Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 22 Października 2017, 19:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352  Następna strona
PRACA - rozmowy kwalifikacyjne itp. itd. 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: PRACA - rozmowy kwalifikacyjne itp. itd.
  Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 12:46
A w jakiej branży? Ja mam dużo styczności z ph w branży ogólnobudowlanej i jest niedobór przyzwoitych handlowców, więc możesz się zainteresować. Takiego siana RACZEJ na start bez żadnego doświadczenia nie dostaniesz, ale wizje rozwoju (przy odpowiednim napierdalaniu) są takie, że warto zrobić krok w tył, jeżeli chodzi o zarobki. Nie jestem jednak ekspertem i nie wiem, czy sytuacja się nie zmieni diametralnie za dziesięć lat, ale ja bym w to szedł.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 12:57
retrox napisał(a):
Zbliża mi się przedłużenie umowy, jeszcze przed pracą w obecnej firmie pracowałem w sprzedażówce, co dawało mi radość i jakieś tam spełnienie. Nie chcę przedłużać tej umowy, a chce zacząć w prace w branży przedstawiciela handlowego. W tej chwili zarabiam około 3200-3300 na rękę miesięcznie.. Czy taki przeskok opłaci mi się finansowo? Jak funkcjonują w tej chwili przedstawiciele?

skoro pracowales w sprzedazowce, to powinienes wiedziec, ze nikt na tak zadane pytanie ci nie odpowie, bo rozpietosc zarobkow u handlowcow, juz mniejsza o branze, zalezy po prostu od efektywnosci konkretnej osoby i moze sie wahac od zera do parunastu kafli miesiecznie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 13:46
retrox napisał(a):
Ziomki, stoję w tej chwili przed dość ważnym wyborem, aktualnie pracuję w dużej firmie, jako młodszy operator maszyn wtryskowych, praca ta charakteryzuje się 3-zmianami, które obficie mnie wkurwiają, tym, że po 1,5 roku pracy z każdym dniem nudzę się bardziej tym co robię i idę z większą niechęcią do pracy na każdą kolejną zmianę. Zbliża mi się przedłużenie umowy, jeszcze przed pracą w obecnej firmie pracowałem w sprzedażówce, co dawało mi radość i jakieś tam spełnienie. Nie chcę przedłużać tej umowy, a chce zacząć w prace w branży przedstawiciela handlowego. W tej chwili zarabiam około 3200-3300 na rękę miesięcznie.. Czy taki przeskok opłaci mi się finansowo? Jak funkcjonują w tej chwili przedstawiciele?

Te 3 zmiany z wolnymi weekendami? W sumie zamieniłbym się z Tobą :lol:
Zapewne mieszkasz w Polsce A i zazdroszczę takiej sytuacji, że chcesz zmienić robotę zarabiając 3k tylko dlatego, że jest nudna. Tu gdzie ja mieszkam 3k to ledwo dostaje doświadczony elektromechanik na utrzymaniu ruchu i to zapierdalając na czterobrygadówce. Operatorzy w zazwyczaj dostają 2k do ręki, ale są też miejsca gdzie zapierdalają za najniższą krajową. Aż chce się kurwa żyć :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 14:14
Kurwa, jak czytam te Wasze historie, to pozostaje tylko zapytać ile razy dziennie myślicie o samobójstwie XD. Uważam, że jedyne, prawilne godziny pracy białego człowieka to 9 - 17. Takie sobie wybrałem w poprzedniej pracy, takie mam w obecnej i jest super. Kiedyś próbowałem przejść na ósmą, ale to jednak za wcześnie, bo trzeba wstać przed siódmą.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:08
Tak samo team 9-17

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:31
mam tak samo lehu, niby godzina różnicy tylko ale na tą 9 już sto razy lepiej mi się wstaje, team 9-17

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:35
moj fater 25 lat 6-14 przerobil i byl szczesliwy, wracal o 2 do domu i mial jeszcze pol dnia wolnego, 9-17 to co wrocisz, jebniesz browara i juz noc. chociaz wstawanie o 5 troche przypal imo

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:40
Canibus napisał(a):
retrox napisał(a):
Ziomki, stoję w tej chwili przed dość ważnym wyborem, aktualnie pracuję w dużej firmie, jako młodszy operator maszyn wtryskowych, praca ta charakteryzuje się 3-zmianami, które obficie mnie wkurwiają, tym, że po 1,5 roku pracy z każdym dniem nudzę się bardziej tym co robię i idę z większą niechęcią do pracy na każdą kolejną zmianę. Zbliża mi się przedłużenie umowy, jeszcze przed pracą w obecnej firmie pracowałem w sprzedażówce, co dawało mi radość i jakieś tam spełnienie. Nie chcę przedłużać tej umowy, a chce zacząć w prace w branży przedstawiciela handlowego. W tej chwili zarabiam około 3200-3300 na rękę miesięcznie.. Czy taki przeskok opłaci mi się finansowo? Jak funkcjonują w tej chwili przedstawiciele?

Te 3 zmiany z wolnymi weekendami? W sumie zamieniłbym się z Tobą :lol:
Zapewne mieszkasz w Polsce A i zazdroszczę takiej sytuacji, że chcesz zmienić robotę zarabiając 3k tylko dlatego, że jest nudna. Tu gdzie ja mieszkam 3k to ledwo dostaje doświadczony elektromechanik na utrzymaniu ruchu i to zapierdalając na czterobrygadówce. Operatorzy w zazwyczaj dostają 2k do ręki, ale są też miejsca gdzie zapierdalają za najniższą krajową. Aż chce się kurwa żyć :lol:

Weekendy wolne, chyba, że chcesz przyjść to 100% płatne, do innych wypowiedzi, fakt faktem pracowałem w sprzedaży, ale nie stricte jako przedstawiciel, dlatego byłbym wdzięczny za opis charakterystyki tej pracy, a co do zarobków, to jestem człowiekiem, który może zarobić na poczatku nawet te 5 stów mniej, ale przynajmniej będzie czuł jakąś tam satysfakcje.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:48
pykpyk napisał(a):
moj fater 25 lat 6-14 przerobil i byl szczesliwy, wracal o 2 do domu i mial jeszcze pol dnia wolnego, 9-17 to co wrocisz, jebniesz browara i juz noc. chociaz wstawanie o 5 troche przypal imo

Mi najlepiej żyje się w godzinach wieczornych i totalnie nie potrafię kłaść się przed 23 i wstawać przed 6, poza tym realne trwanie Twojego wolnego czasu ogranicza jedynie sen przy założeniu, że godziny pracy są takie same. Jak wstajesz o 7:30 to nie idziesz spać o 21 więc wracając koło 18 masz jeszcze trochę czasu do tej 00.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:50
Shieet, to ja teraz o 8 zaczynam kończę zazwyczaj ok. 20 (w piątki nieco krócej), tylko w ciągu dnia mam ze 2-3 godziny przerwy na obiad i nie narzekam. :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 16:55
DMS napisał(a):
poza tym realne trwanie Twojego wolnego czasu ogranicza jedynie sen

no niby tak ale jak konczysz o 14 to biorac pod uwage normalne godziny pracy wielu instytucji to jestes w stanie zalatwic full rzeczy do tej 17 których normalnie bys nie byl w stanie zalatwic bo by bylo zamkniete, to tez jest bardzo duzy profit

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 17:07
Team pierwsza zmiana here
przez trzy miesiące w życiu pracowałem na dwie zmiany, no kurwa ta druga zmiana od 14 do 22 to był jakis dramat, nie widziałem zadnego pozytywu w tej sytuacji
Ogolnie pracuje na jedną zmianę, mam sie zjawić między 7 a 9, ale często wbijam sobie na 6 i cenie sobie bardzo taką zagrywkę
Poranna mgiełka, nie ma kurewskiego korka ludzi pracy, wchodzę sobie na luzaku i moge na spokojnie spić kawe
I jak wtedy jak sie uda wyjsć o czasie czyli o 14 to jest KLASA, no a np czasem jak musze wbić na 9 i kisne do 17 to po 15 jak juz większość ludzi wychodzi, zaczynaja sie myśli samobójcze

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 17:13
Gdzie byście szukali pracy żeby dostać ją od zaraz,nawet za jakieś chujowe pieniądze?
Bo jak za niedługo czegoś nie znajdę,to przejebane.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 17:23
W temacie używki może.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 17:42
W galeriach szukaja studentow, gastronomia w sensie pomoc kuchenna albo kelnerka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 18:07
Finesta napisał(a):
Gdzie byście szukali pracy żeby dostać ją od zaraz,nawet za jakieś chujowe pieniądze?
Bo jak za niedługo czegoś nie znajdę,to przejebane.

Do call center biorą wszystkich chyba.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 18:19
Elph napisał(a):
W temacie używki może.

tu bym więcej zarobił

Rupert napisał(a):
W galeriach szukaja studentow, gastronomia w sensie pomoc kuchenna albo kelnerka

dzisiaj byłem w biedrze,ale możliwe,że nie zdążę wyrobić się z książeczką sanepidowską,chociaż i tak spróbuję
wysłałem też do saturna jako doradza klienta + spróbuję wysłać do jakiś sklepów w galerii

HPW500 napisał(a):
Do call center biorą wszystkich chyba.

też będę szukał

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 18:33
nie wiem czy wszędzie tak jest, ale ze swojego doświadczenia to dużo łatwiej złapać robotę w Euro RTV niż Saturnie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 18:36
magazyny/produkcja? zależy od miasta ale w Poznaniu jest tego pełno

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 18:55
fastfoody i call center zawsze robote proponują

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352  Następna strona