Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 18 Stycznia 2018, 06:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1673 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona
Urban Legends / Creepypasta 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Urban Legends / Creepypasta
  Wysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 20:37
znacie jakies 'miejskie legendy' z waszych okolic? jesli tak to moze opiszecie je tu

Powrót do góry

Post Re: MIEJSKIE LEGENDY
  Wysłano: środa, 16 Marca 2005, 19:16
:lol: :lol: :lol: :lol: moja okolica jest jedna wielka mega miejska legenda.
jest mitem ,ktory na codzien wciaga przez nozdrza okolo 8,008,278 ludzi.....

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer icq YIM

Wysłano: Czwartek, 17 Marca 2005, 15:33
Gościu jezeli 8 baniek to kuerwa gdzie Ty mieszkasz??
Londyn NY Moscow;>???

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 17 Marca 2005, 17:10
zgadziue$ :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer icq YIM
アドミン

Wysłano: Sobota, 8 Października 2005, 23:39
no. wreszcie udało mi się załatwić mietka. tzn. nie chciałem o nim pisać, bez jakiegokolwiek zdjęcia. za to teraz macie filmik nawet ;D

Obrazek

mietek jest miłośnikiem przyrody, chodzenia po lesie i zbierania patyków. pozatym jest fanem koloru niebieskiego (jest to jedyn kolor który widzi - tak sam przynajmniej twierdzi). kolekcjonuje także małe, plastikowe kuleczki i kradnie deski z osiedla, składowane przez nas a przeznaczone na wszelkie skatebudowle.

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 9 Października 2005, 09:19
Ale chodzi o miejskie legendy w sensie urban legends czyli mity osiedlowe czy jakieÅ› prawdziwe postacie?

Ja pamiętam, że jak jeszcze chodziłem do podstawówki i często graliśmy w piłę na okolicznych boiskach, które sąsiadowały z lasem, krążyła legenda Sławka skrytego onanisty i pasjonata masturbacji z ukrycia. Istniały dwie teorie: Sławek jest niespełnionym piłkarzem, którego ze składu w Widzewie wygryzł sam Zbyszek Boniek, ale któremu została miłość do gry i oglądając mecze na wysokim poziomie (oj graliśmy wtedy jak orły górskiego) tak bardzo się podniecał albo druga że jest po prostu niedorozwiniętym pedofilem, który doznaję uniesień oglądając młodych chłopców podczas wysiłku. W każdym razie nasza gra wtedy nie opierała się na zdobyciu większej ilości bramek niż przeciwnik, ale na nie wybiciu gały na aut w las. Po takim wybiciu następowała dopiero prawdziwa rozgrywka i walka o to kto miał śmigać po gałę do lasu. Zawsze szły grupy zorganizowane z dokładnie opracowanym planem działania i planem awaryjnym na wypadek starcia. W ten sposób po częsci zaprzepaściłem szansę na zostanie piłakrzem światowej klasy (lewą miałem jak gorgoń, każda szła w okienko i kiwkę jak garincha), a zainteresowaliśmy się z kumplami taktyką wojenną i sztuką walki.

Potem jeszcze raz pamiętam, że psychoza posunęła się do tego stopnia, że raz ktoś idąc do szkoły (szkoła niedalego lasku) zobaczył Sławka, dał cynk i pół szkoły pobiegło go szukać i zapolować na niego, niestety nie udało się, ale ubaw był przedni coś jak polowanie na czarownice. Poza jeszcze kilkoma incydentami sprawa ucichła, ja poszedłem do liceum, ale wspomnienie zostało. :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Października 2005, 11:27
Heh u nas jest kilka takich osób jedną z nich jest koleś który wyglądem przypomina (stad ma zresztą ksywę) Jezus mieszka śpi i je w parku lubi popalać pojary .

Kolejny koleś to pijak który chodzi w gumakach i całym różowym dresie lubi tanie wina i bić się z policją . Raz chciał zrobić napad na sklep i akurat wtedy przechodziłęm ubaw był po pachy.Zabarykadował się w sklepie rzucał szklanymi butelkami zza murów obronnych a policja szturmowała sklep agent nie z tej ziemi normalnie.Legenda miasta

Kolejną miejskim słynym miejscem jest murek żulów przy rzece chleją tam jakieś siary i denaturaty ogólnie to dziady po 50 lat w jakiś osranych swetrach i spodniach z budowy . Ale tematy mają przednie . . . raz słyszałem że "w Maryche się fajnie pcha" ale czasem gadają o histori Polski śmieszne typy

Jest jeszcze nauczyciel od historii który zwariował niewiadomo jak kiedy i dlaczego mu się to stało ale od tego czasu chodzi po mieście krokiem pijanego i opowiada historię Polski.Mówi też że był na wojnie z Krzyrzakami.Raz wpadł w szał i jak z kolegami podeszlismy rzucił się na jednego i przewrócił go na glebe.Mój kolega wstał i po kilku ostrzegawczych lutach w głowe pogodzili się :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Października 2005, 11:42
W zielonej mamy pajÄ…ka rymola9mozna sciÄ…gnÄ…c z alejaja.pl)stary frystylowiec
z nalewkÄ… w rÄ™ku, a tak w ogóle tou nas jak do każdego mocno zalanego pijaka powiesz czesc lechia mistrzem swiata to ci pomacha i powie czesc :D ale wy to niezÅ‚ych ludzi macie na osiedlach9zwlaszcza Zin i Everlast :wink: :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 10:48
U mnie tez duzo jest takich przestrzelencow. Zul ktory ma ksywe Chuju ale z niewiadomych wzgledow nie lubi jak sie tak do niego mowi, wiec przez swoich kolegow nazywany jest kielecki (nie wiem czy od nazwiska czy miejsca pochodzenia). Koles ma swoja niezawodna kule i zawsze idzie pod champion zebrac. Ledwo stoi, wspiera sie o tej kuli, trzesie sie, ale jak uzbiera na zmywacz to biega:) Jest tez Piotruś Zimny po śp. Walle'm najlepszy żul swiata. Piotruś jest nie do zajebania, zawsze koledzy zule przy nim wymiekaja i musi ich cholowac do domu. Jest tez latarnik. Latarnik dlatego ze ostatnio wracajac do domu rozjebal se łeb uderzajac w latarnie :lol: Opowiadał ze widzial 3 wiec wybral środkową :lol: Nazywaja go tez 2x40g bo po dwóch czterdziestkach lezy i kwiczy:P Jest wujek maska, który zawsze po jabolach drze ryja, jest Staszek którego 3 razy sciagali z chodnika z zawalem serca, a chleje dalej. Patologia :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 10:53
Co ty kurwa, jesteś jednym z nich, że tyle wiesz?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:13
Nie no tutaj takie rzeczy wszyscy wiedza, bo na mojej dzielnicy kazdy kazdego zna, a ja bujalem sie po jej dwoch ze tak powiem wybrzezach:P

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:13
W sumie to z miejskich legend to zdecydowanie najbardziej popularna (i zarazem głupia) jest teoria o "przestrzelonych" sosach do kebabów :cool: Zatem nic ciekawego :(

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:14
A nie szejki z makdonalda?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:15
haha ! :D dobre historie taka jest prawda że na każdym osiedlu w każdym mieście jest jakiś żul, u mnie w mieście jest babcia Ameryka (która wszystko wie ma najświeższe informacje z kraju i telewizji zawsze zaczepia młodzież i gada farmazony jakieś śmieszne o wojnie o tym że w sklepie po 4 złote są kozackie klapki, oczywiście wszystko gada (chyba) na trzeźwo) no i jest babka rymowanka która składa rymy jak szalona . ogólnie są jajca :cool:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:21
U mnie tez jest baba ktora chodzi i pierdoli bzdury ale akurat to mnie wkurwia i zawsze kaze jej spierdalac. Szkoda ze nie skutkuje...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:32
Haha, u mnie na osiedlu jest jeden typ, któremu chyba się bomba po grzybach na całe życie zawiesiła na jakiejś dyskotece w PRLu. Typ wygląda jakby wiecznie był zgrzybiony, wsiada do autobusu i tańczy wiecznie uśmiechnięty, stoi na Maja przy ulicy i tańczy, bez kitu. A taki brudny już i z taką brodą, że o ja pierdole.

Jeszcze jest taki pierdolnięty gość, który chodzi i robi non stop znak krzyża i to taki kurwa duży. Nie wiem co mu jest, ale on na cpuna nie wyglada. Raczej cos z glowa ma. Wyzywa ludzi, gada sam ze soba non stop robiac krzyz. Ok.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:38
ja znam typa na swojej dzielni, który często wychodzi na balkon i gada jakieś głupoty do ludzi na dole. najwyraźniej jest psychicznie chory, no ale tak właśnie się dzieje. wychodzi, krzyczy, ale i tak nikt go nie słucha. potrafi nawet późnym wieczorem to zrobić.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:38
U nas też jest pare osób, ale wczorajszy przykład najbardziej ciśnie mi się na usta. Stoję przed fryzjerem, jako że w środku była duża kolejka. Przechodzi stara babcia w chuście, ubrana na czarno. Macham sobie kluczami oparty o mur przy chodniku i sobie obserwuję ulicę. Gdy przechodziła spojrzała na mnie, zrobiła gest a'la "ja ci dam!!" (pomachała palcem) i powiedziała "skurwysynu, pokuta jest!"... :roll: spojrzałem na kumpla i obaj nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu, choć sytuacja tej Pani mnie nie bawi. podobno na jej oczach w czasie zaboru zabito jej dzieci i oszalała od tamtej pory. heh...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:39
U mnie tez mieszka zul dokladnie naprzeciwko. Czesto wyglasza ciekawe monolgi( "panom Żydom dzekujemy"), a okazjonalnie gra na trabce :D

"no time for lookin' back, it's done
golden era over and dead, I'm over your heads"

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2007, 11:39
u mnie na oseidlu była taka ekpia z 10 lat temu, madafakerzy się na nich mówiło, stali pod takim pwilonem i to był ich teren, nikt nawet nie podchodził, jarali sobie i pili i dawali po pysku tylko z musu ale nie było na nich mocnych w miescie, anwet reportaż w tv był o nich

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1673 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona