Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 14 Grudnia 2017, 18:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12461 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614 ... 624  Następna strona
Z czego wystaje zimny łokieć? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Z czego wystaje zimny łokieć?
  Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 20:07
Panowie, sprzedałem samochód, ale zaraz później pojechałem na długie wakacje, później miałem małe problemy osobiste i zupełnie wypadło mi z głowy, żeby poinformować ubezpieczyciela o tym fakcie w ciągu tych 14 dni. Teraz dostałem na maila odnowienie polisy, ktoś miał podobną sytuację? Jak się z tego wykręcić?

Mój błąd, ale nie przypominam sobie, żeby wcześniejsze OC mi się z automatu odnawiało, zwłaszcza, że nic im nie zapłaciłem, a polisa (którą ja zawierałem) wygasła 30 lipca.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 20:11
Zgłoś się do nich z umową sprzedaży, na pewno da się to odkręcić. Do mnie zawsze przysyłali propozycję nowej umowy, nigdy nie przedłużali z automatu.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 20:19
E-42 napisał(a):
Zgłoś się do nich z umową sprzedaży, na pewno da się to odkręcić. Do mnie zawsze przysyłali propozycję nowej umowy, nigdy nie przedłużali z automatu.

Nie no jasne, już im wysłałem i jutro tam jeszcze zadzwonię, żeby było po bożemu.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Sierpnia 2017, 19:41
Siema. Pytanko mam. Jako że zjebane prawo w Polsce nie pozwala wyrejestrować auta żeby sobie je odrestaurować powoli we własnym garażu, pomyślałem żeby to obejść.
Mieszkam w Niemczech. Chciałbym sobie do Polski sprowadzić nissana 300zx i go odrestaurowywać za każdym razem jak będę w Polsce (a jestem bardzo często). Mam zamiar kupić auto w niemczech, przywieźć do Polski. Następnie wyrejestrować w Niemczech. Jak już go sobie odrestauruję to zarejestruję je spowrotem i zabiorę do Niemiec. Moim zdaniem w nikt się nie powinien w Polsce przypierdolić bo niby jak?

co myslicie?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Sierpnia 2017, 19:53
Wczoraj podjechałem na przegląd techniczny. Diagnosta po krótkiej rozmowie stwierdził że albo dobrze ściemniam albo ktoś się jebnął w dokumentach przy rejestracji samochodu. Lagunę dokładnie rok temu osobiście kupiłem i przyprowadziłem z Niemiec. Rejestrowałem ją we wrześniu 2016. We wszystkich dokumentach mam wbitą datę pierwszej rejestracji w kraju - wrzesień 2014 :roll: Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, bo w sumie kto patrzy na takie rzeczy ? Cepik pokazuje to samo - data pierwszej rejestracji w kraju 09.2014, 09.2016 zmiana właściciela :roll: Praca w naszych urzędach to jest kpina, najprostszej rzeczy nie potrafią zrobić dobrze. Teraz muszę stracić dzień (albo kilka) urlopu i użerać z tymi rurami w wydziale komunikacji żeby to wyjaśnić bo jak zachce mi się sprzedać samochód to znając życie będą jakieś jazdy.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 16 Sierpnia 2017, 09:50
2rzyn, z tego co wiem to juz nie mozesz ponownie zarejestrowac samochodu po jego wyrejestrowaniu w niemczech

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 16 Sierpnia 2017, 21:16
Słuchajcie, w końcu znalazłem zajebiste felgi w czerni jednak nie mogę tam podjechać i obejrzeć osobiście, czy ktoś z Was mieszka w pobliżu i mógłby sprawdzić je dla mnie?

Moja wiedza na ten temat jest równa zeru, wiem, że ET itd. pasuje do mojej Alfy.

FELE FELE FELE FELE FELE

btw. może ktoś z Was, Waszych ziomków handluje alusami i ma ten rozstaw na sell?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 10:09
panowie, chujowa sytuacja, 3 tyg temu czyściłem kokpit, niestety użyłem (dosłownie na trzy przetarcia) jebiącej ściery - okazało się, że nie została wyprana po poprzednim użyciu, no dramat w chuj jednym słowem.
zapewniam że naprawdę mocno jebała.

czy zna ktoś porządny preparat, którym skutecznie usunę teraz odór z kokpitu? wyczuwam go do dziś :(

mokre ścierki plak czy jakieś psikadło do plastików under 20zł nie pomagają. smrodek przebija się przez świeżo położony zapach.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 10:31
Dwa miesiące jeżdżę sobie Hyundaiem i30 I generacji 1.6 CRDi 90 KM, sporo kilometrów pykło, trasa-autobana, trasa-krajówka, miasta małe oraz duże i chyba zdążyłem już sobie wyrobić zdanie o tym aucie, do którego miałem spory dystans jak kupowałem.

Na pewno na plus spalanie, które nawet przy jeździe normalnym tempem w krakowskich korkach nie przekracza 7 litrów. W trasie równie fajnie, autostrada ze średnią prędkością 140 km/h wychodzi 5.3 l, ze średnią 120 km/h około 5 litrów - pomiary z włączoną klimatyzacją. Przy stałej prędkości 90 km/h na trasie zszedłem spokojnie do 4.3 l. Dizel bez dwumasy, DPF i wszystkich innych nowoczesności, więc bez problemu można poruszać się po mieście - na pokładzie jedynie turbo, bez którego auto by nie jechało w ogóle.

Sam wygląd nie razi, w alufelgach i w polifcie może się nawet podobać, w środku też całkiem spoko - ostatnio jechałem Mazdą 3 z podobnego rocznika i nagromadzenie twardych plastików mnie przeraziła, w i30 wygląda to zdecydowanie lepiej. Mam szary metalik, który też poprawia wygląd, i30 chyba tylko w szarym metaliku i czarny wygląda dobrze.

Niestety, mój egzemplarz dotknęły już wszystkie bolączki tego modelu, czyli - złamał się kluczyk, lakier na kierownicy się strasznie szybko wyciera (auto ma tylko 80 tys. przelotu, kiera wygląda jakby brakło dwójki z przodu jeszcze), wewnętrzna klamka jest popękana. Do tego strasznie licha powłoka lakiernicza, bardzo łatwo o odpryski lub ryskę i nie wygląda to estetycznie. Wcześniej miałem 18-letniego Focusa, który w tej kwestii wyglądał lepiej.

Podsumowując, silnik i spalanie to największy plus tego auta, wykończenie jest bardzo średnie, wygląd trochę lepiej. Jestem zadowolony, ale nie zachwycony, dobry (bo pewny i tani w utrzymaniu) samochód do przemieszczania się z punktu A do B, ale chyba dłużej nie wytrzymam niż 2 lata patrzenia się na tę brzydką, koreańską deskę rozdzielczą.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 12:10
@Gimboy jedź na ozonowanie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 19 Sierpnia 2017, 12:20
Może tutaj ktoś z was, bo ja już głupi i po raz czwarty zmieniam zdanie :lol:
1. Gwint AP/Vogtland
2. Bilstein B8+Eibach Sportline
Chce sztywno ale nie beton, no i żeby ładnie wybierał nierówności
Jakieś doświadczenia?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 08:56
hajston oczywiście że można

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 09:58
kurwa ale przypal, wylal mi sie w bagazniku plyn do spryskiwaczy i przebilo na tylne siedzenia :oops:
Zaklady czyszczace poradza sobie z tym bez problemu?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 17:27
gorzki napisał(a):
Może tutaj ktoś z was, bo ja już głupi i po raz czwarty zmieniam zdanie :lol:
1. Gwint AP/Vogtland
2. Bilstein B8+Eibach Sportline
Chce sztywno ale nie beton, no i żeby ładnie wybierał nierówności
Jakieś doświadczenia?

Kolega miał b8 w cklasie. Był beton :mrgreen:

PROBLEM napisał(a):
dobrze wyklepana i zaszpachlowana karoseria wytrzyma dłużej niż ta fabryczna.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 21:04
A właśnie zamówiłem dziś komplet B8, także się zobaczy :D

astapah napisał(a):
kurwa ale przypal, wylal mi sie w bagazniku plyn do spryskiwaczy i przebilo na tylne siedzenia :oops:
Zaklady czyszczace poradza sobie z tym bez problemu?

No jasne że tak

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2017, 11:39
Jebać mechaników na sto procent. Ale jestem wkurwiony. Miałem do wymiany błotnik, sam bym to ogarnął, ale nie miałem kobyłek akurat i nie chciało mi się pytać, jeździć, pożyczać itd, więc stwierdziłem, że oddam do jebanego cwela, niech zrobi. No bo co może pójść źle, przecież to jest chwila roboty i parę śrubek do odkręcenia. Okazało się jednak, że odkręcenie pięciu pierdolonych śrub i zdjęcie plastikowej listwy progowej to za duży wysiłek dla zasranego księcia autonaprawy. Zamiast tego, jebany cham odkręcił tylko jedną śrubę (prawdopodobnie pokusił się o to tylko dlatego, że to ona trzymała błotnik) wygiął na pałę plastik i wsadził nowy błotnik. Który z resztą porysował przy zakładaniu migacza, wygląda to, jakby robił to na kolbie. No i pojawił się problem, bo plastik nie powrócił do swojego pierwotnego kształtu (niewiarygodne). Więc jebana parówa postanowiła przykręcić go normalnie wkrętem od wewnętrznej strony nadkola, żeby w miarę przylegał do blachy :bowdown: I określenie "w miarę" jest tu kluczowe, bo szpara jest tak jebitna, że na myjnię wolę nie jechać. I najgorsze, że nie zauważyłem tego u niego, bo rzuciłem tylko okiem i odjechałem, bo się spieszyłem. No kurwa jasna, ja szykuję samochód żeby puścić go do Żyda, a ten pies mi takie druciarstwo odstawia :bowdown: Jak tam wjadę, to go chyba zniszczę.

Kolejny raz potwierdza się zasada, że jak chcesz mieć coś zrobione dobrze, to musisz to zrobić samemu. MHHHH TFU - JEBAĆ!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2017, 12:38
Następnym razem skorzystaj z odpowiedniej klasy fachowca, a nie partacza.
Cena czyni cuda :wink:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2017, 14:08
Rocco napisał(a):
I najgorsze, że nie zauważyłem tego u niego, bo rzuciłem tylko okiem i odjechałem, bo się spieszyłem.
:bowdown: :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2017, 17:26
Miesiąc temu sprzedalem swojego Mitsubishi Lancera. Ogolnie nie chcialem go sprzedawac, wystawilem cene "zaporową" - sprzedam to sprzedam nie sprzedam to nie sprzedam. Udalo mi sie sprzedac za cene, o ktorej nawet nie myslalem i zarobilem na nim calkiem spoko. Od tego czasu zaczalem poszukiwania nowego auta... jako Typowy Mirek Handlarz (sporadycznie handluje autami i kupuje auta tylko z Niemiec), szukalem oczywiscie w Niemczech, przed wczoraj wskoczyl..... Hyundai Veloster 2011r.

Kupiłem go za 4.500 ojro z uszkodzonym silnikiem.
Silnik 1.6 Gdi 140km. Po silnik juz jutro jadę (2700zł). Silnik z przebiegiem 74tys km tez z Velostera.
Po moich obliczeniach, sądzę, że w 25tys powinienem się z nim zamknąc. Ceny ich w PL wahają się od 36-44tys zl.
Co sądzicie? Wiem, troche wynalazek i samo to, że z lewej strony ma 1 drzwi, a z prawej 2. Ale ja ogólnie się jaram. Zawsze coś innego niż te przeruchane Vw, Skody itp.

Ogólnie spoko, bo dostałem drugi komplet oryginalnych alusów Hyundaia z zimowymi oponami.
I dużo bajerów ma, jak panoramiczny dach (elektrycznie otwierany), duży dotykowy ekran, kamera cofania, skóry itp itd

Fotki prosto z lawetki.
Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2017, 19:47
Zajebisty jest :shock:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12461 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614 ... 624  Następna strona