Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 17 Grudnia 2017, 16:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Kurier DHL, DPD 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kurier DHL, DPD
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Stycznia 2017, 14:56
jak masz numer listu to wbij sobie go w tracking dpd i pojawi ci sie numer do kuriera i zadzwon do niego

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lutego 2017, 21:47
astapah napisał(a):
Niedlugo mamy wprowadzic mozliwosc placenia karta,

no i stało się. Nawet w radio lata jakaś sztywna reklama "Oooo, to pewnie kurier DPD(...)" :D Co najlepsze, puszczają w obieg taką informację, dość często to leci plus jeszcze reklamy na allegro a okazuje się że to zależy od danego kontrahenta DPD czy wyraża zgodę na płatność kartą. I tak, na chwilę obecną np. taki paczkowy moloch jak H&M wysyła tylko pobranie-gotówka. Tak więc niedługo będzie muka wśród zdziwionych klientów że JAK TO NIE MOGĄ KARTĄ JAK MÓWILI ŻE MOŻNA

Druga rzecz, UPS zrobił kolabo z Parcel2Go i założył swojego brokera internetowego. Wszystko po to chyba żeby wyjebać sendita, apaczki, epaki, kurjerzy, etc., bo z tego co wiem wprowadzają(częściowo już wprowadzili) opłaty za podjazdy i brokerzy mają je dostać od marca a https://www.upstoday.com/pl/ ma być chyba z tego zwolnione

Spoiler:

ceny jak na tego przewoźnika trzeba przyznać że kozackie, jakby ktoś chciał to na pierwszą wysyłkę przez ten serwis 10%rabatu na kod PLPLGA306

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 15 Lutego 2017, 22:12
Polecicie kuriera z usa do pl?

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Czwartek, 16 Lutego 2017, 09:35
hehe, po nazwie tematu myślałem, że to jakiś uliczny raper

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Lutego 2017, 09:44
@pynchon tylko dhl

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype

Wysłano: Piątek, 17 Lutego 2017, 21:07
pynchon napisał(a):
Polecicie kuriera z usa do pl?

a o co konkretnie pytasz ?

bo ja parafrazując kolegę powiedziałbym, że tylko i wyłącznie
http://www.domashipping.com/pagebiura.html i kontakt z biurem głównym w Chicago, kiedyś tam ogarniała bodajże Marzena.
Na terenie USA zamawiałem najczęściej za darmo UPSem/USPSem, później do Polski DOMA, i jak na terenie W-wy to od nich kurier(tutaj akurat mniej polecam :D), ale jak poza W-wą to już UPSem słali i elegancko paczka zawsze na drugi dzień.
Żebym nie skłamał, na 100 paczek 1 cło dostałem, ale już serio była taka locha że masakra

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 09:06
paczka wysłana we wtorek rano kurierem inpost. jeszcze jej nie ma, nie dostałem też żadnego smsa ani maila, a w przypadku paczkomatów inpost informuje często i dobrze.

jeśli zaś chodzi o przesyłki kurierskie, to jest standard u nich? czy moje obawy są uzasadnione? przez myśl przeszło mi, że sprzedawca wali w chuja, no i teraz marne szanse, żeby przyszło przed majówką :-(

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 09:34
inpost to największe gówno kurierskie jakie istnieje. jak ktoś proponuje mi wysłanie paczki inpostem to wolę dołożyć kilka złotówek i żeby to wysłał jakąś poważną firmą.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 09:37
No niestety, raz czekałem na "polecony Inpost" 14 dni, innym razem na kuriera InPost jakoś ponad tydzień, więc jeśli tylko mogę, to unikam.
Paczkomaty HIT, reszta usług KIT.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:01
Inpost tylko paczkomaty Potwierdzone info.

Obrazek

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 12:27
o, to nie wiedziałem nawet :-( z paczkomatów korzystam często i za to props, więc myślałem, że usługi kurierskie mają na tym samym poziomie. poproszę sprzedającego o numer przesyłki i zobaczę, gdzie już jest :/ dzięki za odpowiedzi.

edit: no i przyszła po południu, uff...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, 12:49
u mnie małżonka zamawia do paczkomatu non stop i jej odbieram, ale ja jak zamówiłem dla niej prezent na Święta to odjebali akcje i ledwo co ją dostałem jeszcze przed gwiazdką :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, 12:53
Jak to przed świętami, zapierdol jest wszędzie, zarówno na poczcie jak i u kurierów

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, 13:05
Jak pisałem kiedyś, że mi paczka poleconym inpostu szła miesiąc i w ogóle były komplikacje to kumpel ostatnio miał jeszcze gorzej :D

Zamówił sobie coś na allegro poleconym inpost, sprawdza na śledzeniu nr przesyłki, że przygotowano do doręczenia to kumpel zawinął się wcześniej do domu a tu zonk bo nic nie przyszło tego dnia. Sytuacja się powtórzyła raz jeszcze to zadzwonił do nich. Co się okazało, też niby ma u nich wpisane w systemie awizo. Podobnie jak ja, po kilku dniach miał w komunikacie, że paczka znalazła się w jakimś spożywczaku pojechał do niego i dowiedział się, że paczka była ale wczoraj ją zabrali bo nikt się nie zgłosił. A teraz co najlepsze, po 2 tygodniach kurier do niego zadzwonił i się zapytał....czy nie podjedzie 10km bo jemu się nie opłaca do niego cisnąć z jedną paczką w ten rejon xDD Na co oczywiście on się nie zgodził i powiedział, że zamawiał do domu, poza tym nie ma teraz jak podjechać bo pracuje. W ten dzień nie przyjechał i dopiero kilka dni później szczęśliwie paczka dotarła do jego domu.

To jest chore. Najgorsze, że infolinia inpost tylko żre kasę a nic się z tego nie dowiesz. Zarówno moja jak i kolegi reklamacja po miesiącu została uznana ale zostały tylko przeprosiny i obietnica, że pracownik, który zawinił poniesie konsekwencje dyscyplinarne.

Paczkomaty za to mają zajebiste. Tylko, że jeżeli ktoś ma do najbliższego paczkomatu 25 km to już nie jest tak kolorowo i dlatego tradycyjni kurierzy wciąż będą w kręgu zainteresowań.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, 21:57
kapec napisał(a):
Jak to przed świętami, zapierdol jest wszędzie, zarówno na poczcie jak i u kurierów

ale tu nie chodzi o zapierdol, bo ja znam ten temat lepiej niż bardzo dobrze.

Zamówiłem sobie paczkę do paczkomatu na Bartycką, dzwoni do mnie jakiś koleś z Inpostu i mówi że paczkomat pełny i będzie przekierowane do paczkomatu na Czerską(tutaj się zdziwiłem, nawet poza świętami ten na Bartyckiej jest często zapchany i odbieram wtedy bezpośrednio z busa), ale ok. Gadam z nim, pytam się czy on jest z infolinii, on mówi że nie, że jest magazynierem :D taki typowy jasiu w gadce, no i się zdziwiłem że magazynier do mnie dzwoni. Oczywiście paczka na Czerską nie trafiła, tracking w ogóle jakiś był popierdolony, skan wydania, później skan doręczenia na magazyn, załatwiłem sobie numer do kuriera od paczkomatów to ni chuja nic nie ogarniał, w końcu po 3 dniach się znalazła jednak w paczkomacie na Bartyckiej :)

A, i jeszcze jedna sytuacja. Do domu żona zamówiła coś Inpostem bezpośrednio, paczka niedoszła, tracking pokazywał że odebrano, i trochę dziwne to, bo np. DHL czy UPS mają "odebrano: Kowalski BIURO" np. a tutaj nic, tylko że doręczono i nic więcej

Powrót do góry

Wysłano: środa, 28 Czerwca 2017, 05:01
Jak zamówiłem coś w poniedziałek, wczoraj dostałem od sklepu mail, że wysłali i podali tracking do InPost, a tam że przysylka nadana (o 11 rano) to jest szansa, że coś im się tracking nie zaktualizował i dostarczą do paczkomaty dzisiaj paczkę czy nie?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2017, 18:08
Inpost polecony, dostarczony nie do mnie, tylko chuj wie gdzie. Jakieś szanse, że do czwartku się wyjaśni i przesyłka trafi do mnie? Czy już elo i się nie znajdzie?
Dzwoniłem do inpostu to kurier ma do mnie dzwonić i wyjaśniać dziś, albo jutro.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2017, 18:28
No to powodzenia :roll: Pamiętaj użytkowniku, NIGDY nie korzystaj z InPost Polecony. Nigdy kurwa nie popełnij więcej tego błędu. Trzymam kciuki, że się uda, ale szanse marne.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2017, 18:30
właśnie kurwa na allegro wybrałem list polecony priorytet, więc myślałem, że wyślą to pocztą chuje.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2017, 19:21
Inpost tylko i aż paczkomat.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona