Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 17 Sierpnia 2018, 18:06

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159085 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7834, 7835, 7836, 7837, 7838, 7839, 7840 ... 7955  Następna strona
offtopic 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: offtopic
  Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 09:46
enjoy1g napisał(a):
Tez wam wywala messengera na iPhonie?

wczoraj nie moglem sie zalogowac (nie przychodzil mi sms autoryzacyjny), a dzis po aktualizacji np. jak dostane wiadomosc i w nia wejde to wywala mi appka. Ale jak juz wejde za drugim razem to jest ok.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 09:49
Nie no chyba bez tragizmu to jednak byla stancja kolezanek z grupy ale rano jak sie ocknalem to zdziwko z kim ja spie xD

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 10:53
Chciałem spróbować nowych smaków, knajpek itd. Polecicie coś nieszablonowego? Najlepiej żeby było w krk. Po głowie mi chodzi persja, ale nie ma takiej restauracji w Krakowie. Jakie są jeszcze kuchnie warte spróbowania?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 10:54
Elo siema joł Mordeczki!:))

Jak się spało? Co się śniło? Jak humory?:)

Nie ukrywam, że dzisiaj znowu laba z panną i spane do oporu. Znowu zagraliśmy o to, kto zapiernicza do kuchni i znowu panna przegrała i nie chciała się przyznać, więc delikatnie ją pchnąłem nogą w kierunku kuchni ale przesadziłem i tak jakby zaliczyła glebę:) Ja pierdolę, bez kitu się przeraziłem, bo czeka nas turniej szachowy, a ona jeszcze się kontuzji nabawi i jeszcze mi spierdoli wyjazd. Nieee!:) Serio się przeraziłem, bo zamiast wskoczyć z powrotem na wyro i mi dojebać, to "ała"...bidula moja! Może ściemniała, żebym to ja zrobił śniadanie ale fakt, że huknęła:) Już ma się dobrze ale jak znam życie i ją, to odda mi, więc dzisiaj niepewnie chodzę po domu:) Śniadanko zrobiliśmy bardzo solidne, niezdrowe i panna won do ogarniania się, a ja...do Was!:)
Dzisiaj na obiad wjadą raczej ziemniory ale z czym? Poprosiłem pannę, żeby mnie zaskoczyła ale już widzę co się szykuje:)
Teraz nadrobię trochę zaległości, było już dzisiaj dużo dzwonione, wszystko (odpukać) zmierza w dobrym kierunku.
Trening wjedzie ciut wcześniej ale zajadę po chama, z młodym ugadany na miejscówie, mięcho potwierdził, że będzie, a śmieszkowi napisałem, że wczoraj wisielec został wyjebany na śmietnik... Nawet uroniłem łzę ze śmiechu po jego odpowiedzi:) Dzisiaj mi się przypomniało, że gdzieś powinien być w mordowni kaftan bezpieczeństwa...nie wiem gdzie ale jak go kurwa znajdę, to marny los śmieszka:)
Eeeehhh, dzisiaj chyba będzie jednak na wesoło, na luzie, coś się wymyśli:)) Bez poważnych sparingów. Może zagramy w dwa ognie...piłką lekarską:)) Humor dobry!

A póki co, Mordunie moje, życzę Wam miłego dnia!

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 13:53
face kick napisał(a):
Dzisiaj na obiad wjadą raczej ziemniory ale z czym? Poprosiłem pannę, żeby mnie zaskoczyła ale już widzę co się szykuje:)

_Damian_ napisał(a):
Czy to są te słynne pyry z gównem?

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 15:17
KRULJESTJEDENDZIWKI napisał(a):
Chciałem spróbować nowych smaków, knajpek itd. Polecicie coś nieszablonowego? Najlepiej żeby było w krk. Po głowie mi chodzi persja, ale nie ma takiej restauracji w Krakowie. Jakie są jeszcze kuchnie warte spróbowania?
Sprawdź restauracje mezzalians w Krk. Nie byłem, ale szanowny pan profesor na studiach propsował.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 15:25
Ten sam, który na kulturalne i piękne cztery akapity odpisuje "zaraz"?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:13
djniemal napisał(a):
face kick napisał(a):

_Damian_ napisał(a):
Czy to są te słynne pyry z gównem?

Spoiler:

Defensywny foruming, slizg sie skonczyl :(

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:37
Hmm, kelso, a ty nie u fryzjera?:)

djniemal napisał(a):
oczywiście żartuję. miłego dnia, przyjacielu

No przecież wiem o tym i wzajemnie:) Wierzę, że kiedyś wspólnie pośmiejemy się z naszych żartów, przyjacielu!:)

Heja Mordeczki!:)

Jak mijał dzień? Jak humory?:)
Pojechałem se po chama i nie dość, że mnie nie wkurwił, to dał mi kilka słoików z grzybami. A ten jak pierdolnie jakieś grzyby w zalewie octowej, to praktycznie sam ocet...co lubię:) Potem po młodego i spóźniło się chamidło oraz wjebało mi do fury magiczną siatę:) Pytam go, co to jest i powiedział, żebym sobie już w domu na spokojnie wypakował. Co to kurwa za moda ostatnio na pakowanie najróżniejszych rzeczy w tysiące siatek i obklejanie ich kilometrami taśmy klejącej? Kit mu w oko. Zajechaliśmy pod mordownię i ci co mieli być, byli...a nawet więcej i ja już wiedziałem, że ziomy z wczoraj oraz śmieszek będą mieli przejebane. On też to wiedział, bo mi uciekł, zostawiając wisielca na pastwę losu:) To już się zamienia w cyrk i jak wrócę z tego turnieju Rolanda Garrosa czy tam ChessArbiter, jeden chuj, to się zemszczę:) Dzisiaj na wesoło i co prawda nie znalazł się kaftan bezpieczeństwa, to bez problemu znalazłem trytki:))) Można się tylko domyślać, jak się gra w dwa ognie...będąc obezwładnionym:) W pewnym momencie aż mnie zabolało, kiedy śmieszek dostał piłką na czoło i upadł po raz pierwszy:) Przykurwił chłopak i to dosyć ostro (jakiś pechowy dzień dzisiaj dla niektórych), więc wziąłem nóż do łapy i go dziabnąłem kilka razy, żeby się odmulił... Nieeee!:) Poprzecinałem trytki i uwolniłem chłopaka i uciekł...wrócił z ziomkiem...z wisielcem:) Ja mu kiedyś pierdolnę narkotest, bo to nie jest normalne:) A swoją drogą, w teorii powinien polecieć ale na ten moment może czuć się pewnie. Radykalne decyzje i tak później zapadną ale w przypadku śmieszka...ja już wiem, że o ile czegoś nie odpierdoli, to zostanie. Najważniejsze, że kuma kiedy może sobie pozwolić na żarty, a kiedy ma być poważny, słucha. Ma niestety jedną mocną wadę ale...to dobry chłopak. Dzisiaj oprócz gry w dwa ognie, były też sparingi na luzie ale...na ślepo:) Ochraniacze, opaski na oczy i lecimy!:) Jak to w mordowni, z dobrymi humorami, ktoś wchodził na ring jako trzeci i wypłacał delikatne liście "ślepakom", żeby było ciekawiej:)) Nie ukrywam, że dzisiaj było śmiesznu i uśmiech z buzi nie schodził.
Trening szybciej, trening krótszy, bo tak się złożyło, że sporej części chamstwa wleciały jakieś plany i trzeba się poogarniać. Tak więc piony zbite z towarzystwem, padły miłe słowa i z młodym oraz chamem do auta. Młody na miejscówę, chwilę pogadaliśmy o jego tyrce, bo w weekend nagina i widzimy się...za jakiś czas:) Kierunek na chatę chama i żegnaj ziomie!
Nieeee! Wypierdalaj i dzięki za grzyby, do zobaczenia!:)
Jep na moją chatę, jep pod prysznic, jep pomóc pannie w kuchni, aczkolwiek prawie wszystko było już gotowe. Znowu przed tv, bo chciałem se odtworzyć Urugwaja z Egiptami w skrócie. Na obiad wjechały ziemniory, bób, wędzony boczek, sos pieczeniowy, koperek i...gówno! Nieee!:) Za dużo dzisiaj tych żartów. Panna zrobiła też własną surówkę. Pomidory, ogóry, cebula, rzodkiewka, papryka i gówno! Nieeee!:) Cebuli nie było:) Sos knorr'a francuski z ziołami z upraw zrównoważonych...ciekawe jak by smakowały, gdyby były niezrównoważone:)
Dostałem solidną porcję i powiedzieć, że się najadłem...to mało! Pannie opowiedziałem co się działo na treningu i przypomniało mi się, że młody zostawił mi jakiś "ładunek".
Beka:) Siata trochę ważyła i była flacha złotego dżonego, była flacha wina z wyższej półki oraz sporo smakołyków, z których panna bardzo się ucieszyła:) Pamiętał skubany, plus do dzienniczka:) Truknąłem do niego i se pogadaliśmy trochę na głośnym, bo panna też chciała coś przekazać od siebie:) Dobra morda z młodego i już mam pomysł co mu przywiozę z szachowego turnieju. Jeszcze dziadydze coś obiecałem. Nie wspominając o innych chamach:)
Ja w sumie mogę dzisiaj już powiedzieć, że mam wyjebane, a panna...jeszcze musi trochę ponaginać:)
Teraz bardzo ważny mecz Iranoli z Marokanolami ale jednak poproszę pannę, żeby komentowała mi mecz Hiszpanii z Portugalią:) A i mam coś dla niej na zachętę:)
Niech se teraz chłopaki biegają, a ja sprawdzę kilka rzeczy:)

Nom, tak więc na ten moment Mordunie moje...życzę Wam miłego wieczoru!:)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:43
Ej, face kick, oglądałeś Fight Club?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:48
on nie, ale jego alterego już tak

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:54
:shock: :shock:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:55
face kick napisał(a):
Hmm, kelso, a ty nie u fryzjera?:)

A wlasnie bylem o 16, milo ze zauwazyles:)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 18:04
Całe szczęście, że śmieszek zostaje, bo inaczej musiałbym interweniować razem z użytkownikiem Davides123

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 18:11
kelsohmm napisał(a):
A wlasnie bylem o 16, milo ze zauwazyles:)

Jak zawsze kultura, dobrze wiedzieć co słychać u przyjaciół z pięknymi fryzami!:)
ToMojaNowaKsywka napisał(a):
on nie, ale jego alterego już tak

Zapytałbym cię czy wyleczyłeś się już z depresji ale jak widać, nadal sobie nie radzisz w życiu. Przykro mi i życzę powodzenia! Szczerze oczywiście!

m4m3d napisał(a):
Ej, face kick, oglądałeś Fight Club?

Widziałem trochę fight club'ów:)
Pewnie chodzi Ci o ten film z Bradem i tak, widziałem. Coś tam świta ale kojarzę głównie z tego, że był chujowy i nie warto do niego wracać.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 18:24
Ogarnianie pracy oraz studiów i do tego treningi+dupeczka to jest nieradzenie sobie w życiu fk xD?

A pewna pozycja Śmieszka też mnie ucieszyła :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 19:01
Nie...ja tylko przeczytałem co owy jegomość miał do przekazania i sam przyznał w jakimś temacie, że sobie nie radzi.
Ile to przypadków było, które wygrywały (niby) życie, mieli fortunę, najpiękniejsze dziewczyny świata, wykształcenie, pracę, cudowne zdjęcia, wszystko pięknie i wspaniale...a potem się niestety wieszali albo łykali jakieś prochy, bo mieli dosyć, bo nie widzieli dla siebie miejsca na tym świecie.
Ja oczywiście współczuję i moje alter ego też:) Może Nizioł sprawi, że chłopak znajdzie radość w swoim życiu:)

Co do śmieszka:) Wiele razy powtarzane, że słucha, trenuje, wyjątkowa kondycha ale fajnie by było, gdyby miał w sobie trochę więcej agresji. Bez niego byłoby zdecydowanie inaczej i chociaż nie wszystkim podoba się trzymanie maskotki, to jednak doceniają jego wpływ na całość tej chamskiej rodziny:) Ma być porządny klimat! Dzisiejszy dzień był idealnym przykładem, że chłopak swoją skromną osobą potrafi sprawić, że ludzie się jednoczą. Nie można go też naciskać za bardzo, bo nam się chłopak zepsuje:)) Gdyby zapytano mnie teraz, że jak miałbym problem, to czy śmieszek mi pomoże, to odpowiedziałbym: tak. To jest dla mnie najważniejsze, więc na ten moment, wisielec będzie miał zioma:)

A teraz uciekam porwać pannę, bo potrzebuję komentatora do meczu:)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 20:38
Czy śmieszek ma na imię Sławek i przebywa aktualnie w Rosji?

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 21:09
kupilem se kurwa dzis jojo za 5 zl i to byl lepszy zakup niz nie wiem, konsola

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 21:32
xbox czy ps4 z ziomkami?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 159085 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7834, 7835, 7836, 7837, 7838, 7839, 7840 ... 7955  Następna strona