Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Października 2017, 08:21

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Mandaty 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Mandaty
  Wysłano: środa, 4 Października 2017, 10:50
Może rzeczywiście nie powinno się pić w miejscach publicznych. Na przykład w takiej Pradze można i kamień na kamieniu tam nie został...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 11:30
Megidox napisał(a):
F.K a jakie masz podejście do większej liberalizacji posiadania broni ?

Sceptyczne. Teraz jest na swój sposób dobrze i jeśli jesteś odpowiedzialnym i normalnym człowiekiem, to bez większego problemu zdobędziesz pozwolenie legalnie. Psychotesty, policja chodzi po sąsiadach i pyta czy nie jesteś agresywny, czy mówisz dzień dobry itd. Oczywiście musisz mieć ku temu powody, bo czujesz się zagrożony jako np. właściciel kantoru. Trzeba trochę przejść i moje mieszane uczucia polegają tylko na tym, że mogłeś za młodu popełnić błąd i wtedy sprawa się rypie.
Może byłbym za tym, żeby zwiększyć ilość "rozdawanych" pozwoleń na posiadanie broni ale tylko w domu, że jak ktoś Ci wjedzie z drzwiami to pif paf, chociaż to też nie jest do końca dobry pomysł.
Albo jak np. taki Ezio czuje się zagrożony, chce się bronić na ulicy ale w bicu ma 2cm i może sobie pozwolić tylko na internetową napierdalankę, to zawsze może sobie kupić gaz, strzelić w twarz i działa, nie powodując utraty życia napastnika (no chyba, że jakąś astmę ma).
Pomysł amerykański jest głupi, czego najlepszym przykładem były ostatnie dni...a w sumie regularnie to się zdarza w szkołach czy domach.
Jak ktoś chce kogoś zabić, to zabije. W sumie jak ktoś chce zdobyć broń, to też zdobędzie. Śmiano się kiedyś, że na stadionie X-lecia można było po układach zdobyć nawet bazukę i czołg. Oczywiście tutaj piszę z przymrużeniem oka ale pistolety leżały praktycznie obok kaset.
Osobiście nic bym nie zmieniał, bo najważniejsza sprawa jest taka, że nie broń decyduje o tym czy strzeli, tylko "ty". Zaczynając od policji, kończąc na Kowalskich, którzy mają pozwolenie - nie chcą jej używać, chociaż mogą, chociaż są waleni po ryju, włącza się blokada. To samo z nożami czy maczetami. Nosi wielu ale mało kto użyje. Grożą ludzie klamkami ale sam widok broni zazwyczaj nic nie daje, bo większość myśli, że straszak. A teraz daj broń gościowi, który się naćpa, nachleje, wkurwi się, że panna z tindera była gruba i nawet jej nie przelizał i odpierdoli, zobaczy np. Ezia, który ją przeliże i odstrzeli, bo amok, niepoczytalność. Normalnie by go przekopał, połamał (owszem, mógłby też zabić) ale musiałby się natrudzić ale z bronią w łapie robi to w ułamku sekundy.
A już jako osoba trenująca, pierdolę. Pół życia poświęciłem na walki, a tu podchodzi jakiś chuj i z odległości 2 metrów mnie powala (zabija), bo mama internetu mu nie opłaciła. Z nożem też chujowo ale szanse są spore, przy broni palnej żadnych. Niech jest w sumie tak jak jest.

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 12:52
Podajesz argument mówiący o tym że jak będzie miał klamke i mu odjebie korba to Cię odstrzeli - aktualnie każdy ma dostęp do młotków,noży i całego innego sprzętu którym można to samo zrobić a jakoś aż tyle takich zdarzeń nie odnotowujemy. A kwestia uznaniowości ? W normalnym kraju spełniasz dane wymagania stawiane przez ustawę i masz kwit u nas niebieski może powiedzieć "nie i chuj liberum kurwa veto" i bez jakiego kolwiek uzasadnienia zablokować Ci dostęp do broni - jak do tego sie odniesiesz ?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 19:12
face kick napisał(a):
Wracając do tematu nadal nie rozumiesz jego istoty, bo...czwórka to cyfra

Tytan, słuchaj, pewnie nie kumasz, ale cyfra to jedynie pojedynczy znak służący do zapisu liczb. Po rzymsku "cztery" nie jest cyfrą, a składa się z dwóch cyfr: "I" oraz "V", które są równocześnie rzymskimi literami, jak zresztą każda cyfra tam. I tak, L - czyli po naszemu 50, po rzymsku to też cyfra.
face kick napisał(a):
>>Vego<< napisał(a):
co się pytał czy nazwę ulicy Władysława IV zapisać rzymskimi literami

"Czwórka" to cyfra, a nie litera, tytanie intelektu... Ciesz się, że nie wystawiają mandatów za brak intelektu, bo byś się nie wypłacił. Nie obrażaj, nie warto.

Gdyby zamiast "literami" napisał, tak jak mówisz, "cyferkami" to byś się dopierdoli, że WŁADYSŁAWA to nie cyferki, i taki sens tej twojej przyjebki i ironii. Reszta o czym piszesz totalnie bez sensu. Nie obchodzi mnie po co się ten policjant pytał jak zapisać tą nazwę, ani czy mandat był słuszny czy nie (był), bo nie o tym jest dyskusja. Nie udawaj nieomylnego, bo nawet twój awatar ma z ciebie beke.
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 12:50
Przejście przez ulicę w miejscu niewyznaczonym. Muszę to płacić?

Powrót do góry

Post Mandaty
  Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 12:53
Na chuj

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 12:53
nie musisz, po to są miejsca niewyznaczone żeby po nich chodzić

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 12:55
Jak nie zarabiasz i nie ma możliwości, żeby podmiot uprawniony wjebał Ci się na konto to nie. Jeśli pracujesz/pracowałeś to zależy czy lubisz ryzyko, jeden komornik się wjebie, inny nie.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 14:06
heross2 napisał(a):

Jeżeli właściciel niewyznaczonego miejsca pobiera opłatę za przejście w tym miejscu, to jak najbardziej. Jeśli właściciel opłaty nie pobiera - nie musisz. Cóż to za niedobrzeczne pytanie?

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 14:24
Chodziło o mandat za takie przejście. Pozdrawiam.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 19:36
heross2 napisał(a):

Nie musisz ale zapłacisz.

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Października 2017, 22:40
Przez Ciebie zaraz Herros stwierdzi że "na złość babci nie założę czapki i odmrożę sobie uszy" i potem będzie płacz na forum że mu hajs na koncie zablokowali :D

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56