Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Sierpnia 2018, 00:48

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Kwiecia vs Celesta 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Kwiecia vs Celesta
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 20:28
Kwiecia była tak uprzejma, że napisała mi wiadomość na skrzynkę, żeby nie zasmiecać swoimi bazgrołami forum,myslę, że badzo inteligentne posuniecie z jej strony! :wink: Oto co napisała:
"sorry, pierwsze primo, to nie twoje forum, i nie będziesz mi mówić gdzie mam się udzielać, a gdzie nie.
po drugie - juz któryś raz używasz słowa konwersacja, chwalisz się że umiesz używać tak subtelnego języka?
po trzecie, powiem tylko że wpierdalając się tam gdzie ty musze sie zniżyć do twojego poziomu czytając te posty w kółko o tym samym (mezo hiphopolo, ostr mistrzem) i to nie jest wcale przyjemne.
po czwarte - lansujesz sie i chwalisz tym co jest kalectwem, może załóż swojego zin-a jak gorzki? wsam raz na twoje ambicje!
po piąte - twoja krytyka opiera się na znajomości opini 'wielkich znawców' kumpli i paru gorących gównach z vivy. co to za zwyczaj, opieprzać kogos, gdy nawet go nie znasz?
i na koniec - nie zaprzeczaj bezpodstawnie bluzgając, jeśli chcesz to wysil główkę i odpowiedz mi porządnie. objedź mnie do granic. bo szanuje ludzi którzy w ten sposób uratują honor. jeśli tego nie zrobisz, to znaczy że godności nie masz. od ciebie zależy udowodnienie sprawy. jeśli zaczniesz mówic o inteligencji... sorry, ale jak wynika z katalogu gg masz 17 lat, a ja mam 13. więc porównaj i oceń predyspozycje.
mimo wsyzstkiego traktuje to nie jako nienawiść, lecz jako sportową zabawe, której mi brak, w przeciewieństwie do nudów strzałeczka"

A więc oto moje odpowiedzi,heh,szczerze to mam zwałę, ale ok...
1. fakt to nie moje forum, ale to zaczyna być irytujące jak widzę, że ktoś zmierza ciągle za mną. Choć czekaj-Ty chcesz iśc w moje slady-miło.Jesteś mlodsza ode mnie o jakieś 4 lata, widze, że chcesz mieć we mnie wzór do nasladowania,spoky:]
2. W sumie nie ma sie czym, chwalić, bo człowiek rodzi się z inteligencją i staram się porozumiewać z ludźmi raczej z prawidlową składnią. Widzę, że nie wiesz co to jest konwersacja, no cóż mogę Ci przytoczyć definicję slownikową:"rozmowa towarzyska, wymiana zdań"
3.Gówniaro,wcale bym tak do Ciebie nie powiedziała, ale to dla mnie osoba, która naprawdę zachowuje się jak niedojrzała małolata, a taka Ty wlasnie jesteś. Widocznie nie doroslas do pewnego poziomu racjonalnego myślenia. Lubię perswazję, bo okresla pewien cel. Ostry, Mezo- naprawde sie to Tobie nie podoba??- więc tego nie czytaj, ne rozumiem Cie-Rób co chcesz dziewczyno:]Ukazywanie poglądów nie jest dobre- więc po co nam pewne ambicje,zastanów sie dziewczynko nad tym:)A poza tym "wsam" to chyba piszę się osobno :wink:
4. Poza tym wypowiadam się na dany temat, po to jest forum do wyrażania opinii, wiesz??A wylansować to sobie możesz cedeka...
5. Sądzisz, że kogoś nie znam, wybacz, ale ja przynajmniej z kulturą hh mam stały kontakt, rozmawiam z tymi ludźmi, a skoro jesteś taki zapalony hiphopowiec- to czemu nie widzę żadnego Tego postu o breaku, podkreslam mądrego postu..interesuje Cię wszystko co skate- skate to jest odpowiednik deski, a kiedyś był to nurt w subkulturze punkowej, zastanów się lepiej co piszesz...Poza tym mam własne zdanie i podchodzę do zycia tak jak uważam i co jest słuszne- nie to co Ty- widze, że jesteś gówniarą, która siedzi non stop przy kompie i nie wie co z sobą zrobić...
6. Wiesz powiem Ci, że przemogłam się pisząc to, ponieważ dla mnie to zero inteligencji. honor to wartość, która jest także istotna dla czlowieka, ale w tym przypadku honor oznacza, że nie należy zwracać uwagi na dziwne podteksty kogoś, kto nie wie co jest 5. Nie wiem czego oczekujesz?? braw oklasków, powiem Ci jedno zazwyczaj zlewam na takie osoby jak Ty, bo sa dla mnie źródłem brechtawy-hehehehe, ale mam zwałe, taka malutka dziewczynka a tak pyskuje. Lepiej usiądź do książek to lepiej zrobisz. Pozdro :D :D :D :D
A może ktoś jest chętny do udziału w tej dyskusji??!Gorąco zapraszam yoyo

GiEgIe->>6746808;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kwiecia vs Celesta
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 20:48
round 2!!! FIGHT!!!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:05
SIem!Wiesz co kwiecia jestes do dupy wiec wy**erdalj z tego forum przeciez MEzo to CIota szkoda ze OSTry go ni epojechal bo jest Najlepsz
pozdro for all

i takie posty piszesz i musze powiedziec ze jestes strasznie monotonna ciagle powtarzasz to samo prawie kazdy twoj post wyglada jak ten wyzej

wiec daje 1:0 dla kwieci

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:10
ok, przezywamy sie od gówniar, od nie wiadomo kogo, lecz chcę podkreślić, że ja Celesty nie znam, i nie mogę na podstawie postów całkowicie jej określać. dla mnie to po prostu takie zabicie nudów :wink: dlatego nie traktujcie poniższych obelg jako zniesławienie :wink:

sądziłam, że pobawimy się na privie, jednak jeśli czujesz nieodpartą potrzebę żeby podzielić się z innymi swoimi 'nasiąkniętymi inteligencją' odpowiedziami, z nadzieją, że zaczną cię podziwiać, to juz twoja sprawa. przynajmniej to osobny temat i nasza sprawa :twisted: wiesz, wśród ludzi krążą tematy m.in. o aborcji. gdy patrzą na twoje wypowiedzi, generalnie jestem gorąco za aborcją :lol:

zastanawiam się w ogóle, czemu łamię pewną zasadę. :oops: gówna się nie rusza. gówno śmierdzi. a gdybym poszła w twoje ślady, wylądowałabym w beznadziejnie bezcelowej kupie spreparowanego kału. :lol:

nie zaprzeczam działaniom twojego umysłu, ponieważ głupota jest pewnym sposobem jego używania. co to konwersacja, znakomicie wiem, ale jakbyś nie wiedziała co to synonim - chętnie wytłumaczę i to bez słownika w ręku :wink: a mówiąc o jednolitości twoich postów, chodzi o to, że całość twoich zdań, których kilkadziesiąt jest, można by bez strat zawrzeć w zaledwie kilku wypowiedziach. bo to jest wszystko to samo, może z innymi końcóweczkami.

okey, następna rzecz: hiphop istnieje jako subkultura i głębsza jej odmiana, własciwie pelna kultura. bo to rónież filozofia życia, którą ja wyznaję. a brak wielkiego zainteresowania jednym elementem nie wykreśla od razu przynależności do kultury. co innego, gdy ktoś nie umie wymienić czterech elementów hh. zresztą, czy ja mówiłam że jestem zapalonym hiphopowcem...?

a co do mojej inteligencji, umiejętności łączenia faktów, kompetencji i takich tam, oznajmiam, że test po postawówce był napisany na maksymalną liczbę punktów, maksymalnie. to nie znaczy, że jestem kujonem, ale że jestem dość kompetetna. poza tym, jestem jedną z najbardziej oczytanych osób w moim wieku, a może z ilością przeczytanych książek, i to dobrej lektury, a nie jakichś gówien, mogłabym konkurować ze sarszymi, a z tobą na pewno. nie przejmuj się, ja też mam zwałę, a ja nie oczekuję na brawa, chyba ty... :lol: tak, wystawiając privy do widoku innych. :wink:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:18
Kwiecia napisał(a):
ok, przezywamy sie od gówniar, od nie wiadomo kogo, lecz chcę podkreślić, że ja Celesty nie znam, i nie mogę na podstawie postów całkowicie jej określać. dla mnie to po prostu takie zabicie nudów :wink: dlatego nie traktujcie poniższych obelg jako zniesławienie :wink:

sądziłam, że pobawimy się na privie, jednak jeśli czujesz nieodpartą potrzebę żeby podzielić się z innymi swoimi 'nasiąkniętymi inteligencją' odpowiedziami, z nadzieją, że zaczną cię podziwiać, to juz twoja sprawa. przynajmniej to osobny temat i nasza sprawa :twisted: wiesz, wśród ludzi krążą tematy m.in. o aborcji. gdy patrzą na twoje wypowiedzi, generalnie jestem gorąco za aborcją :lol:

zastanawiam się w ogóle, czemu łamię pewną zasadę. :oops: gówna się nie rusza. gówno śmierdzi. a gdybym poszła w twoje ślady, wylądowałabym w beznadziejnie bezcelowej kupie spreparowanego kału. :lol:

nie zaprzeczam działaniom twojego umysłu, ponieważ głupota jest pewnym sposobem jego używania. co to konwersacja, znakomicie wiem, ale jakbyś nie wiedziała co to synonim - chętnie wytłumaczę i to bez słownika w ręku :wink: a mówiąc o jednolitości twoich postów, chodzi o to, że całość twoich zdań, których kilkadziesiąt jest, można by bez strat zawrzeć w zaledwie kilku wypowiedziach. bo to jest wszystko to samo, może z innymi końcóweczkami.

okey, następna rzecz: hiphop istnieje jako subkultura i głębsza jej odmiana, własciwie pelna kultura. bo to rónież filozofia życia, którą ja wyznaję. a brak wielkiego zainteresowania jednym elementem nie wykreśla od razu przynależności do kultury. co innego, gdy ktoś nie umie wymienić czterech elementów hh. zresztą, czy ja mówiłam że jestem zapalonym hiphopowcem...?

a co do mojej inteligencji, umiejętności łączenia faktów, kompetencji i takich tam, oznajmiam, że test po postawówce był napisany na maksymalną liczbę punktów, maksymalnie. to nie znaczy, że jestem kujonem, ale że jestem dość kompetetna. poza tym, jestem jedną z najbardziej oczytanych osób w moim wieku, a może z ilością przeczytanych książek, i to dobrej lektury, a nie jakichś gówien, mogłabym konkurować ze sarszymi, a z tobą na pewno. nie przejmuj się, ja też mam zwałę, a ja nie oczekuję na brawa, chyba ty... :lol: tak, wystawiając privy do widoku innych. :wink:

kwiecia pojechala cie na maxa jak dla mnie juz jest 3:0 dla kwieci 8) :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:19
KONIEC KROPKA DAJCIE JUZ SE LUZ ZIOMALKI..

NIE ZNAMY SIE TO SIE NIE PODSUMOWUJMY WIECEJ

PROPONUJE POKOJ
WIECEJ!! ZAKOPMY TOPOR I PYKNIJMY POKOJU FAJE CO???
EEEEELO!!!
POZDRO
A ZA KIM STOJE TO MOJA BROCHA
STRZAŁA

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:53
skwituje to : :twisted:

People you grew up with, layin in a coffin

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:54
faja pokoju? zajebisty pomysł, chętnie sobie pociągnę :wink:
a jak dla mnie, to odpowiem na każdą obelgę, ale jeśli Celesta zgodzi się zaprzestać... chętnie przybiję z nią strzałeczkę na zgodę :wink:
i to żeby na koniec nie było komentarzy w stylu wielkiego podsumowania zawodów hiphopowo-beefowych "Celesta vs. Kwiecia" :lol:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 22:11
posluchaj tu nie chodzi o jakieś generowanie wlasnej osoby wiesz??Zaliczylas testy powiadasz??jakie,po skonczeniu podstawowki,lepiej mnie nie rozsmieszaj, takie to ja robie w 20 minut,wiesz??Wiesz jak pisałam testy gimnazjalne to mialam ponad 90 pkt mimo, że w ogole sie nie przygotowywalam, a teraz jak mam w liceum rozne spr maturalne z polaka bez problemu je zaliczam, więc nie prownuj mnei do sieibe, zobaczysz pojdziesz do liceum zobaczysz jaki tam jest poziom, podstawowka i gimnazjum to jedno wielkie gowno, ktore nic nie nauczy, dopiero w liceum poznaje sie prawdziwa wiedze..i nie zapeiraj się, bo każdy każdy zauważa roznice poziomu nauczania-to FAKT.
.Wcale nie siedze ze slownikiem w ręku, bo zauważylam że nie zawsze mnie rozumiesz, więc postanowilam, że może bardzo wysoko postawiony slownik coś Ci przemowi do rozsadku..poza tym hh to nie subkultura-tylko kultura. Wytyczasz bledy, a swoich nie zauważasz...Ksiązki, kminisz może tkaiego pisarza jak PAulo Coelho??pewnie nie, bo on podchodzi do zycia bardzo filozoficznie, a bynjamnije w ten sposob przedstawia rózne istotne wartosci w zyciu.. Jesli chodzi o moj wyglad jakoś nie narzekam......jeśli juz o walor etniczny to pragnę dodać dziewczynko, że nie nalezy byc pozerem, bo tak to widze po tym jAK kreujesz samą siebie. uważasz, że jestem monotonna i co Ci do tego??To moja sprawa.......
też stoje za pokojem bo to jest istotniejsze, ludzie wżyciu nie takie mają problemy-znacznie gorsze są,czaisz??wIĘc przestań się odwoływać do tego oka??Poza tym nie czuję się jakoś zniesławiona, niektórzy nie potrafią racjonalnie mysleć, mają problemy.Powiadasz priv-mnie to jakoś nie rajcuje...Pisanie do kogos wiaodmosci. Zreszta skonczylam z Toba pogawedke. Wzbudzasz we mnie pojęcie prostoty- inteligencji troche??oka... Poza tym zaprzeczasz samą sieibe swiadczy o tym bynajmniej sam poczatek twojego postu i fragment zaczynajacy sie od slow:"zastanawiam sie(...)"Nie oczekuje na jakieś brawa, bo są osoby, ktore mnie doceniaja więc nara nie wbijaj mi ściemy bo post Ci nie wyszedl, wiec strzala- znikaj z Tego topica ziomalazwała:]

GiEgIe->>6746808;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 17:05
Oka. wybacz mi Sabo-K, ale nie zostawię tej żenadki bez odpowiedzi :wink: To naprawdę moja ostatnia uwaga, a jeśli tym razem celesta (pisane z małej litery - celowo :wink:) odpowie, to jej problem, kontynuacja nie będzie już moją sprawą.

Poluzuj tam gdzie cię ciśnie, dziewczynko, bo podchodzisz do tego z takim spięciem jak twój idol Mes. A może najlepszym rozwiązaniem będzie w tym wypadku zmiana twoich ultra-ulubionych punkowych spodni? :lol: Liceum powiadasz. Oua, gratulacje, ambicje jeszcze nie zaprowadziły do zawodówki! I nie porównuj testu kompetencji do wiedzy szkolnej, jeśli nie wiesz czym się różnią obydwie sprawy - twój kłopot. Ja zrobiłam w 25 minut, jeśli już o tym mowa, ale czas nie jest jednym z czynników inteligencji.

Krok w stronę filozofii? To jedno z moich największych zainteresowań. Priv... nie rajcuje się, bo dla ciebie to marnowanie znakomitych dogadywań do podglądu jednej tylko osoby? Pozerem jest kto jest (chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi). I nie tylko ja uważam, że jesteś monotonna, to jest akurat obiektywne podsumowanie. Kultura i subkultura? Chyba nie zkminiłaś o co mi chodzi, może najpierw pożycz od kogoś parę szarych komóreczek na rozumowanie? :lol:

Święta inteligencja. Kto uważa że jestem jakimś półinteligentem, niech to tu wyrazi, ale według mnie będzie to duży błąd. Rozkazów twoich nie wykonam, nie mów mi gdzie mam być. Hmmm doceniają cię? Szukasz poparcia? Bo wiesz, ja nikogo tu do swoich racji nie przekonuję i nie oczekuję opinii na moją korzyść, jednak widzisz że znalazły się takie oceny. Sorry, przerwa na śmiech z treści twojej wypowiedzi, zaraz piszę dalej...

Komu post nie wyszedł, temu nie wyszedł. No i wrócę parę linijek wcześniej... Gimnazjum i podstawówka nic nie uczy? Ciekawa opinia. Kto się z nią zgadza? :wink: No dobra, cytując Sistars, których prawdę mówiąc nienawidzę: "Po co tu stoisz? Chcesz coś usłyszeć? Tam są drzwi. Spadaj..." :wink: No i ostatni cytacik prosto dla ciebie... "Na przeczyszczenie powiem ci jakto widzę... Na tej scenie jest też miejsce na drugą ligę." A w której lidze ty spoczywasz? Domyśl się. A przy twoich formach wypowiedzi ten spoczynek może autodestrukcyjnie zamienić w wieczny. Lecz nie martw się, jak to nawinął Hans, "Proboszcz skasuje za pochówek niedrogo! Pogrzeb w promocji - to nowość. Trzy msze wliczone za zmarłego..." :twisted:

I oka, mi to pasuje. Jesteśmy po równo w ilości postów, jeśli dalej chcesz się wyrywać jako rybka złapana moim haczykiem i odpowiadać, rób to. Mi to już leży w tym momencie. Z przekąsem uśmiechnę się i popatrzę na twój wysiłek, a to co chciałabym przekazać, i tak zostawię dla siebie. Pokój dla wsystkich kumatych :wink:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 17:37
Kuerwa!! dlaczego nie było FRIENDSHIP???

TIME OUT

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 20:20
buehehhe- nie będę odpowiadac na glupoty-dosyć!CZCE pokoj, ale i tak masz dla mnie zero inteligencji:)pozdro sabo-k!Spoko, ustapie glupszej, a więc niech będzie faja pokoju, eloo

GiEgIe->>6746808;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 20:48
"ustąpie głupszej" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie no nie skomentuję... ale rozwaliłaś mnie tym :lol: spójrz na ostatnią linijkę, i wtedy zobaczymy kto tu komu ustępuje... :lol: no i to zero inteligencji... :lol: :lol: :lol: :lol: ok już nic nie mówie. SABO-K DAWAJ FAJECZKE :wink:

Powrót do góry
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 21:29
oh jeah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

spotakjcie sie ;d

jakto mądry człek Clayman_ ujął:
"kłótnie na forach internetowcyh są jak konkursy w domu wariatów:
nieażne czy wygrasz czy przegrasz i tak jestes pojebany" ;dd

People you grew up with, layin in a coffin

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 08:30
ej bijcie się na gołe klaty xD :lol:
sorry, że nie czytałem poprzednich postów ale jakoś nie wydają mi się ciekawe dlatego powiem wprost: na podstawie wcześniej pisanych postów przez Kwiecię(nick to byś zmieniła =P) i Celestę Zioma wydaje mi się że mentalnie to Celesta ma 13 lat a Kwiecia 17.... xD o ile można mieć mentalny wiek ;) powiedzmy że dojrzałość

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 12:07
nie sadzcie bo sami bedziecie sadzeni Yo!
konflikt swe korzenie ma gdzies daleko- i jesli pamietam to my pierwsi zaczelismy jechac Celeste. naturalna jej reakcja byla odpowiedz, a to co widzimy powyzej nie ma jakiegokolwiek juz znaczenia. takze odbijcie od nie oka???

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 13:32
Wiesz KWiecia, przeczytałam może jakąś polowe odp Twojej na post, bo wiecej mi się nie chciało, wbijam w to i tyle. Thx sabo-k, co racja to racja.
hmm. ktoś uznał, że mam 13 lat, myśl co chcesz, ale wiesz liczy sie też szacunek do pewnych spraw. A wczesniej ujęlam racjonalne posty- obiektywne, nie kminisz tego,yeee A dojrzałość to pojęcie wzgledne- jest dojrzałosc psychiczna, fizyczna, duchowa etc. Kolejna sprawa to naprawde nie mam zamiaru się kłocic, bo dobija to osoby, że zaczelam otwarcie najeżdzac na MEza- i częsc z was mnie wpierw probowala zjechac,heh:)to miało przybrać formę lekkiej konwersacji, choć i ją traktuję zupelnię na luzaku, nie jestem 13 letnią dziewczynką, ktora nie może wytrzymać bez komputera i opiera się na postawach innych,nie ma własnego zdania.Może trochę emipryzmu, doświadczenie kształtuję naszą osobowośc. ja mam swoje zdanie, w pelni racjonalne, czy wam się to podoba czy nie. Mezo poniza polski rap i tyle, tAK po prostu jest,a niektorzy widocznie nie potrafia tego zaakceptować, no cóż. kazdy ma własne zdanie i spojrzenie na rzeczywistość, wiec wiesz Kwiecia jak jesteś za MEzem to przytocz mi choćby fragement jego rymów, ale kawałków wydanych po Aniele, zobaczymy czy potrafisz swoje przekonania potwierdzić ciekawą interpretacją!pozdro

GiEgIe->>6746808;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 14:00
ja sie nie boje że będę sądzony, yo! (=P)
a chodziło mi przede wszystkim o dojrzałośc mentalną
liczy się szacunek dla pewnych spraw? ja dla ciebie nie mam szacunku najmniejszego ani dla twoich postów ani dla czegokolwiek co z tobą związanego, nie licze na to że się tym przejmiesz ale chciałem żeby wszystko było jasne
no i jeszcze gwoli ścisłości nie lubie Meza =P przykro mi

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 15:33
Warto przytoczyć slowa OStrego "Czasem było lepiej, czasem gorzej. kto nie ma szacunku jest szmatą". Więc jesli nie masz szacunku dla kogoś to dla siebie tym bardziej.
A co do walki podejmę to dość filozoficznie. Wojownik godnie przyjmuje porażkę, nie jest mu obojętna, ale też nie stara się przemienić jej w zwycięstwo. Ból porażki napełnia go goryczą, cierpi z powodu obojętności, a samotność doprowadza go do rozpaczy. A kiedy mija najgorsze, wylizuje swe rany i zaczyna wszystko od nowa. Wojownik wie, że wojna składa się z bitew, dlatego idzie naprzód. Moze nie w pełni tych słów znaczenia, ale na peweno wyjdę godnie z tego:)
Co do MEza wcale nie twierdziłam, że go lubisz, pokazałam swoje racje, a każdy ma prawo do wloności słowa, tylko, że są też osoby, które nia mają poszanowania, są egoistami, cóż są ludzie i parapety.yoyo

GiEgIe->>6746808;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 15:48
mam szanowac kretynów??? ty myślisz? ech...mam wrażenie że gdyby mózg nie był przytwierdzony do rdzenia kręgowego to by ci uchem wypadł,
brak szacunku dla ciebie nie jest oznaką egoizmu tylko racjonalnego i logicznego myslenia, a jesli nie mam dla ciebie szacunku to tym samym dla siebie mam jeszcze większy, nie będzie pozdro

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona