Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 18 Czerwca 2018, 04:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
[RTV] Telewizory 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [RTV] Telewizory
  Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 12:09
Ten Philips w tej cenie to naprawdę spoko telewizor, mój brat go ma, więc sprawdzona opcja zarówno na Netfliie 4k, jak i pod granie na PS4.
Jedyna dobra rada, jeśli tylko możesz, to dołóż 5 stów i kup wersję ze 100hz matrycą http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... swodgpACRg .
Matryce dopiero od 100hz dają prawdziwy obraz nt materiałów w HDR. Chyba, że Ci nie zależy jakoś bardzo to to pierdol i kupuj z 60hz matrycą (z Twojego linka) bo też sprawuje się dobrze

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 19:25
Mam pewien problem. Kupiłem Samsunga z obsługą flasha specjalnie po to aby z poziomu TV oglądać "internetową telewizję". Wszystko pięknie działało przez 1.5roku, a od jakiegoś czasu nie ładuje mi z poziomu przeglądarki flasha :mad: ktoś pomoże jak to naprawić? Może cofnąć jakoś oprogramowanie? Może chodzi o coś jeszcze innego? Model Samsung H6400. Dziękuję z góry bo naprawę robi to mi mindfuck :mrgreen:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Czerwca 2017, 19:44
Peyton napisał(a):
Ten Philips w tej cenie to naprawdę spoko telewizor, mój brat go ma, więc sprawdzona opcja zarówno na Netfliie 4k, jak i pod granie na PS4.
Jedyna dobra rada, jeśli tylko możesz, to dołóż 5 stów i kup wersję ze 100hz matrycą http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... swodgpACRg .
Matryce dopiero od 100hz dają prawdziwy obraz nt materiałów w HDR. Chyba, że Ci nie zależy jakoś bardzo to to pierdol i kupuj z 60hz matrycą (z Twojego linka) bo też sprawuje się dobrze

Kurcze ogólnie telewizor idealnie by pasował, ale na forum hdtv skarżyli się ludzie, że wpada kurz między ramkę, a matrycę i co najlepsze producent twierdzi, że to wina smogu i deklaruje, że może tylko raz wyczyścić za darmo :lol:. Z tego co przejrzałem wątek to bardzo częsty przypadek.

Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 14 Czerwca 2017, 19:46
Nie słyszałem o tym, ale rzeczywiście to pseudo-tłumaczenie producenta jebie gównem z kilometra. Ciężko stwierdzić czy będzie się działo to samo u Ciebie, sam TV jest po prostu spoko

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2017, 20:15
Zaryzykowałem i pobrałem Philips 55PUS6561/12, bo jak się wgłębić w internetowe dyskusje to z każdym w sumie jest coś nie tak i musiałbym za chwile 5k wyłożyć, żeby być "zadowolony". Mam nadzieję, że nie będę żałował za jakiś czas.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2017, 21:25
Ja swój kupiłem za 7k i też można znaleźć na jego temat zarówno sporo dobrych opinii, jak i złych, więc widać, że cena nie jest w żaden sposób decydującą w sprawie komentarzy, zawsze ktoś się do czegoś przypierdoli lub trafi na np felerny model. Tak czy tak gratki z zakupu, myślę że będziesz zadowolony. Zdawaj relacje z użytkowania

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
moderator

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 17:06
Poszukuję jakiegoś DOBREGO sprzętu do 6k PLN, 65", 4k UHD, odświeżanie, etc. - wiadomo, internety, te sprawy, sprzęt na wypasie.

Nie jestem kompletnie w temacie TV, specyfikacje mogę sobie przeczytać. Ale czy są na forum jacyś gracze co mogą np. polecić jakąś markę / model, gdzie laik nie ogarnie, że jest lepszy z papierku? Czy jakieś forum dla RTV maniaków, gdzie wrzucają recki, opinie?

To łódzka ziemia i łódzki styl życia /
Czyli upadły przemysł i przewóz po kryzysach...

Warny spłacę paypassem, a resztę mam w kutasie /
Możesz nie zrozumieć za co go dostałeś kiedy tracę zasięg...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
admin

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 17:10
Chcesz banować w 4k UHD? SZANUJE! Będziesz więcej widział i lepiej gazował.

PATRONATY SLG:

Bonson - Postanawia Umrzeć (prod. by KPSN)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 18:26
Ratatuj napisał(a):
Poszukuję jakiegoś DOBREGO sprzętu do 6k PLN, 65", 4k UHD, odświeżanie, etc. - wiadomo, internety, te sprawy, sprzęt na wypasie.

Nie jestem kompletnie w temacie TV, specyfikacje mogę sobie przeczytać. Ale czy są na forum jacyś gracze co mogą np. polecić jakąś markę / model, gdzie laik nie ogarnie, że jest lepszy z papierku? Czy jakieś forum dla RTV maniaków, gdzie wrzucają recki, opinie?

Za 6,5k w Media Markcie można wyciągnąć Samsunga UE65KS7000 i polecam ;). Mam wersję ks7500 (to samo ale z zakrzywionym ekranem) 55 calową i kozacki sprzęt. W razie pytań o sprzęt, pisz tu lub PW to dam znać co i jak

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
moderator

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 20:09
Czy jest sens obecnie kupić telewizor 4k? Serio pytanie, nie przytyk.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 20:32
No a czemu by nie?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 14:32
Nawet przy oglądaniu cyfrowej masz zauważalną różnice

Obrazek[color=#0040FF]

https://soundcloud.com/datkidiabolik/sets/4-sell <-SZUKASZ BITÓW RAPERZE?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 15:43
Szkoda tylko, że nic nie nadają w 4k praktycznie. Odkąd kupiłem swój telewizor, nie widziałem jeszcze NIC w 4k. Komputer tego mi nie uciągnie, a odtwarzanie YT na telewizorze jest niby spoko, tylko tak naprawdę to 4k na YT to nie jest 4k? Plus co tam jest, jakieś filmiki promocyjne co najwyżej.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 21:20
- Masz sporo kontentu na Netflixie w 4K (w tym seriale),
- pełne wsparcie dla konsol PS4Pro / nowy Xbox (nawet gry bez wsparcia 4k wyglądają lepiej),
- upscalling materiałów z HD/FHD do 4k (nie jest to poziom rzeczywistego 4k, ale rzeczywiście bardzo zauważalna różnica, czy to na ściągniętych materiałach, czy na zwykłej kablówce).

Jak laptop nie uciągnie Ci materiałów w 4K a masz sensowny internet, to możesz spokojnie ściągać z torrentów filmy w 4k, których jest całkiem sporo, a potem zgrywać je na dysk zewnętrzny i podpinać do TV.

Na YT też można znaleźć sporo fajnych filmików (5-15min) w 4K, głównie natura i podróże, no ale robi wrażenie spore, przynajmniej na mnie.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 09:09
mój ziomek kupował ostatnio właśnie 4k i nie narzeka. tylko on jest zapalonym graczem PS4 plus ma netflixa, no i dla niego się sprawdza super.

jeśli kupujesz tv po prostu na chatę żeby włączyć wiadomości, mecz Polski i House of Cards to to pierdol, lepiej kupi więcej cali, żeby się ludzie jarali.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 09:36
No właśnie, sęk w tym, że nie mam Netflixa wykupionego i nie mam konsoli do gier. Kupując ten telewizor myślałem, że jakieś ogólnodostępne kanały będą już coś serwować w 4k. Pozostaje mi zgrywanie filmów na dysk zewnętrzny, bo na pendrive'a się nie mieszczą. Kiedyś już próbowałem zgrać film na zewnętrzny dysk, ale wyskakiwały mi jakieś bzdury, że rozmiar pliku jest zbyt duży, ale z tego co pamiętam, wystarczy chyba zmienić format plików (?). Myślę, że w ten weekend podejmę pierwszą próbę obejrzenia takiego filmu, tylko niestety na torrentach też zbyt wielkiego wyboru nie ma. ;-)

Te filmiki na YT może i robią wrażenie, owszem, ale ile można patrzeć jak się ryba pluska w wodzie albo tygrys chodzi po dżungli. ;-)

E: Swoją drogą - czy jakiś posiadacz Samsunga ma też problemy z Playerem, VOD i innymi aplikacjami? Ostatnio nie mogę się do nich w ogóle dostać, co sprawia, że całe to Smart TV trochę staje się bezużyteczne.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 10:06
to przeinstaluj apki. ja robię reset ustawień fabrycznych co jakiś czas, bo faktycznie muli po dłuższym użytkowaniu. ale Showmax, Ipla, Youtube, Player działają normalnie.

co do 4k odpowiedziałeś sobie sam.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 10:09
A jak je się "przeinstalowuje"? Jedyne, co zrobiłem, to po prostu aktualizacja oprogramowania, przy czym okazało się być aktualne. YT działa, ale już Player i VOD nie. Czytałem, że bodajże dwa lata temu był z tym duży problem, a związany on był z witryną internetową Samsunga, która coś tam blokowała i dlatego użytkownicy nie mogli korzystać w pełni z dobrodziejstw tej piekielnej machiny.

Zaznaczam, że nie chodzi o to, że muli. Po prostu wyskakuje jakiś dziwny komunikat, że nie można się połączyć czy coś takiego.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 11:42
kurde, faktycznie akurat tych się nie da usunąć :lol:
mi pomagało: Menu -> Smart Hub -> Resetuj Usługę Smart Hub (standardowy PIN to 0000)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 11:55
benek187 napisał(a):
No właśnie, sęk w tym, że nie mam Netflixa wykupionego i nie mam konsoli do gier. Kupując ten telewizor myślałem, że jakieś ogólnodostępne kanały będą już coś serwować w 4k. Pozostaje mi zgrywanie filmów na dysk zewnętrzny, bo na pendrive'a się nie mieszczą. Kiedyś już próbowałem zgrać film na zewnętrzny dysk, ale wyskakiwały mi jakieś bzdury, że rozmiar pliku jest zbyt duży, ale z tego co pamiętam, wystarczy chyba zmienić format plików (?). Myślę, że w ten weekend podejmę pierwszą próbę obejrzenia takiego filmu, tylko niestety na torrentach też zbyt wielkiego wyboru nie ma. ;-)

Te filmiki na YT może i robią wrażenie, owszem, ale ile można patrzeć jak się ryba pluska w wodzie albo tygrys chodzi po dżungli. ;-)

E: Swoją drogą - czy jakiś posiadacz Samsunga ma też problemy z Playerem, VOD i innymi aplikacjami? Ostatnio nie mogę się do nich w ogóle dostać, co sprawia, że całe to Smart TV trochę staje się bezużyteczne.

jest to kwestia przeformatowania dysku zewnętrznego z formatu Fat32 (prawdopodobnie taki teraz tam masz) na format NTFS. Z aplikacjami ja osobiście nie mam większych problemów, czasem coś z YT się podzieje, ale nic wielkiego i strasznego, w ostateczności przeinstalowanie i po sprawie. Polecam Ci bardzo zakup Netflixa, pełny pakiet (wraz z 4k) to koszt bodaj 49 lub 59zł/miesięcznie, a wygoda z korzystania jest niesamowita + wspomniane materiały (filmy, seriale) w 4K/HDR.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona