Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 09:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 404 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
GTA 4 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: GTA 4
  Wysłano: Czwartek, 6 Lutego 2014, 20:08
nie mów, że kupiłeś GFWL, które potrzebuje twojej kopii gry :( :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Lutego 2014, 23:42
Ludu, mam problem. Po kolei:

Kupiłem klucz na STEAM. Dodałem grę GTA IV. Klucz się zgadzał, pobrałem całą instalkę. Uruchomiłem pierwszy raz, miałem jakieś tam kilka kroków i chyba wszystko było ok. Teraz chcę odpalić gre iii czas mi leci. Tzn widnieje napis: "twój czas gry 30 min". Niestety nie odpala mi w ogóle gry. Gdy naciskam GRAJ wyświetla mi się komunikat o KLUCZU, żeby go gdzieś wpisać a następnie okno Rockstar Social Club. Konto w RSC mam potwierdzone mailowo i chyba wszystko ok z nim. Wpisuję pasy, mam komunikat o Type in your credentials. Wyświetla mi, że niby zalogowano poprawnie i RSC znika a gra nie odpala? Ktoś pomoże? :neutral:

@edit

Problem rozwiązany. STEAMowski GFWL, który sam pobierał był chyba lipny. Pobrałem nową wersję, zainstalowałem już gra się uruchamiała ale wywalało błąd. Znalazłem info, że trzeba uruchomić w trybie zgodności z win 7 ( mam win 8 ). Dopiero wtedy poszło. Gra odpaliła + GFWL. Tam wpisałem klucz i teraz wszystko działa jak trzeba.

Zabieram się za grę :cool:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Czerwca 2017, 21:55
tego kurwę, co postanowił dodać checkpointy do tbogt, ale zapomniał o tym samym przy skurwiałym menedżmencie klubu i musisz się kręcić jak pierdolony mori kibbutz po pustym sklepie przez 10 minut i oglądać chujowe cutscenki za każdym razem gdy nie uda ci się ominąć jakichś pierdolonych paparazzi otaczających samochód jakiegoś nieistniejącego raperzyny, to powinni naprawdę wykurwić do prac nad jakimś dlc do assassins creed

jak w ogóle można karać za rozjeżdżanie paparazzi, za to powinny być bonusowe punkty w gta, w carmageddonie i w prawdziwym życiu

ale się wkurwiłem, olałem podstawkę po tej osranej ostatniej misji, a w dodatkach jeszcze większa kupa

kurwa

W ogóle ktoś zorientowany w polityce USA może mi powiedzieć, jakie realne szanse na wygraną ma Trump?
Takie same jak Janusz Korwin Mikke na zostanie prezydentem Polski.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2017, 01:21
:bowdown:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 404 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21