Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Lipca 2018, 23:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100
Sny 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sny
  Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 07:43
Już dawno nie byłem chory na grypę, czy inne chujostwo (odpukać), ale za dzieciaka też tak miałem. Przed stresującym dniem też mam pojebane sny.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 08:26
Ale miałem piękny sen.
Byłem w jakimś dziwnym miejscu, wiosce takiej, byłem dzieckiem i musiałem załatwić jakieś małe sprawy i chodziłem między punktami A i B.
Pomiędzy tymi punktami był las, gdy się w nim zagłębiło wokół było mnóstwo kwiatów, różne kolory, spacerowanie pomiędzy nimi dawało błogi stan. Gdy dotykałem w jakiś sposób kielichów tych kwiatów, wydawały bardzo interesujący dźwięk, chciałem go zsamplować.
Dokoła pryskały z kwiatów chmury(jak z gaśnicy) różnych kolorów, takie jak w reklamie telefonu hehe.
Sprawiało to wszystko ogromną przyjemność.

Chciałbym również przeprosić rośliny kolorowe, bo ostatnio się z nich trochę naśmiewałem, szanuję was.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 08:45
mi się dzisiaj śniło, że z ziomkiem w jakimś pomieszczeniu podbiliśmy do Malika Montany, który spytał czy jaram, ja że nie na to on wyciągnął blanta i spaliliśmy go i potem chyba jeszcze jednego xd fajnie było

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 21:03
Ostatnio byłem bliski czytania we śnie, a to mogło mi umożliwić test rzeczywistosci.
No i wtedy sie obudziłem kierwa.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 06:27
Zdarzyło wam się kiedyś zapamietac czyjes dane ze snu, a następnie wyszukanie ich na przykład na FB ?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 06:37
Ostatnio mi się śnił Peja, był jak teraz chyba w szczytowej formie i z super karierą a tu nagle jakieś zajście złe pobił żonę kolegę i stracił nogę, i wszystko odbywało się w tle mojej dzielnicy nocą, wszyscy szukali Rycha mieli mu coś do zarzucenia a wśród nich i ja i jakiś stary blok mi się śnił i tam właśnie ja szukałem Rycha po jakichś starych mieszkaniach, brudnych klatkach schodowych...prawie koszmar

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 08:29
ej kurde, mi też się dzisiaj śnił Peja... że się napierdalali z Tedem pod takim monopolowym, a ktośtam to nagrywał i że to niby jakiś początek kolejnego beefu. Dziwna sprawa, obraz taki lekko blurred jak na jakimś Blair Witch Project. Absurdu sytuacji dodaje fakt, że przez ostatni czas nawet mimowolnie nie myślałem o Pei ani o Tede, a tu taki zonk. Ludzki mózg to dziwna bestia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 09:13
Mnie się to śniło to dwa tygodnie temu, po pobiciu żony ktoś go do torów przywiązał i pociąg mu nogę urwał hehe ale sen. I zniszczyło to karierę jego.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 14:34
Mieliście kiedyś jakieś prorocze sny?

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 14:37
Mojej pannie się zdarza. Bardzo rzadka okoliczność, nigdy nie było to nic ważnego, bardziej jakieś miejsca, albo strzępy sytuacji, które gdy się już wydarzą, powodują "o kurwa, przecież mi się to śniło".

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 16:27
to nazywa się prekognicja, ja miałem...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 20:05
Też się zdarzyło i podobnie jak wspomina Motyw - raczej jakiś pojedynczy kadr, widok, niż cała sytuacja. Najwyraźniej pamiętam moment, gdy będąc w podbazie wróciłem z przerwy do sali, gdzie jeden z kolegów siedział przy oknie i rzucił jakieś charakterystyczne zdanie trzymając doniczkę. Stanąłem jak wryty i od razu przypomniał mi się wcześniejszy sen, o którym zdążyłem dawno zapomnieć przez jego nijakość, genialne uczucie.

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 20:15
Ja też miałem prorocze sny...
Śniło mi się kiedyś, że wychodzę ze swojego domu i nie uwierzycie...!
Pobudka, poranne czynności i...i co?!
Wyszedłem z domu!
No łeb rozjebany...

A tak na marginesie, ostatnio znowu śnił mi się spadający samolot. Coś dzisiaj gadali, że chyba jakiś zaliczył glebę ale to awionetka, a u mnie te boeingi i inne takie większe, więc bieda!

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 20:39
Cytuj:
genialne uczucie

Ja jestem w takich chwilach za bardzo zdezorientowany, żeby to nazwać genialnym uczuciem. Na pewno ciekawe. Jak mi się raz na ruski rok coś takiego zdarza, to mam takie nagłe uderzenie krwi do głowy i przez chwilę czuję zawroty. No i oczywiście za każdym razem przez godzinę się zastanawiam, czy to możliwe, że sobie to przyśniłem kiedyś, czy to jakieś popierdolone deja vu.

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 08:05
Mnie się śniło np. że mój tata potrzebował pomocy bo naprawiał coś na balkonie i warunki pogodowe były złe, nagle się wybudziłem ze snu i lecę na balkon a tu się okazuję że przyśniło mi się właśnie to i pomogłem tacie, był na drabinie i była wichura i dobrze że miałem ten sen...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 08:09
face kick napisał(a):
Ja też miałem prorocze sny...
Śniło mi się kiedyś, że wychodzę ze swojego domu i nie uwierzycie...!
Pobudka, poranne czynności i...i co?!
Wyszedłem z domu!
No łeb rozjebany...

A tak na marginesie, ostatnio znowu śnił mi się spadający samolot. Coś dzisiaj gadali, że chyba jakiś zaliczył glebę ale to awionetka, a u mnie te boeingi i inne takie większe, więc bieda!

To pierwsze to standard przy porannym dosypianiu. Parę razy się złapałem, że śniło mi się jak wstaję, myję zęby, ogarniam się, po czym niestety ZONK i trzeba to wszystko robić jeszcze raz :D

A spadający samolot to u mnie test rzeczywistości. Śnię, już coś ogarniam, że jest nie tak, wtedy patrzę w niebo i jak widzę spadający samolot to już wiem, że śnię. Swoją drogą ciekawe jak zareaguję, jak faktycznie uda mi się takie coś zobaczyć na żywo. Oczywiście za cholerę bym tego nie chciał, żeby nie było.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 15:23
Mieliście kiedyś tak, że śpicie, zaczynacie śnić i w pewnym momencie podczas snu orientujecie się, że już mieliście kiedyś ten sen, pamiętacie że był bardzo nieprzyjemny i próbujecie się na siłę wybudzić żeby nie przeżyć tego znowu? Coś takiego zdarzyło mi się przedwczoraj. Na tyle przeraziłem się wizją kontynuacji tego snu, że po wybudzeniu, pomimo tego że bardzo chciałem znowu usunąć, zacząłem liczyć w myślach od tysiąca w dół, żeby zając czymś głowę i przypadkiem nie wrócić w tamto miejsce. :shock:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 15:28
Raz śniło mi się, że spacerowałem sobie po swojej wsi, aż nagle momentalnie zrobiło się ciemno, chmury przysłoniły słońce, a z naprzeciwka nadjechała typowo mafijna beemka, podejrzanie się zatrzymała i po chwili nadjechały jeszcze 3 z różnych stron. Nie wiem jak to wtedy zrobiłem, ale byłem świadomy, że jest po mnie, więc w myślach powiedziałem sobie "to tylko koszmar, zaraz się obudzę" i momentalnie otworzyłem oczy i się przebudziłem. Nie wiem czy to można nazwać świadomym snem, kiedyś coś o tym czytałem i wydaje się to mega ciekawą sprawą.

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 17:09
Nie ale kurwa checollada kiedyś podczas snu włączyło mi się że wiem że śpię i chciałem się wybudzić i w chuj męczące to było bo chciałem a nie mogłem i czułem się jak bym był uwięziony w jakimś dusznym worku i wymęczyło mnie to chuj. Musiał się uruchomić zmysł świadomości przy głębokim śnie strasznie tu wkurwia :mad:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100