Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Maja 2019, 08:43

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona
FIFA 19 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: FIFA 19
  Wysłano: Sobota, 9 Marca 2019, 12:04
Jak ktoś na ps4 chciałby zrobić te zadania srebrnymi kartami ma szybkości to priv

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Marca 2019, 13:19
A to nie jest tylko w pojedyńczych meczach?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Marca 2019, 13:26
Jest, ale może jest na to jakiś sposób. Nie chce mi się tyle grać, a wszystkie bym przygarnął :D

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Marca 2019, 16:34
jakby co tez chetnie pomoge komus z tym zadaniem

jesli ten ktos pomoze mi

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Marca 2019, 21:41
Grał ktoś Llorisem Carniball?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Marca 2019, 23:31
Robi ktoś te zadania na ps4 ? Zrobiłem tego Hulka i całkiem niezły jest, nie jest jakiś mega wolny, niezłe ma te strzały. Przy rage quitach zalicza zwycięstwo przy tych zadaniach ? Jak coś mogę tego taliscę i can/ben arfe zrobić.
e: Najlepiej by było jakby zaliczało przy rage quitach, to tak na szybkości można by było jutro zrobić jak ktoś by chciał, teraz tą WL dogram, zostało tylko 25 meczów, idę się bawić, żeby w pickach dostać kartę max 86....To jak ktoś by chciał jutro w porannych godzinach jebnąć te zadania, to ja zgłaszam chęć na ps4.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Marca 2019, 00:28
Ponoć zaliczy tylko w meczach online. Nie w towarzyskich

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Marca 2019, 01:33
Dobra to ja źle to zrozumiałem. Pewnie teraz każdy tam odpierdala tryharda i napierdala srebniakami, no nic spróbuję o tego Talisce pograć, może Can ewentualnie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Marca 2019, 01:48
Ja pierdole, myślałem wlasnie że towarzyskie się do tego zaliczają i nie trzeba się będzie pierdolic z jakimiś srebrnymi składami przez tyle spotkan

Ps oldschool, masz zablokowane wiadomości i nie można ci odpisać xd

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Marca 2019, 13:27
Odblokowałem, nie wiedziałem, że można to zablokować w ogóle :lol:

Ja Taliscę zrobiłem wczoraj sposobem z Kartomanii, ale oczywiście po chwili pojawiły się dzieciaki, które wychodziły jak tylko ich wczytywało na hoście.

Spoiler:

Jest w ogóle jakiś sposób na to, aby wyszukać się w tych pojedynczych?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Marca 2019, 02:00
Wczoraj właśnie odpalałem te pojedyncze mecze online i zastanawiałem się dlaczego co 2 typ ma nazwę składu RzeźnicyTalisca, teraz już wiem, dlaczego te łebki wychodziły mi co chwila z lobby jak pojawiał się gość właśnie z takim nickiem
e: Gospodarzem się jest jak się jest pierwszym w lobby ?

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 11 Marca 2019, 06:09
Tak, znaki.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Marca 2019, 20:27
Za Golda 3: https://zapodaj.net/18bbb402100bd.jpg.html :lol:
Akurat opchnę sobie tamtego i w przyszłym tygodniu w czwartek powinienem mieć już na Socratesa, jeszcze paczki za WL i coinsy za DR, z paczek za dużo nie będzie, za dużo szczęścia by było. Jeszcze tylko zrobie sbc ważne mecze klasycznie, no już mnie ręce świeżbią na myśl o zrobieniu tego sbc i otworzeniu tych wszystkich paczek. SBC to bezapelacyjnie kurwa, mój faworyt tej gry, ja nie wiem co tak naprawę bym robił, gdyby nie sbc i otwieranie paczek :D
e: ten ben yedder 84 wróci do 100 k, aktualnie z 80k ?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Marca 2019, 13:51
Oby nie

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Marca 2019, 16:05
uzbierało mi się paczek za prawie 500k za różne pierdoły (2x 100k, 2x 45k, 2x 50k, 3x 35k, 2x 25k + jakies jeszcze inne mniejsze) i kurwa zero, słownie zero walkoutów, zero kart ocenionych na 85+, najlepszy był jebany dmitri payet. dramat kurwa, socrates się oddalił :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Marca 2019, 16:49
Nie martw się ziomek, ja zajarany porobiłem sobie 10 z 12 zadań. Ogarniając wczoraj ile kosztują dwa ostatnie zadania 300 i 400k. Trzeba było zacząć od nich pierw, no ale nic. Mam 150k aktualnie, na sprzedaż Griezmanna i Ben Yeddera 84, ale poczekam chwilę jeszcze. Ewentualnie Sane Ifa to dojdzie z ponad 100k. Niby Pogbę mógłbym sprzedać, ale nie będzie mi się potem go chciało kupować z powrotem, już wolę poczekać chwilę. Jutro św. Patryka to może Irlandczycy trochę pójdą w górę, EA coś rzuci. Nagrody za DR + LW, jutro dogram do Golda 3 SB, rzuci mi 10k i przy farcie coś na paczkach się jeszcze wyrobię. Już nie będę robił sbc nie patrząc ile to wychodzi.
Ostatnio z paczek za WL za Golda 3 czyli ile z 3 paczki 2xMEGA + chyba 3 sbc rzucili takie solo na paczki + ważne mecze czyli tam 5 paczek, wiadomo gówniane, ale paczki to miałem jeden walkout i to z tej paczki za 5k z 1 rzadkim piłkarzem, słaby bo inform niemca 84 tedore, coś takiego. To jedyny walkout, także ten. Przynajmniej opłacało się dogrywać o 7 WL na tego golda, znów w tym tygodniu pewnie na koniec zostawię, bo 3 mecze zagrałem póki co.
e: A z paczek za te 10 zadań, znaczy z 9 bo ikony jeszcze nie wrzuciłem, 0 walkoutów, z robienia ikon najlepszym walkoutem był Buffon, robiłem Sheve, Nakatę i teraz tego gośćia :lol:
e2: z ikon miałem maksymalnie 3 walkouty, 2 na 100 %, a czy 3 to nie jestem pewien.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Marca 2019, 17:16
Ulica Rządzi napisał(a):
e: A z paczek za te 10 zadań, znaczy z 9 bo ikony jeszcze nie wrzuciłem, 0 walkoutów, z robienia ikon najlepszym walkoutem był Buffon, robiłem Sheve, Nakatę i teraz tego gośćia :lol:
e2: z ikon miałem maksymalnie 3 walkouty, 2 na 100 %, a czy 3 to nie jestem pewien.

jeju, biedactwo

pewnie chcieli ci dać jakiegoś litmanena, ale nie byłbyś zadowolony

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Marca 2019, 20:11
Miałem dużo wolnych coinsów bo od dłuższego czasu nie robiłem sbc, a wpadł mi 2x w styczniu van dijk warty 320k (pc here), więc zrobiłem se tego optimus prime Seedorfa. Najlepszy z paczek Khedira, a sam Clarence to ostry kiep i prime Rijkaarda go zjada, nie polecam.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Marca 2019, 19:29
Jprdl, padły mi marzenia tak mi się nie chciało grać, WL skończyłem na 5-0 i elo, także w chuj profitu, Irlandczycy nie wypalili (coś tak czułem, żeby ich przed 19 sprzedawać, że nic z tego), nic nie dograłem. Moja odpowiedź na temat LITMANENA, przecież ta ikona to żart, więc ekhm, ekhm. Litmanen poszedł za jakieś 380 k, ale to już jakiś czas temu i zdążyłem to przejebać (oczywiście na SBC w Sokratesa). Aktualnie mam ok 270k, czyli tak jeszcze myślę, że z 450 k mi brak. Ben Yedder za 80k poszedł, a Sane to jakoś bardzo nie chciałem sprzedawać, bo to było jakieś sbc z wymiennym Totw (pamiętam jak by to było dziś, zamknąłem oczy stwierdzając, że jak gówno to wole to zobaczyć po otworzeniu), a przy tym dobry zmiennik, wbija w 60-70 i huragan sieje. Jeszcze mam Griezmanna, więc za obu ściągnę z 150 k, no trochę więcej, ale wolę liczyć w mniejszych liczbach, żeby później się nie zdziwić. Jest jeszcze ten Pogba, ale pierdole zostawiam gościa. Do końca marca to niby na luzaku tego Sokratesa zrobię, ale i tak muka, bo już miał być w okolicach czwartku, a tak chuja z paczek wyciągnę, muszę przez to dograć DR, no i tyle. Najgorsze jest to, że zacząłem robić tego Sokratesa i jak już mi zostały 2 elementy to nie chce mi się rezygnować, a w weekend pewnie urodziny fut.
Trochę się wkurwiłem, ale nic przez to odpaliłem sobię fife 18 i polecam nakurwiać drafty, w ogóle ta 18 lata jak popierdolona, tam wszystko na speeda się nakurwia, super się gra polecam, robię sobię jak najwyżej ocenione drafty i nakurwiam, jakie tam są piękne karty :oops: Ten różowy Son, na następną odsłonę tej epickiej gry, na którą każdy tak pluje, muszę sprecyzować sobie taktykę jak w to grać. W sensie zbierać karty czekać, nie sprzedawać nic, żeby przykładowo robić sobie sbc Ligowe czy sprzedawać wszystko jak leci i zrobić sobie szybko ikonę. Ikonę przynajmniej jedną muszę mieć, a później będę chyba sobie zwykłych grajków kupował w jakiś Ifach jak np. Son (grał ktoś tu ifem Sona?). Jeszcze propo 18stki, to fajny skład tak mi został. Da się grać w 18stce draft ze znajomym, przeciwko sobie ?
e: Jeszcze propo niezadowolenia z Litmanen, bo to jest tak: niby trafiasz ikonę wszystko fajnie, super, ale nie dość, że mało atrakcyjna, bo takim Gerrardem baby mógłbym grać, bo to taki piłkarz którego kojarzę, no dobra Sokratesa nie kojarzę, ale to nieistotne. To jeszcze kurwa taki tani buc, znaczy te inne baby syfy też tanie, ale żebym wyciągnął coś w granicach 600-800k, to już Pogba kiedy go trafiałem miał podobną wartość..Jednak faktem jest to, że fajnie trafić ikonę.
e2: kamera domyślna w 18 i 19 jest taka sama ? W 19 gram na współpracy i już sam nie wiem, a strasznie fajnie mi się gra te drafty w 18stce i kamera taka przyjemna.
e3: Teraz spojrzałem Bergkamp wyszedł i to jest całkiem ciekawa karta 4/4 gwiazdki, aż bym zrobił jakbym miał hajs, skończę Sokratesa i pomyśle, oczywiście jak będę miał trochę coinsów i szczęścia w paczkach. Chociaż osobiście preferuje gwiazdki u słabszej nogi, nie używam za dużo tricków (bo nie umiem), czasami krokiety, zresztą moja gra się na czym innym opiera, chociaż jakbym coś mocniejszego potrafił to bym porobił, ale to już w 20stce poskilluję, bo jednak jest różnica w tych fifach, tak jak zagrałem na świeżo w tą 18stke, chociaż mod modowi nierówny, znaczy, że zupełnie inaczej się gra np. w DR, a w LW czy Drafty, chociaż do draftów nie mam odniesienia, bo za bardzo nie gram, ale wyrobie sobie coinsy na drafty jak wyjdzie 20stka i będę grał w grę.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Marca 2019, 21:05
Dobra nie wytrzymałem, sprzedałem Pogbe i Sane, jeszcze jakiś złoty szrot sprzedawałem, żeby uciułać + porobiłem paczki we wszystkich ikonach za wschodzące gwiazdy, zostało mi przepalenie Nakaty, ale pyknę sobie ostatni meczyk, bo ten Nakata taki zły nie był. Mam tylko nadzieje, że ten Socrates nie będzie plackiem. Teraz chyba na tego Bergkampa będę zbierał tak mnie coś kusi, ewentualnie pierw Puyola sobie zrobię i wtedy Baresiego będę mógł przepalić, który mimo wszystko zły nie jest pomimo wzrostu, dobre podania ma i całkiem szybki to sobie Puyolem go zastąpie, a przy okazji będzie miał perfect linka z De Gea to sobie wezmę Varana zamiast Sancheza, chociaż póki co muszę lukę po Pogbie załatać, jebnę tam jakiegoś fabinho narazie. Biedny Pogba, a to dobra karta, także chciałbym do niego wrócić.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona