Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Października 2017, 13:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1910 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96  Następna strona
Sny 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sny
  Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 19:25
No przeważnie jest to jakiś test, na który chuja umiem, ale często też mam wokół siebie dobre mordeczki i przynajmniej można pokręcić bekę... Gdzieś tam kiedyś coś czytałem, że to oznacza podświadomy strach przed poważnymi działaniami/decyzjami itp. nadchodzącymi w życiu, ale nie wierzę w senniki, bardziej w psychologię.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 19:39
MoTyW napisał(a):
Nie wiem o chuj mi chodzi z często powtarzającymi się snami w stylu "powrót do szkoły"... Najczęściej do tej, której najbardziej nienawidziłem (liceum).

Już chyba pisałem, nie pamiętam, ale ja często mam taki motyw, że śnie sobie śnie, normalny sen w którym coś robie np pracuje i naglę muszę po coś zalogować się na stronie technikum albo tam podejść i uświadamiam sobie, że przecież ja już do szkoły dawno nie chodze i ciągle pracuje czyli jestem nieobecny na polskim i nie zdam z polaka.... :lol: I bardzo często w tym śnie właśnie jestem świadomy tego, że w realnym życiu już wszystko pozdawałem, ale nagle o wszystkim zapominam i wydaje mi się, że wszystko jest zdane ale na polski muszę chodzić, bo inaczej nie zdam i zawiodę rodziców. Chore, bo bardzo często mam taki sen

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 19:50
pewnie chodzi o to https://www.youtube.com/watch?v=YA9p_zvj02Y

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 19:54
A no i jeszcze klasyk czyli wizyta w aquaparku, gdzie jest zajebiście, a kończy się tak, że zjeżdzając ze zjeżdzalni ona się nagle w połowie kończy, no i pozostaje skoczyć z wysokości na beton i się obudzić

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 19:57
Na stronie 92 pisałem o tej fazie ze szkołą, widzę że to popularny motyw; zawsze pobudka z tą ulgą że szkoła to przeszłość

Lowrider napisał(a):
...zarzucicie piksa i co potem, panie doktorze, ziomuś zarzucił zielonego ryjka z muminków?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 20:01
czemu z ulgą?

czy uważasz, że

Cytuj:
Jak można powiedzieć, że szkoła to najlepsza lata w życiu ? :you_crazy: Kurwa, jestem jeszcze gówniarzem, ale już teraz wiem, że będę srał ze szczęścia kiedy to się skończy. Wbijasz na lekcję a tu Ci nauczyciel wypierdala "Wyciągamy karteczki! :joint: " i chuj, stres ze sprawdzianami, w 90% chujowo rozłożone godziny w planie lekcyjnym (10h lekcyjnych w Czwartek od 11 jestem lamusem ) A teraz spójrzymy na robotę. Wbijasz do pracy, witasz szefa, którego masz za chuja, ale jebiesz to, bo płaci Ci hajs. Robisz sobie kawkę, siadasz do pracy w międzyczasie przeglądając forumka. Wypierdalasz po 8h do domu, bez stresu, bez wkurwu, żyć nie umierać

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 20:03
Robo > Szkoła

a teraz ani jedno ani drugie, przynajmniej do jesieni :joint:

Lowrider napisał(a):
...zarzucicie piksa i co potem, panie doktorze, ziomuś zarzucił zielonego ryjka z muminków?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 20:04
Dobra, a jak dochodzi w śnie do bójki to normalnie się tłuczecie? Ja przeważnie mam jakąś blokade i nie mogę zadać ciosu, moja ręka waży tone, ale zawsze mam jakiegoś ziomka co to nagle jest mistrzem i każdego składa.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 20:18
Uśmiechnąłem się, bo ZAWSZE mam coś takiego, że jak chcę komuś we śnie strzelić w ryj, to nie trafiam. Cios leci ale gdzieś na boki. Tylko sen, a jednak wkurwia. :wink:
Co ciekawe, czasem zdarza się opcja z czymś ostrym i cel zawsze trafiony.

Nie wiem gdzie to słyszałem ale podobno nikt nie widzi swojej twarzy we śnie.

Proszę mnie nie obrażać, bo strasznie mnie to rani. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 20:42
A to dziwne, bo dobrze pamiętam sen, w którym siebie widziałem. To znaczy był cały jakby z perspektywy trzeciej osoby. Nie patrzyłem ze swoich oczu, tylko gdzieś z boku, siebie widząc dość wyraźnie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Czerwca 2017, 21:04
No kurwa, jak już się mam napierdalać we śnie to właśnie w większości przypadków wszystko toczy się bardzo ociężale, moje ciosy trafiają, ale nie powodują żadnych obrażeń i zdaję sobie sprawę, że coś jest nie tak, ale nie potrafię nic z tym zrobić... Choć dla odmiany kilka razy zdarzyło mi się za bardzo skatować człowieka - bójka toczyła się jako tako normalnie, z moją przewagą, a w następnym "ujęciu" patrzyłem już na przykład na całkowicie zmiażdżoną maskę przeciwnika.

Cytuj:
już chyba pisałem, nie pamiętam, ale ja często mam taki motyw, że śnie sobie śnie, normalny sen w którym coś robie np pracuje i naglę muszę po coś zalogować się na stronie technikum albo tam podejść i uświadamiam sobie, że przecież ja już do szkoły dawno nie chodze i ciągle pracuje czyli jestem nieobecny na polskim i nie zdam z polaka....

Tak bardzo ja, rozkmina w stylu "kurwa, przecież ja tu wieki nie byłem, o chuj, przecież nie zdam" :lol:

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Wtorek, 6 Czerwca 2017, 12:05
Lolz ale miałem sen
Śniło mi się, że była sobie taka wielka drabina z przeszkodami jak w jakiejś gierce na Amidze.
I ta wielka drabina prowadziła do takiego punktu gdzie tylko 2 osoby na świecie doszły, w tym popularny youtuber Z dupy.
No i to było gdzieś w wielkiej sali gdzie siedziało w chuj ludzi no i ja się odważyłem też tam wejść.
Z Dupy i organizator podpowiadali mi jak dojść w ogóle do tej drabiny bo to też było niebezpieczne bo można było zlecieć jak w Rosyjskiej Ruletce na Polsacie.
To było w chuj niebezpieczne, ale mówię spróbuję. No i idę po tej drabince sobie, dymi się jak skurwesyn, wysokość jak przy skoku Felixa Baumgartnera ale ja dalej pruję i mówię sobie w myślach "im szybciej tym lepiej".
UDAŁO SIĘ! Doszedłem do góry. Wszyscy mi biją brawo, Z Dupy mi bije brawo. Ja się pytam czy mogę sobie teraz zlecieć z góry czy muszę schodzić stopień po stopniu. Mogłem sobie zlecieć, więc luz.
Organizator mi mówi "Słuchaj jesteś sławny, jesteś trzecią osobą na świecie, który pokonał tę drabinę". Wpisujemy cię do księgi no i dostajesz jakąś złotą łapkę na kanale youtube.
A ja mówię - Ale ja nie mam żadnego kanału na yt xD Wszyscy w szoku. No i musiałem sobie założyć kanał na youtube, całkiem sporo subów mi naszło no a wejście na tę drabinę to był jedyny filmik na moim koncie a ja byłem zadowolony bo wszędzie widniało moje nazwisko w mediach.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 28 Czerwca 2017, 11:37
Wczoraj śniło mi się, że byłem w jakimś surrealistycznym mieście, w którym to odwiedzili mnie rodzice bym pokazał im wnuka. Sam się o dziecku niedawno dowiedziałem, z jakichś powodów dawno w tym mieście nie byłem. Nie byłem zbyt zadowolony z bycia ojcem, matka dziecka nie była mi bliska - jej postać, o ile w ogóle ją wyśniłem, nie przetrwała do przebudzenia. Lepiej pamiętam budynek w którym mieszkałem - brutalistyczny biały drapacz chmur, zwężający się nieco ku górze. Bez okien - jedynie od frontu wąska szczelina sięgająca dwóch trzecich wysokości, elewacja zabarwiona na pomarańczowo zachodzącym słońcem. W środku przestrzenne, jasne i otwarte klatki schodowe - w przeciwieństwie do komnat w których mieszkałem, tam było ciemno i ciasno. Dokładnego wyglądu mieszkania nie pamiętam, ale pozostało wrażenie ponurej klitki na poddaszu. Kiedy dotarliśmy na górę okazało się, że dziecko jakiś czas temu zmarło. Poczułem ulgę.

Dziś śniło mi się, że byłem w restauracji i bardzo chciało mi się sikać, jednak ciągle coś mi w tym przeszkadzało, np. szczur, który przebiegł pod nogami i kucharz, który go gonił (a jakiegoś powodu kibel miał dwa wejścia). Z tego wszystkiego aż się zbudziłem i musiałem wysikać się na jawie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 20:21
Miałem dziwny sen.

Przyszedł do mnie mój były treneiro i powiedział, że załatwił mi walkę za kasę z Bonusem BGC. :)
Szczegółów nie pamiętam ale ogólnie chodziło o to, że wszyscy znajomi wywierali na mnie presję, że będzie przypał jak chuj i śmiech, jeśli wyłapię od niego na ryj. W każdym razie do walki nie doszło (pobudka), więc wynik nieznany.

Andrzej (pierwszy przeciwnik) też się nasłuchał. :lol:
"Bodykrajsta" nie biorę pod uwagę, bo moja panna z drobną posturą by go zamiotła. Tak na marginesie, wystawianie takich ludzi z takim charakterem na ring, to zwykłe znęcanie się ale chuj w to.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Lipca 2017, 18:29
Cytuj:
wystawianie takich ludzi z takim charakterem na ring, to zwykłe znęcanie się ale chuj w to.

tacy ludzie sami się wystawiają na ring, żeby zarobić pieniądze, więc co ty pierdolisz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Lipca 2017, 15:46
Hmm...
2dni temu snilo mi się, że leciałem deathmatcha sam na czterech. Ale tak na zywo. Oni byli po drugiej stronie ulicy za busem wiec wszedlem do budynku, ktore wygladalo w srodku jak opuszczone mieszkanie ze schodami do gory z poręczą. Takie w spirale wiecie ocb. Jak bylem juz w srodku widzialem typa co szedl w moja strone z zewnątrz i wydawalo sie ze to moj kumpel z wczesniejszej pracy. Mowie zeby byl cicho. Okazalo sie ze to raper Te-Tris i mi pomoze. To wbilismy na 1pietro i wsiadamy do windy(wielka jak towarowa), wciskam nr 10. Dziwna sprawa, zamiast w górę to pojechaliśmy w dół, jak juz się winda zatrzymala to nie otworzyly sie drzwi bo ich nie bylo tylko gruba szyba. Za nią byly takie w chuj wielkie pszczoly na ok 3-4 metry. Pan raper mowi, ze stare okablowanie no dobra spoko jakos wrocilismy na gore. Powiedzial zebym poczekal przed budynkiem jak to sie skonczy, bo dobrze nam sie gadalo. Zapomnialem w chuj o nim(przypomnialem sobie potem o nim ale juz trudno powiedzialem) i poszedlem z jednym z tych typow, z ktorymi walczylem i zaczalem gadac o muzyce. Znalazlem sie w jakims busie na ławeczce jak w helikopterach są. Byl tam moj ziomeczek i ten drugi. Chuje propsowali zbuka i kaena. Zbluzgalem ich i sie obudzilem zmęczony.

Wysłane z mojego SHV-E370K przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Lipca 2017, 15:49
Słaby sen imo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Lipca 2017, 16:05
Ja snów nie wybieram przyjacielu

Wysłane z mojego SHV-E370K przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Lipca 2017, 22:37
Progressive napisał(a):
tacy ludzie sami się wystawiają na ring, żeby zarobić pieniądze, więc co ty pierdolisz

:lol: Osoby, które nie mają zielonego pojęcia na jakich warunkach odbyła się ta szopka. Jak się dowiesz, to wyjedź z białorusi i przeproś.
Dowiedz się też ile zarobili. :)
Bez odbioru i dobranoc oraz miłych snów dla mnie.
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 13:45
Śniło mi się że grałem se na konsoli z Riri, a Wam jak minęła noc ??

Lowrider napisał(a):

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1910 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96  Następna strona