SLG FORUM
http://slizg.eu/

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
http://slizg.eu/viewtopic.php?f=10&t=47019
Strona 1 z 1

Autor:  Rymek [ Wtorek, 11 Grudnia 2018, 17:14 ]
Tytuł:  Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

https://www.youtube.com/watch?v=vJ4SVSm1ARQ

Divinity: Original Sin II to osadzone w realiach fantasy klasyczne RPG z widokiem w rzucie izometrycznym, turową walką i dużymi obszarami do eksploracji. Na graczy czeka kilka wariantów rozgrywki: tradycyjna kampania fabularna, arenowe starcia PvP oraz sandboksowy tryb mistrza gry (tylko na PC). Za produkcję – tak jak w przypadku wszystkich wcześniejszych gier z serii Divinity – odpowiada belgijskie Larian Studios. Rok po premierze wersji PC ukazało się wydanie Definitive Edition, któremu towarzyszyło wprowadzenie gry na rynek konsolowy oraz zaimplementowanie bardzo licznych poprawek w oryginalnym kodzie.
(z gry-online)

Od siebie dodam, że ogrywałem wersję na PS4 i konwersja na pada jest bardzo udana. Gra dla wszystkich fanów baldura, torrmenta, starych falloutów itp. Świetnie napisane questy, wymagające walki, multum różnych możliwości. Dobra pozycja na zimowe wieczory ;)

Autor:  lydathegreat [ Wtorek, 11 Grudnia 2018, 18:08 ]
Tytuł:  Re: Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

Po ukończeniu pierwszej części chciałem się zabrać za sequel, ale - nie wiedzieć czemu, bo wymagania sprzętowe mój pecet spełniał - strasznie mi się zacinała, może ogarnę na plejce jeśli mówisz, że tak przyjemnie skonwertowana na konsolę. Jedynka była piękna, wg metacritic dwójka jest jeszcze lepsza, więc z pewnością tytuł warty uwagi, ogarnę jak stanieje czy coś.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/