Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 07:51

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18474 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918 ... 924  Następna strona
Polityka 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
  Wysłano: Sobota, 21 Kwietnia 2018, 20:59
MoTyW napisał(a):
Przy okazji, i tak największe kurwiszony to Nowoczesna - przecież ta akcja z niepełnosprawnymi zakrawa na dywersję. Jeżeli zaczną po kolei spraszać do Sejmu wszystkie niezadowolone grupy, będzie jeden wielki rozpierdol - rząd teoretycznie powinien sobie z tym poradzić inaczej, ale w momencie totalnej nagonki muszą zrobić coś co będzie ładnie wyglądało i taki mamy efekt. N zasrała dywan i powiedziała "no to teraz posprzątajcie". Wierzę, że to śmieszne ugrupowanie w najbliższych wyborach zniknie z sali sejmowej, ale co jeszcze zdążą odjebać do tego momentu? Pomijam już fakt, że to desperackie działanie, które obliczone jest na niszczenie PiSu, a nie rzeczywistą pomoc wspomnianej grupie... O skutkach finansowych dla potencjalnych nowoczesnych wyborców już nie wspominając.

Wniosek? Debile, wszędzie debile. Opozycja to debile, których jedynym pomysłem jest "jebać PiS za wszelką cenę". Strona rządząca to debile bo jednego dnia chwalą się ile to pieniędzy nie mają, a drugiego robią smutne miny i wymyślają nowy podatek, żeby rozbroić PRową bombę... Ale tego się kurwa mać nie robi strzałem w stopę.

Czytałem gdzieś ostatnio nagłówek, że w porównaniu z Węgrami i Orbanem, polskiemu rządowi cholernie szybko zmiękła rura i to prawda. Wyjebali się tyle razy, że w następnych wyborach powinni popłynąć... Ale tak nie będzie bo alternatywy są równie złe, gorsze, lub po prostu nie istnieją.

Chyba czas się wpierdolić do polityki, innej opcji nie widzę :/

Pisałeś, że polityka nie jest Ci obca i piszesz takie rzeczy? Serio?
Pewna osoba zawsze mi powtarzała: w politykie, sentiment, NIET! I to są święte słowa!
Jak myślisz, a po co Mularczyk przyprowadził dokładnie te same osoby kilka lat temu i dawał im batoniki czy inne pierdoły? Bo zależało mu na nich? Co wtedy pis odpierdalał na czele z Jarkiem...? Przecież to oczywiste w polityce, żeby podjudzać do protestów, zwłaszcza ludzi, którzy są poszkodowani przez życie, bo nie można powiedzieć na nich złego słowa, bo to będzie = te nagrody nam się należały!
Żeby nie było, ja uważam, że wszystkim upośledzonym ludziom należy się jak najlepsza pomoc, tutaj nie można oszczędzać, bo oni nie mieli na to wpływu w jakim są stanie, no trzeba im pomóc! Ale to, że rodzice są rozgrywani politycznie... No przecież to nie jest nic nowego! Nagle się obudziłeś, że takie rzeczy się dzieją. Chwalą się pisiory (co w sumie już napisałeś), że jest tak pięknie, cudownie, że tyle hajsu mają, a wyliczono, że to czego chcą ci rodzice będzie kosztowało około miliarda plnów i Mateusz mówi, że będzie zabierać tym, którzy uczciwie dorobili się więcej. Śmieszne? Dla zarobionych niezbyt. Sam pomysł jest tak kurewsko głupi, że aż się wierzyć nie chce.
Opozycja to debile, bo ja bym Grzesia wyjebał na zbity ryj ale jaka jest rola opozycji? Przypierdolić się do wszystkiego, co zrobi aktualna władza, więc skąd te zdziwienie? No co, mają klepać pisiorów po plecach i mówić, że dobrze robią?
Nowoczesna? Całkiem możliwe, że ta nazwa zniknie ale większość przejdzie do PO i tyle, więc satysfakcja marna.
Dzisiaj sobie tak słuchałem w radiu, że nauczyciele strajkowali ale chuja ugrają, bo nie mają siły przebicia. Dlatego pisiory tak pieszczą górników, bo ci jak się wkurwią, to polecą kostki brukowe na kaski policjantów i zapłoną opony.
Ja myślałem, że dłużej to potrwa ale już widać, że pisiorom hajs zaczyna się kończyć i już doją ile popadnie.
Tak więc można to tylko podsumować krótkim zdaniem: Jebać kukiza:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 21 Kwietnia 2018, 22:51
Nie wiem po co to pytanie na początku, bo sam później piszesz praktycznie o tym samym, o czym ja mówię, tylko w innych słowach xd

Niech Nowocześni zaproszą do Sejmu tych nauczycieli, górników i pielęgniarki. Najlepiej wszystkich razem. To by dopiero było fajnie! Albo w ogóle, przecież mamy demokrację, Sejm dla każdego obywatela!

Nie obudziłem się nagle, każdy taki przypadek uważam za kurestwo i spierdolenie człowiecze w wyścigu do władzy (bez znaczenia kto zagrywa tą kartą), ale to już po prostu domena polityki. Prawda jest taka, że poziom dyskursu publicznego w naszym kręgu kulturowym leży i wciąż konsekwentnie spada na mordę. To też banał i fakt jednocześnie. Podobnie jak to, że w Internecie każdy może napisać wszystko, a wygrywa ten, którego zobaczy najwięcej osób... Jak zresztą w przypadku wielu innych fenomenów, które rządzą tym światem.

Jednak razem wszystkie te zjawiska tworzą system, który de facto reguluje to w jaki sposób funkcjonujesz. Wypadałoby więc podnieść jakość całego systemu, bo obecnie mamy twarz Kaczyńskiego, Schetyny i Scheuring-Wielgus. ALE TO TEŻ JEST KURWA OCZYWISTE.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 07:59
pykpyk napisał(a):
ponoc w pgg juz sie zaczeli wkurwiac bo wyplata 1800 wleciala, jeszcze chwile i bedzie tak
Spoiler:

zysk za 2017 - niecałe 90mln zł (i to dlatego, że zrezygnowano z robót przygotowawczych na koniec i tylko fedrowano węgiel, żeby mieć przychód bez inwestycji), żądania podwyżek na poziomie 10% to jakieś 200mln zł. nic tylko czekać aż ta zjebana firma ze starymi nierentownymi oraz nieefektywnymi kopalniami upadnie i sobie głupi ryj rozwali. szkoda tylko będzie tych 40 tysięcy ludzi zatrudnionych w tej firmie oraz jakichs 120 tysięcy, którzy pracują w firmach świadczących usługi dla PGG.

ktoś mógłby powiedzieć, przecież mamy wolny rynek, jak się górnikom nie podoba to niech idą pracować do innej spółki. otóż tak, ale nie do końca. Pomiędzy Jastrzębską Spółką Węglową S.A. a Polską Grupą Górniczą jest niepisany układ, który mówi iż JSW nie przyjmuje byłych pracowników (bardzo dobry fachowców) z PGG, żeby wszyscy nie uciekli. Dysproporcje pomiędzy JSW a PGG są bardzo duże ale jakby popatrzeć na dysproporcje pomiędzy KGHM a PGG to PGG jest górniczym trzecim światem. Niestety nawet nie zapowiada się, żeby zbliżał się jakiś program, który będzie przygotowywał górników do zmiany branży (kursy, szkolenia, szkoły). Trzeba też zauważyć, że wielu z tych ludzi, było zachęcanych do tej pracy w różnoraki sposób w przeszłości przez państwo (obie strony na tym zyskiwały w tamtych czasach), jak czasy się zmieniły to kapitan państwo już ma w dupie tych ludzi (tylko nie piszcie o urlopach górniczych, bo to pokazuje tylko, że państwo ma również w dupie pozostałych płatników podatków). Przez takie podejście to problemu, nie zostanie on nigdy rozwiązany.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 09:00
MoTyW napisał(a):
Niech Nowocześni zaproszą do Sejmu tych nauczycieli, górników i pielęgniarki. Najlepiej wszystkich razem. To by dopiero było fajnie!

Dokładnie tak! To jest fajna taktyka, bo jak dadzą komukolwiek, to inni się obudzą: kurwa, my też chcemy! Oni dostali, a co z nami? Donek przyszedł i powiedział, że wyliczył, że tyle może dać, bo na nic więcej go nie stać, a co robią pisiory? Rozjechali się po Polsce i opowiadają jak to jest wspaniale. Unikają pytań, mediów i nie mam wątpliwości, że sypną kasą tym osobom, które protestują teraz w sejmie (należy im się i chuj) ale muszą zabrać komuś innemu. Chyba miliard wjebali w tvp, więc zdecydowanie lecą na propagandę, na dojenie. Morawiecki miał być takim geniuszem, inteligencją, a on wyjeżdża: dorobiłeś się? To ci zabierzemy i chuj ci w dupę! Potrzebujemy czasu ale w innych sprawach potrafili na kolanie pisać ustawy.
Nie zdziwię się jak powstaną polscy Żerardowie Dupardieły i po prostu wyjadą ze swojej ojczyzny ze względu na podatki (chociaż chłopak ma teraz wyjechać z Rosji do Algierii). Czemu zarobieni mają płacić na obietnice Jareczka, że małoletni dostaną jakieś bony na kino i teatry?
Nie no, zajebisty gest ale niech sam za to płaci. Hajs na rydzyka, tvp, ochronę, nagrody i inne rzeczy są, a na ich przedwyborcze obietnice, że niepełnosprawnym pomogą...nie ma. Książki można pisać i napiszą w swoim czasie o Misiewiczach, Sadurskich, Czarneckich... Rysiu...wyjebany na zbity ryj z funkcji WC przewodniczącego PE i teraz odnajduje się w siatkówce. Serio kurwa? Platfusy przez 8 lat byli mali w tych kwestiach.
A wracając jeszcze do taktyki politycznej (i nie tylko), to opozycja powinna zebrać wszystkie "zawody" świata i namawiać ich, że pisiory obiecywali, więc walczcie! Wyciągać jakieś drobne rzeczy sprzed wyborów i rozsyłać to wszystkim dookoła, żeby narobić szumu. To nie jest jakaś masakryczna liczba osób, jeśli chodzi o tych niepełnosprawnych ludzi, a widać w rządzie panikę.

Hitem jest jednak jedno i to jest najlepsze! Z jednej strony dają najbogatszym 500+ na dzieci ale chcą im zarazem zabierać na tych niepełnosprawnych, no kurwa gdzie tu logika? Wyjaśni ktoś?
Burdel!
Tam jest taki burdel, że jak mawiał mój człowiek, który już nie żyje: to się w milicyjnej pale nie mieści!
Stetryczały typ, który ucieka od ludzi i mediów, który oderwał się od rzeczywistości, trzyma wszystkich za ryj, bo jest "twarzą" tego tworu i brat mu umarł. Niechlujny, zaniedbany, brak znajomości języków, on bez żadnego trybu ale tym starym kurwom, które nie chcą zdychać nadal imponuje. Cudzymi łapami wysługuje się, żeby dojebać Tuskowi, bo sam jest tchórzem. Mieli "solo" i Donek, który zaraz będzie składał zeznania zdzielił go liściem w twarz, a Jarek upadł i do dzisiaj ma traumę. Panicznie boi się rywalizacji face 2 face, więc Zbyszkowi mówi, żeby utrudniać mu życie, co działa (jak dla mnie) na korzyść Donka.
Miałem też okazję sobie odtworzyć dzisiaj wieczorną/nocną rozmowę pewnej pani z tymi rodzicami i niepełnosprawnymi dziećmi i nie napiszę czego jej życzę:) Każdy może się domyślić.
Buta, chamstwo, arogancja, złodziejstwo, nagrody... Jaki kurwa trzeba mieć tupet, żeby samemu sobie (broszka) przyznać nagrodę i drzeć ryja: NALEŻY SIĘ!
To jest kurwa dramat...
A jeszcze większy dramat, to kukizy, więc jebać, to tak na podsumowanie:)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 14:22
kr0pka napisał(a):
Pomiędzy Jastrzębską Spółką Węglową S.A. a Polską Grupą Górniczą jest niepisany układ, który mówi iż JSW nie przyjmuje byłych pracowników (bardzo dobry fachowców) z PGG, żeby wszyscy nie uciekli.

