Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 19 Czerwca 2018, 11:54

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 650 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona
Saksy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Saksy
  Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 14:57
Myślę o wyjeździe do pracy za granicę w okresie wrzesień - grudzień, tak żeby wrócić w połowie grudnia, czyli na ok. 3 miesiące. Od razu nasunęła mi się holandia, bo jest w chuj ofert, kilku znajomych było i mówią, że b. spoko. Szukam teraz jakiś sprawdzonych biur/agencji pracy, która ma swoją siedzibę/filie na terenie śląska. Jeśli ktoś był, ma jakieś opinie o danych biurach, to byłbym wdzięczny za informację. Dodatkowo jakieś linki do for z opiniami byłyby też mile widziane.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Post Re: Saksy.
  Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 15:11
Jak coś znajdziesz możesz mnie wziąć hehe

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 15:26
Ja wybieram sie w przyszle wakacje od konca czerwca do konca sierpnia, mysle o holandii, niemczech. Chetnie przeczytam wszelkie opinie, informacje.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 15:30
Ja polecam Francje. Dobre zarobki na zbiorach owoców plus tanie zycie,alko i waga naturala za 5 ojro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 15:49
Znajomy robił we Francji na watach szklanych i zarobił na tym w kurwę dużo, jak dobrze pamiętam - nie chcę skłamać, tak na 50% mam pewność - 3000 euro na miesiąc. Praca jest podobno w chuj ciężka, ale no hajs moim zdaniem jest wielki

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 16:00
Spawacze w Marsylii (Polacy) otrzymuja nawet po 20-25 euro za godzine pracy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 16:46
Takie zawody typowo po zawodówce trzepią ogólnie za granicą zajebisty hajs, ja niestety nie mam żadnych uprawnień więc nie liczę na nic więcej niż pracę fizyczną, przy zbiorach, czy coś. francja w sumie w chuj ciekawa opcja, odpycha mnie od holandii jaranie i geje. jaranie bo nie wiem czy potrafiłbym sobie całkiem odmówić, a geje to wiadomo, chociaż nie wiem jak często można tam spotkać dwóch liżących się typów.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 17:39
Norwegia- polecam Norwegię, co raz więcej znajomych tam jeździ i wszyscy sa zadowoleni.

Ja siedzę w UK, ale tu jest potworna lipa, nie polecam

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 19:13
trzech moich kumpli pojechało do Norwegii jakaś większą ekipą, ogólnie nie narzekali, kasa ładna tylko że roboty wcale tak dużo nie było w sumie połowa wróciła już do pl reszta siedzi tam dalej na norweskim zasiłku dla bezrobotnych i nie jest im źle :cool:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 19:18
Ogolnie jako mieszkaniec tego pieknego kraju jakim jest Holandia, powiem ze w okresie letnim jest w chuj zapotrzebowania na ludzi przy truskawkach itd, stawki sa liczone jak sie nie myle na wiadra, czy tam skrzynki, ale oplaca sie moim zdaniem, bo co gadam z kims, kto robi na tym to sobie chwali, plus zapewniony nocleg jest itd.

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 19:32
imcat napisał(a):
a geje to wiadomo, chociaż nie wiem jak często można tam spotkać dwóch liżących się typów.

co za glupota, znaczy nie wiem jak w holandii, ale w uk, to zeby bac sie gejow to trzeba miec ladnie zjechane pojecie o tym jak swiat wyglada; nikt nie podejdzie do ciebie i zacznie sie przystawiac czy kurwa nie wiem dotykac, w przeciwnym wypadku wiadomo ze w ryj mozna lac. ale nic takiego mnie nie spotkalo, ani moich znajomych. znam tez kilku(nastu?) gejow i wiekszosc jest spoko. anegdotka mala: byl jeden polak u mnie w pracy jakis czas temu, mareczek, zniewiescialy jak pizda (wylecial po 2 tyg swoja droga) to nawet te pedaly z pracy mowily ze jemu przydal by sie porzadny wpierdol na opamietanie :D

nie mam polskich znakow, srry

z praca w uk jest srednio ostatnio, znaczy jak szukasz porzadnie to znajdziesz, ja w sumie to swoja obecna robote (wtedy jako barman, teraz juz po 3 awansach) znalazlem 3 lata temu dzieki http://www.jobland.pl/ i polecam bo zero oplat dla nich wtedy mialem, pomogli mi z papierami i cala reszta, podejrzewam ze pracodawca im placil za to (mi z pensji nic nie odjeli, az sam sie zdziwilem ze za free wszystko).

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 19:35
ZINNN napisał(a):
imcat napisał(a):
a geje to wiadomo, chociaż nie wiem jak często można tam spotkać dwóch liżących się typów.

co za glupota, znaczy nie wiem jak w holandii

No kurwa, geje sa tutaj naprawde spoko, ostatnio nas na grillu czestowali zarciem i pytali czy nie mamy bialego. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 21:16
ZINNN napisał(a):
imcat napisał(a):

co za glupota, znaczy nie wiem jak w holandii, ale w uk, to zeby bac sie gejow to trzeba miec ladnie zjechane pojecie o tym jak swiat wyglada; nikt nie podejdzie do ciebie i zacznie sie przystawiac czy kurwa nie wiem dotykac, w przeciwnym wypadku wiadomo ze w ryj mozna lac. ale nic takiego mnie nie spotkalo, ani moich znajomych. znam tez kilku(nastu?) gejow i wiekszosc jest spoko. anegdotka mala: byl jeden polak u mnie w pracy jakis czas temu, mareczek, zniewiescialy jak pizda (wylecial po 2 tyg swoja droga) to nawet te pedaly z pracy mowily ze jemu przydal by sie porzadny wpierdol na opamietanie :D

nie mam polskich znakow, srry

z praca w uk jest srednio ostatnio, znaczy jak szukasz porzadnie to znajdziesz, ja w sumie to swoja obecna robote (wtedy jako barman, teraz juz po 3 awansach) znalazlem 3 lata temu dzieki http://www.jobland.pl/ i polecam bo zero oplat dla nich wtedy mialem, pomogli mi z papierami i cala reszta, podejrzewam ze pracodawca im placil za to (mi z pensji nic nie odjeli, az sam sie zdziwilem ze za free wszystko).

bać się gejów :lol:. nie Zin, nie o to mi chodziło. chodziło mi raczej o to, że idę przez miasto, a na ławce siedzą dwa gruchające geje i się obściskują, kumasz. jestem w chuj mało tolerancyjny jeśli chodzi o pokazywanie całemu światu swojej innej orientacji, a tam jest to chyba dość często spotykane. chociaż nie wiem, nie byłem. samo to, że ktoś jest gejem jakoś w chuj mi nie przeszkadza, przynajmniej tak mi się wydaję, bo żadnego nie znam. jeśli zachowuje się normalnie i w moim towarzystwie nie okazuje 'pieszczot' swojemu partnerowi to mam wyjebane.

co do pracy, to raczej wolałbym nie w Anglii, chociaż jeśli trafiłoby się coś rozsądnego, aka wiem ile zarobie, wiem co będę robił, gdzie mieszkał i nie skończę pod mostem, to spoko. niestety na tym jobland mało ofert w chuj, poszukują raczej na wyższe stanowiska, ewentualnie pielęgniarki.

jakby ktoś miał jakiś wujków/rodzinę za granicą i poszukują pracownika to pisać. w chuj raźniej by było, jakby był w pobliżu ktoś z polski, bo angielskiego jakoś super nie ogarniam, żeby dobrze ustalić wszystkie formalności i wiedzieć, że mnie nie wyruchali.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:16
Cytuj:
wtedy jako barman

jakie zarobki, jakie zadowolenie? Moje marzenie to praca barmana w holandii/uk/francji/hiszpanii anglia i holandia sa jednak najciekawsze

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:23
pracowalam za barem w UK;
6,5 na godzine, a zapierdol na maksa; to trzeba po prostu kochac, mi nie przypasowalo; moj dobry kumpel zaczynal w barze, bardzo ruchliwa dzielnica, w srodku zawsze tlum; 5,80 na godzine mimo, ze to byla pierwsza strefa gdzie zarobki powinny byc automatycznie wyzsze chociazby ze wzgledu na koszty dojazdu etc. pozniej zostal supervisorem to podwyzka do 6,8, a teraz jest zastepca menadzera to ma miesiecznie po prostu 1400 i koniec; jego 'firma' wychodzi z zalozenia, ze jak nie chcesz pracowac za tyle to bedzie ktos kto bedzie chcial ;)
zalezy jak sie trafi, jak komus sie podoba ta praca to i bedzie pracowal za mala kase, zawsze mozna zdobyc doswiadczenie i szukac czegos lepszego;

a co do gejow to w wiekszosci spoko kolesie; jeden z moich lepszych kolegow tutaj, Anglik taki jest gejem, wiadomo, ze czasami to co opowiada to mnie az przyprawia o gesia skorke no ale... :P
(make-up tez naklada, opowiada jaka bielizne sobie kupil i pyta mnie czy nie smierdza mu pachy .. cooz... rozni ludzie chodza po swiecie; poki nie musze patrzyc na dwoch facetow ktorzy Cie caluja badz robia inne rzeczy to spoko, nie mam do tego nic)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:34
kurcze ale to jest zajebista sprawa, ludzie z wieksza kultura picia, lepsze alkohole, lepsze drinki i przedewszystkim... napiwki! Nic nie napisalas o napiwkach. Jesli masz takich gosci to jest po co sie rozwijac, poznawac nowe trendy, wprowadzac je do swojego lokalu, promowac dobre alkohole, stwarzac na prawde swietna rozrywke. To jest swietna opcja dla kogos kto to kocha.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:37
napiwki? jasne, w wielu pubach jest tak, ze napiwki ida do wspolnej 'puli' i dopiero po jakims tam czasie mozesz dostac z nich jakis grosz ;)
wiadomo, zalezy do jakiego miejsca trafisz, ale w 70% jest tak, ze nie chca od Ciebie nic poza usmiechaniem sie non stop, odjebaniu swojej roboty i przyjsciu do pracy nastepnego dnia;

moze ja zle trafilam, moze znajomi zle trafiali, ale kazdy narzekal ;)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:42
mysle ze przedewszystkim liczy sie doswiadczenie, wiadomo ze w jakiejs spelunie praca bedzie nudna i nie dajaca satysfakcji. jesli trafiasz do lokalu gdzie zamawia sie prawie same drinki to sprawa zaczyna sie prezentowac zupelnie inaczej. zawsze mozesz wykazac sie wlasna inwencja, probowac wprowadzac swoje pomysly na drinki, namawiac wlasciciela na wprowadzanie nowych alkoholi i tworzenia ci warsztatu do pracy.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:46
tak, najlepiej jest trafic do jakiegos 'rodzinnego' pubu albo takiego z tradycja; bo powaznie, teraz to jest biznes, recesja, mniej klientow, najwazniejsze zeby tylko sprzedac; no ale wiadomo, jak sie trafi na fajne miejsca to mozna probowac przekonac szefa do jakis wieczorkow tematycznych itd; w klubach jest tutaj masowka typowa, kolejki gigantyczne, ceny za piwo 275ml od 6 funtow do 10 (zalezy od klubu), drogie alkohole leja sie strumieniami; ludzie jaraja sie jak umiesz podrzucac szklanki i butelki (sama sie jaram!), ale jakis szczegolnych szans na wdrazanie swoich pomyslow to nie ma...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lipca 2010, 23:55
nie mysle o wieczorkach. mysle o swoich pomyslach na sprzedaz alkoholu, widzisz jesli drozsze alkohole leja sie litrami to mozesz zawsze komus zaproponowac cos nowego, tez nie taniego a postarac sie tak zeby bylo lepsze, takim sposobem promujesz swoje drinki, szef widzi ze udaje ci sie zarobic wiecej hajsow wtedy stara ci sie dawac wieksze pole do popisu. doszkalasz we wlasnym zakresie tez flair o ktorym piszesz i takim sposobem mozesz wyrobic sobie swietna renome, zyskac doswiadczenie i dostac prace w jakims dobrym klubie dla nie byle jakich ludzi.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 650 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona