Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Października 2017, 19:38

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Następna strona
Mandaty 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Mandaty
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 13:39
A to wyszło nieporozumienie i zwracam honor. Dokładnie tak, chłopy potrafili zrobić taki manewr, żeby dać mniej, pójść na rękę i zazwyczaj spotykałem się z "próbą" za 20 zeta. No kurde, też ludzie, póki się ich traktuje jak ludzi. Chyba tu pisałem, że niedawno szedłem z kumplami, piwko popijaliśmy na spokojnie, "dopadli" nas i wystawili stówę na jedną osobę, a było nas chyba 7 czy 8. Nawet gdyby każdemu dali po tej stówie, to i tak nie miałbym pretensji, bo szedłem ulicą i chlałem ten browar, więc wg prawa należało mi się i chuj, trudno. Z jednej strony chciałbym, żeby można było publicznie pić alkohol w Polsce ale zbyt wiele osób nie dorosło mentalnie do takiej opcji, więc z drugiej (ważniejszej) strony...nie chcę tego. Niech jest tak jak jest.

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 14:52
Nom, ale przydałoby się więcej miejsc w plenerze, gdzie ten alkohol na legalu można spożywać.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 15:01
Faktycznie istnieje paragraf na usiłowanie picia alkoholu, zwracam honor ale szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się ze istnieją takie przepisy. Czyli de fakto za samo posiadani zamkniętej butelki z piwem można dostać mandat.
http://natemat.pl/88251,policjanci-chcieli-wypisac-mandat-za-usilowanie-spozycia-alkoholu-butelka-z-piwem-byla-zamknieta

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 20:28
Cytuj:

Jak się kraj nie podoba, to jest proste rozwiązanie, banalne wręcz: wypierdalaj. Masz tyle kierunków...

bla bla bla

Cytuj:
Co do scyzoryka...to nie ale mając przy sobie np. maczetę czy tasak i będąc idiotą, to bulisz, bulisz i to słono, bo chyba do 3ech tysięcy. Chociaż posiadając scyzoryk i mówiąc za dużo, też możesz mieć problemy. Kilka razy łapano mnie na posiadaniu maczet w aucie ale jeszcze ani razu nie musiałem płacić.

No bulisz, bulisz, ale usiłowania morderstwa nikt nie wlepia

Cytuj:
Z takimi poglądami i podejściem, już widzę jak wyglądała wasza rozmowa i czemu wyłapałeś stówę.

i generalnie chuja wiesz, bo trafiłem na takiego tytana intelektu, co się pytał czy nazwę ulicy Władysława IV zapisać rzymskimi literami, czy może jednak nie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 19:44
>>Vego<< napisał(a):
bla bla bla

A potem dziwisz się, że wlepiają ci mandat i traktują jak upośledzonego.
>>Vego<< napisał(a):
i generalnie chuja wiesz, bo trafiłem na takiego tytana intelektu, co się pytał czy nazwę ulicy Władysława IV zapisać rzymskimi literami, czy może jednak nie

W sensie, że chciał ominąć literę (Ł)? Bo w alfabecie rzymskim nie ma tej litery, tytanie intelektu.
O co jeszcze cię pytał? Może ile czasu gotować makaron al dente? Dziwne, że w ogóle nie dał ci kwitu, żebyś sam sobie go wypisał.
Trzeba było powiedzieć, żeby się nie męczył i w skrócie zamiast Władysław napisał Włodi, może przeszłoby, bo nie był tytanem intelektu i mandat byłby nieważny.

Jeszcze Włodi dostałby mandat...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 19:47
Przypomnieliście mi, jak kanar z Łodzi spisywał mnie z dowodu, a zamiast Kamil wpisał Emil, a zamiast Krokusowa - Królicza :) :)

Lowrider napisał(a):
...zarzucicie piksa i co potem, panie doktorze, ziomuś zarzucił zielonego ryjka z muminków?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 19:56
Mi się kiedyś zdarzyło, że kanar zamiast Stefan wpisał Luis Alvaro de Lima Silva.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 20:00
Szkoda że ci się nigdy nie zdarzyło zamknąć mordy

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 20:00
a potem się dziwisz, że wklejają Ci bana albo traktują jak upośledzonego

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 21:02
Cytuj:
W sensie, że chciał ominąć literę (Ł)? Bo w alfabecie rzymskim nie ma tej litery, tytanie intelektu.

ty przygłupie, czwórkę się pytał jak zapisać w imieniu króla Władysława IV

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 21:41
>>Vego<< napisał(a):
co się pytał czy nazwę ulicy Władysława IV zapisać rzymskimi literami

"Czwórka" to cyfra, a nie litera, tytanie intelektu... Ciesz się, że nie wystawiają mandatów za brak intelektu, bo byś się nie wypłacił. Nie obrażaj, nie warto.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 00:07
Ej, tytanie intelektu, szkoda tylko, że liczby po rzymsku zapisuje się właśnie literami rzymskimi, więc wtopiłeś i elo.
Śmieszne to, że udajesz outsidera, a tak naprawdę bardzo uważnie śledzisz to forum i bardzo się wczuwasz. Wiecej luzu ziomeczku, przestań odswiezać forum po napisaniu postu co minute, przestań myslec, że jestes jakąś jebaną wyrocznią - każdy z początku bardziej sie wczuwa w swoje wysrywy, ale ty jesteś tutaj już prawie rok - więc już czas najwyższy. :wink:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 01:07
Przeoczyłem coś, bo odświeżałem stronę co sekundę i dopiero teraz odpisuję. Tej tytanie intelektu i papugo kolejnego tytana intelektu, była mowa o cyferce 4, którą zapisuje się w formie litery i i v ale twój eziomal nie zrozumiał o co chodzi, czego najlepszym przykładem był jego ostatni (i wcześniejszy) wpis. Nie dość, że z niego robisz durnia, to jeszcze sam sobie ubliżasz.
Będąc legitymowanym i mając stary dowód osobisty, adres jest napisany jak wół, więc nie trzeba się radzić "poszkodowanego". Mając nowy dowód, dostajesz informację i też nie musisz się radzić "poszkodowanego" czy ma pisać liczbę w formie rzymskiej czy chińskiej, bo gdyby zostało napisane 'czfarty', to mandat też dojdzie.

Nie, nie myślę, że jestem jebaną wyrocznią...ja po prostu nią jestem.

Na dodatek bronisz typa, który słusznie wyłapał mandat, który próbuje się tłumaczyć, że nie zabił człowieka trzymając nóż w jego klatce piersiowej i tłumaczysz typa, którego policjant się radził w kwestii pisania. Dziwię się, że policjant nie pytał się twojego ekolegi jaki ma być koszt mandatu i w ogóle go nie przeprosił. Obstawiam, że policjant poprosił go też o użyczenie długopisu i szluga.

Ty jesteś tu od prawie 5 lat i swoimi jakże mądrymi teoriami potwierdzasz, że data założenia konta nie ma znaczenia, bo jesteś kolejnym geniuszem, który wróży z fusów.

Kombinuj dalej i postaraj się szybko odpisać, bo te odświeżanie co minutę trochę mnie męczy i elo ziomeczku.

Ale się wczułem...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 01:46
z tego co czytam, to ty chyba wypisywałeś ten mandat

poza tym, nigdzie się nie tłumaczyłem, tylko zastanawialem sie nad sensem paragrafu i tak, uwazam, ze picie w miejscu publicznym piwa powinno byc dozwolone

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 03:11
slg dokąd zmierzasz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 08:30
face kick napisał(a):
>>Vego<< napisał(a):
co się pytał czy nazwę ulicy Władysława IV zapisać rzymskimi literami

"Czwórka" to cyfra, a nie litera, tytanie intelektu...

a potem piszesz, że...
face kick napisał(a):
była mowa o cyferce 4, którą zapisuje się w formie litery i i v

którą zapisuje się w formie litery i i v
którą zapisuje się w formie litery i i v

:rotfl:

Niezły z ciebie tytan.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 09:50
Bądź bardziej wyrozumiały i odpisuj szybciej, bo od ponad 7h odświeżałem stronę co minutę z nadzieją na odpowiedź. Pisz też proszę większymi literami, bo słabo u mnie ze wzrokiem, chociaż ślepej żabce też wyrządziłeś przysługę.

Wracając do tematu nadal nie rozumiesz jego istoty, bo...czwórka to cyfra, a twój eprzyjaciel, którego zostałeś nieudolnym papugą nie pojął o co chodzi i co ciekawe, nadal nie pojmuje. Wyrywasz słowa z kontekstu i nie ogarniasz tak banalnej ironii, gdzie literka Ł powinna dać ci odrobinę do myślenia.
Co ciekawe, nadal (ty) nie pojmujesz, że podczas wypisywania mandatu ze starego dowodu, masz wszystko napisane. Wypisując z nowego, dostaje informację, gdzie też ma jak wół wszystkie dane i policjant równie dobrze może zapytać (wg waszego toku rozumowania) czy pisać pismem pogrubionym i jaką czcionką, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.

Rozumiem, że ciężko ci pojąć siedząc w domu jak wygląda wypisywanie mandatów w dniu dzisiejszym i to już nie te czasy, gdzie przez zepsutą szczekaczkę jakiś pacjent coś bełkocze, bo nie miało się dokumentów. Chociaż nawet wtedy nie mieli problemu z tym, żeby pytać "poszkodowanego" o formę pisania, bo to nie ma żadnego znaczenia. Prawdę mówiąc tylko jedna informacja jest ważna, dlatego w nowych dowodach nie ma adresu zameldowania.
Napisałbym, że tamten wyszedł na bajkopisarza a ty na idiotę, dodałbym jeszcze :rotfl: ale po co?

>>Vego<< napisał(a):
tylko zastanawialem sie nad sensem paragrafu

Sens jest taki, żeby zarabiać i pozbyć się faktu, że ciężko jest złapać delikwenta akurat na tym, jak przechyla butelkę albo puszkę i pije alkohol. Byłoby tak jak zostało napisane, że można siedzieć przy otwartych piwach, grunt, żeby nikt nie widział jak akurat pijesz. Teraz jak będziesz siedział przy otwartych piwach czy nadpitej wódce w miejscu publicznym i będąc pod wpływem, to prawie zawsze dostaniesz mandat, no i idąc z otwartym browarem też. W teorii mogą stać pod hipermarketem i kasować każdego, kto niesie alkohol ale tutaj banałem byłoby wybronienie się w sądzie. No ale jeśli zapierniczasz chłopie po ulicy z otwartym browarem, to ciesz się, że tylko stówa za próbę spożycia.
>>Vego<< napisał(a):
i tak, uwazam, ze picie w miejscu publicznym piwa powinno byc dozwolone

Niech jakakolwiek siła wyższa chroni przed tym Polskę. Ja ten kraj kocham ale dawanie Polakom możliwości picia wszędzie i o każdej porze, to dawanie małpie brzytwy.

Z mojej strony w tym temacie koniec, bo palec mi puchnie od odświeżania strony i psycha siada... Pozdrawiam!
V-iona!:)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 10:32
Przecież w Stanach działa to tak, że mają te papierowe torby i mogą walić z gwinta gdzie popadnie, wszędzie to powinni wprowadzić.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 10:42
F.K a jakie masz podejście do większej liberalizacji posiadania broni ?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 10:44
Jeszcze się ten temat przewija, przecież to upadnie w zarodku jak zawsze. Kaczyński dyktator nie dopuści do posiadania przez obywateli broni, którą mogli by go sprzątnąć.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Następna strona