Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Lipca 2018, 13:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2160, 2161, 2162, 2163, 2164, 2165, 2166 ... 2177  Następna strona
Jak poderwać dziewczynę? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Jak poderwać dziewczynę?
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 00:02
beka, że kiedyś znajomy w ramach podobnego eksperymentu napisał sobie do jakiejś grubej 0/10, ona oczywiście zajarana tam żywo odpisuje i kręci bajerkę, w końcu spytała go o zdjęcie i wysłał fotkę takiego totalnego przegrywa kasztana również 0/10 i ona już nawet nie odpisała :lol: wniosek taki, że szkoda mi trochę takich mega niewyjściowych gości, nawet jeśli staraliby się bardzo i nie mieli żadnych wymagań to jak widać ciężko byłoby im znaleźć dosłownie kogokolwiek :(
no i trochę beka również, że taka gruba locha okropna jeszcze wybrzydzała xd

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 00:08
Co to za pokretna logika, ze jak jakas gruba locha jest 0/10 to nie ma prawa wybrzydzac xd

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 00:41
Wiadomo nie od wczoraj koledzy ze takie potwory 0/10 maja wieksze wymagania niz te lepsze, trzeba byc 10/10 jak ja wtedy przebieracie, chyba ze jestescie spierdoliny ala ezio czy tmk i nie umiecie z pannami gadac (co?) to soruwa, elo

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 00:49
ergiees napisał(a):
beka, że kiedyś znajomy w ramach podobnego eksperymentu napisał sobie do jakiejś grubej 0/10, ona oczywiście zajarana tam żywo odpisuje i kręci bajerkę, w końcu spytała go o zdjęcie i wysłał fotkę takiego totalnego przegrywa kasztana również 0/10 i ona już nawet nie odpisała :lol: wniosek taki, że szkoda mi trochę takich mega niewyjściowych gości, nawet jeśli staraliby się bardzo i nie mieli żadnych wymagań to jak widać ciężko byłoby im znaleźć dosłownie kogokolwiek :(
no i trochę beka również, że taka gruba locha okropna jeszcze wybrzydzała xd

nie no, ale to też jest tak, że ona nie wie przecież, iż jest 0/10 bo mało kto potrafi spojrzeć na siebie obiektywnie. poza tym bardzo często 'grube lochy' są strasznie głupie, w sensie wiesz: hej no może i jestem gruba i jak ci sie to nie podoba to cie wpierdole żywcem ale liczy się wnęcze. dodatkowo dochodzi faktor taki, że ona wini za swoją wagę i to, że nie chcą jej przystojniacy wszystkich tylko nie siebie. więc raczej bez opcji by taka osoba potrafiła ocenić choćby w miarę obiektywnie siebie.
zresztą tak się zastanawiam to sam nie potrafiłbym się ocenić, ale luz bo rynek weryfikuje przecież

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 00:53
Dlaczego grube suki popierdalaja w legginsach a laski 46kg sie glodza bo mysla ze sa tluste???

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 00:57
bo są chore psychicznie rozumisz, jedne na karyństwo a drugie na bulimie czy inne spierdolenie

no ale to też kwestia tego, że nie potrafią obiektywnie na siebie spojrzeć

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 01:00 przez Smek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 01:00
Rozumie, tak tez myslalem, pozdrawiam Cb ryju

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 01:01
również pozdrawiam cb i dziękuję za owocną dyskusję

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 01:04
Bros before hoes

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 08:39
TMK napisał(a):
ale tak serio to ciekawi mnie dlaczego przystojny gość w internetach nie ma takiego brania tylko one przebierają sobie caly czas w kim chcą

Głupoty gadasz, mam kurwa 171 cm wzrostu :lol: ale za to ryj dość wyjściowy, bo nie boje się fryzjera, dbania o zarost i schludnego ubioru i zawsze jak mam konto na jakimś portalu to mam od groma par. Wystarczy nie wyglądać jak Mati w dresie ze szlugiem w japie i też za bardzo nie przesadzać w drugą stronę z jakimiś koszulami jak co drugi teraz na zdjęciach na portalach randkowych. Normalnie zdjęcie w slim jeansach i bluzie z kapturem plus zadbana fryzura i lecą serduszka.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 08:47
tydzień temu widziałem spotkanie 3 psiapsiółek, zadbanych. żadne tam najpiękniejsze, ale widać, że mające się za gwiazdy i dbające o wygląd. No i jedna była z takim hobbitem, który miał 165cm około. Niemniej super ubrany i zadbany. Był niższy od laski o jakieś pół głowy i był z najładniejszą i wydawało się najnormalniejszą z nich. Pozostałe dwie żywo dyskutowały o tym, że jedna ma fajną parę na tinderze i super się pisze, ale ona widziała po zdjęciach, że on raczej niski, a ona chce kogoś wyższego od siebie. Faktycznie niska nie była. Przypomniał mi fanpage będący kiedyś przedmiotem gorącej dyskusji "Męzczyzna zaczyna się od 180cm". Facet niski ma trudniej to się zgodzę, ale nigdy nie ma się co tym przejmować, bo i tak najładniejsze dziewczyny są poniżej 175cm ;).

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 09:41
Kobiety 0/10 też mają swój ideał księcia na koniu 10/10 i super życia z nim. To jest kierowane emocjami a nie rozumem, bo gdyby rozumem się kierowały, to nie zakładałyby nigdy konta ze zdjęciem, albo żadnego konta, albo też nie wybrzydzałyby w ofertach i cieszyły się, że ktokolwiek je chce. No ale takich to nie znam, nie ważne jak wyglądają, każda kobieta chce mieć super związek z super gościem, potem ślub dom dzieci, no takie one są. Samotność im nie służy. Niekiedy brak im też intelektu aby inaczej pokombinować i ułożyć sobie życie, popracować nad sobą, polepszyć siebie, tylko właśnie tak czekają na tych portalach x lat na gwiazdę z nieba.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 09:49
Kobiety są niestety mniej inteligentne, to jest minimalna różnica, minimalna, 2 do 6 %

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Nie no panna spoko, tylko teoretycznie rzecz biorąc, powinienem mieć problem z tym że bez matury

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 10:26
kubs1948 napisał(a):
TMK napisał(a):
ale tak serio to ciekawi mnie dlaczego przystojny gość w internetach nie ma takiego brania tylko one przebierają sobie caly czas w kim chcą

Głupoty gadasz, mam kurwa 171 cm wzrostu :lol: ale za to ryj dość wyjściowy, bo nie boje się fryzjera, dbania o zarost i schludnego ubioru i zawsze jak mam konto na jakimś portalu to mam od groma par. Wystarczy nie wyglądać jak Mati w dresie ze szlugiem w japie i też za bardzo nie przesadzać w drugą stronę z jakimiś koszulami jak co drugi teraz na zdjęciach na portalach randkowych. Normalnie zdjęcie w slim jeansach i bluzie z kapturem plus zadbana fryzura i lecą serduszka.

Jestem tego samego wzrostu i potwierdzam, należy jednak kierować się rozwagą i nie umieszczać fotek wśród innych ludzi, mających po 180+ :lol: cenny mógłby okazać się tu ziomek mający 160 cm, lecz takich jest niewielu.

hardy napisał(a):
Kobiety 0/10 też mają swój ideał księcia na koniu 10/10 i super życia z nim. To jest kierowane emocjami a nie rozumem, bo gdyby rozumem się kierowały, to nie zakładałyby nigdy konta ze zdjęciem, albo żadnego konta, albo też nie wybrzydzałyby w ofertach i cieszyły się, że ktokolwiek je chce. No ale takich to nie znam, nie ważne jak wyglądają, każda kobieta chce mieć super związek z super gościem, potem ślub dom dzieci, no takie one są. Samotność im nie służy. Niekiedy brak im też intelektu aby inaczej pokombinować i ułożyć sobie życie, popracować nad sobą, polepszyć siebie, tylko właśnie tak czekają na tych portalach x lat na gwiazdę z nieba.

Większość tego co napisałeś można zgeneralizować na mężczyzn, z tym, że oni zamiast czekać na gwiazdę z nieba czekają aż jakaś ich "pokocha, jakimi są", zaniedbując swój rozwój przez brak zrozumienia, że "rynek" związków to rynek jak każdy inny i trzeba jakoś wykreować na nim wartość. Szczególnie dzisiaj, gdy przeciętna kobieta nie narzeka na brak uwagi i opcji i nie pozostaje nic innego, jak jakoś się przez to przebić.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 10:49
Większość mężczyzn od małego ma wpajane, że wygląd nie ma znaczenia, że kobiety powinno się wybierać tylko ze względu na charakter, że przecież na dziewczynkę nie można krzyknąć, jak w szkole ci jakaś dokucza to nie możesz księżniczce jakoś oddać chociażby werbalnie, bo każdej szacunek należy się tylko dlatego, że jest kobietą, a ty lataj za nimi, albo cierpliwie czekaj. Większość jednak w końcu sobie uświadamia, że jako faceci również jesteśmy czegoś warci i należy nam się szacunek i coś więcej niż gruba Sandra planująca ciążę zaraz po ukończeniu kursu na fryzjerkę w osiedlowej zawodówce. Rozumiemy też, że jeżeli oczekujemy zadbanej kobiety to sami powinniśmy o siebie zadbać, kto tak robi ten nie ma większych problemów z kobietami. Jednak dalej pozostaje grupka tych, którzy kobietę traktują jak bożka, tacy, którzy tylko czekają aż jakaś ich pokocha za ich charakter, albo za to że za nimi ciągle latają i prawią komplementy, ale ile jest takich kobiet? Nie oszukujmy się każdy z nas chciałby atrakcyjną partnerkę, a jak ktoś miał sytuację z jakąś opętaną panną, która za nim non stop latała ten wie jak niektóre kobiety mogą się czuć, gdy gościu liże im dupsko przy każdej okazji i robi wszystko, albo cisną bekę z niego przy koleżankach, albo wykorzystują, cóż świat to ściek. Najwięcej na problem ze znalezieniem kobiety narzekają ci co nic nie robią i myślą, że im się wszystko należy. Tu już nie chodzi o jakieś truizmy typu idź na siłownie i pobiegaj, bo po tym dalej możesz wyglądać jak zjeb, ale wysportowany. Niech jeden z drugim kupi dopasowane ciuchy, jak nie ma kasy na fryzjera to niech chodzi do takiego osiedlowego co bierze za wizytę do 20 zł i co dwa tygodnie chociażby ścina boki i tył zerówką, góre zaczesze na paste i już wśród kobiet ma się +10 do atrakcyjności. Jak bardzo chujowe by to nie było to jednak działa. Wiadomo, że na końcu i tak charakter i uczucia są najważniejsze, ale żeby zdobyć kobietę liczy się pierwsze wrażenie. Tak samo silenie się na jakieś dziwne wiadomości na początku na portalach jest słabe, bo wtedy laska wie, że wysilasz się bo pewnie zwykłym hej co tam byś jej nie zainteresował, chłopie nie znasz laski więc jak masz cokolwiek więcej o niej wiedzieć? Piszesz siemanko, na tym trzecim zdjęciu paznokcie mega ci pasują do Twojego stylu, a w sumie to jak dzień mija? I już cyk masz plusa za zainteresowanie paznokciami na punkcie których mają teraz pierdolca.

Najważniejsza zasada - nie oglądajcie żadnych poradników na youtubie. Wystarczy nie być debilem i o siebie zadbać.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 10:56
hardy napisał(a):

Do tego dodałbym 90% właścicielek konta na Tinderze. Bazuję tylko na relacjach kumpli w tym zakresie - sam nigdy konta tam nie miałem i mieć nie zamierzam, ale z opinii kolegów wynika, że ciężko tam utrafić Panią, która nie jest ciężko zjebana na umyśle.

Niestety, ale trzeba mieć świadomość tego, że znakomita większość Pań lansujących się na Instagramie, Tinderze, Snapchacie (czy jak to się pisze) to kliniczne idiotki, z którymi normalny człowiek nie ma żadnych szans na zbudowanie czegoś poważnego.

Spotkać normalną dziewczynę jest dziś tak samo łatwo, jak trafić szóstkę w Totka a tego fake konta na badoo juz nie mam bo ciary wstydu mnie przechodzą ale dobrze miec swiadomość jak czuje sie w dzisiejszych czasach zadumany w sobie, księzniczkowaty cycaty chuj który będzie podrywany przez frajerów nawet bez względu na wygląd a i tak będzie dla większości wrednym chujem który oleje dobrych, a nawet normalnych chlopaków bo jest atencyjną szmatą z tysiącami polubien i czeka na księcia. Karyna w leginsach z targu tez chce typa 8/10 z dobrym autem bo ma internet na wiosce od 5 lat......ten swiat zwariowal :rotfl:

kubs ladny post i podpisalbym sie ze ten spierdolony mainstream zawsze wkręcal ze to kobieta jest wazniejsza w relacjach damsko meskich, i ze to ona ma byc obiektem westchnień i adoracji.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 11:21
powazny zwiazek
badoo/tinder

wybierz jedno
przeciez to chyba juz dawno wiadomo że na tych portalach nie szuka sie kobiety zycia (nie mówię ze nie ma tam normalnych dziewczyn) tylko bolcowania
no a chyba to jasne, ze i laska i facet woli bolcowac sie z kims atrakcyjnym, bardziej od siebie zazwyczaj
i nawet ta gruba locha ma mega zainteresowanie bo swiat jest pelen gosci jak ezio ktorzy dali by sobie odciac chuja tylko zeby poruchac
nie potrzeba robic eksperymentow zeby to wiedziec, wystarczy myśleć, ale wiem ze niektorym slizgerom z rozumem to nie po drodze

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 11:42
nie no bez jaj, ja też jestem brzydki ale chciałbym dziewczynę 10/10, to chyba naturalne i przypierdalanie się do kogoś o to jest nieporozumieniem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:33
kobiety w dużym stopniu zwracają uwagę na dłonie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:43
Ja miałem więcej matchy na tinderze bez zdjęcia niż ze zdjęciem :D

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2160, 2161, 2162, 2163, 2164, 2165, 2166 ... 2177  Następna strona