Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 25 Czerwca 2018, 04:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Podatki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: PODATKI
  Wysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 22:44
krzyczę wara od moich pieniędzy od dawna, no ale cóż, chujem betonu nie skruszysz. U władzy są ludzie którzy o wiele lepiej wiedza co zrobić z moimi pieniędzmi, chuj w dupę tym skurwysynom za spierdolony złodziejski system podatkowy i cała skurwiałą komunistyczną biurokrację. Pienię się, bo próbowałem założyć własną firmę, ale po ilości kłód jakie dostałem pod nogi działanie te muszę odłozyć na nieokreśloną przyszłość, brawo, zniechecajcie młodych przedsiębiorców to kiedyś te czerwone pomysły runą razem z pierdolonym Zusem i wszyscy się obudzą z ręką w nocniku

Post może nie do końca na temat, ale jestem frustratem i musiałem

Small Town Junglist

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 23:23
3A powinien zostać zbanowany za samo to co tutaj napisał.
W podobny sposób rozumuje większość społeczeństwa, stąd demokracja pozwala na wprowadzanie w życie największych absurdów.

Zawsze muszę o ten temat zahaczyć. :wink:

p. Tusk obecnie uważany jest za liberała, ponieważ stara się nie podnosić podatków(choć najprawdopodobniej to zrobi).
Liberalna PO - koń by się uśmiał. Dawniej liberałem był ten, który zmniejszał liczbę urzędników i oddawał ludziom ich pieniądze.
Dziś za liberała uchodzi człowiek, który tych pieniędzy zabiera nieco mniej niż socjalista.
Liczba urzędników wciąż rośnie. Ciekaw jestem, czy istnieje jakaś granica.

Kiedyś, kiedy pojawi się polski Pinochet i załatwi sprawę tak, jak załatwić ją należy, będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 23:34
TymoN napisał(a):
Kiedyś, kiedy pojawi się polski Pinochet i załatwi sprawę tak, jak załatwić ją należy, będzie płacz i zgrzytanie zębów.

czyli wymorduje pełno niewinnych ludzi a reszte zamknie do więzień? mam nadzieje że pierwszy pojawi się brodaty człowiek w berecie :wink:
Gdyby podatki nie były potrzebne to by ich nie wymyślono i ciekawe z czego by były budowane drogi, utrzymywana straż, policja, pogotownie gdbyby nie było podatków. Interesujące takze ze w uchodzącej za rejon dobrobytu i zadowolonego społeczeństwa Skandynawii sa wysoki podatki.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 23:52
magpie polecam lekture na temat krzywej Laffera.
Podatki sa potrzebne, ale musza byc proste i nie za duze.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 00:00
dew napisał(a):
polecam lekture na temat krzywej Laffera.

znam to :cool: miałem na pierwszym semestrze ekonomie :) . Ja nie jestem zwolennikiem jakiś mega podatków ale opcja państwa minimum i jak najmniejszym podatków to nie moja bajka a w Polsce to nic sie nie uda bo to społeczeństwo to by chciało podatków jak na Kajmanach a socjalu jak w Szwecji także jeszcze trochę minie zanim coś się zmieni w którą kolwiek ze stron. Aha i jeszcze jestem za tym żeby podatki szły na wyrównywanie szans a nie na utrzymywanie armii urzędasów.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 00:11
Poczytaj o tym, dlaczego Skandynawia trzyma się tak dobrze, bo gwarantuję Ci, że nie przez rozbudowany system podatkowy.
Policja, wojsko, sądownictwo - oczywiście.
Cała reszta może być w rękach prywatnych, ale nie dziwię się, że ludzie myślą inaczej. Skoro ciągle mówi im się o strategicznych sektorach państwowych i innych podobnych bzdurach.

