Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Listopada 2017, 20:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 420 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Restauracje 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Restauracje
  Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 09:19
Czosnkowy na wszystko jeszcze poproszę.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 16:19
@notausgang
Wybierałem się tam długo, w końcu jako pierwszy zjadłem makaron, bo to tylko dają na wynos i był kozacki. Co rpawda cena wyzsza niz jakies china town [a sposob podania ten sam], ale jakos o wiele wyzsza i ogolnie pycha. Potem wyladowalem an zupce i co do ostrosci to samo wrazenie, w ogole nie byl ostry, ale zupa smaczna, najadlem sie full. Tempura tez dobra [ale sa 2 rodzaje i jeden byl lepszy], z udonem za duzo pierdolenia XD. Ale mysle ze dalej atrakcyjnie cenowo i smacznie. No i wspomniane miso i inne zupki chyba tez dostepne w Tokio? Tam bym wbil sprobowac Kobe, ale chuj wie ile tego Kobe w ich Kobe.

pynchon napisał(a):
Sidd aka AlbatrBoss napisał(a):
Podam Ci przykład o co mi chodzi - mamy w Bydgoszczy restaurację, która rok w rok dostaję rekomendację G&M, ale jest w tak marnej lokalizacji, że nikt jej prawie w mieście nie kojarzy

No dobra, w omawianym Szczecinie jest coś takiego jak Lavender, topka zachodniopomorskiego, położona z 10km za miastem losowo wśród jakichś domków jednorodzinnych.

I jakie kozackie info, cos konretnego polecasz z karty/w czyms sie specjalizuja?

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 16:20
O jak super Pynch, jeśli w wakacje pojadę do ZS to się tam wybiorę

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 17:33
Jeśli kogos to interesuje ostatecznie wybraliśmy amiri z kuchnią syryjską na podzamczu głównie dlatego że moja dziewczyna jest wegeciotą i ramen odpadał. Ja raczej zadowolony, mięso kruche i delikatne, za to chujnia z talarkami ziemniaków które były ewidentnie za słabo upieczone po rozmrozeniu. Moja dziewczyna wzięła falafel licząc na coś innego niz w tureckim kebsie no i w szoku, w szoku, bo raczej bez różnicy, za to krem z cieciorki pyszny.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 18:52
@Cz4rny1337: Znajdź błąd w zdaniu:
Danie z kobe w Szczecinie za 40 zł.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 19:11
@Rossi
Ziomku przecież mówiłem, że Kathmandu, Aramia [bo tam byliscie XD] opcjonalnie jak jest fanka magdy gie. Przeciez kuchnia indyjska wege daniami stoi, ehhh xD
Nie wiem jak na podzamczu, ale bylem w Aramii kilka razy w oryginalnej lokalizacji no i jest spoko ale no kurwa nei pasuje mi ta kuchnia syryjska. Te jebane tabuleh aka sama pietruszka w ogole mnie nie przekonuje, krem pyszny owszem, tam to danie madzi tez spoko, mieska grillowane jak to mieska grillowane.

Chociaż zaszliscie do tych 17 schodów jak byliscie na podzamczu? 5 minut od aramii to jest

pynchon napisał(a):
@Cz4rny1337: Znajdź błąd w zdaniu:
Danie z kobe w Szczecinie za 40 zł.

XD. No ej, ale chociaz tyle by sie mogli postarac, sam wspominales ze Berlin blisko. No i watpie zeby sprzedawali to za 40 zl [o ile w ogole maja, tylko mi sie cos o uszy obilo ze serwuja Kobe]

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 19:50
Nie no spoksik było. Schody jeszcze przed nami bo byliśmy furką ale jest na liście do odhaczenia. Btw wczoraj na bulwarach ziomek w koszulce brd jaki nick

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 3 Sierpnia 2017, 21:54
Szanowni Państwo, gdzie warto udać się na dobre jedzenie w Toruniu? Stare Miasto i okolice.
Tylko nie Manekin plxD

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Czwartek, 3 Sierpnia 2017, 22:10
Pod Modrym Fartuszkiem, klasyka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 4 Sierpnia 2017, 08:21
Jak ostatnio byłem w Toruniu to zostawiłem Pod Modrym Fartuchem chyba z cztery stówy w dwa dni. Podobno mają 200 piw, ale jak liczyłem to mi wyszło ze 120 XD No lubię w chuj - ale bardziej za atmosferę i piwka, niż za jedzenie - ale wiadomo, jak się pije jeść się chce, a ich pasztet, podobno robiony na miejscu, tak jak chleb, jest tak kozacki. No i delikatne kopytka z kapustą no niby proste, a niebo w gębie. Ale już stek wołowy twardy jak podeszwa dostałem. Także proste żarcie tam polecam mocno, z bardziej wymagającymi daniami kucharze mają problem.
Domowa Pizza Pod Arkadami - to żadna restauracja, raczej bar i wiem, że nie o to pytasz, ale oddaje szacunek. Zawsze podczas wizyty w Toruniu raz wpadam tam na pizzę z kiełbasą, polaną wielką chochlą keczupu. Przekrój społeczeństwa pełen od garniaków na szybkim lanczu po babuszki z wnuczkami na spacerze. Za 30-35 zł dwie osoby najedzą się po same uszy, ale tu nie chodzi o cenę, tylko o smak dzieciństwa, prawdziwą "polską pizzę" z mnóstwem uczciwego farszu cebulowo-pieczarkowego i grubym ciastem z wierzchu chrupiącym w środku puszystym, a do tego podają czerwony barszczyk <3
Na najlepszą kawę i śniadanie polecam Szeroka°9, muszę tam następnym razem iść obiad obadać.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 5 Sierpnia 2017, 20:49
Byłem dzisiaj w pizzerii Marco Polo. Sam bym tam nie poszedł, ale że zostałem zaproszony, to już chuj. Ubawiłem się nieziemsko obserwując naszą kelnerkę, bo chyba wszystko poszło nie tak, jak powinno.

Już na wejściu zajęliśmy właściwie jedyny wolny stolik, na którym znajdowały się jeszcze przedmioty po poprzednikach. Po kilkunastu minutach pani kelnerka raczyła uprzejmie zapytać czy to nasze. Tak, przynieśliśmy sobie ze sobą brudne szklanki do restauracji, bo tak lubimy. :lol:

Zamówiliśmy dwie pizze i makaron, a także napoje. Dodatkowo poprosiłem o popielniczkę, bo byliśmy na zewnątrz.

Popielniczki oczywiście nie dostałem. Po godzinie skombinowałem ją sobie sam.
Zamiast zamówionych dwóch piw 0,5l, biedaczka przyniosła 0,5l i 1l, bo jej się coś pomieszało.
Makaron przyszedł po 5 minutach (ohydny, ugotowany chyba ze dwa dni temu)...

...szkoda, że bez sztućców.

Sztućce w końcu łaskawie dostałem, ale trochę bez sensu sytuacja, bo reszta gości dostała jedzenie praktycznie kiedy ja kończyłem swoje.

Biedna kelnerka nawet nie znała karty, bo na pytanie czy może polecić coś pikantnego, powiedziała, żeby przeczytać skład każdej pizzy w karcie...

Jakby co - nie mam jej tego za złe, bo czaję, że robota jest chujowa, pieniądze pewnie też chujowe, a ona jest w miejscu, w którym nie chce być i pewnie jest tam od niedawna. Ale tym kurwom restauratorom to knaga sążna w gardziel za takie podejście - no nie puszcza się zielonego pracownika na salę, ja pierdolę.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 6 Sierpnia 2017, 10:35
Pewnie jej pierwsze dni nie spinaj sie benek dupnij se lolka czlowieku

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 6 Sierpnia 2017, 10:38
Przecież, kurwa, benek187 napisał(a):
Jakby co - nie mam jej tego za złe, bo czaję, że robota jest chujowa, pieniądze pewnie też chujowe, a ona jest w miejscu, w którym nie chce być i pewnie jest tam od niedawna. Ale tym kurwom restauratorom to knaga sążna w gardziel za takie podejście - no nie puszcza się zielonego pracownika na salę, ja pierdolę.

;-)

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 19:45
notausgang napisał(a):
Jak ostatnio byłem w Toruniu to zostawiłem Pod Modrym Fartuchem chyba z cztery stówy w dwa dni. Podobno mają 200 piw, ale jak liczyłem to mi wyszło ze 120 XD No lubię w chuj - ale bardziej za atmosferę i piwka, niż za jedzenie - ale wiadomo, jak się pije jeść się chce, a ich pasztet, podobno robiony na miejscu, tak jak chleb, jest tak kozacki. No i delikatne kopytka z kapustą no niby proste, a niebo w gębie. Ale już stek wołowy twardy jak podeszwa dostałem. Także proste żarcie tam polecam mocno, z bardziej wymagającymi daniami kucharze mają problem.
Domowa Pizza Pod Arkadami - to żadna restauracja, raczej bar i wiem, że nie o to pytasz, ale oddaje szacunek. Zawsze podczas wizyty w Toruniu raz wpadam tam na pizzę z kiełbasą, polaną wielką chochlą keczupu. Przekrój społeczeństwa pełen od garniaków na szybkim lanczu po babuszki z wnuczkami na spacerze. Za 30-35 zł dwie osoby najedzą się po same uszy, ale tu nie chodzi o cenę, tylko o smak dzieciństwa, prawdziwą "polską pizzę" z mnóstwem uczciwego farszu cebulowo-pieczarkowego i grubym ciastem z wierzchu chrupiącym w środku puszystym, a do tego podają czerwony barszczyk <3
Na najlepszą kawę i śniadanie polecam Szeroka°9, muszę tam następnym razem iść obiad obadać.

notausgang, Sidd, dzięki!
Wybrałem się jeść jedynie na Szeroką No.9. (bardzo dobry lokal).
W Gospodzie aż tylu piw nie mają w butelkach i też selekcja słaba, ale może akurat tak trafiłem, że lipa (i w lodówce i na kranie głównie Olimp, wiadomo), ale za to na piwo polecam, jakby ktoś szukał dobrego miejsca z supersympatyczną obsługą, Carpe Kraft.

Wgle Toruń prześliczne Stare Miasto i bardzo fajni ludzie. Żałuję, że dzień przed meczem sobie nie pojechałem i w sumie byłem tylko 2 dni.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 21:56
Gospoda pod modrym fartuchem świetne miejsce, zawsze wychodziliśmy stamtąd elegancko najedzeni i wypici. Bitki wieprzowe w sosie piernikowym z chrzanowym puree ziemniaczanym albo golonka z warzywami + kopytka, klasyk!
In minus muszę powiedzieć, że mieszkając w Toruniu bywałem tam bardzo często i niestety, odczuwalna jest sinusoida "smaczności". Na szczęście wahają się pomiędzy rozpierdol, a smaczne, nigdy niżej :)
Chleb i Wino najlepszy włoch w Toruniu
pozdrówki

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 10:11
Wpadam żeby wszystkim ziomom z trójmiasta i przejeżdżającym polecić Black and white coffee w Gdyni. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że najlepsza kawa jaką piłem (a piłem sporo różnych włączając dłuższy czas gdy pracowałem jako barista), a z tego co widzę w opiniach ludzie bardziej obyci twierdzą że jedna z najlepszych w Polsce. Co jest jeszcze fajniejsze, ludzie którzy tam pracują (własciciel plus 2-3 pomocników), są w chuj otwarci i serdeczni, za każdym razem poświęcą Ci chwilę i doradzą coś, polecą, opowiedzą coś o kawce jaką dostałeś, plus ceny są w sumie śmieszne, bo 8-10 zł za kawę i 9zł za duży kawałek wyjebanego domowego ciasta to prawie jak kradzież.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 12:46
co do torunia, to wg mnie jest jedynie jeden dobry lokal i jest to luizjana gdzie serwują kuchnie kreolską. cała reszte lokali bym spuscił w kiblu, a byłem chyba w kazdym

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 07:40
Mógłby mi ktoś tak do 13 polecić jakaś sympatyczna restauracje w okolicy dworca Łódź fabryczna? Ilekroć jestem w Łodzi, nie mam pojęcia gdzie zjeść coś ogarniętego. Kuchnia najlepiej włoska/meksykanska/grecka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

* * * * * * * * * * * *

dlaczego raperzy robią śmieszne znaczki palcami

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 13:33
Ema napisał(a):
co do torunia, to wg mnie jest jedynie jeden dobry lokal i jest to luizjana gdzie serwują kuchnie kreolską. cała reszte lokali bym spuscił w kiblu, a byłem chyba w kazdym

nie sposób nie podbić, odwiedziłem kilka restauracji, takich wysoko w rankingach/polecanych i większość to była typowa modna restauracja, spoko ale ile razy można mielić to samo
Spoiler:

w opozycji do reszty, Luizjana robi swoje rzeczy, jak ktoś chce stestować coś unikalnego to polecam jak najbardziej, na plus przede wszystkim jakość samego jedzenia

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 14:00
Nie wiem czy taki Widelec to traktować jako restauracje, ale jebać, bo jedzonko super przecież tak czy inaczej :joint:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 420 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21