Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 19 Października 2017, 01:08

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna strona
Mandaty 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Mandaty
  Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 00:56
Pierdol to - stare przysłowie mówi że jak kochają to poczekają :D

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 00:58
Sztum za wykroczenie? Stary, no bez przesady.

Będą ci się aktualizowały odsetki za opóźnienie, czyli zapłacisz za każdy dzień zwłoki dodatkowo. W końcu US się wkurwi i nałoży ci egzekucję komorniczą jak nie będziesz długo płacił. To tak w skrócie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 20:21
jabolsdz napisał(a):
z tego, co pamiętam, to mandaty z mpk zawsze szybko procesowali. góra dwa miechy i przychodzi wezwanie, albo od razu wpierdolka na konto. z psami to raczej dłużej trwało i zawsze przed Wigilią sobie przypominali, a mpk, przynajmniej te 5-7 lat temu kiedy miewałem takie problemy, szybko działało.

zresztą kurwa, mimo wszystko dojrzały człowiek płaci za siebie mandaty, żeby potem nie dostać freeza na konto w najmniej spodziewanym momencie (jak wakacje zagranicą).

Odnosnie mandatow MPK, sprawdzcie to (nie pamietam czy przytaczalem te historie juz na forumku, jesli tak to sorry, chujowa pamiec):

Jest zima, ciemno i pizdzi, wsiadam do tramwaju wkurwiony niezarobiony jak ziomal na banicji. Akurat moja ex pojechala gdzies wtedy naszym autem wiec zdany bylem na niezapomniana podroz MPK. Akurat rozmawialem przez telefon z ziomem i zupelnie nie pomyslalem o tym, zeby kupic bilet, zagadalem sie po prostu. Przejechalem polowe przystanku i patrze a podbija do mnie kanar: grubas, kolo 1,90 m i mowi, ze bilet do kontroli. Ja koncze rozmawiac i mowie, ze nie zdarzylem kupic, zagadalem sie i wlasnie mialem podejsc do biletomatu i kupic. On, ze nie, nie ma tak i za jazde bez biletu jest 240 zl manadatu, a jak zaplace do 7 dni to jest znizka 50%. Gadka szmatka, mowie mu Panie kurwa chcialem kupic, tylko sie zagadalem. Nie ma chuja, dokumenty i wysiadamy. Mowie ok, daje mu dowod i wysiadamy na najblizszym przystanku. Chlop trzyma w lapie moj dowod i zaczyna wyciagac te druczki, na co ja mowie: no to moze sie dogadamy jakos, patrze, ze typ jest sam to moze pojdzie na ugode. Lepsze to niz bulic 120 zl. Typ na mnie patrzy i mowi: dobra, daj 5 dych i bedzie ok. Ja, dobra luz, ale nie mam gotowki, wiec musimy podejsc do bankomatu, jest tu niedaleko Lewiatan i bankomat. Typ sie zgodzil, prowadzilismy jakas jalowa gadke przez 3 minuty, trzyma moj dowod w lapie i mowi: tylko nie probuj uciekac, bo mam twoj dowod. Popatrzylem na niego z politowaniem i podchodze do bankomatu celem wybrania piniendzy.
Zapomnialem dodac, ze celem mojej podrozy byl zakup jarania i ze przy okazji wybiore wiecej hajsu co bym nie musial 2 razy szukac bankomatow. W momencie wkladania karty do bankomatu naszlo mnie maksymalne wkurwienie polaczone z pogarda dla tego kanara, ktory to polakomil sie na latwy zarobek. W momencie przyszedl mi do glowy zajebisty pomysl, wybralem z bankomatu 150 zl.
Akurat 3 dni wczesniej kupilem sobie nowy odtwarzacz mp3 Nova N1 (swoja droga polecam, choc pierwsza wersja softu troche mulila, natomiast dzwiek zacny), piekny nowy i lsniacy grajek kompaktowych rozmiarow, jezdzilem z nim wszedzie jako, ze podroz MPK bez muzyki to poczworne zlo. Wracam do typa, on juz zadowolony, ze trafia sie latwe 50 zl, stoi i czeka na mnie z moim dowodem w swoich grubych lapskach, ja macham mu przed nosem hajsem, daje do reki 50 zl i mowie tak wyciagajac plejerka z kieszeni kurtki: a wie Pan, ze ja to wszystko nagrywalem przez caly czas na dyktafon i ide jutro z tym do MPK na Wawrzynca. Odda mi Pan dowod i sie mozemy rozejsc. Typ jak to uslyszal zrobil 2 kroki wstecz, i mowi: ja nic nie chce, oddaje panu te pieniadze i dowod, mam zone dzieci, blagam Pana niech Pan to skasuje, ja naprawde nie chce stracic pracy. Zaczal sie plaszczyc przede mna, co mnie rozbawilo, powiedzialem mu, ze to zart i niczego nie nagrywalem. Typ nie wygladal na demona intelektu i widac, ze zrobilem mu niezly mindfuck ta cala sytuacja i juz nie wiedzial w co wierzyc. Zaczal znowu prosic, zebym to skasowal, wrecz blagac (swoja droga to komicznie wygladalo, typ 190 cm i ze 110 kg wagi lekko blagajacy mnie o litosc xD), wzielo go na opowiadanie mi smutnej historii swojego zycia (ze mieszka poza krakowem, ma zone i 2 dzieci i musi dojezdzac a LPG drogo wychodzi bo dystans daleki, a jak mieszkal w Krakowie zdala od zony to wynajmowal kawalerke i sie przez to rozpil co prawie zaowocowalo rozpadem jego malzenstwa). Zal mi sie go zrobilo po tym wszystkim, mowie mu luz, daj juz Pan spokoj, niczego nie nagrywalem. Typ sie ucieszyl, odprowdzail mnie na przystanek, powiedzial, zebym pamietam o kasowaniu biletow i dal mi 2 darmowe bilety godzinne na podroz xD

Dzis jestes ofiara, a jutro mysliwym.

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 20:28
:huh:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 20:33
trzeba mu było jeszcze powiedzieć że go zajebiesz i zakopiesz
sztywniutko z fartem mordeczko jebać lamusów ; ]]

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 20:51
jakbym był użytkownikiem komunikacji miejskiej w krakowie to wziąłbym cie na kopy za to, że muszę płacić za twój przejazd

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 20:58
FLoo napisał(a):
jakbym był użytkownikiem komunikacji miejskiej w krakowie to wziąłbym cie na kopy za to, że muszę płacić za twój przejazd

Dobrze, ze nie mieszkasz w Krakowie, bo musialbym ze strachu kanalami chodzic.

Chcialem kupic ten jebany bilet, ok?

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 20:59
ok :wink:

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 30 Września 2017, 23:17
Btw, w MPK płacisz opłatę dodatkową za niewywiązanie się z umowy, a nie mandat.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 1 Października 2017, 02:36
Ishi napisał(a):

Dobrze, ze wyjasniles, zylismy w tej ciezkiej niewiedzy od 24.04.2010 czyli 54 strony.

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 1 Października 2017, 09:29
:lol:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 1 Października 2017, 20:33
Dostałem setę za usiłowanie spożycia, szedłem z otwartym piwem. Ten kraj jest najgłupszy, ja pierdolę. Jakbym szedł ze scyzorykiem, to dostałbym za usiłowanie morderstwa?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 00:29
Nie ma adekwatnego związku przyczynowego między scyzorykiem a zabójstwem, za to między otwartym piwem w ręce a usiłowaniem jego wypicia już tak. Jak chcesz na coś jebać, to jeb na prawo w obecnej formie, ale nie na wykładnię, bo ta jest słuszna.

etan napisał(a):
Ishi napisał(a):

Dobrze, ze wyjasniles, zylismy w tej ciezkiej niewiedzy od 24.04.2010 czyli 54 strony.

No to widzisz, masz już jakieś pojęcie, że w przypadku mandatu jako środka reakcji karnej masz termin zawity na złożenie wniosku o jego uchylenie do sądu, a w przypadku "mandatu" piszesz se zwykły list do prezesa mirka w terminie, który jest przewidziany w umowie, gdzie załączasz info, że miałeś zniżkę/bilet i elo, daj mnie hajs. Ale jedyne, co potrafiłeś zrobić, to przypierdolić się, że napisałem prawdę objawioną, cnie?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 10:04
>>Vego<< napisał(a):
Dostałem setę za usiłowanie spożycia, szedłem z otwartym piwem. Ten kraj jest najgłupszy, ja pierdolę. Jakbym szedł ze scyzorykiem, to dostałbym za usiłowanie morderstwa?

Też jestem zdziwiony, bo tylu ludzi zapierdala z otwartym piwem i nie mają ochoty się napić. Babcie, matki z dziećmi, wszyscy noszą sobie otwarte piwka, tylko po to, żeby je nosić, u mnie to norma. Ja jak mam ochotę napić się w domu, to zawsze kupuję i otwieram po wyjściu ze sklepu, żeby nabrało świeżości powietrza, a zarazem posmaku smogu, bo będzie prawie jak wędzone.

Jak się kraj nie podoba, to jest proste rozwiązanie, banalne wręcz: wypierdalaj. Masz tyle kierunków...

Co do scyzoryka...to nie ale mając przy sobie np. maczetę czy tasak i będąc idiotą, to bulisz, bulisz i to słono, bo chyba do 3ech tysięcy. Chociaż posiadając scyzoryk i mówiąc za dużo, też możesz mieć problemy. Kilka razy łapano mnie na posiadaniu maczet w aucie ale jeszcze ani razu nie musiałem płacić.

Z takimi poglądami i podejściem, już widzę jak wyglądała wasza rozmowa i czemu wyłapałeś stówę.

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 11:16
No znam przypadek zajebania mandatu bo ktoś siedział na ławce obok butelki z resztką otwartego piwa. Czy ja siadając kurwa na ławce mam obowiązek sprawdzania butelek pozostawionych przez meneli? Oczywiście mandatu mogę nie przyjąć i sądzić się, tylko jak możesz udowodnić przed sądem ze nie piłeś tego piwa skoro dwójka funkcjonariuszy twierdzi co innego? Chuja se możesz udowodnić.
Po za tym nie jestem pewien ale raczej nie ma mandatu za usiłowanie picia alkoholu w miejscu publicznym, po prostu funkcjonariusz będzie twierdził ze to zrobiłeś i nie masz możliwości udowodnienia swojej racji (no chyba ze nie wiem, o ile jesteś trzeźwy możesz ostentacyjnie wsiąść do auta i wymusić badanie alkomatem, nie wiem czy to coś da), no bo kurwa jak?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 12:09
Do kolegi powyżej - mogą dać mandat za usiłowanie picia i to nawet jak jesteś trzeźwy. Lata temu wylapalem za to 50 zł, nawet znajde/wkleję ten mandat, zobaczymy co tam wypisali

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 12:28
Dałeś się wyruchać.

Ja pierdolę (do kolegi jeszcze wyżej), oczekujesz, że będziesz tutaj zawsze traktowany jak król, bo "masz swoje prawa"? Rok temu się urodziłeś? Jak siadasz na ławce, która robi za szwedzki stół po menelach dla meneli, to alkomat i sąd i wygrasz ale oni odpuszczą, no chyba, że przyjmujesz wszystko jak Kapciu. Masz zamknięte piwka czy wódę, odpuszczą. Jeśli nawet nie twoje, otwarte ale piłeś, to w chuju mogą mieć twoje tłumaczenia. Jak się "funkcjoner" wkurwi, bo będziesz bredzić tak jak tutaj i rzucisz jakąś "kurwą", to dorzuci używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne i dalej będziesz płacić, zwłaszcza, że on ma mocnego świadka. Jak będziesz pijany i go wkurwisz i będziesz sapać, to stwierdzi, że stwarzasz zagrożenie, nie tylko dla siebie ale też i dla nich i wypierdolą cię na wytrzeźwiałkę, gdzie znowu zabulisz. Postaw się, to czynną napaść dorzuci, gdzie zabulisz albo chwilę odpoczniesz.
Najśmieszniejsze jest to, że ktoś robi aferę z takich rzeczy, gdzie doskonale wie, że pił ale wchodzi w cebulową dyskusję, że mógł nieść od kolegi piwo i tylko przenosił, w domu chciał zakorkować, żeby najebać się nim kolejnego dnia z 5-cioma kolegami.
Jesteś niewinny, nie chcesz płacić, idź do sądu zamiast marudzić albo przypierdol policjantowi i uciekaj, może się uda.
W 1410 roku zrozumiałem, że podejmuje się z nimi normalną dyskusję, bo takie pierdolenie o prawach ich bawi i tylko nakręca i praktycznie nigdy nic nie daje. Normalnie rozmawiać. Da mandat (słusznie), chuj, trudno. Nie da mandatu, ok, dzięki, nara.
A i tak lepiej przy nich się napić i przestać pierdolić, bo próba spożycia alkoholu ma widełki, od 20 do...500zł. :) Samo spożycie, to stówa.
A już najlepiej...pić w pubie, ogródku piwnym, we własnym domu albo jak zazwyczaj w moim przypadku, pod dachem rodziców i za ich pieniądze.
Praw się kurwa zachciało...
Teraz odpuszczają, bo dookoła kamery, komórki, nagrywają wszyscy. Mój "wuja" dostał w centrum miasta strzał na ryj, po którym stracił kilka zębów tylko za to, bo kazali mu się wylegitymować, on to zrobił i zapytali jak się nazywa. Odpowiedział, że tam jest napisane i po tych słowach leżał. Czasy milicji co prawda ale zawsze tak będzie na swój sposób. Gdyby ktoś się nie połasił na kasę, to sprawa Igora (który niewinny nie był) nie wyszłaby, gdzie go męczyli w kiblu, kamery się zepsuły itd...a ile takich spraw nie wyszło? A tu kurwa problem, bo zapierdala z otwartym bronem i oburzony stówą.

Jestem w chuj wyrozumiały dla strażaków, policjantów, ratowników...bo praktycznie każdy dzień, to spotkania z masą idiotów ale też i zapierdol jakich mało, ratowanie życia ale też i narażanie swojego. Wiele razy policja próbowała umilać mi życie ale taka ich rola, mieli powody. A to, że znajdą się czarne owce? Jak wszędzie...

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 12:50
Jaka afera, a ściągają wam tę należność że się tak przejmujecie? Mandaty od psów przepadają mi jak ich nie zapłacę z własnej woli i trochę mnie dziwią te nerwowe reakcje

Lowrider napisał(a):
...zarzucicie piksa i co potem, panie doktorze, ziomuś zarzucił zielonego ryjka z muminków?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 12:51
TylerD napisał(a):
No znam przypadek zajebania mandatu bo ktoś siedział na ławce obok butelki z resztką otwartego piwa. Czy ja siadając kurwa na ławce mam obowiązek sprawdzania butelek pozostawionych przez meneli? Oczywiście mandatu mogę nie przyjąć i sądzić się, tylko jak możesz udowodnić przed sądem ze nie piłeś tego piwa skoro dwójka funkcjonariuszy twierdzi co innego? Chuja se możesz udowodnić.
Po za tym nie jestem pewien ale raczej nie ma mandatu za usiłowanie picia alkoholu w miejscu publicznym, po prostu funkcjonariusz będzie twierdził ze to zrobiłeś i nie masz możliwości udowodnienia swojej racji (no chyba ze nie wiem, o ile jesteś trzeźwy możesz ostentacyjnie wsiąść do auta i wymusić badanie alkomatem, nie wiem czy to coś da), no bo kurwa jak?

Miałem identyczną sytuację - przyjechał radiowóz, dmuchnąłem, 0,00 i pożegnałem się z panami policjantami.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Października 2017, 13:14
Co do tego "wyruchania" - bo wcześniej nie miałem czasu się rozpisać, a trochę źle to ująłem - trafili mnie na piciu, a że za picie jest 100 bez widełek to zawsze się zagadywało "panie władzo jak pan musi mieć wypisaną sztukę to daj pan chociaż 20 za zaśmiecanie". Czasem wypisali 20, czasem 50 za te zaśmiecanie, a raz zaproponowali 50 za usiłowanie (i chodziło mi o sam fakt że jest na to paragraf, bo ekolega TylerD wątpił)

Generalnie z policją dość często dało sie dogadać w tej kwestii, za to miejscy nie odpuszczali nigdy.

Travson - jak nie pracujesz, to nie sciągną. W innym przypadku przychodzi wezwanie do skarbówki o ile mnie pamięć nie myli.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna strona