Smutne, ale prawdziwie i tylko to m.in. mnie "trzyma" w PGG.

Cytuj:
czyli prawie cały polski rap to freestyle

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 09:15
Bartuź, wiem, że część chłopaków od was zwalnia się z PGG, pracuje w jakichś pseudo firmach górniczych po 3 miesiące i dopiero składa papiery do SiGu, ponoć działa.

Ktoś oglądał przesłuchanie Tuska? Na fejsie wyskakują mi informację, że po prostu kłamał, na co ponoć są dowody. Jakieś szersze info albo link do obiektywnej oceny?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 09:25
Wyborcza napisała, że tusk bezlitośnie zmiażdżył oponentów, także wnioski można wyciągnąć samemu

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 09:39
Poprzedzając tytuł artykułu wielkim napisem TYLKO U NAS, co może być kluczowe.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 09:40
kr0pka napisał(a):
Ktoś oglądał przesłuchanie Tuska? Na fejsie wyskakują mi informację, że po prostu kłamał, na co ponoć są dowody. Jakieś szersze info albo link do obiektywnej oceny?

Ja oglądałem:) Czy kłamał? Nie wiem, niech udowodnią ale wiem jedno, to był kabaret jakich mało i Donek ze spokojem słuchał tego bełkotu, chociaż jego ludzie pękali ze śmiechu z pytań, które zadawał pełnomocnik tych rodzin od Smoleńska.
Wysoką inteligencją wykazała się pewna pani oskarżycielka (dużo hajsu przytuliła), która czytała z kartki i zadała pytanie o spotkanie Putina i Tuska mówiąc coś w stylu: Władimir Władimirowicz i Donald Donaldowicz... Nawet sędzia był zażenowany sporą ilością pytań i musiał robić przerwy, bo ten pan w tych wesołych okularkach niby doświadczony, niby szycha, a poziom dna.
Próbują pisiory, no próbują, szkoda, że karakan tchórzy:) A potem w sądzie sajko Donka i tych od zamachu zrobili sobie beef:)
Cyrk!:)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 18:45
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/sklepy-zabka-to-placowki-pocztowe-moga-byc-otwarte,46758

jebać pis :)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 19:05
a co do pgg to dołowi dostali podwyzke 32zł na dzień, calkiem sporo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 20:31
Dzisiejszy ruch pisiorów wobec tych strajkujących niepełnosprawnych znowu pokazał, że panika i przede wszystkim bieda w rządzie, że hajsu brak.
W teorii dobrze rozegrane, bo oficjalne info od Jacka K., to że jest porozumienie, które zostało podpisane...
Ale to ciekawe porozumienie, bo przyszła pewna blondyna do protestujących, pokazała im, że oferują im podwyższenie renty socjalnej do wartości najniższej emerytury i usłyszała, że NIE. Po czym podpisano z "Dialogiem" porozumienie i oznajmiono w tvp, że rząd jednak pomógł i jest ok, tylko ta nieliczna grupka z sejmu się nie zgadza. No i mogą teraz sprzedawać 'info', że my pomagamy, a oni chcą więcej ale rząd dalej jest w dupie, bo strajkujący nie zamierzają wyjść. Już jeden geniusz z pisu rzucił jakimś tekstem, że powinna przyjść policja i wyjebać ich z sejmu. "Chciałbym to zobaczyć." W cudzysłowie oczywiście ale to by było > NAM SIĘ NALEŻY!
Boją się, czego najlepszym przykładem był fakt, że chyba jedna z matek musiała wyjść po jakieś leki czy coś tam i już nie została wpuszczona. Boją się, bo fizjoterapeuci, którzy chcieli przyjść i pomóc tym niepełnosprawnym, nie zostali wpuszczeni.
No i gdzie jest Jarek?:) Taki współczujący był kilka lat temu i przepadł:) Może gdyby koty przyszły strajkować...
Wiem, że to polityka ale trzymam kciuki za protestujących, oby wytrwali.
Podsumowując, wiadomo:)

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
Banned
  Wysłano: środa, 2 Maja 2018, 08:24
Nic dodać nic ująć...posłuchajcie tego w naszych kłamstewkowych mediach nie ma

https://www.youtube.com/watch?v=9nxVCd7aPSU

POLECAM!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 5 Maja 2018, 15:08
Cytuj:
Sąd Okręgowy we Wrocławiu uznał w środę, że nie ma dowodów przyjęcia łapówki przez byłego wiceprezydenta Wrocławia Michała Janickiego (42 l.) od biznesmena Tomasza G. Dlatego urzędnika uniewinnił. Tydzień wcześniej ten sam sąd nie miał wątpliwości, że Tomasz G. łapówkę wiceprezydentowi ofiarował!

Chodzi o częściowe sfinansowanie przez biznesmena wiceprezydentowi dwóch luksusowych rodzinnych wycieczek w latach 2010 i 2011 – na Zanzibar i Barbados. Wartość domniemanej korupcji to 21 tys. zł. W zamian miał uzyskać przychylność urzędnika podczas przetargów na kontrakty związane z Euro 2012.

Janicki twierdzi, że owa kwota miała charakter pożyczki, bo pieniądze zwrócił, a w komisji przetargowej nie zasiadał ani na komisję nie wpływał. Sąd uznał, że nie znalazł w aktach żadnych dowodów winy, toteż musiał przyjąć wyjaśnienia Janickiego za wiarygodne. Podkreślił, że wszelkie niedające się wyjaśnić wątpliwości należy zawsze rozstrzygać na korzyść oskarżonego. Dlatego Janickiego uniewinnił. Stwierdził jedynie, że zażyłość między obydwoma panami rzuca cień na profesjonalizm i etykę urzędnika.

Absurd polega na tym, że tydzień wcześniej ten sam sąd, choć w innym składzie, rozpatrujący sprawę Tomasza G., nie miał żadnych wątpliwości, że wyjaśnienia wiceprezydenta są niewiarygodne i nielogiczne! Tym bardziej, że Janicki zmieniał zeznania. Sąd uznał wówczas, że do korupcji doszło i skazał biznesmena na dwa lata więzienia w zawieszeniu oraz 20 tys. zł grzywny!

Oba sprzeczne wyroki są prawomocne.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 4
Banned
  Wysłano: Sobota, 5 Maja 2018, 16:45
Moje miasto takie piękne, jeszcze w wyborach samorządowych wybór jak między dżumą a cholerą :nonono:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Czwartek, 17 Maja 2018, 19:57
I co? Zagrywka z niepełnosprawnymi nie była genialna?
Mistrzostwo!
Chyba 30 dzień (niestety) protestują, a rząd nadal w piździe i popłoch! Te pierdolenie, że mają tyle hajsu...a jednak nie chcą dać 500+. Oferują opcje, które są niby więcej warte niż oczekiwania protestujących ale hajsu nie ma:) Nie ma!:)
Sięgają do kieszeni tych, którzy więcej zarabiają...czemu? Przecież jest tak wspaniale!

Pan żalek został zmuszony, żeby wręcz na kolanach błagać o przebaczenie, bo PR-owo został rozjebany.
Mularczyk przepadł. Kempa przepadła...a tacy zatroskani byli o dokładnie te same osoby.

Rząd boi się o to co zrobią rodzice tych dzieci z tą kasą ale nie boją się co zrobią rodzice z 500+ na zdrowe dzieci. Chociaż 500+ zostaje reformowane, bo...bo co?:) Kasa!
Ta ruda, która chce szukać paragrafów na rodziców, bo niby "męczą" swoje dzieci...mistrz geniuszu.
Pan Jarek przepadł...kolano go boli...
Karczewski już ewidentnie namawia: paszli won!
Beatka od spraw społecznych...szerokim łukiem omija i nie odpowiada na konkretne pytania.

Dobrą robotę robi niejaka pani Hartwich i kosi wszystkich. Wykonała genialny ruch, bo opowiedziała o rozmowach czy zamierzają strajkować w dni, kiedy będą jakieś spotkania NATO itd., po czym dorzuciła, że ma info, że "władza" zamierza pierdolnąć alarm pożarowy, wyciągnąć protestujących i wtedy już ich nie wpuści ponownie:)

Jaki tam musi być syf, że już się tak boją, że głupie szkolne wycieczki do sejmu są selekcjonowane. Boją się!
Jaki tam musi być syf i gnój, że uczestniczka Powstania Warszawskiego nie została wpuszczona do sejmu...boją się!
Ochojska wczoraj też nie wpuszczona...boją się!
Ten niepełnosprawny Kuba i jego kolega zostali dzisiaj ukarani brakiem spacerów na świeżym powietrzu (kurwa, jakie zbydlęcenie), bo podjechali do Ochojskiej, pod szlaban... Pisowskie dno.

Bieda, nędza, syf, kiła i mogiła i chyba rzeczywiście muszą realnie podpalić sejm, żeby przegonić tych ludzi, którzy walczą o swoje.

Jeszcze ten kabaret z oddawaniem tych nagród, które sobie przyznawali... Przyznawali sobie z pieniędzy Polaków ale damy na Caritas! Wspaniali ludzie!
Terlecki, który wprost wali, że zrobili to pod publiczkę.
Wierzyć się nie chce...
Sasin, który zapewnia, że wszyscy udowodnią, że oddali hajs ale cisza! Ciągle po chamsku mówią, że zwrócili hajs ale jak można kurwa zwrócić hajs komuś, kto im go nie dał?

Nie zdziwię się jak dojdą do wniosku, że nachapaliśmy się ile się dało, nie damy rady, a platfusy z resztą niech se radzą:) Nie macie kasy na 500+? My mieliśmy! Chociaż muszą się liczyć z tym, że tym razem platfusy nie zachowają się jak cipy i zemszczą się. Pucha za łamanie konstytucji, za cokolwiek, wypierdalanie pisowskich ulic i pomników.

Platfusowe barany dały tak dupy po tych 8 latach ale niech się martwią!

Podsumowując, szkoda gadać.

Powrót do góry
Ӎλ¥ɮΔ¢Ĥ

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 13:42
https://mobile.twitter.com/MarekKuchcin ... 9812919296

Jak można być takim obłudnikiem? Niepełnosprawne dzieci i ich matki upadlać, a póżniej świrować na Twitterze z życzeniami na Dzień Matki. Rzygać się chce.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 29 Maja 2018, 10:39
o jezu nie pamiętam kiedy widziałem coś bardziej żenującego od "zamachu" na życie pana posła brejzy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 29 Maja 2018, 10:55
Potwierdzam.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 4
Banned
  Wysłano: Wtorek, 29 Maja 2018, 11:48
Jak ja usłyszałem w radiu historie przedstawioną z jego punktu widzenia to tylko https://www.youtube.com/watch?v=KpxH6s_fHEY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18474 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918 ... 924  Następna strona