Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Listopada 2019, 11:05

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Football Manager 2019 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Football Manager 2019
  Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 17:55
gram sobie Leeds troszkę, ale na szczęście jutro wychodzi edytor i zaczną się pojawiać nowe bazy danych, także będzie pora na ambitny save. jak w zeszłym roku, beta w pełni grywalna, a jakieś błędy w silniku, które wkurzały (niska skuteczność karnych i panika bramkarza naciskanego przez napadziora przy wyprowadzeniu) zdążyli już naprawić.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 23:01
dzisiaj podobno juz wszystko wyszło bo dali fulla :)

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 02:04
po tym ostatnim patchu dużo dużo mniej jest tych wkurwiających kontuzji i zawodnicy też dużo lepiej kondycyjnie wytrzymują mecze

@edit
ten obrońca to bóg gierki mimo że wygląda tak 6/10
Spoiler:

30 asyst :bowdown:

ogólnie to bardzo polecam takty z 3 obrońcami, 3 napastnikami i wahadłowymi
hula to niesamowicie
w tym sezonie miałem problem ze zdobywaniem bramek przez pewien czas grając różne wariacje 442 które mi najlepiej siadały wcześniej i spróbowałem tego właśnie i props

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 17:15
Jeśli zakupię któryś z kluczy z alledrogo za symboliczną dychę to bedzie dało radę na tym normalnie pograć?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 17:20
będziesz mógł jeśli nie planujesz gry online, ale pamiętaj, że wspierasz lamusów, którzy zarabiają na złodziejstwie

tymczasem nowy fmik już scrackowany w dobrych sklepach internetowych

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 19:33
dobrze wiedzieć, że kolejny rok nie załatali taktyk na dwóch wahadłowych i trzech napastnikow :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 20:37
Zamiast kupować od kurwa złodziei z allegro to bym wolał z pirata zapierdolić już albo jakbym miał to bym ogarnął ciebie w tych ziomkach na steamie że można w kogoś gry grać.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 21:17
W sumie to nigdy wcześniej takiej takty nie używałem, teraz postanowiłem spróbować bo miałem pod to zawodników (Rodrygo, Kean, Fabio Silva, Havertz, Rashford, Sancho) i działa fajnie, ale nie jest to jakiś killer tact, może jakbym to dopracował
Bo teraz gram po prostu kontry i lagi i to jest zabójcze, ale czasem się dzieje tak że mimo iż mam kozak napadziorów którzy lecą 2 na bramkarza tak naprawdę mając 3 takie akcje żadna się nie kończy bramka bo typo zamiast na pustaka wyłożyć jak w fifie to napierdala gdzieś w trybuny
A drużyna przeciwna, nawet słabsza jest w stanie przy takim stylu gry zdobywać bramki
Teraz np kolejny sezon zacząłem 22/23 i mam bilans 3-3-0 w lidze gdzie potraciłem te punkty ze średniakami mając właśnie po 3 akcje typu opisanego wyżej a meczyki się kończą 1-1 2-2
Wcześniej grałem na posiadanie gdzie miałem dużo większą kontrolę nad meczem ale często też to było bicie głową w mur

wygrałem 2x lige i 2x lige mistrzów z rzędu, ale w tym sezonie narazie idzie mi tak se, dużo punktów gubie a to United jest wściekłe kurwa w tym FMie
od początku mojego save'a 2x LM, w każdej edycji byli w półfinale i w każdym sezonie atakują na mistrzostwo (ogólnie liga angielska wściekła, w każdym sezonie LM w półfinałach po 3 drużyny, oprócz sezonu pierwszego gdzie były 2, i wszystkie edycje LM zawinięte przez angielskie kluby do tej pory - 2x United i 2x Wolves)
biegają tam jakieś kurwa Dybale, Kane'y i inne tego typu wynalazki
ciężko z nimi konkurować mimo tego że ja też już posiadam super gostków i klub mam dość bogaty (jak to w EPL bywa, tam zbudować molocha nie trudno, wiadomo)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Listopada 2018, 18:08
Znajdę gdzieś jeden wielki kitspack bym nie musiał pobierać dla każdej ligi osobno?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 19:31
Ja bym ściągnął zeszłoroczny jeśli nie ma jeszcze obecnego i miał to w chuju w sumie.

Zachęcacie panowie, żeby kupić nie powiem że nie, ale jednak poczekam, nie dam się wam skusić ale wygląda superaśnie.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 09:25
znacie jakiś ciekawy klub z małej ligi europejskiej typu islandia czy coś?
są może jakieś inne kluby na świecie które działają podobne do bilbao?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 11:31
Chivas z tego co kojarzę może tylko piłkarzy z Meksyku sprowadzać

A jak szukasz wyzwań w mniejszych ligach to polecam Panathinaikos w tej wersji :D

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 11:43
a co tam ciekawego w tych Atenach się dzieje?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 11:50
2 lata banicji na europejskie puchary, 2 lata banicji transferowej i koło 40 milionów długu

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 12:02
Ja Ci proponuje

https://en.wikipedia.org/wiki/Real_S.C.

z Portugalii, bardzo niska liga, ale spoko droga do awansu, zawsz emieli wykurwista szkolke i juniorow [bo wychowali min Naniego i innych wariatow portugalskich w tym chyba Pepe, ktory na moim sejwie lata temu konczyl u mnie kariere] i zrob sobie wlasne zasady i graj wychowankami/"podkupionymi" mlodzikami

a ze to portugalia to jak juz sie doczlapiesz na szczyt to nie beda krecic nosem zeby przyjsc

ehh ale bym se tak zagral nimi znow, musze ogarnac

a ze zawodnicy sa kozaccy a AI popierdolone, to co roku jakies Milany, Unitedy i Arsenale wbijaja po Twoich mlodzikow za gruby kesz mimo, ze nie sa az tak wybitni i nie beda nigdy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 17:34
Z racji nadmiaru wolnego czasu udało mi trochę pograć w nowego FMa.
Oczywiście Arsenal. Oczywiście cebula z allegro za kilka PLN.

Gram drugi sezon (grudzień). Pierwszy sezon Mistrzostwo (w ostatniej kolejce City rozbiło CFC i dzięki temu #1 był mój), dodatkowo triumf w LE.
Początek sezon nie zapowiadał takiego obrotu sprawy. Pierwsze 6 spotkań 1W 2D 3L, a finalnie skończyło się 27W 6D 5L.

Po pierwszym sezonie Auba chciał do Realu ale płacili za mało... więc poszedł do City (109mln E!). Nie było mi go szkoda bo był w sumie lekko drugim napastnikiem i statystyki rzędu 44m 25b nie powaliły... 30lat na karku więc postanowiłem gonić typa. Laca młodszy i lepszy imo . Po Kościelnego zgłosiło się Milan - a po kontuzji Loroą się nie mieścił w składzie, a 34 na kark wchodziło. 16.25mln E traktowałem jako świetną okazję tym bardziej, że DC mam obsadzony bardzo mocno. Główna trójka Mustafi, Sokratis, Holding, a w obwodzie dwie perełki Bielik i Mavropanos oraz solidny Chambers także tutaj mam spokój. Monreal za friko do Azji. Mocno mnie zaskoczyły decyzje Cecha i Lichtsteinera (emerytury). Byłem zmuszony zainwestować w RB (co i tak planowałem) oraz bardzo chciałem pozyskać killera na szpicy. Takiego prawdziwego. Icardi. Była okazja w II połowie sezonu (lista na żądanie) ale środków brakowało... teraz można było poszaleć. Także wjechali Icardi i Semedo. Zajarałem się opór bo statystyki Icardiego są boskie - ale aktualnie jego gra przypomina straszną kupę i wtopione 110mln E kurwa :lol: Także szukam pomysłu na niego... nie wiem czy aklimatyzacja czy co ale gra piach chłopaczyna totalny... Aktualnie 14(2)m 6b 2a. Czas pokaże... liczę, że odpali bo te statystyki nie mogą tak grać.

Po rozpoczęciu drugiego sezonu Ramsey zechciał odejść - z racji tego, że u mnie grał tyle co nic gonię typa w zimowym oknie za 42.5mln E do Newcastle. Bardzo fajna opcja jak dla mnie bo był zapchajdziurą nie pasującą do koncepcji składu. Po sezonie żegnać się planuję z Ozilem (400tyś week SICK!) i Mikim. Obydwoje powoli zaczynają gasnąć, a warci kokosy więc nawet zaniżając cenę będzie na jakiegoś dobrego grajka lub bandę newgenów. W zimę wejdzie do mnie Harvey Barnes z LCFC. Ma być naturalnym zmiennikiem dla Ozila na lewym skrzydle, a nie mam piłkarzy lewonożnych w ofensywie i to mnie lekko boli. Dlatego taki ruch. Liczę na sporo asyst / goli.

Na przyszłość zapatruję się bardzo optymistycznie bo drugi sezon wprowadzam młodzież. Ajer, AMN, Lato, Guendouzi, Nelson, Iwobi, Nketiah, Bielik - na wypożyczeniach biegają Morilla, Smith-Rowe, Mavropanos, Nelsson, Wilock, Chembers, Kudus - także przyszłość raczej dobrze się maluje, a sporo inwestuje w 15-16latków których wyszukuje mi scouting. Niech rośnie narybek.

2018/19
Spoiler:

2019/20
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Grudnia 2018, 01:06
kurwa icardi z taką kartą powinien niszczyć co mecz :O

Jak kupię za granicą, to będzie PL język do wyboru? Czy lepiej powinąć jakiś klucz (gdzie korzystnie i legitnie?)?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Grudnia 2018, 02:07
Będzie, to nie EA i ich bezsensowna polityka regionalizacji.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Grudnia 2018, 02:18
Ta, naciąłem się przy Fifce, ale bez bólu. Przy powrocie do FMa po dwóch latach i nowych opcjach, wolę mieć polską wersję.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 6 Stycznia 2019, 00:57
Kupilem sobie za 120 pln i tak chujowo to mi jeszcze nie szlo xD zaraz mnie wypierdola z roboty a to dopiero 1 sezon

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona