Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Lipca 2018, 05:25

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Następna strona
Sny 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sny
  Wysłano: Niedziela, 4 Lutego 2018, 11:31
:lol:

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Lutego 2018, 11:45
XD

a mi dziś śniło się, że otworzyłem balkon i był tam żul - a to dziwne, bo mieszkam na dość wysokim 1 piętrze. kiedy chciałem go zniesmaczony wyprowadzic drzwiami wejsciowymi zapytał czy tam mu 700 złotych, wydało mi się to śmieszne. nagle z balkonu zaczęło wchodzić więcej żuli, mieli noże, to już nie było zabawne. obudziłem sie z ulgą że to sen, poszedłem siku i nasmarowałem sobie dłonie kremem rumiankowym bo miałem jakieś suche i wróciłem spać pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 09:21
jaca napisał(a):
nasmarowałem sobie dłonie kremem rumiankowym bo miałem jakieś suche i wróciłem spać pozdro

To zdanie powinno się znaleźć w spoilerze, z ostrzeżeniem, że treść wywołuje salwy śmiechu :lol:
A uczesałeś się? Pomadki nie użyłeś? Żadnych ogórków na oczy? Szok!
Ja pierdolę, są zawody, gdzie za friko dają kremy, bo człowiek musi zapierdalać jak wół i ta skóra wręcz pęka...a ten jakże typowo fizyczny pracownik po nocnym sikaniu nasmarował se łapki kremem rumiankowym :lol: ...bo miał jakieś suche... System rozjebany.

A co do snów:) Ogólnie większość potrafię wytłumaczyć, czemu się pojawiły. Wczoraj śniło mi się, że na niebie były jakieś niezidentyfikowane obiekty, wszędzie było słychać w oddali dźwięki karetek, straży pożarnej ale na moment przebudziłem się (nie, nie smarowałem kremem rąk) jak pojawił się ten alarm ostrzegający o ataku nuklearnym: https://www.youtube.com/watch?v=_kXtAC0otDY Lekka schiza.
Ale to wszystko dlatego (tak obstawiam), bo chcieliśmy sobie z panną coś obejrzeć i wybraliśmy film "Kontakt":) Znany na pamięć ale zawsze zajebisty:) Także uzbierało się coś w głowie i wyszła z tego historia na noc.

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 09:44
:lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 11:01
Jak zwykle inteligentna wypowiedź...może chciałeś więcej napisać ale twoje delikatne dłonie ślizgają się na klawiaturze po sporej dawce kremu rumiankowego? :lol: Czy ktoś wybłagał o milczenie i się stosujesz?:)

Ja tam w sumie lubię sny. Chociaż najbardziej pojebane rzeczy mam w bani jak zadzwoni budzik (ten z dużym guzikiem, który szwankuje i nadaje się do połamania na pół) i w sumie mógłbym już wstać ale jak przysnę na jakieś pół godziny, to łeb rozjebany. Od lat postanawiam sobie, że jak się przebudzę w nocy, to zapiszę sobie każdy sen (bo te 'drzemkowe' pamiętam) ale mi się nawet oczu otworzyć nie chce, nie wspominając o pisaniu. Sporo na temat snów czytałem i dużo pamiętam z lekcji biologii ale chyba nie doszukiwałbym się w snach niczego nadzwyczajnego, bo teorie są różne, różniste:) Czasem wesoło wygląda jak domowe pupile śnią:) Ale temat mimo wszystko ciekawy:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 11:08
m4m3d napisał(a):
Ja nie wiem co musicie robić, że śnią się Wam raperzy. No chyba modlić się do klipów :dunno:

Kochamy rap, to proste...mnie pierwszym raperem jaki sie przyśnił był eldo, to był czas kiedy gadaliśmy my ze sobą.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 11:26
na głos z postów face kick i 90 na tej stronie, dziękuje za ładny początek dnia, panowie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 14:02
Rzeczywiście mój komentarz jest niesamowicie głupkowaty i śmieszny...a ty łychę i kaszę z misy idź jeść.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 19:34
Moimi faworytami - oczywiście po czasie - są sny z dzieciństwa, kiedy to starsi potrafili cię dobrze nastraszyć bądź obejrzany horror powodował wzmożoną pracę w porytym deklu :mrgreen: Wyobraźnia dzieciaka jest wręcz nieograniczona, nawet mi czasami zdarzały się takie kwiatki, że do dziś je pamiętam. Miewacie coś niewyobrażalnie głupiego?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 21:02
facekicka na slizgu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 21:29
Ze snów można by nakręcić niezle dzieło, jak sen szalonego kapelusznika..nowy gatunek kino nielogiczne,dziwaczne.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 19 Lutego 2018, 23:15
Nie wiem czy ten temat byl tutaj poruszany ale dla mnie to troche powazne bo mam tak 2x dziennie zanim zasne :lol: niby jak ogladam ten filmik to beka ale czy to poczatek glebszej schizofreni? czy po prostu od tego że niestety ale niezmiernie od paru lat duze pale przed snem? :cry:
czasem miewam takie strzaly podczas snu, ze potem dziwie sie jak ja to przezylem, jakby zawały jakies... masakra

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 09:47
Zostałem zaproszony przez Jadena Smitha do jego domu w celu dogrania mu się na nowy album, bo zajarał się totalnie jakąś moją zwrotką. Było w pizde gorąco, ale państwo Smith przygotowali się na taką sytuację budując swoją posiadłość z jakiegoś białego, matowego kamienia i kamiennych posadzek, przez co wszystko wyglądało trochę jak w Grecji. Półki wykuwane w ścianach, jakieś małe źródełka/baseny wbudowane w nie, ogromne akwaria i tym podobne bajery. Will Smith ogólnie musi być jakimś czarnym naśladowcą Elona Muska, czy coś, bo na każdym kroku spaceru czuć było ten futurystyczny sznyt, jakieś eksperymenty i prototypy techniczne przysłane mu przez jego przyjaciół. Po drodze do swojego pokoju Jaden przedstawiał mi jakichś wujków, ciotki, ogólnie Will dojebał tam bazę dla połowy rodziny i wszyscy byli ubrani na biało jak Kendrick w którymś z teledysków z GKMC. Mimo bycia młodym Kanye Jaden zachowywał się jak normalny nastolatek mieszkający jeszcze z rodzicami, przymykał drzwi do pokoju, na biurku miał kalendarz z rozpiską zajęć w szkole albo krzyczał do kogośtam żeby byli trochę ciszej, bo chcieliśmy nagrać. Pokazał mi kolekcję sneakersów i śmiał się, że Pharrell nie przysłał mu swojego nowego modelu za darmo. Dziwny też wydaje się fakt, że mówił po polsku i głosem Maćka ze slizgu. W trakcie pisania swojej zwroteczki podpytywał mnie o jakieś fakty na temat mojego kraju, języka, po wszystkich odpowiedziach chujowo udając, że rozumie, a ewidentnie nie mówiło mu to nic. Nie wiem, o czym nagrałem zwrotkę i czy w ogóle ją nagrałem.

Ktoś ma propozycje jak szukać tego w sennikach??

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 20:14
W sumie nic takiego ale w sobotę śniło mi się że zdałem egzamin na prawko i w poniedziałek go zdałem a dziś przyjaciółka której babcia leży w szpitalu miała sen że babcia umiera i parę godzin temu zmarła, nigdy w sumie nie wierzyłem we sny i często słyszałem że jak coś się śni to będzie odwrotnie

#gmll

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 21:59
to ja miałem dużo bardziej pojebaną historię ze śnieniem się komuś tego co działo się mi w danej chwili ale nie powiem bo wstyd
zdarzają się takie dziwne fazki ze snami i faktem jest to, o ile ty wiedziałeś, że masz egzamin na prawko a twoja koleżanka, że ma babcie w szpitalu to kurwa nie wiem jak tłumaczyć niektóre rzeczy gdzieś zasłyszane, czy doświadczone, więc pierdolę i się nie zagłębiam ale dziwne

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Kwietnia 2018, 11:49
strasznie dziwny sen miałem miałem. Leżałem w pokoju, było ciemno i miałem świadomość, że to sen, ale strasznie się bałem, nagle były odgłosy jakby coś szło w kierunku mojego domu. Poszedłem do innego pokoju tam była siostra, mówię jej, że coś się dzieje dziwnego i nagle obraz zaczął wirować i pojawiły się jakieś murzyńskie dzieci porozrywane, a z niektórych uszyte były przebrania dla kóz, w sensie, że kozy były ubrane w ich skóry, głowy itp. Przebudziłem się mokry. Całą noc źle spałem, nie mogłem zasną, jak już zasnąłem to o 3, przebudziłem się o 5:20. `

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Kwietnia 2018, 11:54
Mi się dzisiaj śnił Tomasz Chada w otwartej trumnie, do której wszyscy raperzy wrzucali swoje chujowe płyty.

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Kwietnia 2018, 12:15
To znak, że hip-hop umarł.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Kwietnia 2018, 06:11
Ze wyjebali mnie z roboty za zrobienie zlecenia poza tolerancję, byłem też w jakiejś kolejce i uprawiałem seks z babką przede mną. Jak chcialem poprawić gumę, to okazało się, że jest wielkości reklamowki :D. I bylo coś jeszcze, ale chyba dobrze, że nie pamiętam

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Kwietnia 2018, 09:05
Janusz Korwin-Mikke mi się śnił dobierający się do jakiejś bardzo małej, rudej kobiety w średnim wieku i sapiący w takim miłosnym rozchełstaniu "było pomyłką, że do tej pory wybierałem tylko dragonessy i azjatki..."
:korwin:
dziwna sprawa, że powiedział "dragonessy", bo ja nie znam takiego słowa
a poza tym sądzę, że wcale nieźle się wyspałem

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Następna strona