Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 16 Sierpnia 2018, 12:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  Następna strona
Pasty 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Pasty
  Wysłano: Sobota, 27 Stycznia 2018, 12:57
Żona w zeszłą sobotę wyjechała na wczasy, a mnie dzisiaj na całą noc potrzebna była… dziewczyna. Obtelefonowałem wszystkie moje znajome, ale żadna z nich nie zdradzała ochoty. Co robić? Wybrałem się do najpopularniejszej kawiarni w mieście, gdzie wieczorami przesiadywały ładne dziewczyny.

„Bajka” o tej porze była prawie pełna. Gwar młodzieńczych głosów zagłuszał nawet potężne decybele grającej szafy. Na parkiecie rockandrollowało kilka rozbawionych par. Rozejrzałem się, zaraz wpadła mi w oko samotnie siedząca dziewczyna, której wielkie, marzące oczy wzbudzały zaufanie, a krucze włosy wspaniale kontrastowały z czerwoną, gustownie skrojoną sukienką.

– Czy mogę się dosiąść?

Popatrzyła na mnie niechętnie, ale skinęła głową. Zgarnęła też zaraz parę drobiazgów do torebki, jakby dalszy jej pobyt w kawiarni nie miał większego sensu. Oj, chyba trudno z nią będzie! – pomyślałem nieco zdeprymowany, jako że pora była dość późna. Jeżeli mi z ta dziewczyna nie wyjdzie… to klops!
Postanowiłem tedy bez zwłoki przystąpić do akcji:

– Umówiłem się tutaj z kimś, ale nie przyszedł. A pani?

– Co ja? – obrzuciła mnie niedbałym spojrzeniem.

– Pani też czeka na kogoś?

– Tylko na kelnerkę – odparła ironicznie. – Zaraz zapłacę i będzie miał pan cały stolik do dyspozycji.

Zrobiło mi się nieprzyjemnie, tak nieprzyjemnie, że nawet ryk grającej szafy nie był w stanie zagłuszyć mego zmieszania. Nie od razu też zauważyłem, że od któregoś z sąsiednich stolików oderwał się nabuzowany wińskiem typ i bezceremonialnie zawisł nad naszym stolikiem.

– Zatańczymy?

Dostrzegłem w jej oczach najpierw zdumienie, a potem strach.

– Pani jest ze mną – uniosłem się z krzesła – właśnie idziemy na parkiet.

Ująłem ją delikatnie w łokciu i poprowadziłem w roztańczony tłumek. Nie protestowała, a nawet jakby się bardzo śpieszyła. Ogarnęła nas melodia cha-cha…

– Proszę wybaczyć, że postąpiłem tak bezceremonialnie, ale nie było innego wyjścia.

Spojrzała na mnie z wdzięcznością i dopiero teraz, w tańcu, zaczęła mi się bacznie przyglądać. Nie odsunęła się też, gdy zdobywając się na odwagę, objąłem ją mocniej ramieniem.

– Pan jest bardzo miły – powiedziała. – To ja zachowałam się wobec pana opryskliwie, ale, istotnie, czekałam tu na kogoś, kto uczynił mi duży zawód. Teraz już mi przeszło… – uśmiechnęła się rozkosznie.

W chwilę później, przy lampkach czerwonego wina, gwarzyliśmy jak para zakochanych.

– Wiesz – powiedziała w pewnej chwili – ten podpity typ znowu nas obserwuje. Wyjdźmy stąd bez awantury…

Udaliśmy się do szatni.

– Mam myśl – zacząłem nieśmiało – ale, błagam, nie pomyśl sobie coś złego. Chciałbym cię zabrać do siebie na kolację…

Dziewczyna jakby zesztywniała, a nawet odsunęła się ode mnie.

– Oczywiście – ciągnąłem beztrosko – zrozumiem jeśli odmówisz. – Żadna sprawa. Gdybyś jednak znała moja płytotekę, to ho, ho! Mam całego Beethovena, Bacha, Pendereckiego, a nawet trio jazzowe Wallina…

– Masz Wallina?

– Mam! Nawet ostatnie nagrania: „Strange Brews”, „Easy Money”, „Strike Up The Band”…

– Ale moi rodzice…

– Masz tu telefon. Uprzedź, że wrócisz później.

Zadzwoniła z szatni do domu, że uczy się z jakąś Jolką i wróci późno.

– Wolisz, mamo, żebym zanocowała u Jolki? W porządku, jeśli, oczywiście, nie przerobimy całego materiału…

Teraz ja zesztywniałem. Kłamała jak z nut.

Popędziliśmy do mnie. Byłem szczęśliwy. I ręce mi drżały, kiedy przez dobrą chwilę mocowałem się z zamkiem u drzwi.
Spoiler:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 21:39
https://www.tvp.info/36315735/list-do-r ... -ideologia
tvp info odpowiada pastą na bardzo smutną i bardzo autentyczną historię bardzo prawdziwej czytelniczki wp o "moim chłopaku narodowcu" https://kobieta.wp.pl/list-do-redakcji- ... 812935809a

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 4
Banned
  Wysłano: Piątek, 9 Marca 2018, 11:00
Cytuj:
"Nakrzyczała na mnie, że nie mam serca, dosłownie i w przenośni, okleiła cały dom serduszkami i zamknęła przede mną lodówkę, mówiąc, ze została kupiona z funduszy WOŚP."

"„Nie jesteś waginą, ale moją dziewczyną” – zażartowałem. „Patriarchalne prawo własności zostawiamy za drzwiami” – odpowiedziała i wyszła."

To jest za dobre i za prawdziwe jednocześnie :bowdown:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 9 Marca 2018, 13:49
No prawdziwe w chuj, 100% legit no scam.

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Marca 2018, 23:35
Ezio :lol: :bowdown:

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 10 Marca 2018, 09:29
O jeju no, że słuchając np. pyty, wcale takie określenia nie wydają się na wyrost z ust feministek.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 10:56
Mieszkam w bloku na 3 piętrze i pracuję na zmianę popołudniową, 28lvl here.

W pewną sobotę, starszy ode mnie sąsiad ok. 40lvl, mieszkający piętro pode mną, z którym zawsze utrzymywałem dobre stosunki (dzień dobry i te sprawy), nawarczał na mnie, że dziennie przeze mnie chodzi niewyspany i wnerwiony, bo jak ja kładę się spać późno w nocy, a on w tym czasie już dawno śpi, to niby zrzucam z nóg laczki na podłogę i podobno robi to taki huk, że stawia go na równe nogi. Jako że staram się być kulturalny i utrzymywać dobre stosunki z sąsiadami (bo czasem pomogą, pożyczą szklankę cukru, odbiorą paczkę, jak mnie nie ma w domu, itp.) to grzecznie przeprosiłem i powiedziałem, że postaram się poprawić (zrobiłem to z lekkim uśmiechem na twarzy, bo myślałem, że to jakiś bait). Chodząc po domu noszę takie gumowe laczki, może nieco ciężkie i rzeczywiście spadając robią trochę hałasu, ale nie sądziłem, że przenosi się to na niższe piętra.

Od czasu tego wydarzenia, postanowiłem się z tym pilnować, jednak w poniedziałek po powrocie z pracy, kładąc się do łóżka ok. godziny 1, znowu odruchowo zrzuciłem jeden laczek i jak huknął, to sobie przypomniałem o tej sytuacji, więc drugiego delikatnie położyłem na podłodze mając nadzieje, że nie obudziłem sfrustrowanego sąsiada.
Wziąłem swojego laptopa przeglądnąłem forum ze śmiesznymi obrazkami, sprawdziłem skrzynke mailową i zobaczyłem jakiś film, który polecił mi znajomy z pracy. Skończył się ok. godziny 3:30, po czym odłożyłem laptopa na szafkę nocną, napiłem się wody, zgasiłem światło i położyłem się spać. Leżąc wtulony w poduszkę i powoli zasypiając, myślałem o następnym dniu, obowiązkach, które na mnie czekają, o ważnym spotkaniu z szefem w pracy. Już prawie zasnąłem, gdy nagle słyszę jak sąsiad z dołu drze się na całe gardło:

-Kurwa, panie, zlituj się pan i zrzuć pan już wreszcie tego drugiego.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 12:08
w sumie taki dowcip, fajne

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Kwietnia 2018, 19:32
W 2018 roku Marek Koterski wypuści blockbuster Nieznane Fakty o Smoleńsku czyta Aleksander Kwaśniewski, film będzie najbardziej dochodową europejską produkcją w historii, tylko w tym roku zainkasuje ponad 750 milionów dolarów, większość ze środków z programu Bilet+ zakładającego, że każdy uczeń od 5 grupy w przedszkolu po doktoranta na uczelni musi na ten film chodzić trzy razy w tygodniu przez rok.

Paddy Lowe zostanie przekupiony przez Pana Marka i miejsce Sirotkina zajmie jego syn - Misiek "Kubica II" Koterski. Stroll nie umie jeździć, zresztą Lowe dostanie też łapówkę za prawdziwego Kubicę - więc w przyszłym sezonie Williams będzie miał w charakterze głównych kierowców dwóch Polaków - Roberta Kubicę i Roberta Miśka Kubicę.

Tylko Polacy będą wiedzieli o co chodzi, natomiast przeciwnicy, sędziowie i cała reszta będzie totalnie zdezorientowana, Kubica będzie wszędzie na torze - będzie otwierał stawkę i zamykał stawkę jednocześnie, być może nawet sam będzie się dublował, kiedy jeden Kubica będzie chory to nigdy nie będzie wiadomo jak dopasować strategię pod tego drugiego, bo właściwie to nie wiadomo który będzie brał udział w wyścigu. Inni kierowcy będą mieli mętlik ("jedzie za mną Misiek Kubica albo Robert Kubica, nie wiem który jak mam go blokować over", "Vettel my też nie wiemy, po prostu się nie posraj over and out").

Najlepsze będzie za to to, że obaj będą zdobywać punkty na jedno konto, więc będą w stanie wygrać w jednym wyścigu 43 punkty (25 za pierwsze i 18 za drugie miejsce).

Kurwa, już nie mogę się doczekać. Potwierdzone info / confirmed / z pewnych źródeł wszystko, wpisujcie miasta, będę wołał jak plan się ziści, przyjmuję zakłady, Kubica mistrz świata F1 2019.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Kwietnia 2018, 14:48
- Spróbuj malin.
Miska wypełniona tymi owocami ląduje na stole. Biorę jedną i dość ostentacyjnie się krzywię.
- Babciu, chyba coś z nią nie tak, ale wezmę jeszcze kolejne dla porównania.
Sięgam po drugą, trzecią, wreszcie biorę całą garść. Są przepyszne, lecz mimo to na mojej twarzy rysuje się grymas niezadowolenia.
- Nie wiem, o co chodzi, ale są wyjątkowo niesmaczne. Nie nadają się do jedzenia.
Babcia skonsternowana.
- Hmm, nic z tego nie rozumiem. Dziadek twierdzi, że są zgniłe, Tobie też nie pasują, a moim zdaniem to jedne z lepszych malin w sezonie. Coś tu nie gra.
Trudno polemizować, ale przedstawienie musi trwać. Robię smutną minę i naprowadzam Babcię na właściwe tory.
- Wydaje mi się, że nie tylko ich teraz nie zjemy, ale nie nadają się też na sok, dżem czy inne przetwory.
Babcia kiwa głową. Widzę, że jeszcze ze sobą walczy, więc muszę użyć argumentu ostatecznego.
- Niech się Babcia nie przejmuje, teraz każdego oszukają. Na górze koszyków dają świeże, a pod spodem parszywe zgniłki. Jak będę wychodził, to po drodze je wyrzucę, żeby Dziadkowie już nie musieli się fatygować. Dla kilku malin szkoda sobie żołądek rozwalać.
Chwyciło. Zrezygnowana Babcia moment się jeszcze zastanawia, ciężko wdycha i wreszcie sięga po portfel.
- Wyrzucać jedzenia nie wolno. Skocz do sklepu po spirytus i cukier. Zrobię nalewkę.
Bingo.
Kwadrans wcześniej. Wraz z Dziadkiem porządkujemy narzędzia w piwnicy.
- Słuchaj Michał, potrzebuję Twojej pomocy.
Dostrzegam szelmowski uśmiech i zamieniam się w słuch.
- Babcia kupiła sporo malin i planuje z nich zrobić dżemy czy inne głupoty. To się nie godzi.
Po czym otwiera piwerko, nalewa sobie pół do szklanki i resztę podaje mi.
- Jak wrócimy do mieszkania, to spróbujesz kilku malin i choćby nie wiem, co się działo, to będziesz się upierał, że są paskudne. A potem tak poprowadzisz rozmowę, by jedynym rozsądnym wyjściem była nalewka.
Biorę spory łyk. Plan brzmi nieźle, malin jest tyle, że wyjdzie kilka litrów, ale warto by ugrać coś ekstra dla siebie.
- Dziadku, w pełni się zgadzam i chętnie wezmę udział w tej mistyfikacji, ale to jednak Babcia. Nie dość, że najpewniej wyczuje podstęp, to trochę głupio mi ją okłamywać. Będę musiał się mocno napocić, by połknęła haczyk.
Z trudem wytrzymuję przeszywający wzrok Dziadka. Chyba mnie rozszyfrował, ale w końcu odpuszcza, uśmiecha się i spokojnie pyta.
- Ile?
- Pół litra.
- Cenisz się, ale nie mam wyjścia. Umowa została zawarta.
Bingo.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Kwietnia 2018, 22:37
Niby fajna ale jednak chujowa

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Kwietnia 2018, 11:06
dziś prawdziwych past już nie ma :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: środa, 25 Kwietnia 2018, 08:12
przypominam klasyka
Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 25 Kwietnia 2018, 22:23
jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już po sraniu, a od razu po wyjściu gówna. twierdził, że inaczej mu śmierdzi i potem mi powtarzał: zobacz, ja jak sram to od razu spuszczam wodę, więc ty też tak rób! kiedyś usiadłem na kiblu i słyszę, że ojciec stoi gdzieś koło drzwi, no to wytarłem tyłek i stanąłem na czworaka na podłodze, a mamy bardzo szeroką szczelinę pod drzwiami, no i ja patrzę w tę szczelinę, a tam stary stoi na czworaka i też się patrzy i mnie pyta: ty co? pojebany jesteś? co ty tam robisz? ojciec cały czas pije jakieś zioła, żeby często srać, po 5 razy dziennie chodzi do kibla, a potem mówi, że go dupa piecze. I do tego pierdzi. taka chujoza, prawdziwa historia, nie trolluję

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 26 Kwietnia 2018, 09:22
ty co? pojebany jesteś? :bowdown:

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 26 Kwietnia 2018, 09:46
O kurwa, dobre :rotfl:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 26 Kwietnia 2018, 13:14
kurwa jedna z moich ulubionych :bowdown:

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: środa, 16 Maja 2018, 20:59
kuchenne rewolucje

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 16 Maja 2018, 21:09
niech ktos zdolny przerobi historie Ezia na paste, bohaterowie anonimowi oczywiscie. ludzie beda mysleli, ze to fake
Ezio ty piszesz na blogu, moze sam to najlepiej zrobisz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Maja 2018, 09:42
Spoiler:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  Następna strona