Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Sierpnia 2018, 08:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona
Tinder 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tinder
  Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 07:59
jak skladasz zdania w tym stylu, to nic dziwnego, ze nalegala na spotkanie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 08:06
kurwa co się dzieje na forumku w kwestiach damsko-męskich ostatnio to głowa mała :bowdown:

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 08:29
Cytuj:
i jej pytam co jej tak zależy a ona że co mi nie zależy a ja że mi nigdy mi nie zależy

i chuj

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 10:15
moody napisał(a):
jak skladasz zdania w tym stylu, to nic dziwnego, ze nalegala na spotkanie

mistrzostwo, dawno nie czytalem tak dobrego posta na tym forum jak kolegi filipa.

Cytuj:
i jej, pytam, co, jej, tak, zależy, a, ona, że, co, mi, nie, zależy, a, ja, że, mi, nigdy, mi, nie, zależy, i chuj

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 14:41
Filip się wpierdolił jak James Joyce bez przecinków i kropek, tak się robi kurwa strumień świadomości :bowdown: :bowdown: <piszę to bez beki>

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 16:29
Przyznaje, że zabieg był specjalny, ale nie spodziewałem takiego przyjęcia. W historii pojawił się nowy wątek i jeśli to się jeszcze jakoś ciekawie rozwinie to postaram się to opisać. Trzymajcie kciuki za szczęśliwe zakończenie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 16:34
imo idealnie to oddaje rozpierdol w bani i emocjach wokółpannowy, ten brak używania przecinków i kropek

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 18:37
Laski 8/10 na zdjęciach to maks 6/10 w zyciu, kazda laska ma kurwa doktorat z fotoszopa w XXI wieku takze nie smutaj, może jednak uniknąłeś wtopy a nie straciłeś szanse, pamiętaj że kij ma dwa końce, piłka jest jedna a na końcu i tak wygrywa użytkownik Pocho.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:31
Przeniosłem post z JPD, bo mi wyszedł bardziej o Tinderze. Może ktoś jeszcze nie zauważył tego, co napisałem w drugim akapicie i zastanawia się, czemu z biegiem czasu ma coraz mniej par.

TMK napisał(a):
Do tego dodałbym 90% właścicielek konta na Tinderze. Bazuję tylko na relacjach kumpli w tym zakresie - sam nigdy konta tam nie miałem i mieć nie zamierzam, ale z opinii kolegów wynika, że ciężko tam utrafić Panią, która nie jest ciężko zjebana na umyśle.

Nie tak ciężko, natomiast z moich doświadczeń wynika, że wiąże się to często z faktem, że studiują/pracują/mają mało czasu i dlatego korzystają z Tindera, co z kolei mi nie odpowiada, bo nawet jakby nadała się do związku, to chroniczny brak czasu jest słaby. Poznałem np. w ten sposób świeżą absolwentkę medycyny, ale uznałem, że relacja z nią będzie ciężka, może wyjedzie do innego miasta na rezydenturę, dałem sobie spokój, chociaż w sumie czasem żałuję. Poznałem też studentkę farmacji, z którą mam wciąż kontakt, zaprosiła mnie do siebie w tym tygodniu, niby koleżeńska relacja, ale ona jest dość introwertyczna, to może mnie lubi, a nie mam tylko zerknąć na kompa :lol:

Natomiast sama specyfika Tindera dość mocno płoszy te "normalne" dziewczyny, największe szanse masz, gdy sparujesz taką gdy świeżo założy konto - wtedy jeszcze nie jest zniechęcona spamem stulejarzy czy innych inceli i nie dostajesz efektem typu "o, kolejny zjeb". Polecam regularnie resetować konto, z moich obserwacji algorytm wyświetlania profili Tindera nie jest losowy (to akurat jest pewne, funkcjonuje coś na kształt ELO w grach online), natomiast zauważyłem, że świeże konta są parowane z innymi świeżymi kontami. Ma to pewien sens (większe szanse na wzajemne sparowanie aktywnych osób i większe zadowolenie z apki -> profit biznesowy).

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 14:16
iFilip napisał(a):
Nie wiem co się stało z tym światem laski na tinderze raczej do mnie nie piszą no rzadko piszę jedna no i od samego początku ją trochę olewałem odpulałem i chujowo odpisywałem a ona cały czas mnie atakowała no aż w końcu napisała po 3 dniach że fajnie było by się spotkać a ja że nie mam czasu i jej pytam co jej tak zależy a ona że co mi nie zależy a ja że mi nigdy mi nie zależy i mam wyjebane no i chyba jej się trochę przykro zrobiło ja tam odpowiedziałem tylko :/ ona kilka razy pisała że może już nie pisać ale w między czasie udało mi się ją wystalkować a ona w sumie dalej atakowała kolega poprosił o obserwowanie na insta wywyłą mi foty a to jest naprawdę fajna dupeczka 8-8,5/10i się na nią napaliłem a ona już tak nie nakurwia do mnie wiadomości i jeszcze nie zaakceptowała obserwowania na insta :(((

sry ze dopiero teraz, ale w takich przypadkach mowisz

mała do mnie wiesz co jest nie spróbujesz nie wiesz na bank ziomek sorry ja tak do niej

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 08:46
uważajcie na dupy z portali internetowych, te suki potrafią się tak ustawić do zdjęcia że wszystko jest git 10/10 a w realu -5/100

jakiś czas temu się ustawiłęm z typiarą , otwiera drzwi (bo pojebana mnie na chatę zaprosiła) a tutaj taki widok:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 08:49
ale co zrobiłeś w tej sytuacji, ryju?

(ja bym spierdalał)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 08:58
grzecznie wypiłem herbatę, zostałem podrapany przez jej pierdolonego kota, pożegnałem się i poszedłem w chuj, a potem klasycznie blok na fb zaraz po odczytaniu jej lamentów że pewnie jestem zawiedziony :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 09:00
Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka - przyp. rothenburg-vw), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co

NIE ZDĄŻYŁA XDDDDDDDDD drzwi się zamknęły, tramwaj pojechał, wysiadłem na kolejnym przystanku i spierdoliłem do samochodu

Źródło: https://www.wykop.pl/wpis/24514955/spot ... er-na-zdj/

Ostatnio edytowano Niedziela, 15 Lipca 2018, 09:11 przez kazikson, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 09:04
brawo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 09:09
pięknie rozegrane, należy się :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 10:19
Co lepsze na dupeczki w Polsce? Tinder czy Badoo?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 10:22
wydaje mi się, że badoo to jednak większa patolnia, no tinder jeszcze jakoś się prezentuje jako aplikacja, a te drugie to archaiczne gówno.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 10:24
To może inaczej. Jadę na wakacje do Polski. Gdzie większą szansa cis wyrwać?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 10:26
na badoo siedzą chyba same samotne matki i wieloryby, więc wybór jest prosty

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona