemu w thiocodin, tymczasem MSH to profesjonalny opiowrak który wali opio dłużej niż masz konto na SLG.

@MSH najważniejsze to mieć po co wyjść z tego wszystkiego

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 15:58
Runiek napisał(a):
@MSH
Jak wyglądały dni bez opio? Próbowałeś dzień-dwa bez? Posiadasz jakieś benzo? Na hyperrealu masz temat jak ludzie w domowych warunkach pokonali skręta, jakimi rzeczami sobie ułatwiali ten proces. Wierzę, że i Tobie by się udało, IMO to będzie korzystniejsze niż ośrodek, do którego kierowałbym się na końcu. Jak jesteś roztrzęsiony i uważasz, że nie podołasz to zgłoś się po pomoc. Najważniejsze, że masz świadomość na temat problemu.
Weź mi odpisz na pytania jak możesz, gdyż naprawdę z ośrodkiem też nie jest piękna faza co do opiatowców, jeśli są siły to lepiej na własną rękę spróbować.

Edit: Zaraz ogarnę jak to wygląda w takich kryteriach, bo jak Cię maja zaleczyć wpierdalając Ci metadon to :/ wię kolejna edyta pójdzie

to jest jakies prowo czy jestes tak przyglupi? normalnie bym to olal ale tym ignoranckim pierdoleniem mozesz wyrzadzic komus krzywde, chlopak tylko bedzie dalej brnal w to gowno myslac ze wychodzi na prosta, a przy zlych wiatrach zlapie jeszcze jakies krzyzowe uzaleznienie, bo sobie przycpa cos nowego zeby przestac cpac. Miales kiedys doczynienia z osoba uzalezniona czy te swoje madrasci wyniosles z poprzegladania internetu? Tak sie skalada ze bliska mi osoba jest uzalezniona wiecm moge napisac ci cos prawdziwego
Na poczatek, zgadzam sie z toba ze mozna wyjsc na wlasna reke, zycie to w koncu gra prawdopodobienstw ale idac w to tylko kurewsko zanizasz swoje szanse na wyjscie, oczywiscie jak jest sie geniuszem i wymysli sobie cudowne metody/schematy, a do tego jest sie leo messim silnej woli to mozna probowac ale prawdopodonie nalezysz do reszty- 99 kropka 9 w okresie uzaleznionych i nic ci to nie da. Jedyna opcja dajaca realne szanse jest zgloszenie sie do profesjonalistow, oczywiscie to jest tylko danie sobie szansy na wyjscie bo trzeba zapierdalac na trzezwosc do konca zycia. Na poczatku czeka cie pewnie z tydzien(moze troche dluzej) detoksu, gdzie bedziesz dostawal od takiego lekarza i to prawdziwego a nie z hyperrealu, leki uspokajace bo bez tego ten poczatkowy okres bylby koszmarem, w sensie i tak jest, nie wiem jak przy opio ale przy innych uzywkach ludzie maja napady drgawek, potworne bole glowy, halucynacje, nudnosci i inne atrackje, dodatkowo zrobia ci badania i beda dostarczac kroplowka substancji ktore potrzebuje powracajace z ciagu cialo. Potem wybor osrodka- tutaj zalezy jak stoisz finansowo i jakie masz kontakty, porzadne prywatne to koszt >10k przy standardowej terapii, publiczne maja znacznie slabsze warunki, no i tam sobie siedzisz pompuja ci wiedze, a chyba przede wszystkim nie masz dostepu do narko wiec wychodzisz czysty od 10 tygodni czyli juz po okresie gdzie najlatwiej o nawrot. I teraz mozesz albo przewartosciowac cale swoje zycie i zaczac robic wszystko odwrotnie, caly czas pracujac nad soba, zabierajac sobie w niektorych sferach zycia wolnosc zeby paradoksalnie dac ja sobie w przyszlosci
nigdy nie mialem specjalnie ciezko w zyciu ale nalog dla osoby uzaleznionej i bliskich to jest kurwa pieklo, poczytaj w internecie gdzie sie udac, lec tam szybko i walcz o zycie, kazdy kolejny przecpany dzien to zmniejszanie swoich szans na wyjscie, nie mowiac o tym ze to kolejny dzien wyrwany z kalendarza, powodzenia
e:i soraweczka za brak polskich znakow

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 17:15
Facecik, może sam jesteś uzależniony? Coś często chwalisz się tym, że będzie ćpane :/

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 18:03
tak z ciekawości, je się jeszcze rcki? jeśli tak to co?

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 18:18
Jeśli chodzi o benzo, to tak, biorę też od dawna clonazepam. Tak kolejne wjebanie. Dzięki wszystkim za wysłuchanie w problemie. Ważne, że mam to dla kogo robić. Ograniczam te dawki, jest lepiej, ale myśli są często, żeby się porobić opiatami. Kurwa pęknę odwyk to za daleko zaszło. Najgorzej było chyba ze mną jak tramal nie wystarczał i na weekendy na morfinie leciałem. Ponad 2k też leciało na to miesięcznie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 19:50
zuperhero napisał(a):
nie wiem jak przy opio ale przy innych uzywkach

Dziękuję, tyle mi wystarczy
Dowiedz się jak wygląda uzależnienie od opioidów i wtedy mi zarzucaj głupotę / ignorancje, bo jedynie co to ty możesz się wykazywać ignorancją. Nikt go nie wpierdala w benzo, sam go nie nie wpierdalam w to, tzn teraz napisał, że zarzucał klony, ale jakby nic nie wcinał z benzo i zaleczył tym tylko skręty to by sobie pomógł a nie wpierdolił się w inny nałóg typie. Napisałem to, bo to miało być substancją zabijającą objawy fizycznego uzależnienia, które po kilku dniach znikają. To benzo po tym, jakby się wyleczył, nie dawałoby efektów, które doznał podczas SKRĘTU, gdyż po wygraniu z tą kurwą nie odczuwałby pierdolonych drgawek i nie wiadomo jakich agonii.

@2phoneshawty
Nie takie opiowraki wyszły z tego, zresztą sam byłem świadkiem jak wygląda etap pokonania skręta od osób, co też trochę leciały. Przede wszystkim najważniejsza jest świadomość i chęć wyjścia z bagna, a wtedy człowiek może zdziałać cuda, uwierz.

@floo
Na stan dzisiejszy to pozostają jedynie 3/4cmc, czyli gówna, jeśli chodzi o nosy, chyba że chcesz jakieś rc benzo/opioidy, to pewnie się coś znajdzie typu etizolam(który bardzo szanuję).

Edit:
zresztą, @zuperhero, zarzucasz mi brak wiedzy, kiedy tylko ktoś z twoich znajomych był w coś wjebany, a ja sam pokonałem nałóg amfetaminowy i doświadczyłem jak ludzie wokół mnie walczą z opioidowym nałogiem, no to kurwa pozdro jak chcesz twierdzić, że mam jedynie info z netka :lol:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 637  Następna strona