Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Grudnia 2017, 15:00

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 ... 2014  Następna strona
Jak poderwać dziewczynę? 

Największy teoretyk do spraw damsko-męskich to:
Ezio 70%  70%  [ 181 ]
Lygrys 22%  22%  [ 56 ]
Dr. Depko 8%  8%  [ 20 ]
Liczba głosów : 257

Jak poderwać dziewczynę? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Jak poderwać dziewczynę?
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 00:00
pamiętaj zasadę - jeśli twój bliski kumpel miał jakąś kobietę, to staje się ona dla Ciebie automatycznie zablokowana do końca życia, nie ma czitów żeby odblokować tę postać.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 00:40
FMH - jest czit a nazywa się ROZMOWA. Z racji jarania sie z ziomkiem za czasów największych najb w technikum filmami Pasikowskiego nie problemem było odsprzedać mu Panne z ktora cos tam świrowane było ale bez wiekszej wczuty za flakon. Ale nigdy prze kurwa nigdy nie robi się akcji bez ustalenia z gościem jak on to widzi - Kurwie nauczcie się że ziomek był przed Panną, będzie i po niej a kobieta jest w danym okresie i wczesniej czy pozniej sie spierdoli <nawet po 30 latach małżeństwa....>

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 01:14
a kunmple z gimnazjum beda z tb do konca zycia!!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 07:38
Ezio_Wroclaw napisał(a):
Ja się tylko umówiłem z panną znajomka, jak ze sobą zerwali i już było "E kurwa gnoju, co mi się za pannę zabierasz, zamiast ziomkowi pomóc odzyskać" :lol: W ogóle, ishi podsumował, bros over hoes to pasuje w sensie pomocy ziomkowi po rozstaniu, a nie, że oo była ziomka to nietykalna, była to była, wraca do gry jak ta piłka z autu.

ty nie masz pojecia o czym mowisz, akcja niemiecka jak chuj to jest, proste
mowisz o pomocy ziomkowi po rozstaniu, wiec na czym ta pomoc miala polegac, na spotkaniu sie z jego byla? nie byles w jego butach wiec nie pierdol, dobra?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 08:05
Megidox napisał(a):
FMH - jest czit a nazywa się ROZMOWA. Z racji jarania sie z ziomkiem za czasów największych najb w technikum filmami Pasikowskiego nie problemem było odsprzedać mu Panne z ktora cos tam świrowane było ale bez wiekszej wczuty za flakon. Ale nigdy prze kurwa nigdy nie robi się akcji bez ustalenia z gościem jak on to widzi - Kurwie nauczcie się że ziomek był przed Panną, będzie i po niej a kobieta jest w danym okresie i wczesniej czy pozniej sie spierdoli <nawet po 30 latach małżeństwa....>

przecież 80% osób powie, zebyś ruchał mu byłą a w głębi duszy Cie znienawidzi do końca życia, co Ty kurwa 12 lat masz?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 08:52
Dzięki Bogu 25 ale pozostaje mi współczuć znajomych którzy nie potrafią być z Tobą uczciwi i grać w otwarte karty.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:19
Ja pierdolę, wy naprawdę chodzicie do ziomków jak do nauczycielki w podstawówce i "Ziomuś, nie gniewaj się wiesz, mam tutaj taką małą sprawę, kutas mi staje na widok Twojej byłej, i wiesz, poruchał bym, ale przecież musisz o tym wiedzieć, w końcu to Twoja była, nic już Was nie łączy, ale Was łączyło no i wiesz, teraz ja bym chciał w nią wsadzać, zgadzasz się?" :rotfl: Przecież mówimy o BYŁEJ a Wy to traktujecie jakby to była obecna, a Wy byli byście tymi, z którymi się puszcza za plecami ziomka. BTW, cała ta rozmowa - jak jesteście po ziomku, to i tak zaczynacie od zera budowanie tej trwalszej relacji z panną, chyba, że już za czasów jej bycia z waszym ziomkiem tak ją bajerowaliście, że zaraz po spuszczeniu z tej smyczy Wam sama wskoczy na kutasa, ale to wtedy kurwa a nie materiał na pannę.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:24
FMH ma rację, nie ma innej opcji.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:26
Ezio_Wroclaw napisał(a):
Ja pierdolę, wy naprawdę chodzicie do ziomków jak do nauczycielki w podstawówce i "Ziomuś, nie gniewaj się wiesz, mam tutaj taką małą sprawę, kutas mi staje na widok Twojej byłej, i wiesz, poruchał bym, ale przecież musisz o tym wiedzieć, w końcu to Twoja była, nic już Was nie łączy, ale Was łączyło no i wiesz, teraz ja bym chciał w nią wsadzać, zgadzasz się?" :rotfl: Przecież mówimy o BYŁEJ a Wy to traktujecie jakby to była obecna, a Wy byli byście tymi, z którymi się puszcza za plecami ziomka. BTW, cała ta rozmowa - jak jesteście po ziomku, to i tak zaczynacie od zera budowanie tej trwalszej relacji z panną, chyba, że już za czasów jej bycia z waszym ziomkiem tak ją bajerowaliście, że zaraz po spuszczeniu z tej smyczy Wam sama wskoczy na kutasa, ale to wtedy kurwa a nie materiał na pannę.

np. kochalbys swoja dziewczyne, ale po jakims czasie by cie zostawila. I nie bylibyscie juz razem. i wtedy zajal by sie nia twoj ziomek.a ty bys powiedzial propsy mordo, jest twoja. nadal bys ja kochal, a ona by opierdalala pale twojemu przyjacielowi. a ty bys zbijal z nim pjone

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:34
nawet w prawie cywilnym powinnowactwo nie ustaje w chwili rozwodu i zachodzi zakaz związków małżeńskich w linii prostej...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:35
Ezio Ty byś własną siostrę przelizal gdybyś ją miał bo co przelizałeś to Twoje więc akurat w tej kwestii jesteś słabym wyznacznikiem etyczno-moralnym.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:35
Ale jakby poszła do innego, to już wtedy spoko, ból będzie mniejszy? Tutaj przynajmniej wiem z kim się zadaje i że dokonała dobrego wyboru. Ta panna co wspominałem dwa posty temu, teraz spotyka się z gościem z paczki tamtego typka i wręcz cały czas mają ze sobą kontakt, więc jak najbardziej się da.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:41
Bez sensu te dywagacje. Jeśli robisz coś chujowemu bliskiej osobie i nie wiesz/nie czujesz że to jest nie fair to kurwa żadne uliczne zasady ci nie pomogą, jesteś chujowy i tyle. Każdy ma swój kręgosłup moralny, rozum i jakąś wrażliwość. Jest zbyt dużo zmiennych, każda sytuacja jest inna. Może być tak na przykład ze twój ziomek to chuj w relacjach damsko męskich, a z panną na której ci teraz zależy był trzy miesiące, pięć lat temu. Bedziesz go teraz pytał o pozwolenie? albo co gorsza slg będziesz pytał o zdanie? Ale weźmy inna sytuacje, panna mogła zostawić twojego ziomka po długoletnim związku, on to zle znosi, a ty po tygodniu bierzesz ją na kutasa, to troche chujowo z Twojej strony. W każdym jednak razie jedynym wyznacznikiem czegokolwiek jest twoje sumienie, jak go nie masz no to slizg nie pomoze.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:50
ej sorry ze sie tak wtracam w te dyskusje ale czy myslicie, ze czajnik to dobry prezent dla dziewczyny

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:52
Z jakiej okazji? Czy tak o po prostu?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:54
urodziny, ale taki dojebany czajnik, w stylu

Obrazek

Ostatnio edytowano Piątek, 29 Września 2017, 09:55 przez Poskro, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:55
zalezy jaki model i czy ma filtr zmiekczajacy wode

e: zedytowales chuju. ja bym dowiazal kokartke i elo

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:56
Zazdroszczę moralności, jeśli ktoś bez przypału bierze się za ex bez rozmowy przy wutce. Serio tak potraficie?

W moim przypadku czułem się jak zjeb, gdy poznałem pannę kumpla w momencie kiedy z nią zrywał.
Utrzymywałem z nią kontakt od czasu do czasu - a to ją przekimałem, a to gdzieś w czymś pomogłem. Ciągle w bani miałem, że co on sobie pomyśli, zapewne odbierze to jako atak na byłą, tym bardziej, że świeża akcja w chuj. Potem jeszcze informacje, że on się dowiedział, no way kurwa, przy najbliższych 3 rozmowach po alkoholu zapewniałem go, że nic z nią nie kręcę. Bardziej się tym przejmowałem niż on, ale przynajmniej byłem czysty i kumpel wie, że może na mnie polegać.

Zresztą, nawet jak jakieś stare dzieje, gdzie podał przykład kolega wyżej, ja bym przynajmniej raz wspomniał na spokojnie kumplowi, że coś tam spotykane. No kurwa, jak okazywałeś szacunek komuś, to Cię nie zje, a zawsze jakoś zyskasz w oczach pokazując, że zależy Ci też na tym, by on się komfortowo czuł. Lepiej żeby kumpel się dowiedział os Ciebie, a nie że się dowie od osób trzecich czy co gorsza zorientuje się dopiero na jakimś wspólnym melanżu :dunno:

Edit: poskro, niech Jadran się wypowie nt tego czajnika :D
Edit2: post się poprzestawiał na fonie, wrrr

Ostatnio edytowano Piątek, 29 Września 2017, 09:58 przez Runiek, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:57
Pewnie z jakiegoś powodu wynika, że akurat czajnik (a nie np. naszyjnik z pingwinem) jej chcesz dać, więc spoko.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Września 2017, 09:58
w sumie dlatego, że ma chujowy i zawsze mnie wkurwiało czekanie nie wiadomo ile aż się woda zagotuje

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 ... 2014  Następna strona