Pinochet nie mordował niewinnych ludzi.
Jeśli tacy zgineli, a pewnie trochę zginęło(co BARDZO potępiam), to było to konsekwencją rządów jego poprzednika, który doprowadził kraj do ruiny.
Gdyby nie Pinochet, to podejrzewam, że zmarło by o wiele więcej ludzi, ale nie bezpośrednio z rąk Allende, lecz w skutek systemu, który wtedy panował.

magpie napisał(a):
Gdyby podatki nie były potrzebne to by ich nie wymyślono

Gdyby broń masowego rażenia nie była potrzebna, to by jej nie wymyślono.
I to jest argument, który przekona każdego, że taka broń jest dobra i zawsze przysłuży się człowiekowi.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 08:53
Magpie, poczytaj trochę o komunizmie, zanim będziesz pisał takie głupoty. Porównaj co zrobiono z Kubą, a co z Chile, tam właśnie Pinochet obronił ludzi przed debilami pokroju Che. Którzy nie chcą równości, bo takiej nigdy nie będzie, po prostu oni chcą być zajebiście bogaci, chcą mieć wielką rezydencję na 100 pokoji z fontanną na środku i wielkim basenem z tyłu. Dlaczego nie pójdą do normalnej pracy, nie zamieszkają w bloku ? Przecież każdy jest równy ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 09:29
kurwa, zwykle staram sie dyskutowac merytorycznie w takich tematach, ale chyba wlasnie stracilem na to ochote. Tymon postuluje zbanowanie 3A linijke pozniej okazujac sie apologeta zbrodniarza pinoczeta, no ja pierdole.
Fajnie, ze jestes upr-owskim zelota z, pozal sie boze, mlodziezowki, ale sa pewne granice absurdu, ktore przekraczasz jak rubikon i od tego momentu bedziesz postrzegany tylko i wylacznie w ich kategoriach. mam skale porownawcza z czterema krakowskimi mlodziezowkami i dam ci dobra rade - nie badz taki nadgorliwy, bo koledzy z partii beda sie smiac i nikt cie nie wezmie na powaznie w wyborach na skarbnika.
general Pinoczet to operacja Kondor - http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Kondor , prawica i konserwatysci poludniowoamerykanscy to contras w Nikaragui i general Videla mordujacy Harolda Contiego. Pomstujecie na komunizm, a wychwalacie zbrodnicze systemy uzywajace DOKLADNIE takich samych metod, tylko dlatego, ze odwoluja sie do typu idealnego waszych pogladow na IDEOLOGIE , żalosne.

TymoN napisał(a):
będzie płacz i zgrzytanie zębów.

fajnie.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 12:57
.....

Ostatnio edytowano Czwartek, 21 Stycznia 2016, 16:58 przez mesoteric, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 13:08
po pierwsze - Castro zabija ludzi na Kubie od 50 lat.
po drugie - oficjalnych ofiar rewolucji i reżimu razem jest 9000 wg opozycyjnych organizacji uchodźczych - http://www.hacer.org/current/Cuba128.php. niepotwirdzona liczba to 100.00 0, ale kto to sprawdzi. kondor - co NAJMNIEJ 50 tys w ciagu kilku lat.
po trzecie, i najwazniejsze - jak powiadal Stalin, to tylko statystyka. nie przemawiaja do mnie argumenty ze sowieci zabili wiecej ludzi niz faszysci, albo ze spalili mniej ksiazek, albo ze pinoczet wymordowal mniej osob niz castro - bo liczy sie wymiar jakosciowy tych dzialan, a nie ilosc. I dla mnie propsowanie jednych czy drugich przyodziewa sie w rajtuzy i jest skrajna dziecinadą ludzi zlej woli.
edit:
po czwarte - ofiary Contras to ok 30 tys zabitych w przeciagu 6 lat + 4.000 okaleczonych dzieci

Ostatnio edytowano środa, 15 Lipca 2009, 13:29 przez Keyser, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 13:16
ja nie wybielam go, ale badz co badz pinochet jaki by nie byl, ma ta swoja przewage nad wszelkiej masci komuchami, ze doprowadzil chile do pozycji jednego z najbogatszych panstw ameryki poludniowej, natomiast castro i jemu podobni doprowadzili na skraj nedzy swoje kraje. i o to nam sie mysle rozchodzi, bo nikt nie bedzie negowal 'osiagniec' pinocheta przy 'walce z opozycja'. taka juz cecha dyktatorska, pilsudski na przyklad zalozyl wlasny oboz koncentracyjny, BO MOGL.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 13:34
na Kube nalozone jest potezne embargo, wiec warto sie zastanowic ,kto jeszcze Kube tak naprawde na ów skraj nedzy doprowadził. O Pinoczecie rozmawialismy przy innej okazji, nie chce mi sie tego powtarzac, ale z mojej wiedzy i raportu chilijskiego ministra finansow rzadu Pinoczeta wynika cos zupelnie innego w kwestii dobroczynnego dzialania rezimu i pomysłow Friedmana na gospodarkę.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 14:33
.....

Ostatnio edytowano Czwartek, 21 Stycznia 2016, 16:57 przez mesoteric, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 14:48
ale dlaczego na kube jest nalozone embargo. z powodów rzadów castro. i patrzac na zycie na kubie i w chile, wolalbym chile, bo tam jezeli nie miales ambicji politycznych to jakos mozesz zyc jak czlowiek, a nie ponizej progu ubóstwa pocieszajac sie, ze sasiad ma tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 15:22
czemu jest embargo ? z powodu rzadow castro
czemu jest embargo ? bo nalozyly je Stany w 61, decyzja czysto polityczyna wynikajaca z owczesnej antykomunistycznej koniunktury i wymeirzona w rezim, a tak zupelnie przy okazji w caly narod.

jak widac strony monety sa dwie, a ludzie maja lipe i tak.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 18:23
Straszne głupoty pieprzysz koleżko.
Nie będę nawet nawiązywał do tej uwagi o młodzieżówkach, bo nie o taki poziom dyskusji mi chodzi.
Jeśli nie widzisz różnicy między Pinochetem a zbrodniarzami komunistycznymi, to oczywiście do Ciebie nie trafie żadnym argumentem.
Napisałem przecież wyraźnie, że BARDZO POTĘPIAM śmierć choć jednej niewinnej osoby. Rozumiesz to? Nigdy nie jestem za takim rozwiązaniem.
Jednak sądzę, że w pewnym momencie ciężko tego uniknąć, kiedy wali się cały dotychczasowy "ład".
To Allende doprowadził kraj do ruiny. Nie wiesz ile osób zmarłoby np. ze względu na zły stan służby zdrowia. Nie możesz tego wiedzieć.
Inteligentny człowiek bierze pod uwagę to co widać od razu i to co może się wydarzyć, a raczej wydarzyłoby się na pewno, tylko, że trzeba się chwilę zastanowić.

Keyser napisał(a):
Pomstujecie na komunizm, a wychwalacie zbrodnicze systemy uzywajace DOKLADNIE takich samych metod, tylko dlatego, ze odwoluja sie do typu idealnego waszych pogladow na IDEOLOGIE , żalosne.

Błędne założenie polega na tym, że uważasz wolność gospodarczą i wolność w ogóle(jak się okazuje), za ideologie jak każdą inną.
Nie dostrzegasz tego, że jeśli jedni uciemiężają innych, to jest to z gruntu niemoralne. Bez względu na całą resztę.
Jeśli uważasz, że Allende nie można było odsunąć od władzy tylko dlatego, że został demokratycznie wybrany, to nazwę Cię zamordystą, który jest za uciskiem mniejszości.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 18:55
Cytuj:
Inteligentny człowiek bierze pod uwagę to co widać od razu i to co może się wydarzyć, a raczej wydarzyłoby się na pewno, tylko, że trzeba się chwilę zastanowić.

Zdanie jest sprzeczne. albo to co widac od razu, albo to co moze sie wydarzyc. inteligentny czlowiek bierze pod uwage to co widac od razu ? inteligentny czlowiek bierze pod uwage to, czego nie widac od razu, nie wyrokuje, wnika w strukture rzeczywistosci i kurwa przede wszystkim nie medrkuje i nie rzuca arbitralnych proroctw w stylu "wydarzyloby sie na pewno". jakbys faktycznie "chwile sie zastanowil", to doszedlbys do wniosku, ze wyrokowanie na temat potencjalnej przyszlosci to kompletna, ezoteryczna bzdura, jako ze przyszlosc jest totalnie nieprzewidywalna i udaje sie to niewielkiej garstce ludzi pokroju Juliusza Verna czy Arthura C. Clarke'a, a nie tobie czy mnie. mozna jedynie gdybac i spekulowac.

Cytuj:
Błędne założenie polega na tym, że uważasz wolność gospodarczą i wolność w ogóle(jak się okazuje), za ideologie jak każdą inną.
Nie dostrzegasz tego, że jeśli jedni uciemiężają innych, to jest to z gruntu niemoralne. Bez względu na całą resztę.

aha. wiec zrzucanie ludzi do morza z samolotu albo mordowanie jednego z najlepszych latynoskich pisarzy za poglady nie uwazasz za "uciemiezanie innych" ? i owszem, wolnosc gospodarcza i wolnosc w ogole uwazam za ideologie jak kazda inna. nie ma ideologii i prawd ostatecznych, mamy ponowoczesnosc. i nie pisze, ze Allende od wladzy nie mozna bylo odsunac, ale piszesz to ty odwolujac sie do wolnosci jako najwyzszej wartosci . wolny wybór = Allende Pinoczet + pucz = negacja wolnego wyboru = gwalt na wolnosci

Cytuj:

przepięknie komunistyczne hasło.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 19:10
Keyser napisał(a):
Zdanie jest sprzeczne. albo to co widac od razu, albo to co moze sie wydarzyc. inteligentny czlowiek bierze pod uwage to co widac od razu ? inteligentny czlowiek bierze pod uwage to, czego nie widac od razu, nie wyrokuje, wnika w strukture rzeczywistosci i kurwa przede wszystkim nie medrkuje i nie rzuca arbitralnych proroctw w stylu "wydarzyloby sie na pewno". jakbys faktycznie "chwile sie zastanowil", to doszedlbys do wniosku, ze wyrokowanie na temat potencjalnej przyszlosci to kompletna, ezoteryczna bzdura, jako ze przyszlosc jest totalnie nieprzewidywalna i udaje sie to niewielkiej garstce ludzi pokroju Juliusza Verna czy Arthura C. Clarke'a, a nie tobie czy mnie. mozna jedynie gdybac i spekulowac.

Źle się wyraziłem. Chodziło o skutki natychmiastowe, oraz te, które następują niebezpośrednio po tym, o czym akurat mówimy.
Rozumiem, że nigdy w życiu nie jechałeś samochodem.
Jechałeś? Pewnie dlatego, że zakładasz małe prawdopodobieństwo wypadku. W takim razie wyrokujesz na temat przyszłości.
Skończ gadać bzdury i wszystko motać. Czasem poddaje się ocenie pewną sytuacje i wnioski(choć nie zawsze) daje się po prostu przewidzieć.
Jeśli człowiek idzie na spotkanie z wygłodniałymi wilkami, to do cholery jasnej, najprawdopodobniej zostanie zjedzony.
Masz chyba na tyle jaj, żeby nie wytykać głupkowatość powyższych przykładów. Jakie by nie były - obalają Twój aksjomat.

Keyser napisał(a):
nie ma ideologii i prawd ostatecznych

Nie ma. Ale są lepsze i gorsze. A jeśli uważasz, że wszystko jest względne, to daruj sobie dyskusje na jakikolwiek temat, bo jest bezcelowa.

Keyser napisał(a):
i nie pisze, ze Allende od wladzy nie mozna bylo odsunac, ale piszesz to ty odwolujac sie do wolnosci jako najwyzszej wartosci . wolny wybór = Allende Pinoczet + pucz = negacja wolnego wyboru = gwalt na wolnosci

Wolny wybór większości, nie wolny wybór jako taki.
To raz. Dwa, że Pinochet oswobodził społeczeństwo, tak żeby każdy mógł decydować o sobie, nie o innych(oczywiście nie udalo się to do końca, ale w większym stopniu niż dotychczas).
Jeśli uważasz demokrację za świętość, to rozumiem, że z pokorą przyjmiesz decyzję wolnego społeczeństwa o tym, że do końca życia masz chodzić z ołowianą kulą przyczepioną u szyi.
Przecież wybraliście, nie powiesz mi, że to narusza czyjąś wolność.
Abstrakcja? Zasada pozostaje ta sama. Społeczeństwo wybrało.

Trockisto.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 19:51
Cytuj:
Źle się wyraziłem. Chodziło o skutki natychmiastowe, oraz te, które następują niebezpośrednio po tym, o czym akurat mówimy.
Jechałeś? Pewnie dlatego, że zakładasz małe prawdopodobieństwo wypadku. W takim razie wyrokujesz na temat przyszłości.

nie wyrokuje. spekuluje.

Cytuj:
Skończ gadać bzdury i wszystko motać. Czasem poddaje się ocenie pewną sytuacje i wnioski(choć nie zawsze) daje się po prostu przewidzieć.
Jeśli człowiek idzie na spotkanie z wygłodniałymi wilkami, to do cholery jasnej, najprawdopodobniej zostanie zjedzony.

uzywasz argumentu ad absurdum. to niemerytoryczny sposob prowadzenia dyskusji

Cytuj:
Masz chyba na tyle jaj, żeby nie wytykać głupkowatość powyższych przykładów. Jakie by nie były - obalają Twój aksjomat.

uzywasz argumentu ad baculum . to niemerytoryczny sposob prowadzenia dyskusji. i owszem, absurd i glupota przykladu z wilkami nie jest w stanie obalic mojego aksjomatu, za to obala szereg towich.

Keyser napisał(a):
i nie pisze, ze Allende od wladzy nie mozna bylo odsunac, ale piszesz to ty odwolujac sie do wolnosci jako najwyzszej wartosci . wolny wybór = Allende Pinoczet + pucz = negacja wolnego wyboru = gwalt na wolnosci

Cytuj:
Wolny wybór większości, nie wolny wybór jako taki.
To raz. Dwa, że Pinochet oswobodził społeczeństwo, tak żeby każdy mógł decydować o sobie, nie o innych(oczywiście nie udalo się to do końca, ale w większym stopniu niż dotychczas).

nie no, tu nie wytrzymalem. po chuju fest oswobodzil. od swobody chyba i wolnego wyboru. wolny wybor jako taki ? mam rozumiec, ze jestes anarchista? nie rozumiesz, ze wszelkie laczenie sie w dobrowolne wspolnoty, ktore zaklada wolnosciowa tradycja XIX wiecznej Ameryki do ktorej odwoluje sie twoja partia, jest zwiazane z konformizmem i zaprzeczeniem utopijnego wyboru "jako takiego"? tak jak demokracja, wiec kurwa mam nadzieje ze kiedys i do ciebie przyjdzie twoj osobisty pinoczet i powie, ze twoja wolnosc, wybor i przekonania sa chuja warte, bo on tak mowi. podziekuj mu wtedy, w koncu cie oswobadza.

Cytuj:
Jeśli uważasz demokrację za świętość, to rozumiem, że z pokorą przyjmiesz decyzję wolnego społeczeństwa o tym, że do końca życia masz chodzić z ołowianą kulą przyczepioną u szyi.
Przecież wybraliście, nie powiesz mi, że to narusza czyjąś wolność.
Abstrakcja? Zasada pozostaje ta sama. Społeczeństwo wybrało.

nie uwazam. ogolnie uwazam spoleczenstwo za bande debili, ale sympatycznych i trzeba jakos zyc bez wrzucania ich do morza, odbierania podmiotowosci czy trzymania w łagrach. ale tobie taka wizja ewidentnie sie, mimo twojej wielkiej, choc nieswiadomie falszywej, estymy dla wielkiej, niezaprzeczalnej, abstrakcyjnej WOLNOSCI, nie podoba.

Cytuj:
Trockisto

uzywasz argumentu ad personam. to niemerytoryczny sposob prowadzenia dyskusji.
za młody jestem na trockiste.
a co to, trockista nigdy nie byl mlody?
nie.

ogolnie nie gadam juz z toba, bo mieszasz pojecia, piszesz sprzeczne rzeczy, przydalaby ci sie niedzielna szkolka mysli politycznej i jeszcze mnie wyzywasz, od, zlituj sie panie nad moja dusza, trockisty. dorosnij.[/quote]

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 20:11
Keyser napisał(a):
Cytuj:

nie wyrokuje. spekuluje.

Tak - spekulujesz. Użyłem złego słowa, wybacz, jestem bardzo zmęczony.
Oczywiście mogę iść w takim razie spać, ale jednak odeprę Twoje bzdury mając jedno oko otwarte.

Złapałeś mnie za słówko, poprawiłeś. Teraz czas na to, żebyś się odniósł.
To można spekulować, czy nie można?

Pominę Twoje kretyńskie komentarze.
Jakbyś jednak znalazł kontrargument, to zreflektuj się i edytuj.

Keyser napisał(a):
nie no, tu nie wytrzymalem. po chuju fest oswobodzil. od swobody chyba i wolnego wyboru. wolny wybor jako taki ? mam rozumiec, ze jestes anarchista? nie rozumiesz, ze wszelkie laczenie sie w dobrowolne wspolnoty, ktore zaklada wolnosciowa tradycja XIX wiecznej Ameryki do ktorej odwoluje sie twoja partia, jest zwiazane z konformizmem i zaprzeczeniem utopijnego wyboru "jako takiego"? tak jak demokracja, wiec kurwa mam nadzieje ze kiedys i do ciebie przyjdzie twoj osobisty pinoczet i powie, ze twoja wolnosc, wybor i przekonania sa chuja warte, bo on tak mowi. podziekuj mu wtedy, w koncu cie oswobadza.

Dobrowolne? O jakiej Ty dobrowolności ciągle mówisz. Wytłumacz mi na czym polega różnica między narzuceniem poglądów przez Pinocheta, a narzuceniem ich przez większość.
ODPOWIEDZ MI NA TO.
Jaka jest różnica, pomiędzy rzekomym odebraniem wolności przez Pinocheta, a odebraniem ich przez tłuszczę.
Dziś też wychodzi na to, że moja poglądy są mało warte.
Większość mi wiąże ręce i nic z tym zrobić nie mogę.
NIC. Dyktatora zawsze można zabić. Większości przecież nie zabije.
Mniejsza o to, ile osób zdaje sobie sprawę z absurdów za którymi głosuje, a ile robi to całkowicie nieświadome.
Mi naprawdę obojętne jest, czy zostanę okradziony przez typa w kominiarce, czy przez piękną księżniczkę.

Keyser napisał(a):

nie uwazam. ogolnie uwazam spoleczenstwo za bande debili, ale sympatycznych i trzeba jakos zyc bez wrzucania ich do morza, odbierania podmiotowosci czy trzymania w łagrach. ale tobie taka wizja ewidentnie sie, mimo twojej wielkiej, choc nieswiadomie falszywej, estymy dla wielkiej, niezaprzeczalnej, abstrakcyjnej WOLNOSCI, nie podoba.

Bzdura, o czym dobrze wiesz.
Nie chcę nikogo ubezwłasnowolnić. Nie chcę nikogo wrzucać do morza, mój Ty inteligentny popleczniku największych wyznawców skonsolidowanych społeczeństw.
Dobrze wiesz, że nie o to mi chodzi, ale widocznie już nie wiesz z której strony podejść. Ja chcę żeby KAŻDY BYŁ WOLNY. Pojmujesz? Lecz jeśli Twoim zdaniem wolność polega na możliwości podporządkowywania sobie innych wbrew ich woli, to wybacz, ale wypaczasz pojęcie.
Wyznawco trockizmu.

PS. Ktoś, kto przeczyta Twój ostatni post, będzie wiedział kto zaprzecza sam sobie i pisze kompletnie nie na temat.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona