Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 16 Sierpnia 2018, 12:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158956 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7938, 7939, 7940, 7941, 7942, 7943, 7944 ... 7948  Następna strona
offtopic 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: offtopic
  Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:14
Burze roku, jestem w rzekomej strefie największego ryzyka, cały dzień bezchmurny, dziękuje pan burza

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:22
w łodzi cały dzień słońce

za to na wschodzie... ech zazdro
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:32
każdy w pracy dostał dziś sms od operatora z ostrzeżeniem gradobicia i ulew

właśnie rb sb foteczki cudnego pomarańczowego zachodu słońca

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:42
u mnie w WLKP chyba nigdy już kurwa nie zagrzmi, wkurwia mnie niesamowicie już ta pogoda, mimo, że dzisiaj troche chłodniej to w chacie i tak gorąco, jebać lato

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:44
też dostałem kurwa jakieś ostrzeżenie ale padało z 5 minut :lol: a burzy to wgl nie słyszałem nawet z oddali
niebo zachmurzone a bardziej mi gorąco niż wczoraj przez to chujowe powietrze

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:45
Joł Mordeczki!:) Dziewuchy i Chopy!:)

Jak humory? Jak mijał dzień? Tłumaczyliście się z killowania, dziękowaliście za wsparcie albo szykujecie krucjaty? :rotfl:

Ja dzisiaj na obiad zrobiłem barszcz ukraiński... Zrobiłem... Otworzyłem gotowca i podgrzałem:) Obrałem ziemniory, do tego mielone z zamrażarki i trochę boczku, plus ogórasy i surówka. Klepię się po plecach, bo panna mnie pochwaliła buziorem i wszystko zjadła!

Trochę przy dechach posiedziałem ale to bardziej mierzenie, rozmyślanie, planowanie:)) Jeszcze w chuj do zrobienia i będę potrzebował pomocy ale ktoś się znajdzie, tak myślę. Potem wybrałem się już na trening i jep po chama! Czy mnie wkurwił? Wkurwił i zasmucił, bo się bawił w lekarza na swoim ryju...debil. Od razu zadzwoniłem do swojego lekairo, żeby go przyjął prywatnie i zerknął czy wszystko ok, bo cham wygląda jakby ktoś przypierdolił mu w ten głupi ryj. No debil... Po młodego zajechałem i też odpowiednio skomentował ruchy chama i jak cham zaczął się burzyć, to poleciały mocniejsze słowa, więc poszła lekka spina ale szybko się dogadaliśmy:) Kto jak nie my?:)
Pod mordownię i czy byli wszyscy? Byli wszyscy!:) Jebnięty ze śmieszkiem nie znają się jakoś długo ale idealnie do siebie pasują... Brzmi mocno pedalsko:) Na szczęście chłopaki gustują w dziewczynach albo dobrze się kryją:)) W każdym razie świetnie dogadują się z resztą chamów i z wisielcami:) "Zakup" jebniętego, to aktualnie najlepsze co mogło się wydarzyć w mordowni. Dzisiejszy trening jednak mocno poważny i nie było miejsca na żarty. Jebnięty tak jak śmieszek, wie kiedy można żartować, a kiedy trzeba zapierdalać i słuchać oraz zamknąć mordę. Gratisiak dzisiaj ze śmieszkiem i...? Tak z ziomem patrzyliśmy i było "łał!". Śmieszek dzisiaj zaskoczył wszystkich... Trochę zabiegał ale chwyty, kopy, bomba! Młody miał sparing z jednym z chamów i tu też była bomba, na tyle celna, że młody mógł sobie pozwolić na kolejny sparing, gdzie już nie miał tak łatwo. Lekka rzeźnia ale chuj tam, modelem nie będzie:)) A ja...z jebniętym:) To jest pit bull, on z tych, że jak się mu przypierdoli, to się jeszcze nakręca, co jest mega zaletą. Fajnie wyszło i pamiątki będą ale gratisiak mógłby go poduczyć w kwestiach uników, gardy, bo tutaj trochę leży. Oczywiście pójdziemy w tym kierunku. Solidnie dzisiaj było i to mi się podoba:) Zmęczony w chuj, nie ukrywam ale na tym to polega:)
Piony zbite, z chamem i młodym do fury i jep w drogę i...nara oraz spierdalaj od chama ale z uśmiechem:) Dzisiaj młody nagina, więc odwieziony prawie pod dom, niech ma! Jep na chatę chama i wypierdalaj oraz zgłoś się do lekairo, głąbie.
Później obiad z panną i se trochę pogadaliśmy... Opowiedziała co w pracy, co było niesamowicie ciekawe:))
Wpadła do niej psiapsióła, więc panna pochleje, co ma swoje plusy...byle nie za mocno:)) A ja...muszę nadrobić zaległości oraz wpadać do dzioch, bo jeszcze niedojedzony, przypilnować, a i trzeba je trochę pozaczepiać i powkurwiać:)
Może jakiś film se zobaczę...zobaczę czy zobaczę:)

Tak więc nie pozostaje mi nic innego Mordunie moje...jak życzyć Wam miłego wieczoru!:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:46
Kurwa jakie gówno obesrane, idzie pasmo wzdłuż całej polski a akurat przed moim miastem musiało się rozstąpić, no pojebało tą pogodę? :wall:

Cashed my first check and said fuck depression, nigga

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:50
Może jakaś krucjata albo niech pogoda się wytłumaczy?:))

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:51
Też dostałem tego smsa od rządowego centrum bezpieczeństwa. Szkoda ze przyszedł o 17 gdy było już po wszystkim. Rzeka wylała, inne mosty pozamykane, prądu brak wiec sklepy zamknięte. Parafia sparaliżowana.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:53
Facecik możesz wyjaśnić dla mnie tą pogodę? Będę wdzięczny

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 18:53
face kick napisał(a):
Joł Mordeczki!:) Dziewuchy i Chopy!:)

Jak humory? Jak mijał dzień? Tłumaczyliście się z killowania, dziękowaliście za wsparcie albo szykujecie krucjaty? :rotfl:

Ja dzisiaj na obiad zrobiłem barszcz ukraiński... Zrobiłem... Otworzyłem gotowca i podgrzałem:) Obrałem ziemniory, do tego mielone z zamrażarki i trochę boczku, plus ogórasy i surówka. Klepię się po plecach, bo panna mnie pochwaliła buziorem i wszystko zjadła!

Trochę przy dechach posiedziałem ale to bardziej mierzenie, rozmyślanie, planowanie:)) Jeszcze w chuj do zrobienia i będę potrzebował pomocy ale ktoś się znajdzie, tak myślę. Potem wybrałem się już na trening i jep po chama! Czy mnie wkurwił? Wkurwił i zasmucił, bo się bawił w lekarza na swoim ryju...debil. Od razu zadzwoniłem do swojego lekairo, żeby go przyjął prywatnie i zerknął czy wszystko ok, bo cham wygląda jakby ktoś przypierdolił mu w ten głupi ryj. No debil... Po młodego zajechałem i też odpowiednio skomentował ruchy chama i jak cham zaczął się burzyć, to poleciały mocniejsze słowa, więc poszła lekka spina ale szybko się dogadaliśmy:) Kto jak nie my?:)
Pod mordownię i czy byli wszyscy? Byli wszyscy!:) Jebnięty ze śmieszkiem nie znają się jakoś długo ale idealnie do siebie pasują... Brzmi mocno pedalsko:) Na szczęście chłopaki gustują w dziewczynach albo dobrze się kryją:)) W każdym razie świetnie dogadują się z resztą chamów i z wisielcami:) "Zakup" jebniętego, to aktualnie najlepsze co mogło się wydarzyć w mordowni. Dzisiejszy trening jednak mocno poważny i nie było miejsca na żarty. Jebnięty tak jak śmieszek, wie kiedy można żartować, a kiedy trzeba zapierdalać i słuchać oraz zamknąć mordę. Gratisiak dzisiaj ze śmieszkiem i...? Tak z ziomem patrzyliśmy i było "łał!". Śmieszek dzisiaj zaskoczył wszystkich... Trochę zabiegał ale chwyty, kopy, bomba! Młody miał sparing z jednym z chamów i tu też była bomba, na tyle celna, że młody mógł sobie pozwolić na kolejny sparing, gdzie już nie miał tak łatwo. Lekka rzeźnia ale chuj tam, modelem nie będzie:)) A ja...z jebniętym:) To jest pit bull, on z tych, że jak się mu przypierdoli, to się jeszcze nakręca, co jest mega zaletą. Fajnie wyszło i pamiątki będą ale gratisiak mógłby go poduczyć w kwestiach uników, gardy, bo tutaj trochę leży. Oczywiście pójdziemy w tym kierunku. Solidnie dzisiaj było i to mi się podoba:) Zmęczony w chuj, nie ukrywam ale na tym to polega:)
Piony zbite, z chamem i młodym do fury i jep w drogę i...nara oraz spierdalaj od chama ale z uśmiechem:) Dzisiaj młody nagina, więc odwieziony prawie pod dom, niech ma! Jep na chatę chama i wypierdalaj oraz zgłoś się do lekairo, głąbie.
Później obiad z panną i se trochę pogadaliśmy... Opowiedziała co w pracy, co było niesamowicie ciekawe:))
Wpadła do niej psiapsióła, więc panna pochleje, co ma swoje plusy...byle nie za mocno:)) A ja...muszę nadrobić zaległości oraz wpadać do dzioch, bo jeszcze niedojedzony, przypilnować, a i trzeba je trochę pozaczepiać i powkurwiać:)
Może jakiś film se zobaczę...zobaczę czy zobaczę:)

Tak więc nie pozostaje mi nic innego Mordunie moje...jak życzyć Wam miłego wieczoru!:)

Co u Panny w pracy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 19:09
A dziękuję, że pytasz ale nuda w chuj!:)) Ona o tym wie ale się zapomina i męczy ucho przy obiedzie:) Dopiero jak zaczynam kiwać głową, że to bardzo ciekawe, to się denerwuje i coś może polecieć w moją stronę:) Jeszcze ziemniorem nie dostałem ale sztućce latały:)
Riddlebox napisał(a):
Facecik możesz wyjaśnić dla mnie tą pogodę? Będę wdzięczny

Staram się jak mogę kurwa ale w tym roku coś mi nie wychodzi:) Spadek formy:))

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 19:12
Prądu nie będzie do 21 a wtedy pewnie przedłużą do rana i wrócimy do życia koło południa. Romantyczny wieczór przy świecach.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 19:16
Nie marnuj baterii w telefonie, bo chcemy być na bieżąco.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 19:39
Zawsze mnie ciekawilo face kick kto jest najlepszym fajterem w mordowni? Ty, cham jeden, cham dwa? Moze juz mlody? Moze miecho? A moze dziadyga jest sensejem? A moze panna? Nieee suchar :)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 20:33
O sobie pisać nie mogę, nie wypada:) Nie mi to oceniać...
Są osoby, które np. młodego poskładałyby w chwilę moment...i takich śmieszków, jebniętych czy gratisiaków też ale im dajmy spokój. Mięcha już nie ma, przepadł. Może przesadzam z czasem ale w takich ulicznych warunkach, chłopaki byliby bez większych szans z niektórymi.
Żaden suchar z moją panną:)) Ona jest moją wyrocznią życiową! Kilkanaście lat wspólnego życia... Na pewne rzeczy nie ma wpływu i nie będzie mieć ale to ona na swój pokrętny sposób trzyma wszystko/mnie za mordę:) To ona ustawia od lat chamstwo, które zjawia się u nas w domu:) Nikt się nie odważył powiedzieć w stosunku do niej coś obraźliwego. Chuj, że bym zajebał ale mniejsza z tym:) To ja muszę ukradkiem zabierać rowery za bramę, a potem się tłumaczyć i przepraszać:))) Drobniutka jest ale charakter... Chociaż wspólne treningi robią swoje, o czym śmieszek mógł się na imprezie przekonać, dobitnie:)
Dziadyga jest książkową wyrocznią, intelektualną...40-to procentowy trener:) Wiele się od niego nauczyłem i chociaż nie jest zadowolony do końca z tego co robię, to jednak nasze spotkania są mega pozytywne:) Bardzo wartościowe.
Każda osoba z którą chcę przebywać, odgrywa w moim życiu ważną rolę i dlatego np. jak widzę chama, który robił se coś z ryjem, to staram się mu pomóc. Dlatego lekairo mi pomaga, bo ja pomogłem jemu i jego rodzinie, bardzo delikatnie to ujmując. Dlatego młody odnosi się z szacunkiem, bo ja też go tak traktowałem/traktuję i starałem się pomóc na tyle...ile mogłem. Jeśli miał problemy z jakimś tępakiem, a raczej jego miłość, to pomogę, bo warto pomagać:) Jeśli mogłem mu załatwić tyrkę w warzywniaku, to czemu nie? Nigdy nic nie wiadomo...może ja też będę potrzebował tej pomocy i poproszę o nią...nie ma w tym nic złego, co życie pokazało wiele razy:)

Nom!:) Wierzę, że udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi:)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 23:43
Ale bym w Remika zagrał, najlepsza gra karciana ever

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 23:45
Potwierdzam i tez bym zagrał

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 23:45
Dureń i kent to są nadgry karciane i nie mów że nie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 23:46
kent dla nas

:oops:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 158956 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7938, 7939, 7940, 7941, 7942, 7943, 7944 ... 7948  Następna strona