Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 12 Grudnia 2017, 01:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836 ... 862  Następna strona
Polityka 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
  Wysłano: Niedziela, 8 Października 2017, 12:27
Kalifornia zmienia kwalifikację czynu i, co za tym idzie, obniża maksymalną karę za świadome zarażanie wirusem HIV z 8 lat do sześciu miesięcy <3 Znany polsko-jakiśtam antyfaszysta, śpiewak oraz więzień polityczny Szymon Mol niewątpliwie byłby ukontentowany
Spoiler:

Props? Hejt?

Takie same jak Janusz Korwin Mikke na zostanie prezydentem Polski.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Października 2017, 13:22
No kurde raczej hejt.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Poniedziałek, 9 Października 2017, 09:49
DMS napisał(a):
Co do całego tematu to niestety ale demokracja polega na tym, że większość narzuca swoje zdanie mniejszości. A że w Polsce bardzo duża część społeczeństwa wyznaje jedną wiarę to zrozumiałym jest fakt, że takie akcje będą organizowane. Oczywiście tez tego nie popieram ale wkurzanie się na to biorąc pod uwagę nikły wpływ na budżet jest stratą czasu i energii.

co kurwa? na tym polega demokracja? Chyba tylko w dzikim kraju zwanym Polską.

jezusie, w poniedziałek rano takie idiotyzmy od rana.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Października 2017, 10:43
https://twitter.com/twitter/statuses/917305510587748352

Tak było :rotfl:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Października 2017, 12:11
ale mnie wkurwia to głupie polskie społeczeństwo, ci narodowi kurwa idioci, ryszard petru pierwszy raz chce zrobić coś dobrego dla polski, organizuje akcję "kupuję kiedy chcę"
Spoiler:

i banda kretynów pisze "a pana biuro poselskie jest otwarte w niedziele?" i chuj myślą, że zaorali, w chuju mają logikę, w chuju mają o co tak naprawdę chodzi przeciwnikom zakazu, ważne jest dla nich tylko, że akcję organizuje ryszard petru, a zakaz wprowadza pis, procesy myślowe w ich głowie działają tylko na zasadzie: petru=nie lubię, pis=lubię, bo kurwa nie można myśleć samodzielnie, nie można dyskutować, posługiwać się argumentami, wysłuchać dwóch stron, nie no kurwa, po co? lepiej ślepo popierać każde działanie grupy, którą lubimy, nienawidzę tego społeczeństwa

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 74512.html
obczajcie to, politycy decydują, kiedy możesz wybudować dom i doszli do wniosku, że możesz tylko wtedy, kiedy obok dom już jest wybudowany, dlaczego? chuj wie

przepraszam, że się tak unoszę, ale w tym pojebanym państwie nie ma 3 dni żeby nie wydarzyło się coś tak głupiego, że ja pierdolę, aleksy ochłoń

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Października 2017, 14:50
mancipium napisał(a):
DMS napisał(a):
Co do całego tematu to niestety ale demokracja polega na tym, że większość narzuca swoje zdanie mniejszości. A że w Polsce bardzo duża część społeczeństwa wyznaje jedną wiarę to zrozumiałym jest fakt, że takie akcje będą organizowane. Oczywiście tez tego nie popieram ale wkurzanie się na to biorąc pod uwagę nikły wpływ na budżet jest stratą czasu i energii.

co kurwa? na tym polega demokracja? Chyba tylko w dzikim kraju zwanym Polską.

jezusie, w poniedziałek rano takie idiotyzmy od rana.

W tym danym aspekcie tak interpretuję demokrację - wybory rozstrzygane są większością głosów a więc to większość narzuca swoją wolę mniejszości. Jeżeli czepiałeś się do samego sformułowania to fakt, nie jest zbyt dobrze napisane ;)

alexmahone napisał(a):
ale mnie wkurwia to głupie polskie społeczeństwo, ci narodowi kurwa idioci, ryszard petru pierwszy raz chce zrobić coś dobrego dla polski, organizuje akcję "kupuję kiedy chcę"
Spoiler:

i banda kretynów pisze "a pana biuro poselskie jest otwarte w niedziele?" i chuj myślą, że zaorali, w chuju mają logikę, w chuju mają o co tak naprawdę chodzi przeciwnikom zakazu, ważne jest dla nich tylko, że akcję organizuje ryszard petru, a zakaz wprowadza pis, procesy myślowe w ich głowie działają tylko na zasadzie: petru=nie lubię, pis=lubię, bo kurwa nie można myśleć samodzielnie, nie można dyskutować, posługiwać się argumentami, wysłuchać dwóch stron, nie no kurwa, po co? lepiej ślepo popierać każde działanie grupy, którą lubimy, nienawidzę tego społeczeństwa

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 74512.html
obczajcie to, politycy decydują, kiedy możesz wybudować dom i doszli do wniosku, że możesz tylko wtedy, kiedy obok dom już jest wybudowany, dlaczego? chuj wie

przepraszam, że się tak unoszę, ale w tym pojebanym państwie nie ma 3 dni żeby nie wydarzyło się coś tak głupiego, że ja pierdolę, aleksy ochłoń

Kolego, a na jakiej podstawie sądzisz, że "chuj wie" po co to wprowadzili? Rozumiem, że zrobiłeś research, sprawdziłeś wszystkie za i przeciw, przeczytałeś opinie ekspertów lub sam z nimi porozmawiałeś? To, że Ty nie wiesz po "chuj" to wcale nie znaczy, że to nie miało powodów. Ewentualnie możesz się nie zgadzać na daną retorykę, która leżała u podstaw wprowadzenia takiej ustawy.

Tak z ciekawości - ktoś coś na ten temat? Jest jakiś problem z takimi domami czy jak?

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Października 2017, 15:11
nie ma takich argumentów żeby zakazać ludziom budowy na swoich działkach

Powrót do góry
a.k.a. Kondzik

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 10:30
^ Bezsensowna reforma, jest ich długa lista...

Podobno Korea Płn. wykradła tajne plany USA dotyczące ewentualnej inwazji na jej teren i obalenie Kima:
Cytuj:
Włamanie hakerów miało miejsce we wrześniu 2016 roku, jednak dopiero teraz wiadomo więcej o szczegółach. Przedstawiciel południowokoreańskiej Partii Demokratycznej Lee Cheol Hee przyznał, że wśród wykradzionych danych znajdowały się plany wojskowe zakładające konflikt na Półwyspie Koreańskim.

(...)

Lee Cheol Hee przyznał również, że podczas akcji skradziono 235 gigabajtów danych z USA i Korei Południowej. Jednak 80 proc. tych informacji nie zostało jeszcze zidentyfikowanych.

Wiadomo jednak, że wśród skradzionych danych znajdował się Plan Operacyjny 5015, który przedstawiał konkretne założenia hipotetycznego ataku na Koreę Północną oraz szybkie pozbawienie władzy Kim Dzong Una m.in. dzięki buntowi miejscowej ludności.

http://wmeritum.pl/klopoty-usa-sojuszni ... nne/204257

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 22:01
alexmahone napisał(a):

Nie ma takich zakazów, na które nie ma argumentów i trzeba być wyjątkowo oderwanym od rzeczywistości albo wyjątkowo głupim, żeby jeszcze tego nie ogarniać. Nie wspominając o braku minimalnej wiedzy historycznej. Wyszyński wytłumaczyłby to najlepiej.

A co do polityki. Tak jak pisałem, Madryt wykazał się głupotą z tą policją, bo i tak nic nie będzie z Katalonią i o 18 chyba mieli ogłosić chuj wie co, niepodległość, super sukces i...i CHUJ! Nie miało prawa to przejść i jeszcze raz powtórzę, że tak jak uwielbiam ten rejon, tak nie mogą sobie pójść na swoje.
A Trump grozi palcem Kimowi i z tego co różne stacje radiowe mówią, znowu (znowu) zapowiada coś ale nie chce powiedzieć co. Mam wrażenie, że on się bardziej ośmiesza niż Andrzej/Adrian, który co prawda kłuje Zbyszka ale nie ma na tyle jaj, żeby (w cudzysłowie) powiedzieć: wypierdalać wszyscy, na czele z tym z drabinki, podejmę decyzję, napiszę swój projekt i albo go przyjmiecie albo będę wam blokować wszystkie ustawy. A tu się pieści z karakanem, robią podchody w wywiadach, Zbyszek i Antek mają prawo pluć na Andrzeja, Andrzej spotyka się regularnie z karakanem. Człowiek słucha tego i się zastanawia dokąd zmierza Polska, bo gość, który nie ma kartki przed oczami i nie jest przygotowany, wychodzi i drze ryja: ja bez żadnego trybu wy zdradzieckie mordy i...porywa tłumy. Antek od wielu miesięcy opowiada, że będą helikoptery, drony, że mistrale za dolca i nic. Chory typ, który równie dobrze może wyjść i powiedzieć, że jutro zdobędziemy Moskwę dzięki najnowszej broni sprowadzonej z Marsa, bo mamy tam przyjaciół i ludzie nadal nie zobaczą w tym nic złego. Teraz wprowadzi wojska cybernetyczne. Nauczyciele tracą po wspaniałej zmianie robotę i wychodzi minister i oznajmia: to nieprawda. Czy uzasadni? Jebać to, ona tak mówi, a ci wszyscy nauczyciele, którzy mówią, że polecieli nie są istotni. O wszystkim gada ten z drabinki, Adrian, a premier? Ma tyle do powiedzenia, co korniki, które nadal i tak zostają po wyciętych drzewach. Lekarze strajkują, bo są traktowani jak niewolnicy? Jebać ich, chociaż pisiory codziennie oświadczają, że gospodarka na najwyższym poziomie, że mamy pełno kasy, wszystko jest pięknie.

Słowa Piłsudskiego są genialne, że naród wspaniały, tylko ludzie to kurwy. Chociaż ja bym użył innego słownictwa i dodał: naiwne kurwy. Nie wszyscy, jakieś 40%. Wystarczy coś obiecać, rzucić kasą, powiedzieć, że jest dobrze i tępaki to kupują. Populizm pełną gębą i dlatego pisiory są tacy obsrani z tymi niedzielami, gdzie nie będzie można sobie łazić po sklepach, bo to się ludziom średnio podoba. Osobiście mam wyjebane, bo zakupy robię na zapas, te wszystkie galerie pierdolę, jak będę chciał się nachlać to wbiję na stację. Dilerów mają też oszczędzić, więc spoko.
Nic to nie da i marzą mi się dwie rzeczy: rozpierdolenie w drobny pył związków zawodowych i opodatkowanie kościołów ale niestety, to tylko marzenia.

Moje zdanie się nie zmienia i z popcornem oraz browarem obserwuję ten kabaret, który skończy się dramatem.

A w dużej mierze, to i tak wina Grzesia czy Rysia, którzy mają kręgosłupy z gumy. Zero pomysłu i notoryczne strzały w stopę. Jeszcze przez kilka lat nie będzie odczuwalna dobra zmiana ale później jebnie Grecją.

Aaa, dzisiaj święto karakana było i...jakież było moje zaskoczenie, bo powiedział, że prawda zwycięży i wyjdzie na jaw. Szok!
Dziwię się, że jeszcze nie powstała jakaś płyta o tytule: Miesięcznica. Po chuj chłopak ma się męczyć i pierdolić co miesiąc to samo. Wrzucą CD do "jamnika" i niech leci...

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 22:19
alexmahone napisał(a):

Tak samo jak nie ma takich argumentów, które zakażą budować dom według własnego uznania? Mówię tutaj o chociażby wysokości budynku, typie dachu czy chociażby przeznaczeniu budynku.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 18:18
alexmahone napisał(a):

jak masz działkę w pasie powietrznym lotniska, albo na trasie planowanej autostrady to też?

jestem wolnosciowem, ale nie popadajmy w absurdy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 19:11
toć mówię o o tym, że nie możesz se wybudować domu na swojej działce dopóki urzędnik ci nie pozwoli, jakieś indywidualne problemy swoją drogą, ale żeby było ogólnie przyjęte, że każdy ma zakaz budowy na swojej działce? dla mnie absurd i to wyrażał mój post
DMS ty cały czas piszesz jakbyś się zgadzał, że ten przepis jest bez sensu, ale boisz się przyznać, bo wszechświat jest pełen tajemnic, życie wciąż zaskakuje i wszystko jest możliwe, nawet to, że za takim durnym pomysłem stoją rozsądne przesłanki

btw znacie jakichś anarchokapitalistów? XD trudno uwierzyć, że ktoś to na serio popiera

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 19:18
alexmahone napisał(a):
toć mówię o o tym, że nie możesz se wybudować domu na swojej działce dopóki urzędnik ci nie pozwoli, jakieś indywidualne problemy swoją drogą, ale żeby było ogólnie przyjęte, że każdy ma zakaz budowy na swojej działce? dla mnie absurd i to wyrażał mój post
DMS ty cały czas piszesz jakbyś się zgadzał, że ten przepis jest bez sensu, ale boisz się przyznać, bo wszechświat jest pełen tajemnic, życie wciąż zaskakuje i wszystko jest możliwe, nawet to, że za takim durnym pomysłem stoją rozsądne przesłanki

btw znacie jakichś anarchokapitalistów? XD trudno uwierzyć, że ktoś to na serio popiera

Bardzo mało jest bezsensownych przepisów uchwalanych w dzisiejszych czasach - za każdym z nich stoi jakiś interes a więc z jakiegoś punktu widzenia mają one sens a czy jest to korzystne dla społeczeństwa to już inna kwestia. Jednak bez poznania tego interesu trudno osądzać zasadność przyjęcia przepisu.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 19:21
Dobra demagogia :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 21:12
alexmahone napisał(a):

ja jestem anarchistą (anarchokapitalistą), ale filozoficznie - w praktyce anarchia jest niemozliwa na szerszą skale, bo większość ludzi potrzebuje i chce mieć pana nad sobą

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 22:55
no tak tak, dokładnie...

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 23:11
BeatCoin$ napisał(a):
alexmahone napisał(a):

ja jestem anarchistą (anarchokapitalistą), ale filozoficznie - w praktyce anarchia jest niemozliwa na szerszą skale, bo większość ludzi potrzebuje i chce mieć pana nad sobą

krw tpku w takim tempie to na następnej stronie będziesz komuchem

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 01:23
to do mnie? :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 19:33
W jakiś sposób liczę na to, że pisiory nic nie zrobią i oleją tych lekarzy rezydentów...nie dlatego, że źle im życzę ale dlatego, że pisowskie ścierwo potrafi zjednoczyć myślących Polaków i już dołączają kolejne grupy z dziedziny medycyny.
Na dodatek inne grupy też zaczynają się budzić i studenciaki (filmowcy) też reagują. Niech pognębią chamów.
A swoją drogą kurestwo pisiorów nie zna granic. Beata darła pizdę, że stop arogancji władzy i ikoną aktualnej władzy powinny stać się słowa: NIECH JADĄ (lekarze rezydenci za granicę), gdzie jakaś torba krzyknęła to w sejmie.
Stawiają im warunki, że albo koniec głodówki albo won...ale wymiękli. Obiecano im rozmowę z Beatką, przychodzą, a Beatki nie ma, przynajmniej tej z brochą.
Platfusy leciały w chuja ale takiej buty nigdy nie było.
Morawiecki z uśmiechem opowiada jak wspaniale nam się powodzi, a dzisiaj już chłopiec z drabinki opowiada, że mogą być problemy, że jednak nie jest tak kolorowo.
Jedyny minus w protestach lekarzy (strażaków) jest taki, że nie mogą sobie wyłożyć lachy na pacjentów/na pracę. Jak kierowcy autobusów będą strajkować, to owszem, ludzie ucierpią, bo nie dojadą do pracy albo się spóźnią na ważne spotkanie ale tutaj nie mogą sobie wszyscy wyjść ze szpitala i powiedzieć: leczcie i operujcie się sami. Dlatego tak pieszczą górników, bo ci nie dość, że mogą mieć wyjebane, to jeszcze są charakterni i mogą przykurwić komuś w łeb.
A i tak coś czuję, że "medyki" pękną. Już próbuje się ich dyskredytować, wmawiać, że żrą na boku i szukać haków. Może pisiory rzucą jakiś ochłap ale "Majdanu" z tego nie będzie...a chciałbym się mylić.
W Austrii też zaczyna się dziać i gdybym miał obstawiać, to Makrela i Makaron zdecydują się na podział finansowy, na tych lepszych i gorszych i dostaniemy po dupie, musi tak być.
Podsumowując: jebać kukiza!

Runiuś...KOCHAM CIĘ!

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Października 2017, 19:37
http://wolnyrynek.com.pl/wiadomosci/pos ... i-zywnosc/

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836 ... 862  Następna strona