Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 16 Sierpnia 2018, 03:03


Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna strona
Forumowa Mafia - ZAPISY!!! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2009
Posty: 430
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Forumowa Mafia - ZAPISY!!!
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:27
Wychodzę z propozycją rozpoczęcia na forum slg gry forumowej o nazwie mafia. Myślę, że forum posiada na tyle duży i aktywny potencjał użytkowników, że to może się udać. Mistrzem Gry będę ja, jednak nie ukrywam, że przydałby mi się chociaż jeden pomocnik, więc takowych też proszę o zgłoszenia (wiadomo, że jeżeli ktoś chce być pomocnikiem, to nie bierze czynnego udziału w grze). Teraz trochę teorii, jeśli ktoś nie wie o co chodzi i jest zupełnie zielony.

I EDYCJA

Zasady Ogólne
1. Wstęp
„Mafia” jest grą stosunkowo niezbyt znaną, popularną raczej w kręgach internetowych for i grup dyskusyjnych i właśnie w takich realiach najczęściej bywa rozgrywana. Istnieje jednak również odmiana przeznaczona do rozgrywki w kręgu przyjaciół, kiedy większa grupka osób zbierze się w jednym miejscu i nie ma akurat w tym momencie nic do roboty. Rozgrywka taka trwa jednak zazwyczaj 15-20 min i nie posiada najważniejszych zalet forumowej odmiany. W tej bowiem gra posiada zazwyczaj swoją własną
fabułę i rozłożona jest na kilka dni, w zależności od zasad. A że zasad jest tyle, co osób w Mafię grających, przedstawimy teraz swoją wersję.

2. Zasady
Przed rozpoczęciem rozgrywki gracze otrzymują informację od Mistrza Gry, jaka rola została im przydzielona. Informacja ta jest przekazywana indywidualnie i tylko dana osoba dowiaduje się, kim będzie w trakcie rozgrywki. Może przekazać tą informację innym osobom, jeśli ma do nich zaufanie, ale mordercą może być każdy. Dodatkowo wszystkie postacie (mafia i inni) otrzymują dwie wiadomości. Jedna zawiera ich rolę, a druga to wiadomość o „zwykłym mieszkańcu”.
Gra rozgrywana jest w cyklach dziennych. Podczas pierwszego dnia nie dzieje się nic. Rozdane są jedynie role, a gracze mają odrobinę czasu na spokojną dyskusję. Dopiero następnego dnia akcja gry wkracza we właściwą fazę. Wtedy właśnie mafiosi przekazują Mistrzowi Gry informację, kogo chcą „sprzątnąć” na początek. Ta osoba „ginie” i nie może dalej uczestniczyć w rozgrywce. Następnego dnia miasto zastanawia się, kto mógł popełnić ten mord. Tego dnia każda osoba uczestnicząca w grze (mafiosi też!) wysyła MG wiadomość zawierającą nick / imię osoby, która ich zdaniem należy do mafii. Oczywiście właściwi mordercy już to wiedzą, więc muszą wskazać osobę niewinną (mogą oczywiście wskazywać siebie nawzajem , co raczej zbyt mądrym posunięciem by nie było… chociaż i takie taktyki widziała formowa odmiana mafii i w niektórych przypadkach działały na korzyść zabójców). Kiedy do MG dotrą wszystkie głosy, następuje ich przeliczenie, a osoba, na którą wskazano największą ilość razy „ginie” i odpada z rozgrywki. MG podaje to do ogólnej wiadomości, informując jednocześnie miasto, jaka była jej rola w rozgrywce (MG nie ujawnia jednak, kiedy został zabity detektyw. Może powiedzieć jedynie, czy mieszkańcy zabili niewinną osobę, czy też udało im się unieszkodliwić jednego z morderców). Tego samego dnia, tyle że odrobinę później, mafia likwiduje po skonsultowaniu się między sobą następną osobę. Mafia może zabić jednego ze swoich aby zrzucić podejrzenia.
Zakończenia mogą być dwa. Po pierwsze, jeśli mieszkańcom uda się wytropić i zabić w głosowaniach obu mafiosów, gra kończy się wygraną miasta. Jeśli zaś nastąpi sytuacja, kiedy liczba pozostałych mafiosów będzie równała się liczbie pozostałych mieszkańców (np. w grze pozostały już tylko cztery osoby, dwóch mafiosów i dwóch mieszkańców), wygrywa mafia, podporządkowując sobie miasto. Zgodnie z tym można wywnioskować, ze celem detektywa i mieszkańców jest wyeliminowanie wszystkich zabójców, zaś celem mafii przede wszystkim nie pozwolenie na to, aby została wykryta i pozbycie się mieszkańców wraz z detektywem.

3. Przypisy

a) W realiach formowych można od razu ustalić godziny głosowań mieszkańców, typowań mafii, detektywa i innych postaci. Oto terminy:

Mord mafii: 21.00
Wyniki głosowania miasta: 19.00
Śledztwo detektywa, modlitwa księdza: do godziny 20.30

b) W czasie gry istnieje zakaz kontaktu pomiędzy jej uczestnikami na temat Formowej Mafii, poza forum. Oczywiście MG nie może tego w żaden sposób sprawdzić, więc i tak prawdopodobnie będziecie komunikować się do woli, ale wspomnieć o tym warto. Kiedy ktoś was zrobi w konia i wmówi wam np. na gg, że jest zwyczajnym mieszkańcem a okaże się mordercą, sami domyślicie się, że komunikacja poza forum nie wychodzi grze na dobre.

c) Postacie w naszej wersji. (n) oznacza, że rola jest tylko dla niewinnych mieszkańców, (m) tylko dla mafiozów, natomiast (k) dla każdego.

-Ksiądz (n)
Jego rolą będzie przesłanie po zabójstwie mafii do prowadzącego nicku osoby, za którą 'pomodlił się'. Jeżeli ta osoba następnego dnia zostanie wytypowana przez mafię jako ofiara, zostanie uchroniona od śmierci, a zabójstwo mafii 'przepadnie'.
-Sędzia (k)
Kiedy jest remis w głosowaniu miasta to on decyduje kto ginie. Po śmierci sędziego jego rola przechodzi na księdza (z racji szacunku), wreszcie na policjanta (z racji doświadczenia). W przypadku śmierci wszystkich wymienionych w mieście zapanowuje anarchia i wyboru dokonuje Ojciec Chrzestny.
-Detektyw (n)
Codziennie przed zabójstwem mafii, może zapytać MG o rolę jednego z graczy.
-Opryszek (n)
Kiedy detektyw sprawdzi opryszka Mistrz Gry podaje mu,iż ten jest w mafii (co prawdą nie jest).
-Policjant (k)
Jeśli sprawdzi go detektyw MG informuje o tym policjanta.
-Mafiozi
Ich liczba stanowić będzie 19% wszystkich zapisanych z zaokrągleniem do najbliższej liczby całkowitej.
-Ojciec Chrzestny (m)
Jeśli detektyw sprawdzi Ojca Chrzestnego Mistrz Gry podaje mu, iż ten jest niewinny. Ojca Chrzestnego wybierają mafiozi ze swojego grona. Po ewentualnej śmierci tegoż, reszta mafii znowu spośród siebie wybiera nowego przywódcę.

Gracz nie może mieć więcej niż jednej roli (poza mafiozami rzecz jasna).

d) Głosowanie
Odbywa się przez mail slgmafia@o2.pl lub na GG prowadzących (o tym napiszę później jak wszystko nabierze rozpędu), na którym nie ma jednak pewności co do dostarczenia. Przy głosowaniu na GG głos jest ważny tylko wtedy gdy potwierdzi to MG. Uprasza się również o przedstawianie się przy głosowaniu (na mailu podpisywanie się). Głosy na PW nie będą uwzględniane. Brak głosu można usprawiedliwić zawsze do czasu kolejnego głosowania. Wystarczy napisać, że nie mieliście czasu czy coś. Byle tylko nie olewać tego.

e) Gra właściwa

Historyjki pisane przez użytkowników są mile widziane acz niekonieczne. Po zakończeniu gry z tych wątków a także opisów zabójstw miasta i mafii stworzymy kronikę.

Uczestnicy deklarujący grę zobowiązują się do aktywnej działalności w temacie i regularnego głosowania. Jeżeli prowadzący będą widzieć, że ktoś praktycznie w ogóle nie pisze w temacie, ani nie ujawnia żadnych swoich podejrzeń, najpierw upomną na PW, a potem karać będą ostrzeżeniami. 3 ostrzeżenia spowodują wykluczenie z gry, podobnie jak w wypadku 3 nieusprawiedliwionych braków głosowań.

Schemat ostrzeżeń:

Brak aktywności: Upomnienie - Ostrzeżenie - 2 Ostrzeżenie - Wykluczenie
Pasywność w głosowaniu: Ostrzeżenie - 2 Ostrzeżenie - Wykluczenie
Ujawnienie swojej tożsamości poprzez wklejenie na forum wiadomości od prowadzących: Natychmiastowe wykluczenie.

f) Przyznawanie roli.

Każdy zapisany w temacie na Forum slizg.eu dostanie najpierw ode mnie PW, gdzie będzie napisane, że jest zwykłym mieszkańcem, natomiast później gracze posiadający szczególne role (Mafiozo, Sędzia, Ksiądz,, Opryszek, Policjant) dostaną już wiadomość z właściwą informacją. Żeby nie było, że 'daj mi screena, albo Ci nie uwierzę'. Po potwierdzeniu wszystkich graczy zacznie się I edycja Forumowej Mafii.

Jak to wygląda w praktyce można zobaczyć tu: http://www.mafiapn.grupy-dyskusyjne.pl/topics5/17.htm. Jak widzę kolega Trezege prowadził tamtą edycję, a kojarzę go z tego forum, więc może też zabierze głos tutaj i pomyślimy wspólnie. Bo jest właśnie tak taka opcja, że specjalnie dla mafii założę forum i tam będzie pisać, jednak jak dla mnie wcale nie jest złą opcją toczenie się rozgrywki w jednym temacie, ale to zależy od was. Jeśli ktoś myśli, że da radę ogarnąć to gówno, to niech się zgłasza. Póki co zgłoszenia przyjmowane są do odwołania (zastrzegam możliwość zakończenia zgłoszeń w chwili, gdy ich liczba będzie satysfakcjonująca).

I EDYCJA - SPIS
1. Bocian - zabity przez mafię.
2. Who?Bert. - zabity przez mafię.
3. Jose
4. vinsanity - zabity przez miasto, niewinny.
5. R.U.S - zabity przez mafię.
6. Tedzik
7. Kawwes - zabity przez miasto, mafiozo.
8. wloski - zabity przez miasto, mafiozo.
9. wodzu - zabity przez mafię.
10. Adamus
11. Rudy - zabity przez miasto, niewinny.
12. Pebeka


II EDYCJA


II EDYCJA - SPIS
1. Kawwes
2. Adamus - zabity przez mafie.
3. Pebeka
4. wodzu - zabity przez miasto, niewinny.
5. R.U.S
6. vinsanity
7. Tedzik - zabity przez mafie.
8. giggsnare
9. Who?Bert. - zabity przez miasto, niewinny.
10. wloski - zabity przez miasto, mafiozo.
11. Rudy
12. Jose
13. trezege - odpadł przez nieaktywność, niewinny.
14. Bocian
15. eRdoY - odpadł przez nieaktywność, niewinny.
16. Orzeł
17. Rossi - zabity przez miasto, mafiozo.
18. Zielony - zabity przez miasto, mafiozo.
19. Pan Czlajner - zabity przez mafie.
20. MoTyW
21. Krejzol
22. Nieracze
23. Mito - zabity przez miasto, niewinny.

III edycja
1. Kawwes
2. wodzu
3. Tedzik
4. Rudy
5. Jose
6. R.U.S
7. Pan Czlajner
8. Orzeł
9. Nieracze
10. wloski
11. KDR_duzaglowa
12. MoTyW
13. Poskro
14. vinsanity
15. Who?Bert.
16. Matthew Gemüse
17. Mito

ZAPISANI DO WERSJI CZATOWEJ (SOBOTA, 22.01)
1. Pan Czlajner
2. wloski


REGULAMIN II EDYCJI FORUMOWEJ MAFII


Zasady Ogólne
1. Wstęp
„Mafia” jest grą stosunkowo niezbyt znaną, popularną raczej w kręgach internetowych for i grup dyskusyjnych i właśnie w takich realiach najczęściej bywa rozgrywana. Istnieje jednak również odmiana przeznaczona do rozgrywki w kręgu przyjaciół, kiedy większa grupka osób zbierze się w jednym miejscu i nie ma akurat w tym momencie nic do roboty. Rozgrywka taka trwa jednak zazwyczaj 15-20 min i nie posiada najważniejszych zalet forumowej odmiany. W tej bowiem gra posiada zazwyczaj swoją własną
fabułę i rozłożona jest na kilka dni, w zależności od zasad. A że zasad jest tyle, co osób w Mafię grających, przedstawimy teraz swoją wersję.

2. Zasady
Przed rozpoczęciem rozgrywki gracze otrzymują informację od Mistrza Gry, jaka rola została im przydzielona. Informacja ta jest przekazywana indywidualnie i tylko dana osoba dowiaduje się, kim będzie w trakcie rozgrywki. Może przekazać tą informację innym osobom, jeśli ma do nich zaufanie, ale mordercą może być każdy. Dodatkowo wszystkie postacie (mafia i inni) otrzymują dwie wiadomości. Jedna zawiera ich rolę, a druga to wiadomość o „zwykłym mieszkańcu”.
Gra rozgrywana jest w cyklach dziennych. Podczas pierwszego dnia nie dzieje się nic. Rozdane są jedynie role, a gracze mają odrobinę czasu na spokojną dyskusję. Dopiero następnego dnia akcja gry wkracza we właściwą fazę. Wtedy właśnie mafiosi przekazują Mistrzowi Gry informację, kogo chcą „sprzątnąć” na początek. Ta osoba „ginie” i nie może dalej uczestniczyć w rozgrywce. Następnego dnia miasto zastanawia się, kto mógł popełnić ten mord. Tego dnia każda osoba uczestnicząca w grze (mafiosi też!) wysyła MG wiadomość zawierającą nick / imię osoby, która ich zdaniem należy do mafii. Oczywiście właściwi mordercy już to wiedzą, więc muszą wskazać osobę niewinną (mogą oczywiście wskazywać siebie nawzajem , co raczej zbyt mądrym posunięciem by nie było… chociaż i takie taktyki widziała formowa odmiana mafii i w niektórych przypadkach działały na korzyść zabójców). Kiedy do MG dotrą wszystkie głosy, następuje ich przeliczenie, a osoba, na którą wskazano największą ilość razy „ginie” i odpada z rozgrywki. MG podaje do ogólnej wiadomości, kto został zabity, lecz nie ujawnia roli danej osoby (MG ujawnia jedynie czy mieszkańcy zabili niewinną osobę, czy też udało im się unieszkodliwić jednego z morderców). Tego samego dnia, tyle że odrobinę później, mafia likwiduje po skonsultowaniu się między sobą następną osobę. Mafia może zabić jednego ze swoich aby zrzucić podejrzenia.
Zakończenia mogą być dwa. Po pierwsze, jeśli mieszkańcom uda się wytropić i zabić w głosowaniach obu mafiosów, gra kończy się wygraną miasta. Jeśli zaś nastąpi sytuacja, kiedy liczba pozostałych mafiosów będzie równała się liczbie pozostałych mieszkańców (np. w grze pozostały już tylko cztery osoby, dwóch mafiosów i dwóch mieszkańców), wygrywa mafia, podporządkowując sobie miasto. Zgodnie z tym można wywnioskować, ze celem detektywa i mieszkańców jest wyeliminowanie wszystkich zabójców, zaś celem mafii przede wszystkim nie pozwolenie na to, aby została wykryta i pozbycie się mieszkańców wraz z detektywem.

3. Przypisy

a) W realiach formowych można od razu ustalić godziny głosowań mieszkańców, typowań mafii, detektywa i innych postaci. Oto terminy:

Mord mafii: 21.00 (co dwa dni, tj. poniedziałek, środa, piątek, niedziela... itd.)
Wyniki głosowania miasta: 19.00
Śledztwo detektywa, modlitwa księdza: do godziny 20.30

b) W czasie gry istnieje zakaz kontaktu pomiędzy jej uczestnikami na temat Formowej Mafii, poza forum. Oczywiście MG nie może tego w żaden sposób sprawdzić, więc i tak prawdopodobnie będziecie komunikować się do woli, ale wspomnieć o tym warto. Kiedy ktoś was zrobi w konia i wmówi wam np. na gg, że jest zwyczajnym mieszkańcem a okaże się mordercą, sami domyślicie się, że komunikacja poza forum nie wychodzi grze na dobre.

c) Postacie w naszej wersji:

-Ksiądz
W dniu zabójstwa mafii może uchronić swoją modlitwą jednego z mieszkańców. Za siebie może modlić się cały czas, za kogoś innego nie może pomodlić się 2 razy z rzędu.
-Sędzia
Kiedy jest remis w głosowaniu miasta to on decyduje kto ginie. Po śmierci sędziego jego rola przechodzi na księdza (z racji szacunku), wreszcie na policjanta (z racji doświadczenia). W przypadku śmierci wszystkich wymienionych w mieście zapanowuje anarchia i wyboru dokonuje Ojciec Chrzestny.
-Detektyw
W dniu, w którym nie zabija mafia, po głosowaniu miasta, ale przed wynikami głosowania Rady Miasta, może sprawdzić czy wybrany przez niego mieszkaniec miasta jest winny. Więc detektyw może sprawdzić daną osobę co dwa dni.
-Opryszek
Kiedy detektyw sprawdzi opryszka Mistrz Gry podaje mu, iż ten jest w mafii (co prawdą nie jest). Opryszek nie jest informowany o swojej roli.
-Policjant
Jeśli sprawdzi go detektyw MG informuje o tym policjanta.
-Kurtyzana
Drugiego dnia (w dzień pierwszego zabójstwa mafii oraz miasta) otrzymuje wiadomość zawierającą listę wszystkich ról (jednak bez uwzględnienia, kto jest OC). Nie może ujawnić się do końca gry. Tę rolę może pełnić tylko mieszkaniec miasta.

-Prokurator
Raz w grze może sprawdzić(przeprowadzić śledztwo), czy w linczu brała udział mafia(bez konkretnych nicków). Może to zrobić tylko w dniu tego linczu. Dostaje informację, że sprawdzał go Detektyw, ale nie dostaje jego nicku.

-Mafiozi
Ich liczba stanowić będzie 19% wszystkich zapisanych z zaokrągleniem do najbliższej liczby całkowitej.
-Ojciec Chrzestny
Jeśli detektyw sprawdzi Ojca Chrzestnego Mistrz Gry podaje mu, iż ten jest niewinny. Ojca Chrzestnego wybierają mafiozi ze swojego grona. Po ewentualnej śmierci tegoż, reszta mafii znowu spośród siebie wybiera nowego przywódcę.

Każdy gracz posiada jedną rolę.

d) Głosowanie
Odbywa się przez mail slgmafia@o2.pl lub na GG prowadzącego, na którym nie ma jednak pewności co do dostarczenia. Przy głosowaniu na GG głos jest ważny tylko wtedy gdy potwierdzi to MG. Uprasza się również o przedstawianie się przy głosowaniu (na mailu podpisywanie się). Głosy na PW nie będą uwzględniane (w I edycji uznawałem je, ale teraz już tak nie będzie i proszę się do tego stosować). Brak głosu można usprawiedliwić zawsze do czasu kolejnego głosowania. Wystarczy napisać, że nie mieliście czasu czy coś. Byle tylko nie olewać tego.

e) Gra właściwa

Historyjki pisane przez użytkowników są mile widziane acz niekonieczne. Po zakończeniu gry z tych wątków a także opisów zabójstw miasta i mafii stworzymy kronikę.

Uczestnicy deklarujący grę zobowiązują się do aktywnej działalności w temacie i regularnego głosowania. Jeżeli prowadzący będą widzieć, że ktoś praktycznie w ogóle nie pisze w temacie, ani nie ujawnia żadnych swoich podejrzeń, najpierw upomną na PW, a potem karać będą ostrzeżeniami. 3 ostrzeżenia spowodują wykluczenie z gry, podobnie jak w wypadku 3 nieusprawiedliwionych braków głosowań.

Schemat ostrzeżeń:

Brak aktywności: Upomnienie - Ostrzeżenie - 2 Ostrzeżenie - Wykluczenie
Pasywność w głosowaniu: Ostrzeżenie - 2 Ostrzeżenie - Wykluczenie
Ujawnienie swojej tożsamości poprzez wklejenie na forum wiadomości od prowadzących: Natychmiastowe wykluczenie.

f) Przyznawanie roli.

Każdy zapisany w temacie na Forum slizg.eu dostanie najpierw ode mnie PW, gdzie będzie napisane, że jest zwykłym mieszkańcem, natomiast później gracze posiadający szczególne role (Mafiozo, Sędzia, Ksiądz,, Policjant, Kurtyzana, Prokurator) dostaną już wiadomość z właściwą informacją. Żeby nie było, że 'daj mi screena, albo Ci nie uwierzę'. Po potwierdzeniu wszystkich graczy zacznie się II edycja Forumowej Mafii.

_________________
ale ze mnie drań, zerwałem z Cameron Diaz!


Ostatnio edytowano środa, 30 Maja 2012, 12:27 przez Piotrekks, łącznie edytowano 62 razyPowrót do góry
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 Września 2007
Posty: 3086
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:31
Stary, błagam cię, to jest bardzo fajna gra W REALU, go get some life nigga.

_________________
Obrazek


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2009
Posty: 430
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:34
owszem, ja nie zaprzeczyłem, że to jest fajna gra w realu, w żadnym wypadku. :)

_________________
ale ze mnie drań, zerwałem z Cameron Diaz!


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 Stycznia 2008
Posty: 1183
Lokalizacja: poznań
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:42
a może pogramy w quake 3 albo starcrafta ?

_________________
https://www.facebook.com/music.studio.empire

http://instagram.com/gasmask_style/


Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
a.k.a. Kondzik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 Sierpnia 2009
Posty: 3083
Lokalizacja: Radom
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:46
A myślałem, że to będzie temat-rozkmina o tym że forum rządzi mafia złożona ze Snipera, Rekona, Kaabana itp.

_________________
Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie... Hm... Albo wiesz co? Nie będzie go, bo właśnie go przeczytałem.


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 Czerwca 2009
Posty: 8436
Lokalizacja: OTWOCK
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:55
haha, grać w to na forum, to już chyba najwyższy poziom nołlajfu?

_________________
W ogóle rap to jakiś nordic walking
Nikt nie wie o co chodzi, ale wszyscy idą w to


Powrót do góry
Zobacz profil

Dołączył(a): 08 Stycznia 2008
Posty: 5894
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:55
Kondzik napisał(a):
A myślałem, że to będzie temat-rozkmina o tym że forum rządzi mafia złożona ze Snipera, Rekona, Kaabana itp.

mniej więcej to samo u mnie :lol:

_________________
Niestandardowe serce Zosi - pomagamy córce jednego z użytkowników:
https://www.facebook.com/events/1506627962985266/


Powrót do góry
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 Stycznia 2008
Posty: 1004
Lokalizacja: Garwo / WWA
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:56
haha, ja też myślałem że ktoś na to wpadł :lol:


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2009
Posty: 430
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 15:58
Kaaban napisał(a):
haha, grać w to na forum, to już chyba najwyższy poziom nołlajfu?


ja znam większy poziom nołlajfu, ale cicho, bo się wyda.

_________________
ale ze mnie drań, zerwałem z Cameron Diaz!


Powrót do góry
Zobacz profil

Dołączył(a): 30 Maja 2009
Posty: 678
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 16:15
Jeśli miałoby szansę to ruszyć to się piszę. Grałem już w mafię na forum i nie było tragedii.


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 Lipca 2010
Posty: 1901
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 16:51
korzystając z tematu:

chętnie pogram w warcrafta 3 (battle net) i dotkę z forumowiczami, pisać na pw

_________________
nie jestem typem który mówi do świni kotku
kopne cie tak mocno w pizde że but zostanie w środku


Powrót do góry
Zobacz profil
FEJM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 Lipca 2006
Posty: 19304
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 17:14
Kondzik napisał(a):
A myślałem, że to będzie temat-rozkmina o tym że forum rządzi mafia złożona ze Snipera, Rekona, Kaabana itp.


też tak pomyślałem, ze to temat o tych co trzymaja forum za jaja

_________________
WOJCIECH MODEST AMARO MIESZA ZUPĘ FUJARĄ


Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Dołączył(a): 07 Sierpnia 2007
Posty: 1438
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 17:24
jeśli coś z tego będzie to chętny jestem.


Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Lipca 2008
Posty: 5596
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 17:31
Ale się przypierdalacie, naprawdę. Jakby coś, to pogram.

Piotrek, byłeś na forum PN (obecnie PF)? ;)


Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Dołączył(a): 14 Października 2008
Posty: 1476
Lokalizacja: toruń
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 17:42
zajebać wirtualnie snipera :twisted:

coś pięknego.

_________________
Jestem Igor, mam 24 lata i po pijaku łykam forumowe prowokacje. :(

"dobry tekst to nie jest tak wielka sztuka jak dobry flow. Przecież kurwa nad tekstem możesz siedzieć z dwa miesiące i napisać go zajebiście, bo będziesz przeglądał po necie różne rzeczy, żeby móc dać zajebiste porównanie czy metaforę czy nawet kurwa pancz[...]"


Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2009
Posty: 430
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 17:52
Jose napisał(a):
Ale się przypierdalacie, naprawdę. Jakby coś, to pogram.

Piotrek, byłeś na forum PN (obecnie PF)? ;)


byłem, ale na tyle dawno (2004) i udzielałem się rzadko, a jak już się udziałem, to tak jak Rocket na slg, później jedynie wchodziłem, żeby czytać.

_________________
ale ze mnie drań, zerwałem z Cameron Diaz!


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 Września 2009
Posty: 2897
Lokalizacja: Kołobrzeg
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 18:31
co za kurwa chujowa gierka

_________________
Obrazek


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 Sierpnia 2009
Posty: 4920
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 18:32
ja się piszę


Powrót do góry
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 Maja 2009
Posty: 9584
Lokalizacja: w toku
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 19:13
też mógłbym pograć

_________________
Obrazek

wierzę w rap, za naiwność mnie zabij kurwo


Powrót do góry
Zobacz profil
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 Września 2008
Posty: 5007
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Forumowa mafia
  Wysłano: Czwartek, 25 Listopada 2010, 20:02
Ja nigdy w to nie grałem, ani na żywo, ani w sieci. Gracie w to ze swoimi znajomymi czy jak? Dobre to?


Powrót do góry
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna stronaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.