Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 12 Grudnia 2017, 11:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Paraliż senny 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Paraliż senny
  Wysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2011, 23:59
to czas najwyższy rozeznać się i nie napierdalać psa baskervillów co noc... zodiak? modlić? no chyba kurwa pojebało

zaraz pewnie wyskoczy jakiś cipek z wiedzą tylko i wyłącznie z filmu i mnie opierdoli bo ja taki a nie inny, a huj z tym zbyszkiem

Kiedys sluchalem HH teraz to poza K44 raczej nic mnie nie przekonuje choć nestor niedawno pokazał mi donata - równość i to mi sie spodobało ja ogólnie też duzo muzyki słucham oprócz techno dance disco polo (chodź o tym ciezko powiedzieć muzyka) popu raczej też nie bardzo zalezy co pod pop podciagać. Lubie połączenie takie jak niedawno zrobił korn ze skrilexem

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2011, 00:25
zodiak napisał(a):
nnm napisał(a):
miałem paraliż i jakieś kurwa zwidy w stylu, że słyszę taki mega wrzask i warczenie jednocześnie coraz głośniej.

to ja miałem raz właśnie taki wjeb plus dodatkowo wydawało mi się, że ktoś siedzi na łóżku obok mnie.

Cóż, miałem podobnie, tyle że wydawało mi się, że ktoś na mnie leży (nie, nie ojciec), jakaś mała dziewczynka czy coś. Pewnie przez jebanego Egzorcystę... ;/

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2011, 05:58
sniper napisał(a):
Lucid dreaming to sie wykorzystuje do ruchania

sniper napisał(a):
Cóż, miałem podobnie, tyle że wydawało mi się, że ktoś na mnie leży (nie, nie ojciec), jakaś mała dziewczynka

Prokuratura została już zawiadomiona

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 20 Kwietnia 2011, 22:24
Bakan napisał(a):
W sumie to mam już na to sposób bo mam wyczajony ten moment, w którym się w ten paraliż zapada. Wykonuję wtedy na maksa gwałtowne ruchy, żeby wyrwać się z tego póki nie zawładnie mną całkowicie. Jak się uda z tego wyrwać to nie zamykam od razu oczu tylko włączam tv na 10-15 min, wyłączam, zasypiam i jest wszystko ok.

Mam dokładnie tak samo. Propsy.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace WWW

Wysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2011, 21:37
miałem dzisiaj tą banie i mam ją zawsze jak śpie długo tak do 12, wcześniej nie byłem świadom, że to nosi w ogóle jakąś nazwe. zupełnie nie zwracałem na tą przypadłość uwagi, aczkolwiek nie jest to nic przyjemnego.

https://www.facebook.com/purplevibess MUSISZ TU WEJŚĆ ĆPUNIE

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2011, 12:58
Paraliż senny to przejebana sprawa. Doświadczam go średnio 7-8 razy w miesiącu, chociaż nie brakuje mi żadnych minerałów etc. Rzecz jest tym bardziej wkurzająca, że ów paraliż - gdy już występuje - nie kończy się na jednym doświadczeniu. Zazwyczaj zdarzają mi się wtedy 2-3 stany następujące po sobie w małych odstępach czasu (pomimo stosowania zaproponowanej w którymś z postów metody odczekania). Nauczyłem się jednak szybko wychodzić z tego, więc nie jest to obecnie większym problemem - traktuję to jako coś wyróżniającego moją egzystencje na tyle ogółu :)

Jak myślicie - czy pierwotną przyczyną odczuwania (bo przecież występuje naturalnie) tego nieprzyjemnego stanu może być eksperymentowanie z chociażby LD? U mnie wszystko zaczęło się właśnie od jazd na świadome śnienie i już tak zostało - na razie przez 3 lata z różnym natężeniem, zobaczymy jak to będzie w przyszłości.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 08:09
Czy dźwięk dzwonka jest objawem paraliżu przysennego?

Już parę razy przydarzyło mi się że wyrywam się ze snu będąc przekonany że ktoś dzwoni do drzwi (policja? ki chuj?), ale nikogo nie ma. Drugi raz nie dzwonią :) A żeby do mnie zadzwonić to w ogóle trzeba przejść przez podwórze i otworzyć dwie furtki a potem wybrać odpowiednie nazwisko z domofonu, więc to raczej nie studenciakiXD wracające nad ranem z zabawy... innych objawów P.P. typu blokada kończyn czy halucynacje - brak...

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 08:16
oczywiście, objawem paraliżu są różnego rodzaju halucynacje - wzrokowe, słuchowe

ja jak byłem bardzo wkręcony w temat świadomego snu, oobe, itp., to dość często miewałem paraliże przysenne. kilkukrotnie ograniczały się jedynie do halucynacji słuchowych, np. byłem pewien, że ktoś włączył mi telewizor w pokoju albo że woła mnie ktoś z domowników. z początku strach nie pozwalał mi utrzymywać paraliżu aż do osiągnięcia świadomego snu i zawsze jak się wybudzałem to oczywiście wszystko było wyłączone i każdy spał. także dźwięk dzwonka wg mnie jest całkowicie normalnym objawem

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 11:59
Miałem te gówno nie raz. Parę razy że ktoś kładł się obok, że spadam w dół a najgorszą fazę miałem jak słyszałem kroki a potem małe chińskie dzieci było obok łóżka i patrzyly na mnie xD kiedyś się bałem teraz już wiem co to. Ogólnie jak zasnę na wznak to często mi się to przydarza. Czy dzięki temu można wejść w świadomy sen? Albo wyobrazić sobie coś przyjemnego?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 17:24
tak, jak przetrzymasz ten największy strach i wyciszysz się, to wtedy zasypiasz, zazwyczaj z pełną świadomością. a w świadomym śnie ogranicza cię już jedynie twoja wyobraźnia :) chociaż na początek będzie dobrze jak wytrzymasz kilka sekund. każdy początkujący zazwyczaj z euforii budzi się zaraz po tym jak uświadomi sobie, że udało mu się osiągnąć świadomość we śnie

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 17:44
ja miałem raz paraliż senny, byłem tak obsrany że raz na zawsze porzuciłem świadomy sen

no i miałem po tym uraz przez dobre 2-3 lata, jak zasypiałem to słyszałem kroki, walenie do drzwi, krzyki, nie mogłem się z tego wybudzić, przejebana sprawa

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 18:34
Luxair napisał(a):
Czy dźwięk dzwonka jest objawem paraliżu przysennego?

Już parę razy przydarzyło mi się że wyrywam się ze snu będąc przekonany że ktoś dzwoni do drzwi (policja? ki chuj?), ale nikogo nie ma. Drugi raz nie dzwonią :) A żeby do mnie zadzwonić to w ogóle trzeba przejść przez podwórze i otworzyć dwie furtki a potem wybrać odpowiednie nazwisko z domofonu, więc to raczej nie studenciakiXD wracające nad ranem z zabawy... innych objawów P.P. typu blokada kończyn czy halucynacje - brak...

Normalka ja mam tyle razy akcje, że słysze mega głośny grzmot, jakby piorun pieprznął w mój dom i budze się cały spocony a na zewnątrz słoneczko

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 18:47
Ja pierdole paraliz senny jest najgorszym uczuciem na swiecie a przydaza mi sie srednio co druga noc, macie jakies protipy jak spac zeby go nie miec

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 17 Września 2017, 00:02
A ja mam odwrotne pytanie - jak ten paraliż sprowokować? Tzn. jak go świadomie doświadczyć, nigdy w życiu go nie miałem, mimo, że dość długi czas praktykowałem LD. :???:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 20:24
Po około 20 - 30 minutach leżenia bez ruchu z zamkniętymi oczami - ale nie zasypiania - jak organizm uzna że uderzasz w kimono, powinien wbić.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 22:14
Wg mnie najletwiej paraliż osiągnąć metoda WILD. Jednak wymaga to cwiczen i wytrwałości. Ja nigdy nie starałem się o paraliż, każdy mój był spontaniczny. Jednak zauważyłem pewne zależności które sprzyjają powstawaniu tego zjawiska. Na przykład pójście spać zmęczonym i po wielu godzinach bez snu, ale ja też miałem kilka razy rano, przy przebudzeniu. Narkotyki i niektóre leki podobno też pomagaja. Ogólnie w czasach swojej najlepszej formy potrafiłem bez większego wysiłku osiągać kilka LD jednej nocy, a w zasadzie ranka, bo na mnie najlepiej działa metoda WBTB, która polega na tym, że po kilku godzinach snu budzę się i po jakichś 30 minutach zasypiam z powrotem. U mnie jest wtedy 70 procent szans na świadomy sen, a i często towarzyszy mi wtedy paraliż. Nawet teraz, jak już w ogóle nie praktykuje świadomego snu, gdy obudzę się, np o 7, poklikam na telefonie do 8 i zasypiam z powrotem to bardzo często mam LD

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 23:19
nie ma gorszego uczucia niż paraliż senny, kiedyś miałem to prawie codziennie i poważnie rozważałem sprowadzenie do domu egzorcysty

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 23:41
Również miałem taki okres. Wydaje mi się, że bardzo łatwo o takie coś jeżeli jesteś spięty, poddenerwowany, masz jakąś sytuacje przez którą ciężko się zasypia. U mnie właśnie wtedy występowało praktycznie co poranek.

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 23:53
Jak można chcieć mieć z własnej woli paraliż senny .....

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 19 Września 2017, 02:19
ja miałem ostatnio tak że zasnąłem po 6, obudziłem się ok 7.30 bo już było jasno bardzo, zacząłem krzyczeć na całe mieszkanie momentalnie wstałem z łóżka poszedłem do drugiego pokoju i spytałem się kolegi który spał u mnie "gdzie jest kamil?". Wróciłem do łóżka i od razu zasnąłem. Budzik miałem o 7;50 i noramlnie wstałem, a imię kamil to chyba losowo powiedziałem bo nie widze powodów dlaczego miałbym o nie pytaćXDD pamiętam tylko okropny strach podczas przebudzenia i że krzyczałem naprawdę głośno. Nigdy nie miałem paraliżu sennego, chyba że to jakiś nowy rodzaj

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona