Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 6 Grudnia 2019, 11:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona
FIFA 19 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: FIFA 19
  Wysłano: Wtorek, 19 Marca 2019, 21:08
Chyba za bardzo się wkręciłeś w tę gierkę. Odpuść, nie warto tracić nerwów

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Marca 2019, 22:02
Hyde napisał(a):
Chyba za bardzo się wkręciłeś w tę gierkę. Odpuść, nie warto tracić nerwów

Na co niby tracić nerwów ? Czasami od tak sobie rzucę kurwą na brak dropa, ale dla mnie to full zabawne. Pewnie bym, aż tak nie grał, żeby nie było tych sbc. Ja się bawię dobrze przy tej grze, tak od czapy robię sobie drużynę. Nie spodziewam się niczego, zresztą przy WL też całkiem nieźle się bawię. Ja się nie denerwuje po golach z dupy, tylko pełen chill. Z browarkiem granie w WL albo na nastuku. Mnie to bardziej bawią błędy czy algorytmy tej gry, które są przewidywalne jak poranne sranie. I przykładowo teraz otworzyłem te 2 ostatnie paczki za Sokratesa i zamknąłem oczy, przed zobaczeniem czy będzie walkout. I co się okazało ? Był. Patrze i widzę Hiszpania, ŚO i odrazu pomyślałem: "NO KURWA, RAMOS". A tu taki chuj i Azpilicueta :lol:
EA to chyba chce, żebym jeszcze coinsy na Matę przejebał, bo rzucili jeszcze Kepę i Informa, ale ja się nie ugnę. W sumie to go chyba zrobię. Także zaprzeczam doniesieniom o nerwach przy grze, jakbym się denerwował to bym nie grał, proste. Jestem po prostu przesiąknięty sbc. Jak jakaś gra mnie denerwuję to raczej nie gram, z kolei, żeby gra mnie miała jakaś denerwować to ja nie wiem. W jakiś drużynowych grach można się trochę powkurwiać, że gra się noobami jak csik czy coś, chociaż i w takich grach raczej wyjebka, mute all i jazda, aż sobie pogram, tylko przetestuję Sokratesa. Także pozdrawiam, bez żadnej spiny. Po za tym nie za bardzo mam w co grać. Grywam w Csa i czasami w lola, ale to aramy bardziej na zamułce.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 19:31
Na urodzinki Kane w paczce, dzięki pan EA :bowdown:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 19:43
wszystko jest kawalem oraz zartem

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 12:19 przez bloody hell, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 19:55
Pozdro

Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 18:28 przez Piters, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 21:46
Ja trafiłem francuskiego obrońce Realu Madryt, jeszcze był Javi M. w tej paczce. Nie zmienia to faktu, że max w paczkach był 85 jak Laca i Ribery (paczki za: ważne mecze, bodajże DR: tu był stan: nietrzeźwy, jedno sbc co dziś dali i chyba tyle). I tu żałuje braku Ramosa. Śmieszne te karty do zdobycia za tygodniówki. Fajna karta FB, mi się podoba, ale to kwestia zajawki, jeszcze Xaviego by jebnęli z jakimiś kurwa OP passami, robię z miejsca DV. Propo Sokratesa to sztos, w sumie opłacało się, pełna zajawka, ważne żeby nie grać na jedną najlepszą kartę, to na tyle. W każdym razie i tak robię Dawida.
e: Zajebiste gwiazdki u Dawida.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 23:02
phi ramos, weź się gościu nie wygłupiaj. to jest tylko półśrodek.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 01:00
makaron napisał(a):
phi ramos, weź się gościu nie wygłupiaj. to jest tylko półśrodek.

Podbijam

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Marca 2019, 13:15
Czy w tych wyzwaniach tygodniowych mogę używać OP Ikon ?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Marca 2019, 14:35
Na karty FUT Birthday nie możesz. Imo najszybsza metoda to sposób z Kartomanii + hotspot z telefonu, żeby nie łączyło non stop jako gospodarz. W ok 2h zrobiłem wszystkie 3 karty :D

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Marca 2019, 16:26
Tam jest napisane, że nie można używać Ikon i Flashbacków, nic o historiach ikon, stąd pytanie, ale może chodzi o wszystkie ikony. Nie zrobiłem talisci, bo non toper byłem gospodarzem i wyłożyłem lachę. Czyli połączenie na hot spocie działa, mówisz, zresztą to gówno nie internet, więc działa pewnie. No nic spróbuję, ale wszelkich kart specjalnych poza tymi z tych najlepszych lig mogę używać ? Mam na myśli np. Hulka.
Tego Ibrę to bym na rezerwę przygarnął, a te dwie inne chętnie w sbc bym przepalił.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Marca 2019, 16:55
Na Zlatana:
- musisz mieć skład z MLS (podstawowa 11) bez kart Flashback, najlepiej złote/srebrne katy rare/non rare obojętnie

Na Naldo:
- musisz mieć skład z Ligue 1 (podstawowa 11) bez kart rare (ja robiłem gold non rare Ligue 1)

Na Gervinho:
- musisz mieć skład z Serie A (podstawowa 11) bez kart rare (ja robiłem gold non rare Serie A)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Marca 2019, 23:09

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 12:18 przez bloody hell, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 13:51
Co się w nim opłaca ? Coś Ci mega dropneło z tego, że tak twierdzisz ? Mam porobione, prawie wszystkie, poza 2 ostatnimi ikonami. Na plus może i się wychodzi mając jakiś srebniaków, ale to są jakieś grosze. Mój najlepszy drop z tych paczek to był Manu Trigueros, ale to jest pewnie kwestia szczęścia z tą opłacalnością. Można zrobić niby te sbc, ale nic raczej się na nim nie zyska. Jednak ostatnio non stop syf trafiam. Tak jak nie opłaca się robić wszelkich wyzwań w stylu złote ulepszenia, upgrade coś tam, przynajmniej na moim koncie, ale ktoś ma może więcej farta. W kolei w 18stce miałem farta w tych paczkach z ulepszeniami i miałem dobry drop, tak w tej fifie, żaden, ale to akurat u mnie. Może ktoś się pochwali jakimś kosmicznym pickiem, albo fartem z tych paczek, u mnie akurat pustka. Czyli jak, mega drop jakiś z paczek za sbc z ikony padł ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 15:24

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 12:18 przez bloody hell, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 18:26
Być może i tak jest, po prostu byłem ciekaw czy jakiś fajny traf Ci wypadł. Bo tak jak pisałem ja większość tych sbc mam porobione, może poza 2-3 ostatnimi ikonami, mi z tego nic nie dropnęło i myślałem, że może miałeś jakiś fajny drop z tego. Wiem, że może coś fajnego wypaść, bo już tak miałem, że posiadałem z 10 paczek, przyzwoitych paczek i ze złotej paczki za 5k miałem walkout. W tej fifie z kolei brak szczęścia w tych paczkach pickach, paczkach ulepszeniach. A te wyzwania z ikon, właśnie robiłem dla jakiegoś profitu, bo miałem trochę srebnych, także kosztowało mnie to prawie nic i porobiłem u iluś tam ikon, a zbierałem na Socratesa. Robił ktoś może jakąś ikonę prime ? Bo, ten Sokrates całkiem dobry jest i teraz w puyola będę uderzał to de gea będzie miał full i może na środek postawie tego Militao. Chociaż Gerrard kusi, chętnie bym nim pograł, niby można sobie loan zrobić, ale tak nie znoszę wypożyczonych kart, mam dyskomfort przy grze wypożyczonym grajkiem. Nie lubię tego.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 18:38
Ulica Rządzi napisał(a):
Robił ktoś może jakąś ikonę prime ?
Nedved wymiata na śpo

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 18:44

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 19:15
Nedved prime czy Nedved baby też jest ok ? Fajne gwiazdki ma nedved, ja jestem przykładowo miłośnikiem słabszej nogi u graczy co nie znaczy, że skillsów ma być mało. Jeśli chodzi o Sokratesa polecam z całego serca, znaczy i tak dużo nie grałem właśnie w ostatnim czasie, a ostatnie dwie Weekendowe olałem, ale robi jakąś robotę. Ja bym zrobił coś w stylu dp ewentualnie, jako taki napad mam, poza tym czekam może puszczą coś fajnego. Znaczy ja wiem, że Hulk nie jest kosmiczny i raczej dla większości Sheva, nie jest jakimś marzeniem, ale Hulka to ja chciałem mieć jak te if jego wyszedł, a to już dawno i przy tym sympatyczny grajek i jak dla mnie to on ma jednak to jebnięcie w nodze. Fajnie też zróżnicować skład, żeby nie było 5 powiedzmy klocy. Sheva to taki kloc, ale ma te finezyjne jebnięcie, dobre wykończenie. Miałem tego Nakatę i też nie był zły wcale 4/4, potrafił czasami się znaleźć, chciałbym coś ewentualnie za Ben Yeddera dać, coś fajnego zwrotnego, a nie wiem co. Wydaję mi się, że będę robił tego Puyola, chociaż z drugiej strony, wolę atak robić i niesympatycznie mi się robi defensywne karty i tak po dzisiejszy dzień gram Sanchezem. Szkoda, że tego Villi nie zrobiłem, bo miałbym kim rotować w napadzie. Czy ten Ronaldo baby jest warty swojej ceny ?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 28 Marca 2019, 10:00
Czytalem, ze Puziol nie wart swojej ceny, juz lepiej moze Ferdinand, Maldini albo Sol Kambel?

Obrazek

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona