Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 24 Czerwca 2018, 13:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156925 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7827, 7828, 7829, 7830, 7831, 7832, 7833 ... 7847  Następna strona
offtopic 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: offtopic
  Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 18:44
Próbuję naciągnąć Jimmego Kissa, żeby zrobił ze mną comedy płytę Don Zordon/2 Chinz i nie chce, lamus : /

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 18:46
No heja Mordeczki moje!:)
Jak mijał dzień? Jak nastroje?:)

Ja w sumie dzisiaj przy obiedzie dużo się nie narobiłem, tylko podzieliłem porcje rybek, trawy i innych sałatek oraz...dorzuciłem se mięcho dla siebie, bo panna nie chciała. Nie, to NIE!:)
Zajechałem po młodego pod dom, bo miałem czas i chciałem z nim dłużej pogadać na osobności:) No to pytam: co odjebałeś i na kim się mściłeś?:)
Myślałem, że szyby w aucie wypierdolę swoim śmiechem jak zobaczyłem ten jego uśmiech:) Nom, młody mówił, że ogólnie było wszystko elegancko ale do warzywniaka chciał wbić pacjent, którego zna i delikatnie mówiąc: nie lubi go. Każdy ma wrogów (poza mną) i w głowie pojawiła mu się myśl, żeby zepsuć mu balet, zwłaszcza, że gość nie był sam:) No młody nie jest jeszcze na tyle ważną personą w warzywniaku, żeby pewne decyzje podejmować samodzielnie, więc zrobił to, co mu powiedziałem. Podbił do chamstwa i zapytał czy jest taka możliwość, żeby go nie wpuścić, bo wróg. Od razu młodemu przerwałem, że spierdolił akcję.
No i młody powiedział, że cham krótko stwierdził, że NIE, żeby zszedł typowi z oczu, żeby go nie widział i zaraz do niego podejdzie. Młody powiedział, że poczuł się na początku, jakby dostał liścia w ryj, wkurwił się ale bez słowa poszedł.
Nom:) Ja też bym powiedział młodemu NIE i kazał mu się chować:) Tutaj zareagował zbyt emocjonalnie, nie pomyślał. Pierwszego dnia miał okazję zobaczyć, że daj mi człowieka, a "paragraf" się znajdzie. Po co tak na wejściu? Niech gość wyda pieniążki na ogórki i inne pomidory:) Niech zacznie się dobrze bawić:) Nie lepiej wtedy znaleźć paragraf?:) No jasne kurwa, że lepiej!:) W szczegóły wdawać się nie będę ale chłopaki rozegrali to po mistrzowsku i doszło do tego, że pacjent prosił młodego o pomoc:) Śmiałem się jak tego słuchałem, bo poziom poniżenia gościa był bardzo mocny:) No i młody dostał przeprosiny od kolesia. Można? No jasne kurwa, że można!
W każdym razie ten weekend był dla niego dosyć luźny, bez większych akcji.
W sumie najbardziej byłem zainteresowany tym, czy młody został zaakceptowany przez innych i nie mam wątpliwości, że skoro tyle dla niego zrobili, to wszystko jest elegancko. Młody podjarany jak głupi:) A swoją drogą, to jest jebany farciarz i ma w sobie to coś, że zazwyczaj ludzie go lubią. To tyle!:)
Zajechalim pod mordownię i w sumie ci, którzy mieli być...byli! Śmieszek dostał zakaz zbliżania się do wisielca:)) Niestety (jak twierdził śmieszek), to wisielec do niego podchodzi. Ja na tego chłopaka nie mam już siły:) Tutaj tylko szpital w Tworkach może pomóc:)
Rozgrzewka i jeden miał trochę problemy ale to nie problem. Chciałem se zrobić sparing z mięchem i zrobiłem. Co prawda zadał milion pytań ale kto pyta, nie błądzi, bardzo dobrze. Nie chciał popełnić błędów z tamtego sparingu. Było na luzie i ma chłop jebnięcie. Podobało mi się też, że już postawa zupełnie inna, że już nie napierdala jak w worek, trochę się gibie, obserwuje...są postępy! Mam plan, jeśli chodzi o jego kondychę i śmieszek może tu być zbawienny ale to innym razem. Z młodym też był sparing ale dzisiaj już w chuj luźny, z nastawieniem na kopyta:) Trening ogólnie udany! Młody podrzucony do domu (paszoł won) i jep na chatę!
Ogarnąłem się, obiad ogarnięty, brzuchy ogarnięte i...panna se poszła do domowej mordowni, a ja mam wyjebane:)
Teraz trzeba nadrobić trochę zaległości i przede wszystkim posprawdzać wiele rzeczy, bo zegar tyka i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

Nom, tak więc na ten moment Mordunie moje...życzę Wam miłego wieczoru!:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 21:09
skała napisał(a):
Pierwsze kroki w dziennikarstwie, nic grubego ale paru chłopaków którzy zaczynali w tym samym miejscu (relacje z meczów w ligach biznesowych) w tej samej firmie teraz są w ŁNP albo Onecie, więc traktuje to jako pierwsze doświadczenie i sprawdzian dla swojej zadaniowości i wydajności, bo pewnie będę to łączył z pracą w ogrodach. Kasa spoko, ekipa super, godziny pracy też mega. No i wpis w cv na pewno będzie procentował.

W Krakowie?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 21:12
On WuWuA chyba.

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 21:40
z przyczyn niezależnych ode mnie, aczkolwiek związanych troszkę z moim weekendowym rauszem nie dałem rady dziś dotrzeć do biura, potem zamiast popracować to cały dzień odpoczywałem a na koniec poszedłem na szamkę i posiedzieć troszkę z ziomkami

no i teraz kurde muszę trochę popracować, a nie dość, że najchętniej bym zajarał, objerzał film i poszedł spać to strasznie nie lubię pracować z domu, ALE PODŁE TO ŻYCIE!!! dobrze, że płacą przynajmniej

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:34
2phoneshawty napisał(a):
z przyczyn niezależnych ode mnie, aczkolwiek związanych troszkę z moim weekendowym rauszem nie dałem rady dziś dotrzeć do biura

Jeszcze ta praca w Panamie...to musi być wyczerpujące. Poziom tworzenia zdań... Czy jest tu jakiś xanaxowy tłumacz? Ja rozumiem, że można bełkotać ale to już jest na poziomie zaawansowanego helupiarza. Niedługo nasz pacjent stanie się dyrektorem we własnych urojeniach i będzie robił tylko wtedy, kiedy będzie trzeźwy, czyli nigdy:))
Śmiało jedz tam te swoje tabletki, popij alkoholem i śpij słodko:) Zasugerowałbym coś innego, żeby twój problem rozwiązać raz na zawsze ale może sam sobie poradzisz i wszystko na to wskazuje:))

Nom Mordeczki, czas się żegnać z Wami powoli, bo panna drze na mnie buzię, żebym się ogarniał!

Jak panna woła, to ja słucham:) Co prawda nie wszystko skończone i sprawdzone ale to se jutro nadrobię. Jutro też powoli zacznie się pakowanie, bo zegar tyka:)) Plan na jutro? Dużo chyba się nie narobię z obiadem, bo jeszcze sporo zostało z soboty, ewentualnie jakiegoś prosiaka albo krowę się dorzuci:)
Może zabiorę leniwego chama i podjedziemy na mordownię, bo tam też zegar tyka. Chamstwo na pewien czas zniknie:)
W sumie zmęczony dzisiaj jestem, więc wtulę się na spokojnie w poduchy i zasnę:))

Tak więc nie pozostaje mi nic innego Mordunie moje, jak życzyć Wam spokojnej nocki oraz miłych snów!

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:39
Ej można sobie zrobic grilla w przestrzeni miejskiej ktora nie jest parkiem, w sumie to chuj wie czym jest. Bo pomiedzy blokami u mnie jest wlasnie taki teren drzewka krzaczki trawka, i pokłóciłem się dzis o to z flatmate. Ogolnie to licze ze jej przejdzie bo to zjebane zeby miec wiecej niz 12 lat i sie na siebie obrazac xD bo ja i tak go zrobie co jej do tego
Soundtrack: crooked aesop rock

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:40
a to nie jest teren spoldzielni?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:42
No pewnie tak jest czyli co ktos moze sie przyjebac? Eh wolny kraj mowili, jestem pewien ze ktos podpierdoli bo to nie do pomyslenia zeby ktos milo spedzal czas. Mowie w kontekście sobotniej wystawy na ktora serdecznie zapraszam kazdego slizgera i slizgerke swiezakow tez nie jestem taki

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:43
W Gdańsku np można se robić grilla na random trawnikach byle by piwka nie pic, podejrzewam że prawo w Olsztynie nie różni się za mocno.

Nie pracuje w Panamie facecik, nie rozumiem o co ci chodzi. Idź już spać bo bredzisz i panna drze buzię :)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:43
Nie no chlanie na afterze docelowo w pub mech, zajebiste miejsce dla takich lewackich cweli jak ja :)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:46
A jak ktoś jest cwelem ale niekoniecznie lewackim to też może Rupi?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:49
Tym bardziej, najważniejsza jest różnorodność dla mnie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 22:51
Rupert napisał(a):
Nie no chlanie na afterze docelowo w pub mech, zajebiste miejsce dla takich lewackich cweli jak ja :)

to myślę, że nie ma żadnego problemu, kiedyś nawet w takich okolicznościach [no podobnych, bo alk ukryliśmy] zostaliśmy pochwaleni przez stróżów prawa za ładne spędzanie czasu, jak nikt nie bedzie chlał i darł ryja będzie git, próbujcie, najwyżej dostaniecie 100 mandatu, a co to za cena za wspaniałą zabawę? żadna! miłego grillka rupert, oby się wszystko udało pzdr

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 23:00
Nie no wlasnie zalezy mi zeby to poszło tak no normalnie, beda dwie moje panie profesorki ze studiow i Mama z Babcią. wiec uprzejmie poprosilem wybierajacych sie znajomych o wstrzymanie się z alko. Bedzie pokaz moich masek i obrazow, krotki monolog ktory sobie przygotowalem slowem wstepu, dwa koncerty moich serdecznych przyjaciol, a na horyzoncie jawi sie trzeci no i ten grill nieszczesny
Licze ze bedzie fajnie no musi byc, ostatnio spelniam marzenia essa

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 23:39
Zagram, zagram, nie bój się

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Czerwca 2018, 07:12
konferencja prasowa trumpa za 20min

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Czerwca 2018, 07:56
Trump odkrył inteligentne formy życia na terenia USA

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
moderator

Wysłano: Wtorek, 12 Czerwca 2018, 08:30
Jebać te plaże. Przemęczyłem się ze 3 godzinki w niedziele żeby zrobić pannie przyjemność i kurwa oczywiście jestem tak spalony, że spać nie mogę i nic nie mogę. Mimo kremu z filtrem. Na wakacje tylko góry. JP

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Czerwca 2018, 08:40
Ostatnio byłem w górach i też się spaliłem tak, że miałem bąble także zwaha na ruchy.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 156925 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7827, 7828, 7829, 7830, 7831, 7832, 7833 ... 7847  Następna strona