Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 19 Lipca 2018, 14:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
O nas mówio człowieku... 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: O nas mówio człowieku...
  Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:55
MicBar: internet to bardziej wysypisko informacji (tak sobie wymyslilem).

Nie zdarzylo Ci sie nigdy u fryzjera wziac w reke gazety o modelarstwie/rzucie mlotem/rocku, w ktorej artykuly byly tak dobrze napisane, ze nieznajomosc tematu nie byla zadna bariera? Bardzo chetnie kupilbym gazete z ciekawymi felietonam, notkami biograficznymi itd. zwiazana z plhh, bo czegos takiego w necie niema, ew. wczesniej trzeba sie przekopac przez kupe gowna. Sam pomysl, dobrze wykonany, moze miec swietlana przyszlosc.

Ostatnio edytowano środa, 11 Lutego 2015, 11:56 przez modeltoja, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:55
ta gazeta nie ma prawa powodzenia na innym targecie niż gimby, jeszcze będą dołączać plakaty ze Zbukiem, zobaczycie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:57
no wlasnie nie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:59
zimsky napisał(a):
Zin próbował ogarnąć portal i nic z tego nie wyszło jednak teraz można by to zrobić na fali wkurwienia i może by pykło.

kurwa przy wyautowanych zadeklarowało się do pisania 30 osób, cokolwiek napisało 5, a więcej niż 2 teksty to chyba ze 3 osoby. miał być ogólnosportowy blog, a wyszło że pisaliśmy o dwóch ligach piłkarskich, nba i kolarstwie. ogólnie czopka. nie ma się co zabierać bez mocnej zajawki naprawdę wielu osób, bo jak się okaże, napisać tekst wcale nie jest tak łatwo, a zeby komuś się to chciało czytać to już w ogóle.
sporo serca w włożyłem, ale nie żałuję, bo jako wyautowany byłem akredytowany na ekstraklasę, puchar polski i uefa futsal cup :) zresztą do tej pory jestem. fajnie zobaczyć jak to wygląda z bliska.

co do magazynu, to oczywiście nie ma większego sensu, bo raperzy już nie krzyczą o 5 elementach i miłości do hip-hopu, tylko o dupach i żeby kupować płyty u nich, a nie w empiku.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:03
Cytuj:
Nie zdarzylo Ci sie nigdy u fryzjera wziac w reke gazety o modelarstwie/rzucie mlotem/rocku w ktorej artykuly byly tak dobrze napisane, ze nieznajomosc tematu nie byla zadna bariera?

Zdarzyło Ci się kiedyś u fryzjera poczytać gazetę o modelarstwie i tak się tym zainteresować żeby potem ją kupić? Jak tak to trze'a było zostać modelarzem ale my tu mówimy o niszy, gazeta slg musi wejść w jakiś target i jak widać nie zależy im żeby tym targetem było środowisko forumowe, a forum to oddaje.

Ostatnio edytowano środa, 11 Lutego 2015, 12:08 przez Kacper, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:03
Zawsze wpadam na biegu do fryzjera ;)

Dlatego napisałem, że dałoby się coś osiągnąć przy pomysłach i wysiłku, ale też początkowy target jest potrzebny i rzucanie się do potencjalnych odbiorców jest jakąś formą sabotażu.

Co do kwestii profesjonalizmu, nie ukrywajmy - internet rozleniwił odbiorców i część z nich (szczególnie ta młodsza) ma w dupie czy pytania w wywiadzie będą poprawne pod względem gramatycznych i stylistycznym.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:05
enemski napisał(a):
Jednak problem polega na tym, że nie potrafi się w Polsce jeszcze odróżnić dziennikarstwa od 'dziennikarstwa'.
Problem polega na tym, że poważne dziennikarstwo na temat kultury hip-hop to po prostu głupota. Nie ten target.
enemski napisał(a):
Mam nadzieję, że w czasach w których jakimś 'autorytetem' staje się niejaki Yurkosky, wróci ta stara banda i jednak pokaże doświadczenie i wiedzę.

No dobrze, tylko kogo miałoby to obchodzić, skoro pewnie dla 95% słuchaczy jedynymi autorytetami są funpagi ich ulubionych raperów na fb.

enemski napisał(a):
Z tym pierdoleniem Karola też bym się opanował, bo to jednak jedno z z lepszych młodych piór. Napisał kiepski tekst, ale nie przesadzałbym.
Mam nadzieję, że trochę ochłoniecie, Ślizgu papierowego nie będzie tylko tworzył Karol i Flint. Będą też Graba, Kowal, Cess, Calak i różni młodsi. Ja trzymam mocno kciuki za sukces.

Mam wrażenie, Tymek, że piony bite z pewnymi ludźmi paraliżują w tobie możliwości trzeźwej oceny sytuacji. Zawsze, gdy ogarniam twoje posty/wpisy w różnych miejscach to full podziwiam twoją wczutkę. Chociaż nie, nie nazywajmy tego wczutką, bo to stwierdzenie nabrało pejoratywnego znaczenia. Nazwijmy to więc "oddaniem". W tej sytuacji chyba też przeszkadza w chłodnym spojrzeniu. Oczywiście nie oceniam twojego zachowania, to tylko taka luźna obserwacja.
Teksty M.Flinta to z reguły dickriding, albo jakieś rzeczy kompletnie z pizdy.

Oczywiście beka z wczutki (tutaj dobre użycie tego słowa) jakichś forumersów, którzy piszą rzeczy w rodzaju NAPLULI NAM W MORDĘ TO JAK MOGĘ KUPIĆ TĘ ICH GAZETĘ!!1, bo to jebana komedia i wczuta na poziomie randomowego rapera na fejsie.

Pozdrawiam serdecznie. :)

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:12
Paulie napisał(a):
enemski napisał(a):
Z tym pierdoleniem Karola też bym się opanował, bo to jednak jedno z z lepszych młodych piór. Napisał kiepski tekst, ale nie przesadzałbym.
Mam nadzieję, że trochę ochłoniecie, Ślizgu papierowego nie będzie tylko tworzył Karol i Flint. Będą też Graba, Kowal, Cess, Calak i różni młodsi. Ja trzymam mocno kciuki za sukces.

Mam wrażenie, Tymek, że piony bite z pewnymi ludźmi paraliżują w tobie możliwości trzeźwej oceny sytuacji. Zawsze, gdy ogarniam twoje posty/wpisy w różnych miejscach to full podziwiam twoją wczutkę. Chociaż nie, nie nazywajmy tego wczutką, bo to stwierdzenie nabrało pejoratywnego znaczenia. Nazwijmy to więc "oddaniem". W tej sytuacji chyba też przeszkadza w chłodnym spojrzeniu. Oczywiście nie oceniam twojego zachowania, to tylko taka luźna obserwacja.

to jest taka lojalność. też kiedyś broniłem rapu duetu boomer/ask.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:21
Nie wiem stary, czy ty masz jakieś poczucie własnej wartości, ale gdy ktoś cię obraża, to oczywiste, że nie będziesz stał i potakiwał. :roll:

Ogarnij, że skoro ślizg ma słuchać jaki to nie jest chujowy, to najlepiej mieć na to wyjebane i nie kupować (czyt. wspierać) tego typu zachowań, bo po co się wkurwiać przez jakiegoś nołnejma z internetu. Mniej wczuty typie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:33
Lee napisał(a):
Nie wiem stary, czy ty masz jakieś poczucie własnej wartości, ale gdy ktoś cię obraża, to oczywiste, że nie będziesz stał i potakiwał. :roll:

Ogarnij, że skoro ślizg ma słuchać jaki to nie jest chujowy, to najlepiej mieć na to wyjebane i nie kupować (czyt. wspierać) tego typu zachowań, bo po co się wkurwiać przez jakiegoś nołnejma z internetu. Mniej wczuty typie.

ja tam pierwszy numer kupię, żeby zobaczyć jaka bedzie zawartość, bo jednak ta gazeta to nie tylko Flint czy ten cały Karol.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:40
Kupcie sobie jakąś książkę zamiast gazetki o hip hopie

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:46
zamiast rocznej prenumeraty czytnik ebooków

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 12:53
Jak w kraju w którym: rap ma ~10 milionów odbiorców, kilka wyraźnych nurtów i zasadniczo wychowuje już drugą generację ma nie być niszy na sprzedanie kilku tysięcy egzemplarzy kopii magazynu rapowego? Wystarczy, żeby patronowało dwóch większych mainstreamowców typu Gural, OSTRy i sami ich wyznawcy z akcją promocyjną by kilka k wykupili.

Ile ~~ taka gazeta musi sprzedać, żeby osiągnąć próg rentowności?

kcprn: nie, bo mnie jebie modelarstwo, ale gazeta potrafiła przyciągnąć samą jakością, nie tematyką.

MicBar: dlatego najgorszym pomysłem jest targetowanie gimbów.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 13:12
modeltoja napisał(a):
Wystarczy, żeby patronowało dwóch większych mainstreamowców typu Gural, OSTRy i sami ich wyznawcy z akcją promocyjną by kilka k wykupili.

i

modeltoja napisał(a):

A kim są niby wyznawcy OSTR-ego i Gurala? Jeżeli jeszcze chodzi o nowy "Ślizg" to oczywiście nie życzę im źle, bo zawsze wspierałam, czy to był "Klan", "Blek", "Playa" czy wcześniejszy "Ślizg", ale tym razem nie podoba mi się atmosfera wokół powrotu tego pisma.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 13:29
Można by polemizować, bo imo to na ślizgu realia są trochę inne, ale nieważne w tym w momencie. Zmieńmy Gurala/Ostr-a na Sokoła, który chwalił się, że ma na fanpage grupę 18-24, większą niż 13-17 co nie jest zbyt częste w pl rapsach.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 14:15
modeltoja napisał(a):
Teraz nie rozumiem czy zgadzasz się z tym o czy wspomniałem, a co od razu wykluczyłem, czy sugerujesz, że forum ślizgu to "targetowanie gimbów".

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 14:16
to było ad.
"Co do kwestii profesjonalizmu, nie ukrywajmy - internet rozleniwił odbiorców i część z nich (szczególnie ta młodsza) ma w dupie czy pytania w wywiadzie będą poprawne pod względem gramatycznych i stylistycznym."

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 14:49
modeltoja napisał(a):
Jak w kraju w którym: rap ma ~10 milionów odbiorców
Kto i jak to policzył?

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 14:54
znam statystykę mówiącą o 10 milionach, które otwarcie przyznają, że nie czytają żadnych książek, może to coś wspólnego z tym?

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 14:57
Będą komiksy z Jeżem Jerzym?

Ciekawe po co w ogóle ta gazetka ma się nazywać "Ślizg", zawsze myślałem że ta nazwa kojarzy się większości negatywnie...
a pokolenie które czytało papierowy Ślizg w '90 już w większości wyrosło z rapu, co nie.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona