Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 20 Maja 2018, 20:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
O nas mówio człowieku... 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: O nas mówio człowieku...
  Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 09:55
Wieszczę sukces wydawniczy na miarę "Bleka" ;)

Serio, gimby nie potrafią czytać, dla uliczników HZD AGD nazwa "Ślizg" jest synonimem "pryszczatych pedałów w brylach przed monitorami" zaś dla słejgerów "Ślizg" to zbieranina zdziadziałych truschoolowców-backpackerów z kalkulatorami podwójnych. A sami muzycy, wiadomo, traktują recenzentów jako wrogów, niespełnionych raperów, obrażają się o byle recenzję < 90/100 itp. Stąd potem akcje typu "słój na spermę".

Flint był w pewnym momencie najlepszym recenzentem/felietonistą hip-hopowym, ale teraz jest takich na pęczki, nie mówiąc o tym że odwala kompletną żenadę propsujac raperki czy, jak wyżej, Eminema. Volt też był w pewnym momencie najlepszym producentem, i co z tego.

PS. Ten cały "Vaib" wychodzi na papierze? Dają sobie jakoś radę finansowo?

Powrót do góry
Ӎλ¥ɮΔ¢Ĥ

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:02
Co do tego tekstu to tak to jest jak za analizowanie rzeczywistości/społeczności bierze się ktoś kto jest od niej oderwany. W 2015 roku startowanie z wydawaniem papierowego magazynu i jednoczesne wypowiadanie wojny jednej z głównych grup docelowych jest głupotą. Zamiast pójść drogą Vice Media to odstawiają takie cyrki. Oczywiście Ślizgu nie kupię, niech się pierdolą.

Jeśli chodzi o pomysł stworzenia portalu to Pitchfork kiedyś był jednoosobowym blogiem, ale dzięki konsekwentnej realizacji pomysłu przerodził się w jedno z najbardziej opiniotwórczych mediów (nauczyli się też jak na tym zarabiać kapustę). SLG ma to co przy tego typu projektach jest najważniejsze czyli społeczność. Biorąc pod uwagę różnorodność SLG, unikalny klimat oraz ilość osób jaka się tu przewija uważam, że z sensowną ekipą jest potencjał na zbudowanie czegoś fajnego i odniesienie sukcesu.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:15
Luxair napisał(a):

Parę wyszedł miesięcy temu jeden darmowy, eksperymentalny numer. Po tym rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, żeby ruszyć pełną parą z drukowaniem.
Potrzebne było równo 30k, przez cały czas trwania zbiórki, tj miesiąc czy dwa, zebrali około 8k i ostatniego dnia któraś z hiphopowych firm, bodajże Urbancity, dołożyła resztę. Po tym jak się okazało, że już zebrali, to ludzie nagle zaczęli wspierać i ostatecznie wyszło ponad 41k.
Także drukować zaczynają niebawem, jak to wyjdzie to się dowiemy w swoim czasie, bo ten pierwszy właściwy numer na pewno się rozejdzie w ogromnych ilościach, ze względu na tych wspierających.

Ostatnio edytowano środa, 11 Lutego 2015, 10:17 przez Griffin71, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:15
Zin próbował ogarnąć portal i nic z tego nie wyszło jednak teraz można by to zrobić na fali wkurwienia i może by pykło.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:25
Griffin71 napisał(a):
Luxair napisał(a):

Parę wyszedł miesięcy temu jeden darmowy, eksperymentalny numer. Po tym rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, żeby ruszyć pełną parą z drukowaniem.
Potrzebne było równo 30k, przez cały czas trwania zbiórki, tj miesiąc czy dwa, zebrali około 8k i ostatniego dnia któraś z hiphopowych firm, bodajże Urbancity, dołożyła resztę. Po tym jak się okazało, że już zebrali, to ludzie nagle zaczęli wspierać i ostatecznie wyszło ponad 41k.
Także drukować zaczynają niebawem, jak to wyjdzie to się dowiemy w swoim czasie, bo ten pierwszy właściwy numer na pewno się rozejdzie w ogromnych ilościach, ze względu na tych wspierających.

I czy takie podejście nie jest lepsze dla wszystkich? Próba zjednoczenia osób z danego środowiska wokół wspólnego celu, a nie jedna wielka pretensja do ludzi. Nie mówię tylko o tym chłopaku, który upchnął ileś tam set osób pod wspólnym, obraźliwym mianownikiem. Mówię też o Flincie, który tak ostentacyjnie odcina się od całego forum, zamiast z nim współpracować i przekonać użytkowników, że warto wspierać nową inicjatywę.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:30
hip hop ma łączyć a nie dzielić, wiadomix

flint tak pierdoli to forum, że sam założył temat o swojej płycie i sam ten temat regularnie podbijał :lol:

edyta: 16 postów na 116 w całym temacie jest jego autorstwa heh

Ostatnio edytowano środa, 11 Lutego 2015, 10:32 przez Druhu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:32
.........

Ostatnio edytowano Niedziela, 3 Grudnia 2017, 06:09 przez ergiees, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:33
Flint na fb Enemskiego nie widzi związku z slizg.eu a papierowym Ślizgiem. Kilka osób wyżej zauważyło już, że chcąc nie chcąc to właśnie my (+ ew. raperzy) jesteśmy ich potencjalnymi nabywcami, ale najwidoczniej to zdanie podzielają tylko forumowicze :)

E: Druhu, daj linka.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:36
.......

Ostatnio edytowano Niedziela, 3 Grudnia 2017, 06:09 przez ergiees, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:38
Nie wiem czemu się spinacie o Flinta, przecież od dawien dawna wiadomo, że to
Spoiler:
a prowadzony przez niego magazyn nie może skończyć inaczej niż okręt ze zdjęcia powyżej.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:38
czekam na linka bo chcę się upewnić że dobrze zrozumiałem to Druhu napisał :D

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 10:43
Druhu ostatnio poza kontrolo

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:04
Fusion napisał(a):
AlbatrBoss napisał(a):
Deklaruję, że pieniądze, które zamierzałem przeznaczyć na papierowy ślizg, dam na utrzymanie forumka.
Pomysł własnej, forumowej gazety nie jest zły. Mamy tu tylu ludzi, że moglibyśmy pisać na każdy temat.

już był taki sportowy pomysł i poszło jak w zatoce świń, to że potrafisz czytać na jakiś temat nie znaczy że potrafisz pisać

1. zjebałem bo nie dałem dobrego przykładu
2. trochę zbyt entuzjastycznie do tego podszedłem
3. mimo, że zgłosiło się kilka osób, które piszą do tej pory, to sporo nigdy wcześniej nie napisało nic dłuższego niż kurwa 3 zdania na tym forum i też tutaj niezłą naiwnością się wykazałem. w każdym razie wyautowani wystartowali parę karier blogowych.

to da się zrobić, z blogów da się zrobić hajs, archie ma racje, ale wszystko zależy od tego kto się angażuje i jak bardzo jest zaangażowany lider takiej grupy.

e: Magazyn MVP się sypie, a przecież hype na NBA jest chyba największy od lat

Ostatnio edytowano środa, 11 Lutego 2015, 11:31 przez Alien, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
admin

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:05
Widzę, że bardzo niezdrowo się tutaj zrobiło. Może opanujcie się z tym 'pierdoleniem magazynu', dajcie szansę i dopiero wyrabiajcie opinie. Żadnej konkurencyjnej gazety ze strony naszej nie będzie, jak ktoś chce sobie coś zakładać to z dala od forum. Jednak problem polega na tym, że nie potrafi się w Polsce jeszcze odróżnić dziennikarstwa od 'dziennikarstwa'. Z tym pierdoleniem Karola też bym się opanował, bo to jednak jedno z z lepszych młodych piór. Napisał kiepski tekst, ale nie przesadzałbym. Co chwile 3/4 z Was i tak psioczy na forum ;)
Mam nadzieję, że trochę ochłoniecie, Ślizgu papierowego nie będzie tylko tworzył Karol i Flint. Będą też Graba, Kowal, Cess, Calak i różni młodsi. Ja trzymam mocno kciuki za sukces.

Mam nadzieję, że w czasach w których jakimś 'autorytetem' staje się niejaki Yurkosky, wróci ta stara banda i jednak pokaże doświadczenie i wiedzę.

People you grew up with, layin in a coffin

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:13
Nie bardzo mam ochotę kupować magazyn którego połowa załogi mnie pierdoli i ma za gimbusa

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:16
enemski napisał(a):
Ja trzymam mocno kciuki za sukces.

Ja nie, ich podejście do grupy, która miałaby wspierać to pismo, kojarzy mi się z nastawieniem do klientów, jakie mają stare, wytapirowane pracownice Poczty Polskiej. Zakup "Ślizgu" papierowego to w dużej mierze kwestia ideologiczna, oparta na jakimś sentymencie. Niestety, ale jeżeli twórcy mają takie podejście, to ja tym bardziej nie będę wydawać na to pieniędzy.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:29
Im wiecej postow w tym temacie, tym bardziej widac ze jednak mocno Was dotknal ten artykul.

Odwet w postaci wlasnej gazetky ;d

Ostatnio edytowano środa, 11 Lutego 2015, 11:36 przez modeltoja, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:34
Oczywiscie, ze nie kupujemy, prawilnie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:38
Prawda jest taka, że przez ostatnią dekadę jednak sporo się zmieniło. Mamy dobę internetu, zalew portali muzycznych, więc Ślizg jako źródło informacji czy wywiadów z raperami wydaje się na chwile obecną mocno zbędny. Można by próbować wstrzelić się w jakiś młodszy target, ale wątpię czy Graba albo Kowal marzyli o wydawaniu gazety z tatuażami I <3 rap. Trzeba by naprawdę mnóstwo wysiłku i pomysłów, żeby coś osiągnąć, a przede wszystkim potrzebna jest (przynajmniej na początek) jakaś nisza, w która można by się wstrzelić zanim machina ruszy na dobre. Nie ma co ukrywać, że taką niszą z powodzeniem mogliby być "ślizgerzy" pchani jakimś tam sentymentem czy zajawką. Tyle, że zanim jeszcze coś w ogóle mocniej zagrało część ekipy postanowiła pluć jadem i słać inwektywy w stronę swoich potencjalnych odbiorców, no nic tylko pogratulować.
Z drugiej strony przecież niektórzy lepiej rozumieją pewne mechanizmy, bo OSTRy sprzedał full płyt, a na ślizgu go nie lubią.

Wczoraj sobie trochę pogadałem z mastem na ten temat i myślę, że się nie obrazi jak zacytuję jego, dość celne, spostrzeżenie: A hip hop to nie ekonomia, nie ma "specjalistów od hip hopu", więc założenie, że ktoś będzie kupował magazyn dla EKSPERCKICH KOMENTARZY, jest błędne.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 11 Lutego 2015, 11:53
enemski napisał(a):
Widzę, że bardzo niezdrowo się tutaj zrobiło. Może opanujcie się z tym 'pierdoleniem magazynu', dajcie szansę i dopiero wyrabiajcie opinie. Żadnej konkurencyjnej gazety ze strony naszej nie będzie, jak ktoś chce sobie coś zakładać to z dala od forum. Jednak problem polega na tym, że nie potrafi się w Polsce jeszcze odróżnić dziennikarstwa od 'dziennikarstwa'. Z tym pierdoleniem Karola też bym się opanował, bo to jednak jedno z z lepszych młodych piór. Napisał kiepski tekst, ale nie przesadzałbym. Co chwile 3/4 z Was i tak psioczy na forum ;)
Mam nadzieję, że trochę ochłoniecie, Ślizgu papierowego nie będzie tylko tworzył Karol i Flint. Będą też Graba, Kowal, Cess, Calak i różni młodsi. Ja trzymam mocno kciuki za sukces.

Mam nadzieję, że w czasach w których jakimś 'autorytetem' staje się niejaki Yurkosky, wróci ta stara banda i jednak pokaże doświadczenie i wiedzę.

Ale kupić w tej chwili ten "pierdolony magazyn" to trochę tak, jakby oni nam napluli w ryj, a my grzecznie podziękujemy i poprosimy o więcej. :wall:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona