Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Listopada 2019, 11:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Football Manager 2019 
Autor Wiadomość
Mistrz Typera EPL

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Football Manager 2019
  Wysłano: środa, 24 Października 2018, 20:04
dobra, kupiłem kluczyk
jutro zaczynamy zabawe

jaka teraz stronka o FMie jest najlepsza? zagraniczna oczywiście
jakieś poradniczki żeby były podstawowe, pliczki itd

no i odwieczne pytanie kim grać :lol:
zawsze się chciałem wjebać do najniższej angielskiej i doprowadzić zespół na szczyty, ale nigdy do tego nie doszło bo zawsze mi szkoda przegapić rozkwit największych realnych talentów siedząc gdzieś na peryferiach futbolu
Wolves jakieś mi chodzi po głowie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 24 Października 2018, 20:27
fejsbukowe grupki, fora o fmie umarły dawno temu, znaczy w sumie są ale ruch mocno ograniczony

dawajcie na rozkminke z nami co

MAMY TO M 0 B B Y N

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Października 2018, 20:42
Oficjalne forum jest całkiem spoko - https://community.sigames.com/

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Października 2018, 20:47
fm base forum

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 25 Października 2018, 10:31
fm-base kiedyś było kozackie ale teraz troche biednie tam wygląda
na reddicie fma coś tam się kręci w sumie też, ale to raczej takie pierdolenie o szopenie
widze też że teraz sporo jutubowiczów FMowych się zrobiło, mają tam po pare tysi subów i robią swoje, nawet spoko

@edit
szybka podróż do rosji odbyta :D

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 26 Października 2018, 04:31
też macie niepełne polskie tłumaczenie? 90% gry po polsku i między tym linijki po angielsku? czy to wina plików jakie zaaplikowałem do gry lub klucza ruskiego?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Października 2018, 09:56
Polecacie jakieś konkretnych sprzedawców kluczy? Z 5 FMów ostatnich olanych, ale teraz w sumie zajaweczka wróciła, więc bym sobie sprawdził, czy będzie się fajnie grało przed normalnym zakupem.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 26 Października 2018, 15:39
instinct napisał(a):
też macie niepełne polskie tłumaczenie? 90% gry po polsku i między tym linijki po angielsku? czy to wina plików jakie zaaplikowałem do gry lub klucza ruskiego?

w becie zawsze nie ma pełnego tłumaczenia.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 28 Października 2018, 08:04
to dobrze, myślałem że się coś zjebało
całe szczęście nie utrudnia to gry w żadnym stopniu

layout w tej grze mi nie za bardzo pasuje, w 16 mi dużo lepiej leżał

@edit
mam kurwa straszliwy problem z przemęczeniem graczy
szczególnie Neves mi cały czas lata na 85%tach, nawet jak daje mu odpoczynek od treningów
nie wiem chyba jak dobrze przygotowania przed sezonem zrobić w tym roku :dunno:
na meczach też mi goście zdychają do 50%, aż tak drastycznie chyba nie powinno to wyglądać

wkurwiają mnie też niesamowicie te mikrourazy meczowe w których się zapala na czerwono, trzeba zdjąć, a po meczu 1-2 dni kontuzja :lol:
na chuj to komu potrzebne

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Października 2018, 11:54
sam ustalałeś trening czy dałeś asystentowi to organizować? Bo to jednak patologia, 50% to naprawdę skrajne przypadki i nie powinny się zdarzać, chyba że grasz 5 meczów na przestrzeni 15 dni w co wątpię.

Mi się gra naprawdę dobrze. W pierwszym sezonie zrobiony awans Podbeskidziem do Ekstraklasy (ale był stres, bo w ostatnim meczu ligi grałem o awans z ŁKSem), a w drugim zrobiłem półfinał PP w którym odpadłem z Jagiellonią (szkoda, bo w drugim półfinale grały... Siarka Tarnobrzeg z Widzewem) i prawdopodobnie zajmę 6 miejsce na koniec w lidze (już awansowałem do grupy mistrzowskiej, zostało mi 6 meczów do rozegrania, ale raczej nikogo nie przeskoczę już ani nie spadnę niżej).

Wiadomo, że jedna kariera to za mała próbka, ale mam wrażenie że w końcu kontuzje są ogarnięte. Wiadomo zdarzyło się, że przez kilkanaście dni wypadło mi 5-6 graczy, ale to pojedynczy przypadek.

Jedyne co nadal mnie wkurwia w FMie - mimo tego, że mam zaznaczone żeby mi pokazywało "Key Highlights" to i tak bardzo często pokazuje mi jakieś strzały z 20 metrów mijające bramkę o jakieś 7. Ale tak jest już od lat z tego co pamiętam.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 29 Października 2018, 13:26
mi ten jebany Neves zdycha cały czas tak, reszta nie ma AŻ takich problemów (ale mam sporo tych mikrourazów)
teraz miałem Olimpiade 2020 przed 3 sezonem, Neves pojechał wrócił dostał wolne i nadal WYPALONY
w poprzednich sezonach było tak samo, może to on jest po prostu jakiś spierdolony
chuj wie co mam z nim zrobić

zaczynam już 3 sezon więc lece ostro z tematem :lol: ale troche przystopuje teraz bo już przesada

w 1 sezonie miałem 4 miejsce w Premier, w 2 sezonie 3
ale za każdym razem rzutem na taśme w gigantycznym ścisku typu różnica 4 pkt między 3 a 7
w tym drugim sezonie zupełnie mi drużyna przestała grać więc to był cud że inni też grali chujowo
w obu sezonach tylko lider był bardzo z przodu, w 1 sezonie LFC odjebało wszystkich na 10 pkt, a w drugim Arsenal na 9 bodajże

w tej edycji też widze że nie ma pierdolenia z transferami, City se np powinęło Dembele za 155 mln funtów
i straszna karuzela trenerska przynajmniej w najmocniejszych klubach w UK
Emery poleciał odrazu wbił Sampaoli, do Tottenhamu wbił Guardiola, w City najpierw był Ancelotti teraz po 8 miejscu został wyjebany i jest Emery, LFC po ultra sezonie się skończyło i Klopp poleciał i wbił Allegri
jedyny Sarri sie trzyma stołka i Mourinho się trzymał ale już gdzieś wypierdolił
teraz znów Guardiola poleci w chuj zapewne bo Tottenham 3 sezon zaczyna bilansem 0-1-6 i wgl sprzedali do United Kane'a za 85 mln funtów :bowdown: i pewnie to United zawinie lige, w poprzednim sezonie byli na 2 a teraz z tym Kane'm są niepokonani)

Legia też w moim save sobie poczyna
awans do LM w 2 sezonie
ultra mocna grupa Wolfsburg, Monaco, Juve i tam napsuli krwi
punktu zabrakło do wyjścia z grupy ale wygrane z Wolfsburgiem i Monaco + remis z Juve ogarneli
w tym meczu z Juve wgl Legia miała 56% posiadania i 20 strzałów

sam silnik meczowy chyba spoko
ale miałem pare śmiesznych rzeczy typu mecz z Barceloną w LM, Patricio wyszedł za pole chciał rozegrać piłke, Suarez mu ją zabrał i biegnąc sam na pustaka z 10 metrów kopnął w słupek
albo w jakimś meczu w EPL Patricio się zbugował i wybiegł z piłką w rękach za pole i dostał czerwo

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 29 Października 2018, 14:00 przez instinct, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Października 2018, 13:58
a jak z żółtkami? w poprzednich wersjach zdarzało mi się bić wszystkie rekordy w najgorszych dyscyplinach i łapać po 6-7 żółtych na mecz

nadal padaka z tym?

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 29 Października 2018, 14:02
żółtych bardzo mało
średnio 1/2 nie więcej, czasem wcale
rzadko kiedy 3, a 4 to już ekstremalna sytuacja
a gram dość agresywnie (co chwile mi pierdolą w mediach że polowanie na kości)

wydaje mi się że ciężej też jest wcisnąć komuś zawodnika za dobry hajs
jeżeli ktoś jest zainteresowany tak jak np Nevesem to sypią oferty po 70/80, jakbym go wystawił to może bym wyciągnął z 90 nawet (klauzule mu dałem 93, może ktoś wpłaci)
ale jak mam np innego gościa wycenionego podobnie to ciężko za niego dostać oferte większą niż wartość rynkowa jeżeli wcześniej ktoś nie był zainteresowany
w 16 jak grałem to jak się wystawiało gostka to zaraz się sypały oferty i zwykle znacznie przekraczające wartość

w spoilerze daje paru fajnych zawodników których powinąłem do Wolves, jak ktoś będzie grał podobnym klubem to może obczaić sobie
no i mi też się przyda taka lista jak będę np innego save'a robił kiedyś
Spoiler:

ogólnie to też w tym roku mam wrażenie że dużo lepsi newgeni się tworzą, w sensie w każdym rzucie dostałem gostka ocenianiego na 4 gwiazdki (i 1 czarna)
jednego obrońce i jednego skrzydłowego
jak grałem w 16 Leicester gdzie miałem najlepszą sieć skautingu i wszystkie pierdoły dla młodych rozbudowane nie dostałem przez 30 sezonów kurwa nikogo z potencjałem :lol:

Ostatnio edytowano Sobota, 3 Listopada 2018, 19:08 przez instinct, łącznie edytowano 29 razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Października 2018, 14:04
no ale to chyba tez duzo zalezy od tego jakich masz graczy i co im kazesz robic, ja od lat polowanko na nogi przeciwnikow i stokestyle + szybkie kontry i taki sie dzieje zycia cud i miliard kartek co mecz

ale bym pogral, ale na moim pc obecnie to lippa, kurrr

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 29 Października 2018, 18:17
jeszcze 1 rzecz w tej grze jest pojebana
nie wiem czy to jest błąd czy kurwa tak to zakodowali specjalnie
ale miałem mase sytuacji że w momencie robienia 3 zmiany DOKŁADNIE KURWA MINUTE PO ZMIANIE GDZIE JUŻ NIE MOGE COFNĄĆ
nagle gość mi łapie kontuzje i musze grać w 10 od 70 czy 80 minuty :lol:
no KURWA
teraz tak miałem w 2 meczach pod rząd
wcześniej z 15 razy taka sytuacja miała miejsce w 2 sezonach :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Października 2018, 11:57
Klasyczny patent, dwie zmiany i jedna zawsze na zapas, ZAWSZE!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Wtorek, 30 Października 2018, 13:55
nigdy mi się tak nie działo w poprzednich edycjach

dziwne rzeczy się dzieją
1 dziwna rzecz że Tottenham puścił tego Kane'a do United za 83 mln funtów
2 dziwna sprawa chłop z 32 bramek w 34 zszedł na 4 bramki w 22 :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Października 2018, 14:48
instinct napisał(a):

2 dziwna sprawa chłop z 32 bramek w 34 zszedł na 4 bramki w 22 :bowdown:

Ile ja miałem takich rzeczy! Masakra, do dziś mam ciarki wstydu, jak przypomnę sobie jak pompowałem miliony w typa, na oko koksa, który łoił po 30 goli w każdym z trzech ostatnich sezonów, przyszedł do mnie, dodam klubu tej samej ligi - dwa gole w 30 meczach. :damn:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Wtorek, 30 Października 2018, 23:11
wleciał jakiś patch 800mb aż
https://community.sigames.com/topic/453 ... e-out-now/
Cytuj:
- Match Injuries toned down to expected levels

props
polski język też już chyba jest full, albo chociaż w większym % zupdatowany niż był wcześniej

będę wrzucał skrinki co jakiś czas bo w sumie fajnie sobie to gdzieś archiwizować, nawet jeżeli #nikogo
kończe 3 sezon
walka z United o wygraną w lidze, jestem na czele o 3 pkt (3 kolejki do końca) został bezpośredni mecz jeszcze w przedostatniej kolejce
i półfinał LM też z United kurwa jebani mnie prześladują, ale miałem bardzo łatwą droge do tego półfinału więc tak troszke na farcie bo Marsylia i Monaco po grupach, a grupa też jakaś ultra ciężka nie była - Juve, Lipsk i Lyon) więc teraz możliwe że obskocze wpierdol bo w lidze w 1 meczu United mnie rozpierdoliło ostro

oby tylko ten update mi nie spierdolił takty bo właśnie miałem grać z United 1 półfinał :lol:

@edit
fantastyczny 3 sezon
w poprzednim świetnie mi grali piłką ale nie umieli wykańczać akcji, troche pomotałem z taktyką, kupiłem skutecznego napastnika i poszło
sukces wypracowany konsekwetnie progresując przez 3 lata (1 sezon miejsce 4, 2 sezon miejsce 3 i żadnych pomniejszych pucharków w tym czasie też się nie udało zdobyć)
myślałem że te United z tym Kane'm będzie nie do złapania, a tu się okazało że gość był flopem przez co potracili troche punktów mimo że i tak byli potężni i rzutem na taśme, cudem w sumie się udało to ogarnąć (tylko 1 porażka w lidze United ale aż 7 remisów)
dokładnie to w 90 minucie 38 meczu sezonu bo kurwa remisowałem z Soton 1:1 do 90, zapewnił mi to urugwajczyk Oliva którego kupiłem przed sezonem za 2 mln funtów long shotem z 20 metra
Spoiler:

chociaż w pełni zadowolony być nie mogę bo przejebałem z nimi oba mecze (2:3, gdzie już przegrywałem 0:3 ale był nieudany kambek i 2:0)
no i zaliczyłem też jedną mega wpadke, Oxford United w 4 rundzie Pucharu Anglii u siebie kurwa w dodatku :lol: 1:1 w regulaminowym i 1:4 w karnych, totalna tragedia
mimo to udało się ogarnąć serie 30 meczy bez porażki z rzędu we wszystkich rozgrywkach
ogólnie to na taki dobry przebieg sezonu miał też wpływ korzystny terminarz, tak mi rozlosowało że w pierwszych 10 kolejkach nie grałem żadnego meczu z drużyną z top7, pod koniec pierwszej części i sezonu natomiast był młyn bo miałem po kolei LFC, Chelsea, Arsenal, United ale zanim te mecze nastąpiły to zdążyłem drużyne fajnie ustawić i zgrać przez co w optymalnej dyspozycji do nich przystępowali, a wcześniej też się udało głupio nie potracić punktów - rzadko tak się zdarza sezon w FMie przeprowadzić

największym kozakiem sezonu zostaje boczny obrońca Dodo, 14 asyst w 25 meczach w lidze
ogólnie cała linia obrony dała mega rade, Jorge-Lenglet-Holding-Dodo (+ 2 którymi rotowałem najczęściej czyli Alan Franco i Iorfa) doprowadzili oni Patricio do 19 czystych kont w EPL
+ Neres (piłkarz sezonu według gry, 16 goli 7 asyst) i Haland (22 gole, jebany cisnął od początku i mógł jebnąć nawet ze 30 ale w ostatnim miesiącu czy półtora zaczął pierdolić o nowym kontrakcie, dostał opierdol, morale mu spadło i zaczął grać chujnie)

zawinąłem też finał LM, też fartem - finał z PSG, 0:0, 121 minuta wolny z 18 metra podchodzi Neves i przypierdala firmówke w okno (w poprzednim sezonie dostałem w czape odrazu po grupach bo mi dolosowało Atletico które miażdżyło w tamtym sezonie lige hiszpańską i mnie odjebali bez problemu mimo że wyszedłem na 2 z grupy PSG, Barcelona, CSKA)
dobra drabinka miała w tym swój udział na pewno (grupa Juve, Lyon, Lipsk > Marsylia > Monaco > United (rewanż za 2 porażki w lidze) > PSG)
ogólnie w 2 poprzednich latach trofeum zgarniało United które odjebałem w tym roku w półfinale więc United OP jak chuj w tym FMku
i ogólnie angielska liga dość OP bo w 1 sezonie finał United - City, w 2 United - LFC, a teraz Wolves - PSG, ale w półfinałach było jeszcze United i Arsenal
nierealistycznie

doszedłem też do finału FA Cup, gdzie również miałem korzystną drabinke, niestety przejebałem w finale z Evertonem
nie wiem czy ten patch coś pomieszał znów ale moi gracze się stali znów mega nieskuteczni w końcówce sezonu którą rozegrałem świeżo po patchu właśnie

co do takich mini ficzerów w gierce to podobają mi się te linki między zawodnikami dobrze ze sobą zgranymi na ekranie taktyki i ogólnie opakowanie hierarchii w zespole
i to jak skauci przedstawiają raporty też mi się bardzo podoba

czas teraz troche przerwy zrobić bo najebałem w chuj za dużo godzin w ostatnich dniach zdecydowanie

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 07:54
Fajnie rozwijają się już znani Chorwaci jak Olmo, Majer ;) Milenkovic z Fiorki też kozak ;) Ferreyra z Benfici też dobry napadzior choć do rotacji nadaje sie super , bo nie marudzi a bramki umie strzelać ;)

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona