Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 18 Czerwca 2018, 04:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 650 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Saksy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Saksy
  Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 08:40
Moja koleżanka była w wieku 16 czy 17 lat i pracowała normalnie w maku.

Dużo prawdy w tym co va banque pisze, ja się czułem w Anglii jakbym w dziczy mieszkał, taki rezerwat kompletnych prymitywów pod każdym względem. Normalne osoby policzyłbym na palcach jednej ręki, większość ludzi tam nie ma żadnych ambicji, jak jesteś z "prostej" rodziny to skończysz jak oni w 95% przypadków, robota w wieku 17 lat bo nie chciało się siedzieć w szkole, lepiej zarabiać. Dlatego Polacy sobie tam dobrze radzą, ambitna osoba z Polski, która tam pojedzie do szkoły na spokojnie będzie prymusem i zagwarantuje sobie zajebistą przyszłość. Z rasizmem się tam nigdy nie spotkałem, wręcz przeciwnie, bardzo dobrze mi się zyło z Anglikami, często się zdarzało, że w barze mi ktoś stawiał piwo jak słyszał, że jestem z Polski i podbijali do mnie żeby pogadać. Miałem takiego ziomka, po 40stce był, to zawsze chciał żebym mu opowiadał o Polsce, historii i ogółem życiu tutaj, bo uważał, że jesteśmy zajebistym krajem. I z tym gotowaniem jest beka, kolega mojej koleżanki nie potrafił sobie poradzić z obsługą kuchenki w wieku 20 lat, bo u niego w domu używają mikrofali :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 08:57
jak pracowałem w Holandii to największą patologią byli oczywiście nasi rodacy. Tryb niewolnika był u nich mocno grany, tzn. jeść, pracować, jeść, ćpać/chlać, spać, jeść, pracować, jeść, ćpać/chlać, spać. W alkoholizm czy narkomanie popadali tam ludzie, którzy w Polsce byli wolni od nałogów.
Może trochę lepiej żyje się na prywatnych mieszkaniach w centrach miast, jacyś moi znajomi potrafią tam normalnie żyć. Jednak większość funkcjonuje tak jak opisałem wyżej, niestety.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 10:05
W Holandii pewnie jest to zależne od tego, że tam jest wszystko legalne. Mnie osobiście boli, że dużo patologii wyjeżdża teraz do UK np. i psują tam mocno opinie, ale co poradzić.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 10:59
teraz patologia wyjezdza? to co powiesz na to jak byly otwarte granice. kazdy po wyroku tam uciekal.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 16:48
Super są te posty va_banque, dawaj więcej. W lutym byłem w Londynie na chwile i byłem zachwycony tym krajem, już miałem plany żeby z tej najgorszej polszy spierdalac, fajnie poczytać coś z totalnie innej perspektywy, tej nieprzeslonietej okularami turysty z bieda wschodu

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 21:04
100% zgody z wpisem azzurro. Co do tej mikrofali to oni wszystko w nią wpierdalają, począwszy od gotowych puch z żarciem, przez ryż, czy robienie jajecznicy. Większość Anglików to totalne ameby, a angielskich małolatów to nie wiem do czego porównać, bo nigdzie takiej dziczy nie widziałem. Na dłuższą metę nie mógłbym tam mieszkać, pół roku starczyło.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Czerwca 2018, 12:54
Witam, czy siedzi ktoś za granicą aktualnie i ma czas odpowiedzieć na pare pytań? Interesuje głównie UK, Irladnia, Szkocja ze względu na język, ale o innych miejscach też chętnie zaczerpne informacji. Poproszę o kontakt PW

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Czerwca 2018, 21:12
Ja siedzę w UK. Pod Birmingham.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 18:38
Hoddesdon, UK jak coś

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Czerwca 2018, 10:12
jakie polecacie agencje, które ogarną mi pracę w UK?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 650 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33