Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 20:33

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183  Następna strona
Marsz Niepodległości w W-wie 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz Niepodległości w W-wie
  Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 16:38
stare ludzie a na chodnikach się kłado

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 17:13
Proszę podajcie mi jakieś źródło omawiające przebieg tegorocznego marszu, bo wszystko na co natrafiam z google opowiada mi nie o święcie patriotów polskich, ale o jakimś spędzie faszystów : - /

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 18:45
We Wrocławiu 3,5 tys z drobnymi atrakcjami na trasie ale szybko zakończonych

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 19:01
"my chcemy Boga" - to hasło to jest naprawde cos wspaniałego, dzisiaj moja babcia katoliczka sie trochę z niego smiala, do mnie dopiero później dotarło z czym mam do czynienia. jest rozbrajajace, bezwstydne, kuriozalne, arcykretynskie jednocześnie, mieni sie roznymi kolorami ta perla copywritingu. trudno cos powiedzieć, lepiej zastygnąć w niemym podziwie :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 19:58
Skoro chcą teokracji, to dlaczego sprzeciwiają się przyjęciu uchodźców? Przecież to spokojnie mógłby być slogan szariatu i ISIS

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 21:15
Ale jesteśmy w Polsce w kraju który od 1000 lat jesteśmy częścią kultury chrześcijańskiej i 90% społeczeństwa identyfikuje się z tą wiarą a nie z islamem.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 11 Listopada 2017, 21:35
sniper napisał(a):
Skoro chcą teokracji, to dlaczego sprzeciwiają się przyjęciu uchodźców? Przecież to spokojnie mógłby być slogan szariatu i ISIS

przecież Polska przyjmuje uchodźców

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Listopada 2017, 15:06
kondrad napisał(a):
Proszę podajcie mi jakieś źródło omawiające przebieg tegorocznego marszu, bo wszystko na co natrafiam z google opowiada mi nie o święcie patriotów polskich, ale o jakimś spędzie faszystów : - /

TVP Info mówiło o marszu patriotów i normalnie ujęcia tłumu na błoniach stadionu a TVN cały czas kamera na jakiś koniec zgromadzenia żeby było pustki widać :lol:

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 00:43
https://dorzeczy.pl/kraj/46991/Rzecznik ... owymi.html
Spoiler:

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 00:45
Raikkonen napisał(a):

wolonoć równoć dupokracja

na boisku nie był taki wygadany

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 10:53
Sam marsz niepodległości, każdy marsz patriotyczny, gdzie powiewają biało-czerwone flagi...coś pięknego!
Widok osób w każdym wieku, które dumnie kroczą przez miasto z polskimi emblematami...coś pięknego!
Ale kurwa, widok napiętych typów w kominiarkach, którzy pół roku szykowali i prasowali swoje ortalionowe kurteczki oraz 3 bluzy, to już jest chujnia. Ja pierdolę, co to za patriota, który wstydzi się swojego ryja? Może strach ma wzbudzać?
Serio, to te panny kopane przez nieudaczników czy wynoszone przez policję miały jaja, a nie napięci chłopcy z groźnymi hasłami.

Swoją drogą, zmiana władzy pokazała jak wygląda patriotyzm wśród młodzieży w Polsce. Póki były platfusy, póki można było się z kimś napierdalać, póki można było rozjebać pół stolicy, to tłumnie walono na marsz...a teraz? "Nuda". Nie wypada przyjebać policjantowi, nagle zrobili się bracia, jest zgoda, jest ok i jeśli ta parówa Płaszczak mówi, że było tylko 60 tysi, a ratusz mówi, że 30, to standardowo można się spotkać po środku i powiedzieć, że było ok. 45 tysięcy. 50% tego, co było za czasów platfusów. Na 100-lecie pewnie będzie mega organizacja i pewnie będą mega tłumy ale teraz było słabo. Rzygam też już tymi wszystkimi bluzami z hasełkami, które noszą jacyś najebani dresiarze, bo teraz moda na to.

Wczoraj przysypiając widziałem "występ" Międlara...i tylko kojarzę jak przez mgłę, jak ze sceny wydarł mordę i poleciało coś w stylu: a teraz wszyscy się przeżegnajmy...na końcu padło: AMEN! I kontynuował...AMEN? Tłum: AMEN! M:AMEN? Tłum: AMEN!
No kurwa, jako katolik czułbym się urażony. Wyobraża sobie ktoś papieża, który z okna w Krakowie krzyczy: AMEN! A zgromadzeni: AMEN! AMEN? AMEN! AMEN? AMEN! Ja sobie wyobraziłem i się zaśmiałem... Szanuję patriotów, sam staram się nim być ale ten gość to już przesada, to już jest choroba.

Wdałem się też w dyskusję z kumplami, bo to i w knajpie coś się pogadało i w hotelu i po drodze ("temat dnia") i poszła taka sugestia, że takie nastroje panowały w swoim czasie w Niemczech...tylko że pod każdym względem bardzo różnimy się od nich i przez wiele lat nie będziemy potęgą, nawet się do niej nie zbliżymy i jeśli za bardzo zacznie nam odbijać, to Europa albo wschód wystąpi w roli gaśnika. To to coś, co gasi świecę w ułamku sekundy. Możemy się palić jak ta świeca, podgrzewać atmosferę ale ktoś stwierdzi, że czas z tym skończyć, że razi w oczy i...
Spoiler:

AMEN!...AMEN? AMEN! AMEN? AMEN!
Chociaż będzie ciężko przy takim uzbrojeniu...
Spoiler:

Frrrrr!

O, o...znalazłem...nie wiem czy polecić całość ale dam AMEN.
https://youtu.be/Z_b-wlJu2tY?t=424
Nie tak to powinno wyglądać...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 11:03
Unabomber napisał(a):
kondrad napisał(a):

TVP Info mówiło o marszu patriotów i normalnie ujęcia tłumu na błoniach stadionu a TVN cały czas kamera na jakiś koniec zgromadzenia żeby było pustki widać :lol:

No nie wiem ziomek... Jak włączyłem na moment TVN24, to akurat pokazywali przejście przez most i było widać w chuj głupich ludzi nie widzących problemu w uczestnictwie w festynie ONRu i maszerowaniu pod sztandarami o białej Europie i czystej krwi

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 11:05 przez sniper, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 11:09
to przemówienie adolfa międlara :bowdown:

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 11:21
Face kick w punkt i to bardzo.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 14:20
sniper napisał(a):
Unabomber napisał(a):
kondrad napisał(a):

No nie wiem ziomek... Jak włączyłem na moment TVN24, to akurat pokazywali przejście przez most i było widać w chuj głupich ludzi nie widzących problemu w uczestnictwie w festynie ONRu i maszerowaniu pod sztandarami o białej Europie i czystej krwi

A ja to się dziwię skoro szerzenie nazizmu, faszyzmu czy komunizmu jest usankcjonowane już w konstytucji czemu na tych ludzi/organizacji nie złoży się donosu do prokuratury?

Po 2 ja nie wiem czy ci wszyscy ludzie spierdolili z lekcji historii i WOSu ale faszyzm od rasizmu to ja bym jednak polecał rozróżniać, nie mówiąc już o nacjonalizmie, a ksenofobii(o nazizmie nie wspominając) bo to już dochodzi do paranoi. Kiedy pojawią się prawdziwi neonaziści to po prostu zabraknie już pojęć na ich określenie.

Po 3 to, że znajdą się jakieś nieuki i ludzie niespełna rozumu głoszący postulaty segregacji rasowej, nie oznacza że 60k ludzi to rasiści czy jak piszą zagranico nazistów...

Po 4 rozumiem, że najlepiej byłoby gdyby policja weszła w marsz i im zabrała te debilne hasła, a oni by je oczywiście grzecznie oddali i jeszcze podziękowali. No właśnie dlatego nie ma burdelu w W-wie, bo interwencja policji na pewno doprowadziłaby do rękoczynów. Są zdjęcia, są nagrania nie widzę przeszkód by zidentyfikować tych od "białej siły" itd. i ich przykładnie ukarać.

Po 5 nie wiem co tam w tvp info dają, ale skoro po awansie Maroko do MŚ kilkuset typa w Brukseli robi większy burdel niż po marszu "60k nazistów" W-wie, no to bardziej groteskowe zestawienie ciężko znaleźć.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... lu-w-rosji

Kilkusetosobowa grupa marokańskich imigrantów niszczyła zaparkowane na ulicach samochody i grabiła sklepy, niszcząc przy okazji ich witryny. Gdy do akcji wkroczyła policja, imigranci skupili swoją agresję na funkcjonariuszach. By stłumić trwające dwie godziny zamieszki, służby musiały użyć armatek wodnych.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 14:52
No, ale Guy Verhofstadt powie, że w Polsce tak bardzo źle bo naziści xD (nie mogę z tego określenia w kontekście Polaków) i skrajna prawica, a hajs płynie.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 16:16
RzDPH! napisał(a):
A ja to się dziwię skoro szerzenie nazizmu, faszyzmu czy komunizmu jest usankcjonowane już w konstytucji czemu na tych ludzi/organizacji nie złoży się donosu do prokuratury?

Spoiler:

RzDPH! napisał(a):
Po 2 ja nie wiem czy ci wszyscy ludzie spierdolili z lekcji historii i WOSu ale faszyzm od rasizmu to ja bym jednak polecał rozróżniać, nie mówiąc już o nacjonalizmie, a ksenofobii(o nazizmie nie wspominając) bo to już dochodzi do paranoi. Kiedy pojawią się prawdziwi neonaziści to po prostu zabraknie już pojęć na ich określenie.

Wg takiego rozumowania to faszystą należy nazwać jedynie zwolenników Mussoliniego? Nie wiem, ale może pomoże niezawodna wikipedia
Cytuj:
Podstawowe cechy i założenia faszyzmu:
Autokratyzm w stylu wodzowskim.
Militaryzm.
Walka z odmiennymi ideologiami (np. demokracja, komunizm).
Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego.
Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm.
Nacjonalizm, w skrajnych przypadkach szowinizm bądź rasizm.

Wszystko się zgadza (może poza tym stylem wodzowskim aktualnie albo ja kogoś takiego nie widzę). A jak jeszcze nie do końca polscy chłopcy potrafią w te klocki to na pewno honorowy gość Roberto Fiore im wyjaśni co i jak.
RzDPH! napisał(a):
Po 3 to, że znajdą się jakieś nieuki i ludzie niespełna rozumu głoszący postulaty segregacji rasowej, nie oznacza że 60k ludzi to rasiści czy jak piszą zagranico nazistów...

Zawsze mnie ROZPIERDALA gdy w materiałach środowisk (przyjmijmy) nacjonalistycznych pojawiają się treści, że wcale marsze nie mają charakteru skrajnie narodowego bo przecież przychodzą na niego rodziny z dziećmi. Z dużą dawką prawdopodobieństwa można przyjąć, że zdaniem takich rodziców wpływ na ich niewinne szkraby mogą mieć geje trzymający się za ręce a wznoszone hasła typu "Biała siła, Ku Klux Klan" już nie. Już nie wiem co jest gorsze: bycie takim debilem czy faszyzującym narodowcem. No właśnie tym gorzej, że jakieś nieuki i ludzie niespełna rozumu wznoszą takie hasła przy 60k ludzi. Dopóki robią to po piwnicach w gronie kilku osób jak to się kiedyś działo ale w momencie gdy mają pozwolenie na to by głosić takie hasła przy dzieciach i innych ludziach podatnych na kształtowanie to chyba coś chyba się popsuło. A mają przyzwolenie bo ludzie o takich poglądach ten marsz organizują ; - )
RzDPH! napisał(a):
Po 4 rozumiem, że najlepiej byłoby gdyby policja weszła w marsz i im zabrała te debilne hasła, a oni by je oczywiście grzecznie oddali i jeszcze podziękowali. No właśnie dlatego nie ma burdelu w W-wie, bo interwencja policji na pewno doprowadziłaby do rękoczynów. Są zdjęcia, są nagrania nie widzę przeszkód by zidentyfikować tych od "białej siły" itd. i ich przykładnie ukarać.

Minister Błaszczak nic nie widział więc kroków żadnych bym się nie spodziewał.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 16:17
pisali,piszą i pisać będąc o nazistach/faszystach/ksenofobach.
co miałyby napisać media niemieckie,angielskie albo francuskie? że przykładowo w Niemczech państwo już dawno straciło kontrolę nad imigrantami,a w Polsce w ogóle nie ma tego problemu?
że kontrolują rodowitych Niemców w chory sposób,a Polacy mogą mówić i pisać co chcą? poznałem gościa (Polaka),który od najmłodszych lat wychowywał się w Niemczech i żyje tam na co dzień. tam dochodzi do tak zjebanych sytuacji,że jak napiszesz o tym o czym pisać nie wolno (o gwałtach,o przestępstwach dokonywanych przez imigrantów w swojej okolicy itd.),to na drugi dzień masz w domu psy i delikatnie mówiąc przykre konsekwencje. tam jest taka cenzura,że nie wiem czy 20% tego co się dzieje dociera do Polski.

ale wracając do marszu - będą pisać o 60 tys. faszystów,bo tak pisać muszą. wyobrażacie sobie,żeby niemieckie media chwaliły marsz na którym są jakiekolwiek anty islamskie treści? :lol: ja nie wyobrażam sobie nawet,żeby podali zwykłą informację typu: ulicami Warszawy z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości w Warszawie przemaszerowało 60 tys. ludzi.
co do tych idiotów z mocno prawicowymi hasłami - niestety,ale te wszystkie hasła o czystej krwi,białej rasie itd. są na marszu od początku i nawet gdyby za rok nie było ich w ogóle,to dziennikarze wkleją zdjęcie łysego typa z krzyżem celtyckim sprzed 3 lat i więcej nie trzeba.
z drugiej strony podejrzewam,że normalnych ludzi w marszu idzie 99% i mają wyjebane na ten margines. idą na marsz,bo jest to wbrew temu co piszą media najnormalniejsza manifestacja tego typu,a przy okazji największa. widziałem zdjęcia z tego zgromadzenia antify - święto niepodległości,a ja naliczyłem 3 biało-czerwone flagi. obywatele rp i kod - 3/4 z flagami unijnymi. i co, i gdzie normalni ludzie mają pójść jeśli chcą spędzić ten dzień w taki sposób? pójdą na marsz niepodległości

także jebać ten margines,który jeszcze biega w kominiarkach i w dresach,bo POLSKA KIBOLSKA i przyjechałem do stolycy i bójcie się. ich jest z roku na rok coraz mniej,bo nikt nie podpala budek pod ambasadami i dla nich tam nie ma już nic ciekawego.

przestańmy mylić pojęcia, przedstawiać margines jako obraz całości i srać do własnego gniazda.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 16:23
w kominiarkach i dresach to chyba 3/4 jak nie lepiej było ,ale antify tak odbiegając od tematu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2017, 16:54
Obrazek

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183  Następna strona