Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 19 Czerwca 2018, 02:03

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 362  Następna strona
PRACA - rozmowy kwalifikacyjne itp. itd. 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: PRACA - rozmowy kwalifikacyjne itp. itd.
  Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 11:39
jest 20 stycznia, a ja że tak powiem pożegnałem w tym roku drugą robotę w identyczny sposób, mianowicie biorąc udział w show przy pełnej publiczności wymieniając zdanie z przełożonym
ja oczywiście kultura i klasa w ramach tego na ile pozwolił mi mój hiphopowy rodowód ale chuj finał ten sam

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 11:41
opowiadaj Adrian, interesujaco sie zapowiada

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 11:46
ja ostatnio też posłałem pare panczy szefowej w słusznej sprawie i obawiam się że to początek końca xD

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 11:55
Co to za chujowe firmy to będziemy omijać

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 12:03
DMS napisał(a):
Co to za chujowe firmy to będziemy omijać

u mnie zwykła produkcja, a firma Philips

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 13:19
Dawaj historie Gimboy, tez jestem ciekawy :D

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 14:00
Gimboy napisał(a):
jest 20 stycznia, a ja że tak powiem pożegnałem w tym roku drugą robotę w identyczny sposób, mianowicie biorąc udział w show przy pełnej publiczności wymieniając zdanie z przełożonym
ja oczywiście kultura i klasa w ramach tego na ile pozwolił mi mój hiphopowy rodowód ale chuj finał ten sam

Idealny meczing z avkiem :)

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2018, 12:45
Gimboy czekamy na szerszą relacje.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2018, 13:53
W tym kraju nic się nie zmieni, dopóki istnieć będą takie sytuacje jak powyższe. Zwrócenie uwagi szefowi czy przełożonemu równa się z wypowiedzeniem, to jest patologia. Każdy tylko umie dupę lizać co jest żałosne i komiczne, a jak znajdzie się jeden mądry śmiałek, który mówi to, co myśli reszta, to ta reszta tylko stoi i się patrzy, ciesząc się w myślach "ale mu dojebał". Wcale nie dojebał, tylko przedstawił fakty w jasny i konkretny sposób, i przede wszystkim - prosto w oczy, a nie po kątach jak reszta. Takie polskie myślenie.

W krajach rozwiniętych szef jest Twoim partnerem i nie traktuje Cię jak śmiecia, tylko normalnie zapyta co tam nie halo w firmie na poziomie w którym robisz i sobie to weźmie do serca, a nie tak jak tu, że szef jest królem i nic nie można powiedzieć złego, tragedia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2018, 14:35
Najgorsze są osoby, które z najniższych stopni pracowniczych, powoli pną się w górę i w końcu trafiają na jakieś stanowiska kierownicze. Wtedy nagle zapominają o realiach pracy na tych niższych stanowiskach, zapominają jakie rzeczy chociażby dla niego były faktycznie wykonalne w momencie w którym wykonywał standardowe obowiązki. Świeżo upieczony Pan Kierownik, bo nawet zwracać się do niego w rozmowie trzeba by było przez wielkie "P" eskaluje wszystkie te cechy, których wcześniej sam nienawidził u swojego przełożonego. Oczywiście nie chcę generalizować, ale takie mam doświadczenia, a brak poczucia pohamowania w wypowiadaniu własnych opinii wypluło mnie z lekka niczym Gimboya, z tym, że mnie na dłuższe saksy, chociaż tbh nie żałuję

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2018, 10:06
no nie wiem co tu opowiadać w sumie, pierwsza akcja to dorywcza weekendowa roba gdzie starłem się z młodą managerską pipą, zrobiło się dookoła nas kółeczko jak na bitwie fristajlowej i darła do mnie ryja z wysokości 150cm wymachując rękoma przed twarzą, a ja powtarzałem że może porozmawiamy jak przestanie do mnie kląć i wytrze ślinę z buzi,
no a dwójeczka to korpocwelski temat od którego teraz trochę odetchnę,
ogólnie miałem nad sobą zakompleksionego zawistnego frustrata z obsesją na punkcie niechęci do swojej osoby (wszyscy go nie lubią, chcą mu zrobić na złość, oszukać), w rzeczywistości sam sfocusowanyxd był na knuciu intryg, buntowaniu przeciwko sobie ludzi, wchodząc przy tym na grunt osobisty i te gierki naprawdę stanowiły kurewsko lwią część jego pracy
typ żyjący robotą, cel nadrzędny awans i uznanie, prio 1 być na każdym alkoholowym międzynarodowym meetingu i śmiać się przy kieliszku do najhujowszych dowcipów grubego helmuta
wszystko bym jako tako znosił bo jak 99% osób które wie że jest prostakiem chamem i bucem, brałem na niego poprawkę, żeby nie fakt że już jego chamstwo zabrnęło za daleko i wtargnęło w moją sferę osobistą,
publicznie wypunktowałem kondona w zakresie że tak powiem osobisto-kompetencyjnym, co dla tego rodzaju kondona jest już chyba najcięższym policzkiem,
przez weekend układał plan zemsty, wyssał z huja żony jakieś zarzuty które potem przedstawił jako podstawę do odsunięcia mnie od projektu który prowadziłem, oczywiście mógłbym je poodbijać, gdyby nie fakt że ja już wcześniej zakomunikowałem że kładę chuj na to wszystko,
raczej nie było obszaru w tej robocie gdzie mógłbym z typem nie mieć do czynienia, więc sobie odpuściłem, wiecie, względnie fajna pozycja w cv nie jest warta tego żebym przebywał w ogóle w towarzystwie takich toksycznych ludzi :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2018, 11:18
czy jest tu jakaś dobra mordka, która jest w stanie ogarnąć jakąś pracę dla pary w okolicach Berlina? wyjebałem jakiś czas temu na troche na saksy, ale w firmie gdzie pracuję jest opcja tylko i wyłącznie pracy dla mężczyzn, a chciałbym znaleźć coś razem z dziewczyną i ściągnąć ją do siebie, jak ktoś coś to pw, będę wdzięczny

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Stycznia 2018, 12:11
hardy napisał(a):
W tym kraju nic się nie zmieni, dopóki istnieć będą takie sytuacje jak powyższe. Zwrócenie uwagi szefowi czy przełożonemu równa się z wypowiedzeniem, to jest patologia. Każdy tylko umie dupę lizać co jest żałosne i komiczne, a jak znajdzie się jeden mądry śmiałek, który mówi to, co myśli reszta, to ta reszta tylko stoi i się patrzy, ciesząc się w myślach "ale mu dojebał". Wcale nie dojebał, tylko przedstawił fakty w jasny i konkretny sposób, i przede wszystkim - prosto w oczy, a nie po kątach jak reszta. Takie polskie myślenie.

W krajach rozwiniętych szef jest Twoim partnerem i nie traktuje Cię jak śmiecia, tylko normalnie zapyta co tam nie halo w firmie na poziomie w którym robisz i sobie to weźmie do serca, a nie tak jak tu, że szef jest królem i nic nie można powiedzieć złego, tragedia.

Też mnie to wkurwia niemiłosiernie. Przecież pracę trzeba ułatwiać, a nie utrudniać i jeżeli ktoś ma jakieś uwagi, to powinno się taką osobę wysłuchać, a w większości jest to brane jako okazywanie buntu. Nieważne jak jest chujowo, to masz pracować i koniec. Najlepiej jeszcze się uśmiechać do tego i włazić w dupę.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Stycznia 2018, 21:27
rzeczoznawca majatkowy zajmujacy sie nieruchomoscmia/pracownik takiego przybytku obecny na sali? Pw bym prosil

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 20:56
Jak to jest z oddawaniem krwi i dniem wolnym. Pracodawca musi zostać jedynie poinformowany, a ja dostarczam odpowiednie zaświadczenie czy to on ustala mi dzień, w którym mogę się udać do centrum krwiodawstwa? Bo jak dzisiaj podbiłem do kierownika to powiedział, że to muszę z nim ustalić, a czytam sobie przepisy i chyba tak nie jest,

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 21:25
U mnie w jednej robocie było tak, że uprzedzałem kierownika dzień-dwa przed oddaniem krwi że idę i mowil ze nie ma nic dogadania on, ale ze wlasnie trzeba powiadomic co wydaje sie normalne chyba. I w dniu w ktorym bylem oddac krewa musialem przyniesc te zaswiadczenie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 22:05
wgl znacie jakąś faktycznie wypłacalną stronę z klikaniem reklam, wypełnianiem ankiet na nudny dzień w pracy? często zamulam jak nie ma pracy, a może i bym coś pożytecznego porobił

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 23:02
Nie ma się co w to ładować imo

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 13:57
retrox napisał(a):
wgl znacie jakąś faktycznie wypłacalną stronę z klikaniem reklam, wypełnianiem ankiet na nudny dzień w pracy? często zamulam jak nie ma pracy, a może i bym coś pożytecznego porobił

clicksense ankiety po polsku płacą w dolcach, możesz też jakieś robić małe zadanka. żeby cię nie skłamać ja mam 5 dolców uzbieranych (wypłata od 10) ale ziomek co mi to pokazał jest już po wypłacie i na skirlla bez żadnych kłopotów. możesz też sciagac jakies gierki wbijać lvl czy coś ale nie chce mi sie w to pierdolić. ankiety starczają dla mnie jedyny minus to na początku ciężko się wstrzelić w to co od ciebie wymagają, ale później jest spoko. jak chcesz refa to dawaj priv jak nie to chuj. tak czy inaczej nie ma nic lepszego od tego. wiadomo milionerem nie zostaniesz ale po miesiacu kupisz sobie za to pizze i piwo

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 17:01
Pod koniec lutego kolejny etap rekrutacji :cool: Tam do korpo to już garniak ubrać, co?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 362  Następna strona