Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Lipca 2018, 00:28

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Bitcoin/Litecoin 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bitcoin/Litecoin
  Wysłano: środa, 17 Stycznia 2018, 23:02
Prawdopodobnie koniec spadków, kupione po 10k :joint:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 00:55
był strach wczoraj ale przytrzymałem
Pięknie dzisiaj Tronik rośnie

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 11:33
od wczoraj stówka zarobina na ltc i czekam aż wystrzeli powyżej tysiaka xD

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 14:47
po fali hejtów nadchodzi fala propsów

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 14:55
Gdzie ty tu widzisz fale hejtów?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 16:03
to chyba była analogia taka: że po spadkach (hejtach) przychodzi hossa (propsy)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 16:27
LTC będzie rosło ale bardzo powoli, kod mają prawie taki sam jak BTC i mało jest potencjału na wzrosty imo
Z transakcyjnych walut już lepszy jest Dash. Czas BTC niedlugo nadejdzie imo i ETH zastąpi go jako lepszy coin-ojciec.
Ja trzymam spokojne portfolio na ICX, ADA, XLM (wszystkie 3 mają bardzo dobre whitepapery, regularnie będą szły w góre na long term), dużo spekuluję na TRX (rośnie mocno ale też kontrowersje były duże z plagiatem, w sumie się wybronili i wyjdą z pozycji shitcoina), XVG (ryzykowne ale bym kupował jeszcze, wypuścili wraith protocol i nadal sa undervalued imo). Na mid-term FUN jest zajebisty (przejdzie korzystna regulacja w US najprawdopodbniej) i NEO (azjatycki rynek miał zawirowania ale wraca do formy bo w sumie cala negatywna spekulacja okazała się bez sensu). Jak ktoś ma kasę żeby zagrać na zasadzie gamblingu totalnego no to Yoyo coin i Dentacoin- oba moim zdaniem sa totalna spekulacja ale beda rosły.
Trochę robię przy krypto więc jeśli ktoś coś ma pytania to chętnie pomogę.
Generalnie rynek przeszedl juz styczniową korektę więc najlepszy czas żeby dorzucać do pieca jest dzisiaj-jutro.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 16:57
OmiseGo i RaiBlocks, oba projekty ciekawe na mid-long term

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 17:20
OmiseGo na long term, na short podobną funkcję będzie spełniał BNB- oba powiązane są z exchangami
Railblocks fajny projekt ale juz moim zdaniem pociąg odjechał na kupowanie

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 18:53
va_banque napisał(a):
OmiseGo na long term, na short podobną funkcję będzie spełniał BNB- oba powiązane są z exchangami
Railblocks fajny projekt ale juz moim zdaniem pociąg odjechał na kupowanie

XRB nie ma jeszcze na żadnej normalnej giełdzie. O IOTA też mówili że pociąg odjechał jak miała miliard marketcapu przed pojawieniem się na jakiejkolwiek szanowanej giełdzie, a potem zrobiła x10. Jeśli naprawią aktualne problemy z wypłatami to nie widzę przeciwwskazań żeby pod względem marketcapu XRB miało miejsce w pierwszej dziesiątce.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 23:50
va_banque napisał(a):
LTC będzie rosło ale bardzo powoli, kod mają prawie taki sam jak BTC i mało jest potencjału na wzrosty imo
Z transakcyjnych walut już lepszy jest Dash. Czas BTC niedlugo nadejdzie imo i ETH zastąpi go jako lepszy coin-ojciec.
Ja trzymam spokojne portfolio na ICX, ADA, XLM (wszystkie 3 mają bardzo dobre whitepapery, regularnie będą szły w góre na long term), dużo spekuluję na TRX (rośnie mocno ale też kontrowersje były duże z plagiatem, w sumie się wybronili i wyjdą z pozycji shitcoina), XVG (ryzykowne ale bym kupował jeszcze, wypuścili wraith protocol i nadal sa undervalued imo). Na mid-term FUN jest zajebisty (przejdzie korzystna regulacja w US najprawdopodbniej) i NEO (azjatycki rynek miał zawirowania ale wraca do formy bo w sumie cala negatywna spekulacja okazała się bez sensu). Jak ktoś ma kasę żeby zagrać na zasadzie gamblingu totalnego no to Yoyo coin i Dentacoin- oba moim zdaniem sa totalna spekulacja ale beda rosły.
Trochę robię przy krypto więc jeśli ktoś coś ma pytania to chętnie pomogę.
Generalnie rynek przeszedl juz styczniową korektę więc najlepszy czas żeby dorzucać do pieca jest dzisiaj-jutro.

Kurwa to się wkurwiłem bo załadowałem w ltc myśląc że skosze trochę siana a tu będzie marnie z tym :( a na inną giełdę niż bitbay nie umiem wpłacić xD

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 09:38
No właśnie, jaka giełdę z duża liczbą altów polecacie?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 10:08
Binance

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 10:10
TylerD napisał(a):
No właśnie, jaka giełdę z duża liczbą altów polecacie?

Bittrex, polonex
A powie mi ktoś jak debilowi jak wpłacić? Mam 400 zł włożone w ltc na bitbay jakby to było ważne jakby co

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 10:17
Co sądzicie o Ripple? Z tego co czytałem to wygląda to przyzwoicie, ale opinia kogoś z doświadczeniem byłaby spk

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 10:31
@HPW500 na polonexie masz deposite &withdrawals i tam masz adresy jak wybierzesz walutę.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 12:55
i teraz możliwe dwa scenariusze na btc albo już była fala korekcyjna numer 3 i lecimy w niebo albo jeszcze się nie dopełniła i tąpnie w okolice 7600 (linia poprowadzona po dwoch ostatnich dołkach w skali 1D) pod stare ATH i wtedy duza szansa na odwrocenie trendu - nie chciałbym tego ale kurde wiele na to wskazuje, nie widze tutaj paliwa do wzrostów, jakies liche to odbicie. Dziwie się grubasom, że nie załadowały (o ile nie załadowały) teraz kasy chyba ze chca obkupić się jeszcze niżej, ale tu juz bedzie ryzyko ze tlum spanikuje i zepchnie kurs za bardzo w dół. Mysle ze jeszcze spokojnie jedną taką górkę jak ta z 2017 można by było usypać przed bessa tylko majacy spory kapitał musieliby dac zastrzyk gotówki. Ludzie nawet jak ten BTC nie dziala i nie ma żadnej wartosci poza spekulacją, rzucą się ,żeby kupić bo każdy lubi zarabiać kapuste a to, że końcem końców 90% z nich straci bo nie bedzie wiedziała kiedy z rynku wyjść to juz inna para kaloszy, widze po prostu jeszcze wielu leszczy (sam nim jestem poniekąd) do obgolenia tylko niech bitek poszaleje jeszcze w góre z pół roku - rok a sami przyjdą do strzyżenia :) Świadomość w społeczeństwie jest już duża, teraz pokażmy potencjał zarobkowy to się na pewno wielu znajdzie takich którzy beda chcieli załapać się do pociągu z forsą. Zaznaczam, że jestem piepszonym amatorem i to są moje luźne przemyślenia. Acha zostaje jeszcze kwestia czy znajdzie sie jakiś ALT bądź ALTy które w razie bessy beda potrafiły się usamodzielnić, jeśli tak stawiałbym na ETH i NEO w pierwszej kolejności.

chociaz nie, nie wiem co mi sie ubzdurało z tym 7600, w zasadzie jakby się odbił jeszcze od góry kanału to wtedy by się rozwiązało wlasnie w okolicach linii trendu o ktorej mowilem wyzej i to byłyby okolice ~9500, dobra jest nadzieja trochę większa w takim razie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 13:55
BTC odbił o 28%, a cały rynek o 40% a ty mówisz o słabym odbiciu. Swoją drogą pierwszy raz zdarzyło się że nie odbił sam BTC a alty tydzień po nim, tylko cały rynek razem, co dobrze wróży na przyszłość. Spodziewałbym się dużo większej autonomiczności altów w momencie kiedy jakaś poważna instytucja zrobi coś na wzór USDT (podobno jeden z większych banków w Japonii już nad tym pracuje).

Odnośnie kursu imo teraz będziemy mieli rajd w okolice 14-15k

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 13:59
ale wszystko leci (prócz liska) odbije to czy sprzedawać ze stratą? jestem aktualnie w btg, który podobno jest scamem i nie wiem czy dupy nie dałem xd help!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 15:21
Ja po ostatnim zakupie po 10k sprzedałem po 11,8k i od tamtego czasu w złotówkach. Teraz w planach zakupy w przedziale 7500-8500 z targetem 12-13k.

Spoiler:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona